Перейти до змісту

Згвалтування


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 120
  • Створено
  • Остання відповідь

Боюсь, що правди ми ніколи не взнаємо....

Чому так скептично?

Тому що я з Ківерець... ;)

Сама пішла в сауну, сама й заяву забрала. її справа. тчк.

В тебе діти є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що я з Ківерець... ;)

Так говориш, ніби ти їй говорити не дозволиш:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама пішла в сауну, сама й заяву забрала. її справа. тчк.

В тебе діти є?

Є. Дві дівчинки. І я б не хотів, щоб їх життя, вчинки чи проступки обсусолювались на різних форумах чи інших тріпалках.

Вона не сама, в неї є мама. Вони когось просили про допомогу? ні. От і не варто за них думати і видумувати, а тим більше осуджувати, ганьбити і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згвалтування це не завжди розбита морда, розірвані лахи і т.д. Якщо дівчина дала задню, чи то побачивши кількість чи якість майбутніх "партнерів", а її примусили залякаши, притиснувши, до статевого акту - це 100% згвалтування. Більше того для того, щоб зрозуміти що це насправді згвалтування достатньо вже того, що партнерів було п'ять на одну дівчину. Яка дівчина при здоровому розумі захоче бути відтрахана-обкінчана незрозумло ким і в такій кількості. Якщо захоче, то це вже проблеми з головою, які видно неозброєним оком і тут знову - згвалтування. Хто говорить що дівчина - аферистка, бажаю самому пройти через таку аферу, може вам сподобається.

Ставтесь до дівчат з повагою, не заганяючись словами і образами, бо свята доленька така, що у ваших сім'ях можу народитись доньки і як ви їх зможете виховати, коли в голові у вас буде тільки "курва, сука"?

sasha-grey_34069189_orig_.jpeg

:sm110: :sm110: :sm110:

одна картинка, а стільки прихованого тексту сказано :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одна картинка, а стільки прихованого тексту сказано :_07:

як казав мій дід: "жаль, що свого розуму не вставиш!" але з часом всерівно дійде...

буде тим дівкам що згадать, да не буде, що онукам розказать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Журналістам сайту ТРК «Аверс» вдалося зв’язатися зі студенткою Ківерцівського медичного коледжу, яку, ніби, зґвалтували у сауні. Дівчина розповіла, що сталося насправді. Повідомляє Віче-інформ з посиланням на ТРК Аверс.

Нагадаємо, на сайті ТРК «Аверс» з’явилася публікація про те, що 16-річна волинянка, студентка Ківерцівського медичного коледжу, опинилася в Луцькій дитячій лікарні з діагнозом отруєння медичними препаратами. Лікарю дівчина, ніби, розповіла, що її зґвалтували 5-ро чоловіків. Медик в свою чергу повідомив про можливий злочин правоохоронцям.

Речник УМВС Волині Оксана Блищик підтвердила наявність такого повідомлення. Зокрема, вона зазначила - через те, що злочин був на території Ківерцівського району на місце події виїхали місцеві правоохоронці: «У неї відібрали пояснення. Згідно зі статею 477 КПК України, за статею 152-ю - це є кримінальне провадження, яке порушується в формі приватного обвинувачення. Тобто, обов’язкова її письмова заява. Але потерпіла відмовилася від написання заяви… Коли вони виїжджали – це повідомлення було зареєстроване. Воно було внесене в журнал єдиного обліку…», - зауважила керівник прес-служби міліції.

Наразі правоохоронці оприлюднили офіційну версію розвитку подій, щоправда, деякими деталями вона відрізняється від коментаря Оксани Блищик. У новому повідомленні розповідають не про те, що дівчина розповіла про факт зґвалтування, а наголошують на відмові неповнолітньої та її матері від свідчень. Зокрема, увагу акцентують – неповнолітня не заперечує статевих відносин з чоловіками але, каже, що все було по-добрій волі. В цьому випадку лишається загадкою спроба самогубства. Окрім того, дівчина перестала навчатися у місцевому медичному коледжі, як стверджують працівники навчального закладу, вона сама виявила бажання забрати документи.

Тим часом під публікаціями в інтернет-виданнях з’являються різноманітні коментарі, у багатьох засуджують неповнолітню. Мовляв, сама знала куди їде з 5-ма чоловіками. Журналістам телеканалу «Аверс» вдалося зв’язатися з головною учасницею усіх подій і вона розповіла про злощасну ніч у сауні. А також пояснила, чому туди поїхала і чому вирішила не заявляти правоохоронним органам про те, що сталося.

Перш за все, за її словами, компанія, з якою 16-річна студентка поїхала до сауни, складалася на половину з дівчат та хлопців. Молодих людей було близько 10-ти. Як пояснила співрозмовниця, дівчат було 4-ро, а пізніше правоохоронці сказали, що разом усіх налічували 9-ро осіб. Серед них була і подруга постраждалої з кавалером. За словами дівчини, погодилася поїхати тому, що її запросив юнак, з яким гарно дружили, хлопець запевняв - нічого страшного не станеться. Спочатку і справді було все нормально. Дівчина спілкувалася лише зі своїм знайомим, а от пізніше у компанію прийшов ще один «гість». Саме він, як переконує потерпіла, і зґвалтував. Чоловік, про якого йдеться, за словами неповнолітньої, відомий на усі Ківерці з негативної сторони. Дівчина розказала, що його бояться, тому присутні не заступилися, хоча вона плакала і кликала на допомогу, а товариш, з яким вона приїхала, «вилетів» з сауни.

До слова, постраждала не пам’ятає, чи брали участь у зґвалтуванні інші хлопці, каже, що між тим як втрачала свідомість, бачила - поруч були ще дехто з компанії, проте, не може стверджувати, що це факт, адже ґвалтували її у парній, там було дуже жарко, окрім того дівчина була у пуховику. До слова, дівчина також розповіла - усі дивилися, але ніхто навіть пальцем не поворухнув. Цитуємо: «Всі стояли, бачили, напевне навіть і сміялися».

Розмову подаємо без змін:

- Я їхала туди з другом і покликала з собою подругу, бо самій моторошно було,

хоча, друг запевняв, що ніхто до мене не полізе і просив, щоб подругу цю я не брала,

тому що її хлопець друг того ... що зробив це! Якщо би подруга не поїхала, то цього б не було… Мій друг був постійно біля мене, бо знав, що то за людина, але сам його і боявся, я так зрозуміла, бо коли той прийшов п'яний, друг «вилетів» з сауни і навіть, коли я кричала і просили допогти, то ніхто і не пискнув! Але моя подруга постаралась мені допомогти і всеодно він її вигнав.

- Він один тебе згвалтував?

- Один! Але я не можу зрозуміти одного, коли це відбувалося в парілці, то я вроді бачила ще хлопців, але я помалу втрачала свідомість, то я не знаю, чи то марилось, чи то правда,

але скорше всього він один.

- Ти щось пила? Ти кликала на допомогу? Чому ти втрачала свідомість?

- Їх було, може, десь 10 чоловік, рахуючи з дівчатами! А ніхто нічого не зробив, бо «ТОГО» всі боялись... Звичайно мене старались після цього заспокоїти. Казали взяти себе в руки і до цього казали, що так жорстоко не робиться, а йому то було десь! Він ще погрожував це зробити знову, а якщо хтось «випнеться», то хай потім не жаліється.

- Так все-таки, чому ти втрачала свідомість? Це могло бути під дією алкоголю?

- Перед тим я нічого не пила! Звичайно я кричала, плакала і просила, та було марно,

а свідомісь я втрачала, бо там була висока температура, а я ще в пуховику зимовому була. Вже після цього, коли мене заспокоювали, то дали мені випити, щоб я не кричала, не плакала і спокійно додому поїхала. Якийсь хлопець заказав таксі і повіз додому - це було вже зранку! І я дойшла додому.

До слова, за словами потерпілої, подруга, яка теж навчається у Ківерцівському медичному коледжі, після інциденту спокійнісінько лишилася в сауні з кавалером. Наступного дня, саме від неї, про випадок з «новими» пікантними подробицями дізнався увесь коледж. Постраждала переконує, що подружка розповіла, ніби, та сама винна і, що «переспала» не з одним, а з кількома хлопцями. Наступного дня дівчина поїхала в Луцьк по передачу від бабусі. Вже там вона в аптеці купила різних таблеток і випила їх. В коледжі після цього, ніби, ще й жартували, мовляв, невже не могла спочатку передачу принести, а вже потім їсти таблетки.

На початку розмови дівчина сказала таку фразу: «Всі опитують, чого цю справу так просто залишили. Але залишили не тому, що ці хлопці синки крутеликів.Я не хотіла, щоб мене проклинали потім! Я хочу це все забути. І їх 5 не було - це плітки!».

Хлопця, який ґвалтував, дівчина назвала Пашою, а також розповіла, що чула, ніби за його спиною не один подібний випадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До слова, дівчина також розповіла - усі дивилися, але ніхто навіть пальцем не поворухнув. Цитуємо: «Всі стояли, бачили, напевне навіть і сміялися».

Всі стоять, дивляться на "процес" і сміються.

Зашибісь компашка 0_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідіоти, того виродка треба було на місці вбити. Прямо в голову, усіма підручними засобами чи хоча б очі виколити. Це раз. По друге, сподіваюсь, що це буде уроком для всіх "дамочок", які гуляють хєр знає де і Бог знає в яких компаніях. Однак мені особисто жертву шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нагадало фільм Класс 2007 (Эстония),

не розумію таких людей якийсь переломний момент в житті тож зразу хочуть покінчити життям,

ну припустимо вкоротиш ти винуватцю життя, якщо зразу все можна сперти на афект,але хто-зна як там може повернутися, в результаті собі можна зіпсувати.

один момент незрозумілий, якщо подумати логічно один би дівчину не втримав там явно йому допомагали, або він ножем чи іншим чимось погрожував, або хз як там було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кинула цю новину, щоб почитали ті, хто засуджував жертву. В таких випадках, мені здається, не треба себе позиціонувати як Поліція моралі, бо виродкам того й треба: щоб усе зійшло з рук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з компанією не вгадає дівчина, вроді свої, а зелений змій намотається на шию якомусь ідіоту і понєслась... ще й подружки нацькують "їдем ти що це ж класно, ти що мала, ти ж вже доросла..."

Я думаю що в дівчат вирішує багато чого "старша" подружка може бути не по рокам, а по іншим справам, більш "обізнана", сама котиться вниз і подругу може з собою взяти залюбки.

Дівчата скрізь ходять разом, навіть в дамську кімнату, тому якщо сама вагається в виборі, то завжди покладається на подругу, навіть коли пропонують щось таке, по типу сауни, то важливо запропонувати це "старшій подружці", якщо їй варіант сподобається то вона прикладе всі зусилля щоб затягнути всіх подруг з собою.

Хоча й буває що одною вже "зелений змій" керує, інша ще більш тверезіша, тоді швидко обламує всі "лєві" пропозиції і забирає свою подругу "від гріха" додому якби та не пручалась.

Якщо дійсно так було, то мені прикро що взагалі такі люди є на світі, і що вже то за такий супер крутий чоловік гроза морів ківерецьких, якого всі злякались.

Колись люди боялись бандитів, які вирішували свої проблеми силою, зараз бояться тільки тих у кого є влада, або зв'язки десь там...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи закрив, об'днав, почистив тему.

І все одно мало що зрозумів.

Міліція каже, що гвалтували 5 чоловік і всі 5 призналися у цьому. Питання, що робили дівчата тих п'яти хлопців, що гвалтували "потерпілу". (Сходиться нвби 10 чоловік з них 5 хлопців і 5 дівчат).

Морально підтримували? Знімали відео? Фоткали? Що? І ще я поняв, що друг потерпілої, можливо, спеціально її привів туди для когось. Бо сам "змився", після того, як Паша прийшов.

Що взагалі робилося там в тій сауні. Який пуховик? До чого тут пуховик. (на вулиці 15-17° тепла було, який пуховик?) Може вона збиралася втікти і одягла куртку? І не встигла?

Шкода, звісно, що таке трапилося. І нічого уже не зміниш. Але багато неясних питань лишається.

Справа і так набрала розголосу, просто так уже ніхто не відмажеться. Навіть той "Паша" чи як його там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж тобі казав, що не все в Ківерцях так просто. Не здивуюсь, якщо і відео знайдеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж тобі казав, що не все в Ківерцях так просто. Не здивуюсь, якщо і відео знайдеться...

Чим менше та тихіше містечко, тим більша мряка в душах людей що там живуть, завжди дивує такій контраст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужно чтобы "ворошиловсикй стрелок" был в каждом городе, и не только городе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим менше та тихіше містечко, тим більша мряка в душах людей що там живуть

Врадіївка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо взяти 16 річних дівчат- то напевно половина з них вже не дівчата.

Скількох тоді треба притягнути за розбещення неповнолітніх?

Найбільше ж тролять подружки своїх незайманих однокласниць, і ті йдуть на все, щоб не здаватись білими воронами на фоні своїх ,,досвідчених ,, одноліток.

Тут проблема статевого і морального виховання, точніше його відсутності у сьогоднішній школі. І найпере, що не вчать мати свою думку, відстоювати свою позицію От потім всі йдуть в сауну- і я піду.

А якої життєвої позиції може навчити людина, що продала свій голос на виборах за 500 грн.

Тому так і живемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...