Перейти до змісту

Скарга на Сільпо


Natik

Рекомендовані повідомлення

Купила декілька днів назад жінка крупу гречану на розсип у Сільпо.

Сьогодні вирішила зварити на обід. Заляла гречку окропом - ось результат:

post-9142-0-37913300-1381762982_thumb.jp

post-9142-0-45152100-1381763018_thumb.jp

Постійно закуповуємось у Сільпо, так попали вперше

П.С. Шкода чека не лишилось :-(. Нічого не доведеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ммм з м'ясом))

а в загальному гречку треба промивати перед варкою ..... а то мусору нємєрєно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подейкують, що кілька днів тому в одній лікарні міста Луцька була невеличка НП: головний лікар зловив медсестру, яка йшла з п'ятьма санітарними книжками працівників однієї торговельної організації міста Луцька. В кожній з цих книжок було по 100 грн. Кажуть, що власники цих книжок так "проходили медогляд". А ще говорять, що на обкладинках цих книжок олівцем було написано "Сільпо".

Медсестрі оголосили догану.

Чомусь мені здається, що і в інших закладах медогляд працівників, які мають доступ до продуктів, проводиться так само.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на фото дивився разыв 5 думаю що тут дивного??? покликав дружину кажу що тут не так??? А вона каже та вод червякі плавають, і тільки тоді мені дійшло ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подейкують, що кілька днів тому в одній лікарні міста Луцька була невеличка НП: головний лікар зловив медсестру, яка йшла з п'ятьма санітарними книжками працівників однієї торговельної організації міста Луцька. В кожній з цих книжок було по 100 грн. Кажуть, що власники цих книжок так "проходили медогляд". А ще говорять, що на обкладинках цих книжок олівцем було написано "Сільпо".

Медсестрі оголосили догану.

Чомусь мені здається, що і в інших закладах медогляд працівників, які мають доступ до продуктів, проводиться так само.

Порушено суборднацію. Негоже медсестрам в лікарів "хліб" забирати. І "табличку ділення" потрібно вчити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а цінник, який видається після зважування на вагах і клеїться на кулькок з крупою теж не зберегли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крупу гречану на розсип у Сільпо

Мені періодично (не у Сільпо) манка (я її часто купую) фасована(!) з міллю попадається.

Сільпо, можливо, тут і ні до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скаргу розглянуто, винних покарано

а можна детальніше

Ви представник магазину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скаргу розглянуто, винних покарано

а можна детальніше

Ви представник магазину?

Пфф) :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після того, як я в кругозернистому рисі для суші знайшов стрижені нігті (купував не в Сільпо), я мало не по кожній зернинці крупи перебираю :)

І в макаронах-трубочках личинки молі теж попадались. Просто дивіться уважніше, від цього нікуди не дітись.

Вибачте, якщо комусь зіпсував апетит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скаргу розглянуто, винних покарано

стабільність подолано, руїну досягнуто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сільпо може відповідати тільки за ту продукцію, яка продається під ТМ "Повна чаша" та ТМ "Премія", подто під їх приватними ТМ. Тільки в цьому випадку у них працює відділ контролю якості. Періодично проводяться огляд виробництва представниками Фоззі. Замовляється аудит.

Товар приймається при умові, якщо залишок терміну зберігання не менше 75%. Скаргу можна подати (пару раз усно скаржився на протерміновані товари на полиці, без проблем міняли, навіть тоді, коли чека не надавав, правда це було в той самий день купівлі, просто пригадував приблизний час і касу, на якій брав товар, по звіту адміністратор дивився, що товар дійсно був придбаний). Будуть прискіпливіше відноситися до Постачальника товару, на який скаржаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товар приймається при умові, якщо залишок терміну зберігання не менше 75%

Чьос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в Сільпо, біля роботи магазинчик, купував печиво "Вівсяне". Продавець положила печиво і рахує здачу. Дивлюсь на нього - а в середині пакета лазить такий самий черв"ячок!!! Ну геть як опариш на рибалці))). Вибачення, замінили на інше. Мол як він туди попав?!?!

Хоча за більш як два роки, що там купую, та й не лише я, перший такий "зальот".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товар приймається при умові, якщо залишок терміну зберігання не менше 75%

Чьос

Чим аргументуєш? Я наприклад мав справу з торгівлею, і ТОЧНО знаю, що коли лишається 1/3 заявленого терміну зберігання, товар уже можна вважати протермінованим. І мало-мальськи грамотний комірник такого товару не прийме. Ще половину терміну, куди не йшло. Але якщо термін 3 місяці, а 2 уже пройшло - "Давай, до свидания!".

Так само із вітриною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно стандартного договору з Фоззі (а ми співпрацюємо з ними по непродовольчих товарах), товар приймається при умові, якщо термін зберігання при прийманні не менше 75% від дати виготовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в середині пакета лазить такий самий черв"ячок!!! Ну геть як опариш на рибалці))). Вибачення, замінили на інше. Мол як він туди попав?!?!

Для харчової молі нема перешкод, вона прогризає поліетиленову упаковку і потрапляє в середину пакету. Ті отвори можна невідразу побачити, тому складається враження, що вона там живе з самого початку. Можу припустити, що туди вона потрапила вже під час зберігання продукту в магазині, бо там їй не надають особливої уваги і вона там безперешкодно живе і плодиться. Неодноразово бачив як вона безперешкодно літає по різних супермаркетах нашого міста. Вдома вже було викинуто безліч продуктів до яких поселилась міль, єдине, що захистить від неї, це герметична скляна тара.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товар приймається при умові, якщо залишок терміну зберігання не менше 75%.

Допустим.

А вот банальний, вигаданий приклад: я в супермаркеті 9го числа придбав молоко, 10го в нього уже закінчується термін придатності. Прийшов додому, відкрив пакет 9го - молоко кисле. В молока, здається термін зберігання менше тижня, а отже 1 день це явно не 75%. Як поступати в такому випадку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чек з молоком в руки і в сільпо. Мусять поміняти. Мені міняли сирок без проблем. В той самий день і без чека. Правда термін закінчувався в той самий день, в який був придбаний товар.

А на рахунок молока - для нього мають бути відповідні умови зберігання. Температурні режими. Його тим більше прийомщик не прийме, якщо воно не має запасу терміну зберігання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в сільпо м'яса вже не купую, двічі потраплялось НАДГНИВШЕ. смерділо так, що передати не можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...