Перейти до змісту

№004 || Велоквест "По следам хоббитов"


difoto

Рекомендовані повідомлення

В команде "Три толстяка" будет ещё Crazy3D. Короче "Три толстяка" будут обязательно, но состав уточним три регистрации на старте. Может у кого-то не получится поехать. Я, наптимер, в очках в дождь не ездок! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Може я щось неправильно зрозумів, але вважаю що 6 чоловік в команді - це неприпустимо. Є правила і їх треба дотримуватися. Що за імпровізації? З 6-особової команди прекрасно вийде дві по три. Давайте зробимо одну команду чоловік на 30 - всім буде добре.

Пропозиції по квесту:

- (в разі якщо система з кількома маршрутами збережеться) пропоную кожен маршрут маркувати. Це може бути маркування як позначок чи маячків на КП так і самих підказок. Маркування може бути по кольорах (цифри плутаються в голові і не привертають уваги). Наприклад, маршрути "зелений", "синій", "розовий". Маркування робити по відповідних кольорах і підказки друкувати або відповідним кольором або на кольоровому папері. Поясню для чого: якщо випадково команда знаходить КП не по тому маршруту в якому рухається - всі відразу бачать лажу і знають що треба робити. Тобто вони далі шукають свій маршрут, а потім, коли виходять на той маршрут з якого випадково знайшли КП просто пропускають знайдений КП, якщо розгадають місце. Якщо ж команда не знає з якого маршруту черговий КП, вони продовжують рухатись по зовсім іншому маршруту, а відповідно потім дуже важко визначити їх результат. Думаю, в цьому разі "випадкові знахідки" на оцінку результатів команд не будуть впливати. А от якщо команда пропускає КП на тому самому маршруті - це вже зовсім інше. Чесно кажучи я навіть не знаю що в цьому разі. Треба постаратись таким чином продумати загадки, щоб навіть натяків не було на який з КП в тому самому маршруті. І тут винного не знайдеш. Команди не винні, що їхня логіка не співпадає з логікою суддів, а судді не винні, що не можуть передбачити логіку багатьох команд. Тобто в цьому разі вимагати від учасників шифровку зі всіх КП може й недоречно. Можливо виходом з ситуації буде нумерація КП. Тобто якщо команда після 1-го кп знаходить 3-кп, вони знають що має бути і другий. В цьому разі від команд можна вимагати проходження всіх КП і ставити це на контроль. Тобто кожна наступна загадка буде містити в собі наступну інформацію: колір маршруту, номер КП, загадка, шифр (цифра), якою треба на фініші прозвітуватись.

Я так думаю.

І ще одне.

Тут так багато говориться про Товстунів.

Мені здається, що набагато благородніше було б поставити за мету вздрючити товстунів, а не примазуватись до умних і сильних дядів.

Мені взагалі здається, що ви рано їх перехвалили. З трьох квестів вони показали непоганий результат на двох і то при дуже сумнівних обставинах.

Товстуни, не обіжайтесь, я просто хочу настроїти народ проти вас, щоб змагання були цікавішими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я шота тоже непанімаю, якого всі так пруться до хрюнделів в команду :)

В ідеалі команди мають бути по 3 рила.

Тоді буде цікавіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людей в лагерях тоже раньше гноили ради всеобщего блага!

Ничего не напоминает?!

"Товстуни, не обіжайтесь, я просто хочу настроїти народ проти вас, щоб змагання були цікавішими. "

Логика вообще парадоксальная!!! :)

Давайте сразу со старта сделаем так, что-бы Толстяки не поехали! Тогда и тема пропадёт!

"Мені взагалі здається, що ви рано їх перехвалили. З трьох квестів вони показали непоганий результат на двох і то при дуже сумнівних обставинах." Сам понял, что сказал!!! :)

А насчет "сумнівних обставин", ты был главным судьёй, ты был в праве принимать ЛЮБЫЕ решения, вплоть до снятия команды. Так, что сейчас говорить про "сумнівні обставини", по крайней мере не порядочно с твоей стороны. -_-

Друид! Я не обиделся! B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лізти в команду "3 товстунів" галімий дитячий бред і запал своїх умствених спасабнастей ІМХО.

Мене на квесті не буде, -1, мені дуже прикро але факт. Ілі велік ілі зуб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обідився, обідився, я по голосу чую.

Ну добре, хай буде так. Але тоді я вам скажу, що в вашої команди назва галіма - не відповідає дійсності. При цьому це стосується як слова "Три" так і слова "товстуни".

Ага, піймав?

Та ладно, чо ви такі всі напружені. Це ж квест. Для всіх має бути свято. Тра радіти.

ЗІ. Ще скажи що я на рахунок 6 осіб в команді був не правий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диии а чай и сок на кп будут ?

Будет ли ктото на машине чтоби вещи туда положить?

P.S Какието злие все :) Обижають нас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Легко обидеть человека, который хочет к тебе в команду, а ты его не берёш.

Правила знают все. В худшем случае не поеду я. Не переживай, шестерых не будет!

А про названия команды я писал выше. Повторюсь: "Если мне не изменяет память, в команде могут ехать от 3 до 5 человек! А называться команда может хоть "100 парасят"!!! Поэтому Crazy3D не тушуйся, ты в команде!!! Думаю все толстяки меня поддержат!"

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну добре, хай буде так. Але тоді я вам скажу, що в вашої команди назва галіма - не відповідає дійсності. При цьому це стосується як слова "Три" так і слова "товстуни".

Ага, піймав?

Нащот 6 человек в команде Друид прав

Друид ти тогда уже все названия команд прокоментируй ......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля досить сратись із-за дрібниць, все одно більшість каманд формуються перед самим стартом, з бійками, розриваннями найсмачніших учасників на частини, і вигадуванням кумедних назв, так шо дочекайтесь і буде вам щастя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алілуя Мартенз.

Та ну не обіжайтесь, я дуже поважаю вашу команду. :) Ви ж це знаєте........ B)

Просто на рахунок 6-ти осіб - це вже було занадто.

Зате який PR. Тепер, коли ви приїдете на старт, в толпі буде стояти заздрісний гомін: "опа, заценіть, товстуни приїхали, круто, оце чуваки, блін, чо я не такий?" -_-

Хіба не круто? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, читаю ці баталії і вже трожки шкодую, що не візьму участь у квесті. Хоча, мені й так на вихідних весело буде.

Так, що бійтесь конкуренти: не вдалося мені послабити команду "Швидкість не головне" (не буду ж я піарити товстих). :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, надеюсь, все выдохнули.

На квесте будет бальшой бус - Форд Транзит белый, в нем чай/кофе/папиросы. :)

остальное порешаем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Квест розставить все по місцям. Будем рахувати нас на двох останніх квестах перло. А товстуни - мікро бренд. Сподіваюсь, що буде багато команд і цікавий квест. Виграш - не основне, хоча й приємно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На квесте будет - Форд Транзит белый, в нем папиросы. :(

Ех, значить здоровий спосіб життя в пріоритети цих змагань не потрапив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людей в лагерях тоже раньше гноили ради всеобщего блага!

Ничего не напоминает?!

Ну, ты вмазал :o

Зачем так серьезно?

Если б я не участвовала в предидущих квестах, а судила о них по "дискуссиям" в этом топике, я б врядли заxотела участвовать впредь :)

Где позитив? Где ИГРА? Ведь всем было так весело! Или не всем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весело! Это когда всем весело!!! Но это лирика!!!

Объявляю конечный состав команды "Три толстяка":

MSV, ORV, Daman, Crazy3D, Сергей.

Дифото! Регистрируй!!! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На контрольний пункт обовязково всім учасникам команди прибувати. Щоб не було як в останьому квесті було двоє ждуть а один поїхав на КП.і як це буде контролюватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, що втручаюсь в Ваш змістовний діалог. Прочитав усі Ваші коментарі і роздуми про три велоквести, ніяк не можу збагнути в них що брала участь лише одна команда? чи можна іншим командам приймати участь? які висновки і зміни по організації та підведенні підсумків? чи знову хотіли як краще, а вийшло як завжди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як бути якщо реально немає де пробити шлема? :)

зі скількох пунктів складатиметься дистанція?

членам команди можна розділятись в пощуку шуканого місця?

всім членам команди потрібно якимось чином відмітитись на всіх пунктам чи лише на фінішному?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зі скількох пунктів складатиметься дистанція?

А не интереснее ли будет узнать это в процессе Квеста? Суть в том, чобы ты прошёл все КП, а не сказал их количество. А уж проконтролировать судьи сумеют :)

членам команди можна розділятись в пощуку шуканого місця?

Оговаривалось неоднократно. Нельзя. Зачем тогда команда?!

всім членам команди потрібно якимось чином відмітитись на всіх пунктам чи лише на фінішному?

Опять же - игра командная (3-5 человек). Если хочется поездить самому - надо устраивать индивидуальный Квест. Вон kostya уже бот придумал для него, ищет согласных его тестировать.

а як бути якщо реально немає де пробити шлема?

Купить. Не может быть, что на "ВелоЗоне" они кончились. На будущее тоже пригодится - очень полезная штука :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...