Перейти до змісту

В чём вы находите смысл жизни


Thorgalll

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 58
  • Створено
  • Остання відповідь

2 ТС

Який смисл ти шукаєш для себе в цій темі?

Я уже ответил, мне интересно, кто ради чего живет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деякі люди коли починають задумуватись в чому смисл їх життя, швидко завязують з ним..................життям.

еволюція вона така....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Життя- це смертельна невиліковна хвороба, яка передається статевим шляхом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уже ответил, мне интересно, кто ради чего живет?

Цікаво з метою дослідження, чи бізнесплану?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не о смысле существования человеческой расы как таковой, а о том, что каждому из вас предаёт смысл вашей жизни? Ну в конце концов, кто живёт для того что бы заработать миллион баксов или перепробовать все блюда на земле? Я уже даже и не знаю как ещё пояснить!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уже ответил, мне интересно, кто ради чего живет?

Цікаво з метою дослідження, чи бізнесплану?

Да, скорее исследование)) Как можно строить бизнес планы из такой темы, я не знаю))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, а я мрію самореалізуватись і подорожувати - багато:)

у цьому певно сенс для мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смисл жизні в том шоби жить :)

насправді в житті не треба шукати смисл. життя ним треба наповнювати :)щось робити, відчувати, пізнавати, міняти і мінятись :)

Згідний з Tolik_lt на всі 100%!!! Сенс життя в самому житті. Хоча, в кожного свої пріоритети :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно, сенс у тому, щоб любити - тих, хто поруч, і те, що маєш. Бути вдячним. Цінувати. І навіть коли геть зле, безнадійно чи просто сумно, все-одно повертатись до основи основ - любити, цінувати, бути вдячним. "Я в сотый раз опять начну сначала, пока не гаснет свет, пока горит свеча..." (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо будеш проживати кожен свій день як останній - таких питань задавати не будеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі, коли в тебе є син, для якого ти до певного віку беззаперечний авторитет, який тримає ложку так як тато, який підпирає голову так як тато ... і т.д. - звичайно ти живеш заради нього. І це дуже класно, коли ти приходиш додому, а тебе зустрічає усміхнений малюк і з задоволенням дає тобі "п'ять". Заради цього вже варто жити. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди всі різні, тому і сенс життя для кожного інший.

Трішки не так. Люди будують кар'єру для того, аби стати успішними в суспільстві (мати соціальний статус), бути забезпеченим та просто займатися якоюсь справою, приносити користь суспільству. Хтось пов'язує сенс життя з дітьми чи з сім'єю. От в мене зараз немає наприклад дітей, однак це не означає, що в мене немає сенсу існування.

Існує дуже багато теорій, які пояснюють сенс існування. Для прикладу, взяти релігійну (з Біблії). Ми існуємо тут, щоб потім потрапити в рай (у нас є ціль, заради якої ми маємо щось робити). Окрім цього є ще безліч наукових теорій. На мою думку сенс життя є в будь-чому, якщо це створила природа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю для того, щоб приносити користь суспільству не обов'язково робити кар'єру і мати якийсь поважний соціальний статус. Це, я б сказав, більше стосується власного добробуту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб приносити користь суспільству треба не забувати про моральність, що трішки тяжко, спокуса робить свою справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю для того, щоб приносити користь суспільству не обов'язково робити кар'єру і мати якийсь поважний соціальний статус. Це, я б сказав, більше стосується власного добробуту.

Будь яка професія направлена на забезпечення чужих та власних потреб, ресурсів чи послуг. Військовий захищає, лікар лікує, фермер вирощує продукти, навіть приватний підприємець надає якісь корисні послуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

« В ЖИТТІ в буквальному сенсі - СЕНСУ НЕМАЄ! Але якщо розглядати ЖИТТЯ як ГРУ, то сенс відразу з'являється, - тому що в грі присутні: інтерес, азарт, передчуття виграшу і майбутніх всіляких подій » (с)

Підписуюсь під кожним словом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись читав книжку-дослідження автора Раймонда Моуді про клінічну смерть. Він зібрав і систематизував багато таких випадків. Так от, в більшості тих

випадків після проходження темного тунелю у людини запитували, не тільки , що вона зробила хорошого(про це всі чули), а ще й що вона зробила для себе в плані саморозвитку і самовдосконалення!...

Тому я рахую, що мій смисл життя- творити добро людям і собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смысл жизни - это поиск смысла жизни :). У Серафима Саровского про сенс жизни сказано: "смысл жизни любого христианина заключается в стяжании духа святого". А если перефразировать для нас, для мирян, то смысл заключается в поиске и приумнажении любви, а если еще проще сказать, то поиск своей духовной составляющей, ее укрепление и развитие. И это выражение нисколько не приуменьшает значение моей семьи в моей жизни, а даже возвышает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чём смысл жизни?

Себя не раз мы спрашиваем вдруг

и как, слепцы, совсем не замечаем,

что смыслом ВСЁ наполнено вокруг.

(Фетисов)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли прокидаєшся зранку і знаєш що новий день, що ти живеш не тільки для себе і прагнеш зробити щасливими рідних тобі людей .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...