Перейти до змісту

Скарга на Сільпо


Natik

Рекомендовані повідомлення

Можливо не на всі 100% стосується "Сільпо", але:

7 років тому працював експредитором на фірмі "Фудз-Трейд", яка поставляла товари (бакалія, солодощі, крупи "Літа") по Рівному і Луцьку. Чесно кажучи умови зберігання і сроки придатності просто вражаючі. Крупи фасуються на місці в цеху, де з криши капає, літають пташечки і гадять на ті крупи. Якщо на товарі пройшов термін придатності або відбулось повернення з магазину, то відразу ж на місці (в цеху) вони перепаковувались в інші пакети з новими датами. На солодощі (назву виробників навіть не пам'ятаю) також відбувались такі дії. Були неодноразові випадки, коли ввечері загружається машина з товаром, а на них стоїть дата виробництва завтрашнього дня.

P.S. До цього часу крупи "Літа" не купляю взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо так далі йде, то скарги потрібно писати на всі заклади харчування, супермаркети і т.п., так як такий товар, нажаль є скрізь... Більш ніж впевнений прострочене їв кожен навіть не усвідомлюючи цього! А так: Поки очі не бачать - душа не болить...:)

якщо так далі йде, то скарги потрібно писати на всі заклади харчування, супермаркети і т.п., так як такий товар, нажаль є скрізь... Більш ніж впевнений прострочене їв кожен навіть не усвідомлюючи цього! А так: Поки очі не бачать - душа не болить...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двічі траплявся у Сільпо зіпсований йогурт.

Дата споживання для кого друкується??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сестричка вчора розповіла, як вона декілька днів назад купила в Сільпо якийсь батончик в шоколаді. Прийшла додому, зробила чашку капучіно, чаює. Вкусила батончик, жує, глядь на сам батончик, а там черв"як більшинький і пару штук маленьких уже. Ну, про реакцію писати не буду.

Так що не лише на дати треба дивитись, а й всередину, при можливості, заглядати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все що продається на вагу з круп і так далі - я вважаю що це просрочка, розірвав пачку насипав, і піди дізнайся коли це все було вироблено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скаргу розглянуто, винних покарано

Приносить вчора чоловік гречку і рис, ще й з Сільпо, ще й на розсип(чого ніколи не робив, видать рішив зекономити на мені).... чуть його не порішила на місці. Гречка виявилась не м'ясна, рис теж. Чоловік залишився живий :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скаргу розглянуто, винних покарано

Приносить вчора чоловік гречку і рис, ще й з Сільпо, ще й на розсип(чого ніколи не робив, видать рішив зекономити на мені).... чуть його не порішила на місці. Гречка виявилась не м'ясна, рис теж. Чоловік залишився живий :-)

... а потім дивуєтесь, чому чоловіки не люблять в магазини ходити... Кожного дня під страхом смєрті :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

"Сільпо" в Слоні, знайшов "полуничку" 8-го Березня. Ось такі подарунки дарують нам на свята, будьте обачні

post-13465-0-19473400-1394393803_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Сільпо" в Слоні, знайшов "полуничку" 8-го Березня. Ось такі подарунки дарують нам на свята, будьте обачні

Блін, ну молодець побачив, сфоткав, опублікував!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В любому супермаркеті потрібно дивится термін придатності на упаковці товару. І звісно ж, зберігати чеки.

Був період, купував в Сільпо по 5 пачок вівсяного печива, фасованого під їх ТМ. Неоднократно просив глянути наявність на складі, оскільки на розкладці в залі його не було. Неоднократно після мого прохання це печиво вивозили зі складу і розкладали на стійці. Так що, те, що товар приїхав на склад з РЦ з нормальним терміном, а попав в зал вже просроченим - не виключено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина купила в Сільпо(Слон) сир пармезан в їхній фасовці.

Коли вдома розкрили,то звідти смерділо тухлою рибою.Чек викинула.Але я заїхав,викликав адміністратора.Сказав,що вчора купили і чи згоден він.що це їхня продукція.Він підтвердив.тоді я дав йому нюхнути того сиру.Він одразу без питань сказав касиру віддати гроші.Касир сказала що потрібно чек і заяву.він на неї цикнув і сказав бігом дати гроші.Гроші я забрав.Я так зрозумів.що адміністратор був в курсах,що вони продають тухлий сир і не хотів шкандалю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думаю що адміністратор просто знає, яку бучу можна було б підняти. Та і ціна питання повернення невелика, відносно спорчених нервів, поганих відгуків, можливих санкцій.

Я колись також придбав в Сільпо просрочений торт, прийшов повертати без чека і мені повернули кошти з першого слова, без ніяких проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина купила в Сільпо(Слон) сир пармезан в їхній фасовці.

Коли вдома розкрили,то звідти смерділо тухлою рибою.Чек викинула.Але я заїхав,викликав адміністратора.Сказав,що вчора купили і чи згоден він.що це їхня продукція.Він підтвердив.тоді я дав йому нюхнути того сиру.Він одразу без питань сказав касиру віддати гроші.Касир сказала що потрібно чек і заяву.він на неї цикнув і сказав бігом дати гроші.Гроші я забрав.Я так зрозумів.що адміністратор був в курсах,що вони продають тухлий сир і не хотів шкандалю.

Просто адекватна людина і не хотіла шкандалю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Сьогодні Сільпо знову здивував. Зайшов з дружиною купити продуктів і вирішили взяти рибку під пивко (а кому й під сік), вибрали улюбленого судачка.

Коли дісталися додому і відкрили покупку, то виявили ознаки "швейцарського продукту". На сайті Сільпо залишили скаргу про дану ситуацію, але хочеться поділитись цим "щастям" для додаткового підтвердження даної події.

post-26915-0-54491100-1431116699_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз сьогодні читав - У рибі, купленій в луцькому Сільпо, знайшли жахливих створінь.

У супермаркеті Сільпо, який знаходиться у центрі Луцька, можна купити рибу з черв'яками.

Що саме і зробила одна з покупців 30 квітня. Пані придбала 4 заморожені скумбрії вартістю 111 гривень 22 копійки.

Морепродукт лучанка поклала до морозильної камери. Через деякий час, розморизивши, побачила в одній з рибин кільця черв'яків. Жителька обласного центру Волині викинула зіпсовану та небезпечну для здоров'я покупку у смітник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні Сільпо знову здивував. Зайшов з дружиною купити продуктів і вирішили взяти рибку під пивко (а кому й під сік), вибрали улюбленого судачка.

Коли дісталися додому і відкрили покупку, то виявили ознаки "швейцарського продукту". На сайті Сільпо залишили скаргу про дану ситуацію, але хочеться поділитись цим "щастям" для додаткового підтвердження даної події.

Написав скаргу на сайті Сільпо у відділ контролю якості. Прийшла відповідь у стандартній формі з вибаченнями та пропозицію обміну чи здачі товару.

Чек, упаковку і навіть саму "прекрасну" рибку зберегли. Сьогодні пішли у Сільпо і там шановні працівники все повернули без усяких проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...