Перейти до змісту

№004 || Велоквест "По следам хоббитов"


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Нема слів якими я можу описати враження від цієї ночі. :angry:

Я просто до біса задоволений!!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ща, в мене збереглись всі завдання, що нам дістались :angry:

Эльфы, конечно, были прекрасными воинами, но все таки лучшими оружейными мастерами были гномы. Есть место, где в этом можно убедиться. Там собраны вместе их боевые секиры, булавы, кольчуги и мечи. Туда и путь держите.

Музей зброї на Шопена.

"Камелек горит и греет, кормать очень-очень вкусно. И эльфы, в стучае чего тут как тут. А что мне еще надо?

От самых от дверей

Ведет дорога вдаль и вдаль.

Но кто по ней куда пойдет

И кто куда когда придет -

Уж не моя печаль.

Кто захочет - пусть выходит в путь -

Зовет его закат.

А мне пора с пути свернуть,

Пора в трактире отдохнуть,

Соснуть у камелька.

Последние слова Бильбо не то что пропел, а просто пробормотал, уронил голову на грудь и крепко застул."

так и нашел Бильбо себе приют на старости лет в доме Элронда. Найди и ты.

Притулок. Вулицю не знаю.

Гномы были существами мастеровыми. В кромешной тьме, в своих пещерах они терпеливо ковали, рубили, лепили. Некоторые так с камнями разными управлялись, что молва о них ходила далеко за пределы гор! И главное, что даже обычный камень, не изумруд, и не рубин - под их умелой рукой превращался в что-то поистине прекрасное. И не прятали творенья долой, а наоборот, собирали все в одном месте, на обозрение.

Дім скульптора.

В пещерах Мории было много тайн. Одной из них была таинственная переправа. Сколько не корпели над ней терпеливые гномы, сколько не укладывали камень к камню, а до другого берега так и не могли добраться. В отчаяньи бросали это дело и опять начинали. Так и стоит до сих пор это мифическое строение.

Славнозвісний недобудований пішохідний міст :)

"Три кольца - для царственых ельфов в небесных шатрах,

Семь - для властителей гномов, гранильщьков в каменном лоне.

Девять - для девятерых, облеченных в могильный прах.

Одно наденет владыка на чернем троне,

В стране по имени Мордор,

Где распростелся мрак.

Одно кольцо покорит их, одно соберет их,

Одно их притянет и в черную цепь скует их,

В стране по имени Мордор,

Где распростерся мрак."

у двух твердынь что источают дым

эльфийские кольца ищи.

и там, меж колец, есть лес,

в лесу- дорога таит секрет,

который тебе предстоит сорвать.

Меланжевий, кольца - транспортні кільця, ліс - парк. Це те кп, яке стибрили.

;) Все, ці завдання були у нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ще я якісь бумажки з завданнями в куртці нарив. :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Халф, ты полжизни потерял, атвичяйу! Спроси у кмд! Если работа мешает квесту- может ну ийо, ту работу? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Урса испытал задания на среднестатистическом независимом субъекте (бухгалтер наша)

Давай, Урса, обнародуй результат исследования ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уже просек фишку - у меня получаются нечетные велоквесты ...1 и 3 уже были, ну и на 5-й - точно попаду, буду по снегу со льдом на летней резине вышивать ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уже просек фишку - у меня получаются нечетные велоквесты ...1 и 3 уже были, ну и на 5-й - точно попаду, буду по снегу со льдом на летней резине вышивать ;)

Ты угадал. Квест будет зимой. Или раньше, но не исключено, что по снежгу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привет всем!!!

Я пока новичок в этом деле: первый свой квест не удалось закончить, но с попытки №2 (тоесть вчера) все получилось.

Получила масу позитивных емоций и удовольствия. Организаторы - большие молодци, загадки супер, все продумано очень класно.

Отдельное спасибо моей команде и Диме - что приютил!

P.S. В скором времени все-таки надо пересаживаться с шосейного велосипеда на байк, ато пару ям вчера были мои!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вот одного не пойму... хоть кто-нибудь тут скажет, что организаторы г*нд*ны и п*дар*сы или всем так уж все понравилось?!!!

ЗЫ просто заметил, что не ел уже двое суток, видимо мазги прет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, принимай критику! ;)

Было обещано чай-кофе-капчино-горячий шоколад-бульйон... Но в реальности получилось только 1/5 кружечки... Непорядочек :blink:

Ну что ещё критиковать - я даже не знаю. Мастерство организаторов оттачивается и поводов для придирок всё меньше и меньше. Если кто и недоволен, то это только те, кто не проехал до конца. Но если они видели, что не хватает времени, или ищут явно не там, надо было звонить.

"Молокозаводов" не было точно - и это огромный плюсище :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По вопросам Квеста (касаемо "Хранителей пивца"):

Круг Хоббитов

"Криниця" - не все молодые участники нашей команды знали эту нору, ну просто не застали они её ;) Если честно, старички поняли о чём речь, ещё даже не дочитав задание до конца

Грушевский-Фродо - легко раскусили

ЗАГС - 2 версии, одна сразу же отпала по причине "очеловеченности"

"Перепел" - тоже не все знали, что на берегу есть такой осколок прошлого, и мало кто помнил, где находилась пушка

Круг Эльфов

"Эльдорадо-Фокстрот" - секундное дело

Анаграммка - ступор :blink: Зачёт Dr.Martenzzz-у!

"Гериатрический домик" - несколько секунд размышлений.

"Секретный путь в лесу" - молодые "сделали" старичков :huh:

Круг Гномов

Оруженый музей - прозрачно и быстро

Недостроенная "переправа" - ещё прозрачнее :)

Пивоварня - без сомнений

Домик архитектора - некоторые колебания

Артефактный бонус

Рованцы - хорошее добивание уверенных в окончании Квеста :)

Больше всего мне понравились задания первого круга. Самым лёгким оказался третий. "Рывок" на мост понравился спринтерским темпом.

Кстати, Ди, напиши, правильно ли я определил названия кругов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учора був перший раз на квесті! Сподобалось майже все!

Тіко мій старий чугунний лесапєд не для швидкої їзди, :) на ньому швидко не поїздиш :)

Я троха відставав а ше й цеп гадость злітала...

ЗІ:Особлива подяка капітану КМД і команді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ещё один небольшой недочёт - первое задание в Круге Гномов было напечатано обычным "ТаймзНьюРоманз" вместо "а-ля старинного" шрифта, как остальные задания.

И ещё можно было бы делать все бумажки одного размера и оформленными под манускрипт какой-нибудь :P Но это уже было бы совсем круто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт.

Щось тільки зараз добрався до компа - їздили зирити на Млинківські печери.

Про квест можу сказати тільки один позитив. Поки він НАЙКРАЩИЙ! Організатори постарались на славу. Тільки один негатив - вандали. Пропоную на наступний раз якось підкріплювати наявність КП, наприклад, серпантином на землі(інколи буває в спортивному орієнтуванні). Просто лазити по всіляких какашках в пошуках вже давно зниклого КП якось впадло.

ЗВЕРНЕННЯ ДО DIFOTO: Прошу вибачення за грубу лайку в твою сторону(на проміжномі фініші)... Ти не міг цього не почути, а мені стало соромно. Я переповідав слова однієї команди(не знаю якої), які були сказані при пошуку КП. Та ось замість ругливого слова вилетів непристойний мат. Вибач. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч мені і дуже сподобалось, але я не такий в захваті як всі інші. Чесно скажу - мене просто вбила підказка з анаграмою. Враховуючи те, що ельфійське коло було в нас першим, ця загадка була в нас другою.

Ми пів години шукали логіку в трьох рядках міняючи місцями слова. Фрази були брєдовими, але якийсь зміст в них був. В результаті ми вийшли на перукарню, аптеку і тонкі дерева на проспекті волі - ті що в металевій ковці. Але повязати ми не змогли. Через пів години збирались дзвонити, але чиясь світла голова звернула увагу на однакову кількість букв у всіх рядках. Ми зрозуміли в якому напрямі треба рухатись і ще пів години розгадували саму анаграму. А потім ще хвилин 10 вагались чи варто дзвонити, а потім все-таки взяли підказку і в результаті на одному КП ми просрали 1 год. 40 хв. І це був всього лише 2 КП.

Ми чесно кажучи вже хотіли їхати додому (особливо після того як дізнались, що на нашому другому КП кілька команд вже пройшли два кола). Останній удар по нас прийшовся між трьома кільцями, на яких ми теж просрали хвилин 20 як мінімум. І це все на першому колі!!!!!!!

На старт ми їхали з переконанням сходити з маршруту. Діфото переконав, що їхати далі - варто. За що йому велике дякую, бо потім все було супер. Ми думали над підказками не довше однієї хвилини і всі розгадували з першого разу.

Критика:

1. 30 хвилин за підказку - це забагато. Діфото, ти дивувався чому такий великий розрив між першою командою і всіма іншими. Все дуже просто - вони єдині, хто розгадав той ср...ний (вибачте) КП. Порахуйте, скільки команда втрачає на КП, якщо сама його не розгадує. Це мінімум хвилин 30 на думання чи пошуки, а потім ще 30 хвилин штраф. От тобі розрив в годину. Як на мене, це вийшли змагання одного КП. Добре, що в Ангелів була світла голова, яка в дитинстві щолкала анаграми як горіхи, але це можна сказати, що їм повезло (підтвердженням цьому є статистика: 1 з 10-ти).

2. Зовсім не було контролю учасників на маршруті - був великий бардак. Команди їздили як хотіли і куди хотіли. Їздили по одному, по двоє, користувались сторонньою допомогою. Бардак був повний. Це теж як варіант змагань - кожен планує, використовує якусь тактику, методику. Але мені це не сподобалось.

Все інше супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт.

Кілька вражень.........

Те що команди їздили, як кому хотілось, маю на увазі розділялися...... це тільки перше враження..... реально, це нікому не допомагало, а в деяких випадках і заважало. Поясню...... при розділенні команди втрачається кількість і злагодженість..... потім шукай один одного, пояснити не можеш де команда, а де ти..... + азарт, нервування...... Було таке, що поки Одна доїжджала до КП ми вже летіли назад з криками розвертайся!!!.... б!!!.... й!!!.... т...м...... !!!знайшли!!! їдемо нах в парк..!!!!.. :) але це справедливо тільки для кілець, на КП повинна бути вся команда, бо інакше деякі загадки швидко розгадати було б неможливо.

Далі..... на рахунок "швидкість не головне" для порівняння......... на деяких КП ми тратили трохи більше часу ніж інші команди....... геріатричний пансіонат наприклад......але ми, час потрачений на обговорення чи тупо шукання КП надолужували в дорозі. Не хочу багато розказувати як показувавши яму команді влетів в другу з однією рукою на кермі і шв за 30 км/год, але...... наша команда від 2 твердинь, конкретно від другого кільця КРЗ прилетіла в парк за 12 !!! хвилин і це вся команда. Там де Танюшка, наприклад не могла з нами гнати під 50 вона з легкістю розгадувала завдання. Там де були сумніви щодо правильності, зупинялися, читали ще раз і помічали деталі на які не звернули увагу перший раз. Геріатричний пансіонат наприклад, там цитата з книги не все, і помітивши це ми зразу рвонули до КП, хоча кілька хвилин все-таки втратили. А Вовчик це взагалі.... для мене гноми-зброярі це підземелля............ а для нього це літаки, гармати і танки............ я прозрів....... А Мартенз, поки ми розгадували анаграму, 3 рази сказав за 5 хвилин "Золотий дракон", а ми не вірили :D , Танюшка задавала правильний тон і напрямок думок, і збирала "гонщиків" до купи, ой тяжко їй було..... Правда СОНЦЕ ? :D Андрюха ганяв, як ошпарений по вокзалу перестрибуючи колії в пошуках КП...... ;)

Але внатурі, успіх був у злагоджених діях ВСІЄЇ без винятків, дуже різної, нашої команди.

Я отримав масу вражень від погоні, від швидкості, від завдань, від спілкування, від азарту.....

Всім РЕСПЕКТ особливо організаторам і моїм колегам по команді. :D

4 КВЕСТ пройшов особисто для мене просто супер.

З.І. Допінг рулить .............. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те що команди розділялися то було їх особистою справою, якщо їх влаштовувало розгадування підказок двома головами або переслідування когось, то це також їх право, не треба заганяти все в рамки, наша команда їздила разом і в цьому її сила. те що вандали зіпсували КП, так не и одні пострадали, всі були в однаковому становищі, і знову ж таки на рахунок одного КП, звідки організаторам знати рівень підготовки учасників, щоб знати чи розгадають вони загадку чи не розгадають, бо анаграма це не ноу-хау ді а стандартна головоломка яких тисячі, хочу запевнити друіда що ніяких тренувань на розгадування анаграм я не проходив :), а просто намагався думати логічно, тому треба самовдосконалюватись і те як команда розпоряджається часом і підказками це її особисте діло, а штраф такий як має бути, щоб ціна помилки все таки була відчутною, всі були в однакових умовах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те що команди розділялися то було їх особистою справою, якщо їх влаштовувало розгадування підказок двома головами або переслідування когось, то це також їх право, не треба заганяти все в рамки, наша команда їздила разом і в цьому її сила. те що вандали зіпсували КП, так не и одні пострадали, всі були в однаковому становищі, і знову ж таки на рахунок одного КП, звідки організаторам знати рівень підготовки учасників, щоб знати чи розгадають вони загадку чи не розгадають, бо анаграма це не ноу-хау ді а стандартна головоломка яких тисячі, хочу запевнити друіда що ніяких тренувань на розгадування анаграм я не проходив :), а просто намагався думати логічно, тому треба самовдосконалюватись і те як команда розпоряджається часом і підказками це її особисте діло, а штраф такий як має бути, щоб ціна помилки все таки була відчутною, всі були в однакових умовах

Я ж не звинувачував організаторів в тому що вони придумали погану підказу чи комусь підіграли. Я описав ситуацію і відразу висловив причину нашої невдачі (6 місце). Від статистики не втечеш, погодьтеся, що КП був непідйомним для переважної більшості команд. Знаючи вашу команду, я на 100% впевнений, що ви все робили чесно і правильно.

На рахунок штрафу ти мене не переконав, бо ситуація така, що лише один КП може визначити переможця, а це не правильно. Команда має мати можливість компенсувати свої втарти на КП або швидкістю або розгадуванням інших загадок (кодна команда має якусь свою перевагу). Як можна "наверстать упущенное", якщо на 4-годинній дистанції ти вже втратив годину часу на одному КП (25%).

А щодо відсутності контролю. Це поки народ не звик і відчуває комадний дух - то це ще більш-менш. Повірте, коли команди в майбутньому почнуть враховувати цей нюанс, тоді почнеться справжній бардак. І справа не лише в тому, що команди рухаються не повним складом - є багато інших способів махлювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

На рахунок штрафу підтримую Друіда.

-=ФОТО З КВЕСТУ=-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

штраф, могли схлопотати і ми, ми біля меланжевого крутились дуже багато часу і не хотіли звонити до останнього, бо боялись штрафу, добре шо все для нас обійшлось, але ж часу ми там потратили не менше, тим більше могли отримати штраф біля пансіонату, але просто безперервно аналізували загадку і додумались, я ще раз кажу всі в однакових умовах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

штраф, могли схлопотати і ми, ми біля меланжевого крутились дуже багато часу і не хотіли звонити до останнього, бо боялись штрафу, добре шо все для нас обійшлось, але ж часу ми там потратили не менше, тим більше могли отримати штраф біля пансіонату, але просто безперервно аналізували загадку і додумались, я ще раз кажу всі в однакових умовах

Мартенз, спробуй мене зрозуміти. Я ж не казав що в якоїсь команди була перевага, чи хтось комусь підіграв. І аж ніяк я не маю на увазі, що ваша команда не заслужила перемогу. Це ваш плюс, що ваші учасники думають в різні боки.

Я намагають довести, що 30 хвилин штрафу - це ЗАБАГАТО. Це додає до змагань такий небажаний елемент як "повезло-неповезло". І справа не в думанні. Якщо з пів сотні людей, відгадує загадку лише одна, це не закономірність, а випадковість. І повір, серед пів сотні людей були аж ніяк не розумово обмежені чи тугодуми.....

Я не виключаю можливості, що якби ви не розгадали цю загадку, то зайняли б перше місце все одно.

Гордись тим, що ти один-єдиний зміг розгадати цю загадку. Всі це оцінили, навіть не сумнівайся :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я намагають довести, що 30 хвилин штрафу - це ЗАБАГАТО. Це додає до змагань такий небажаний елемент як "повезло-неповезло". І справа не в думанні. Якщо з пів сотні людей, відгадує загадку лише одна, це не закономірність, а випадковість. І повір, серед пів сотні людей були аж ніяк не розумово обмежені чи тугодуми.....

десь я це чув, я казав те саме після другого квесту тіко там я був би радий штрафу в 30 хв, бо в нас не лишилось підказок взагалі

щоб якось обмежити використання командами підказок треба або зменшити їх кількість, або збільшити час штрафу. У другому випадку команди хоча б мають змогу до фінішу добратися, а не зїзджати на половині дистанції

якшо штрафи будуть по 15 хв, то деякі команди просто не будуть думати, а просто телефонувати і накручувати кілометри, це вже говорилося не раз

на рахунок планування часу, то якщо бачиш що завдання не розвяжеш або геть нема варіантів то тре було звонити відразу, як це продемонстрували товстуни на тещиному язиці, тому треба ретельніше продумувати тактику команди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я все читаю и принимаю к вниманию. И думаю, как порешать.

Пропоную на наступний раз якось підкріплювати наявність КП, наприклад, серпантином на землі(інколи буває в спортивному орієнтуванні). Просто лазити по всіляких какашках в пошуках вже давно зниклого КП якось впадло.

дуже слушна порада, +1. Так і буде в майбутньому - замість одного маячка 5-10 серпантинних прив'язок до КП!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...