Перейти до змісту

В чём вы находите смысл жизни


Thorgalll

Рекомендовані повідомлення

Смысл жизни, в чём вы находите для себя? Что заставляет вас просыпаться каждое утро и идти на работу, в универ, школу.

В чём ваш смысл жизни? Работа, хобби, дети, поездки, еда, книги, секс, алкоголь, религия? Что? Почему? Ради чего?

Хотелось бы что бы тему не затролили, если уже есть похожая (нашёл только это но, не то, что меня интересует) просто перенести её туда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 58
  • Створено
  • Остання відповідь

Моє.

Не мішати іншим та не забивати мозок тим, на що вплинути не можеш. Думаю, відповідь сама тебе знайде - коли прийде час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого так колупатися в собі і шукати якісь проблеми? На це питання ви все одно не отримаєте однозначної відповіді. Насолоджуйтесь життям - воно прекрасне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На це питання ви все одно не отримаєте однозначної відповіді

в другому пості відповідь однозначна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На це питання ви все одно не отримаєте однозначної відповіді

в другому пості відповідь однозначна :)

Ну може для чоловічої половини людства і так )) Вам же краще знати )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видно вы все меня не так поняли :) Меня интересует, в чём ВЫ, находите для себя смысл жизни для себя, а не где мне его искать))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смисл жизні в том шоби жить:)

насправді в житті не треба шукати смисл. життя ним треба наповнювати:)щось робити, відчувати, пізнавати, міняти і мінятись:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На це питання ви все одно не отримаєте однозначної відповіді

в другому пості відповідь однозначна :)

Ну може для чоловічої половини людства і так )) Вам же краще знати )

Сиськи всё равно, что 42 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сенс життя будь якої живої істоти на планеті Земля це продовження роду... принаймні біологічний...

Брати наші менші над цим не задумуються а просто виконують своє так зване призначення..розмножуються та й все))) достатньо подивитись на маму-восьминога яка відкладаючи яйця....довгий час сидить голодає їх оберігає не зрушуючи з місця, а як дітки з"являються на світ - помирає...

А ми наділені таким кльовим мозком замислюємось...гадаємо..в чому той сенс...

Короч розсуждать можна багато але у чому сенс я не знаю ))) але знаю що думки про це вганяють в депресію... і взагалі це все дійсно від того шо поки діток немаю))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм.. Сенс життя залежить від життєвих обставин. І в різні періоди життя сенс різний. Але все ж таки полягає у задоволенні власних потреб (чи-то духовних, чи то матеріальних, чи то фізичних). І лише в критичні моменти починаєш бачити в сенсі життя - самЕ життя: можливість дихати, ходити, бачити, чути, відчувати, мислити. Назараз мій сенс - моя сім'я, діти, їхнє життя, їхнє здоров'я, їхні потреби, їхні бажання і їхнє майбутнє..... а-а-а я завісла :0155:

але знаю що думки про це вганяють в депресію... і взагалі це все дійсно від того шо поки діток немаю))))

Не переймайтесь так, і в наші часи люди віддають своє життя науці, мистецтву чи ж Батьківщині. Може це якраз про вас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не переймайтесь так, і в наші часи люди віддають своє життя науці, мистецтву чи ж Батьківщині. Може це якраз про вас?

Хм... мейбі)) час покаже)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сенс життя- прожити його достойно) не загадити планету) зробити щось корисне)

походу я троха загнався :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сенс життя- прожити його достойно) не загадити планету) зробити щось корисне)

походу я троха загнався :_07:

А тут нереально не загнатись))) таке питання на яке абсолютної відповіді ніколи не буде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сенс життя має бути одним для всіх, а сім'я, кар'єра і т.д це все не те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сенс життя має бути одним для всіх, а сім'я, кар'єра і т.д це все не те.

impossible

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сенс життя? Мене, тридцяти-з-хвостиком-літнього? Виростити як мінімум сина, дочекатися внуків і розказати їм усе те, що знаю про моїх прапрадідів. Тоді план-мінімум буде зроблено :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно залишити якийсь слід після себе, щоб тебе памятали, бажано не матом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смысл жизни, в чём вы находите для себя? Что заставляет вас просыпаться каждое утро и идти на работу, в универ, школу.

В чём ваш смысл жизни? Работа, хобби, дети, поездки, еда, книги, секс, алкоголь, религия? Что? Почему? Ради чего?

Хотелось бы что бы тему не затролили, если уже есть похожая (нашёл только это но, не то, что меня интересует) просто перенести её туда.

"Смысл жизни" - точно, щоб не відповідати в такій дурній темі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деякі люди коли починають задумуватись в чому смисл їх життя, швидко завязують з ним..................життям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что то вы все не туда уходите. Ок, для кого то это дети, а для кого то это собирание марок. Или у вас у всех смысл жизни завязан на детях и сиськах, как у некоторых =)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...