Перейти до змісту

Продаю наречену


RomaL

Рекомендовані повідомлення

На вихідних буду на весіллі продавати наречену. Хочеться, щоб було якось цікаво і весело, бо на деяких весіллях бачив такі мраки, шо взагалі. Хто знає якісь прикольні приколи, які допоможуть перетворити цю традицію на веселу частину весілля, яка всім запам'ятається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подумав, що тема в Барахолці :)

і анекдот відразу

Тамада:

- Хто ще не спав з молодою?

- Я!

- А ти хто?

- Жених.

- А, ну ти ще встигнеш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і анекдот відразу

Тамада:

- Хто ще не спав з молодою?

- Я!

- А ти хто?

- Жених.

- А, ну ти ще встигнеш...

Сори за офтоп, но подскажите, как минусовать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сори за офтоп, но подскажите, как минусовать?

Ще не доріс))) Має бути 1200 постів - група Power users.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як продавати, ну бачив як купляли оригінально. Переділись в Італійських мафіозі, і прийшли з чемоданом грошей на викуп... Класно було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напишіть що для вас мраки і тоді бдуть вам писати не мраки )))

Та пишіть все. Мраки різні бувають, і прикольні і жопа. Я виберу.

Викуп нареченої - Яндекс, Гугл

То ти борду рівняєш з цими калхозними підкажчиками !?

Зайди по якійсь ссилці - зрозумієш чому я звернувся сюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вихідних буду на весіллі продавати наречену. Хочеться, щоб було якось цікаво і весело, бо на деяких весіллях бачив такі мраки, шо взагалі. Хто знає якісь прикольні приколи, які допоможуть перетворити цю традицію на веселу частину весілля, яка всім запам'ятається.

натішився сам і продаєш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з чималого досвіду скажу - тут як карта ляже - іноді всі оці сценарії летять в дупу через настрій покупців, іноді весело, іноді не дуже. бувало що і табуретки ламали при спробі силового захоплення нареченої, бувало і взагалі скучно наче на засіданні верховної ради.

в кожному селі чи місті це по різному і тут варто такі питання узгоджувати з нареченою і нареченим - щоб ніхто не залишився ображеним чи незрозумілим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме головне, розрахувати час на виставу. Якщо з самого ранку записані в РАГС, то сильно і не навикупляєшся. В мене аж 3 підставні наречені були, викуп залізними монетами в прикольній скрині... Спочатку торгувалися за оголення чи показ окремої частини тіла, щоб взнати чи справжня наречена... Потім за наречену торгувалися, а продавали аж 5 чол, всі рідні брати і сестри, кожному треба було заплатити свою долю... короче замала скриня вийшла, прийшлось ще бумажними доплачувать, щоб в РАГС втигнути. :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пригадую один прикол (можливо "бородатий"). Купували наречену, добазарились за "5 зелених соток", сума по-тим часам просто астнономічна. Яке-ж було здивування дружок, коли покупець дістав з кишені 5 цвяхів-"соток", пофарбованих в зелений колір :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обережныше там, а то буде ....

На свадьбе дочери прокурора гости, которые украли туфлю невесты, получили по восемь лет с конфискацией имущества!!!

Прийде з податкової повідомлення, що ви заробили і не оподаткували. Тому обов'язково зберігайте усі чеки! :) Доречі, в такому руслі можна і розіграти. Скласти договір "Купівлі-Продажу", О! Ярчика в тему запросіть! Він залюбки придумає щось Юридично-оригінально-уматне! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. Особливо розділи "Гарантія якості", "Характеристики товару", а маленьким шрифтом - умови дострокового розірвання договору та повернення товару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маленьким шрифтом - умови дострокового розірвання договору та повернення товару

є)))
Требование о возврате невесты и собственно денег за неё, здесь речь идет о невесте надлежащего качества, в том случае если она вам не подошла по форме, габаритам, фасону, расцветке, размеру или комплектации, может быть подано тестю без объяснения причин возврата в течение 14 дней с момента приобретения невесты. Наличие кассового чека при возврате невесты и требовании вернуть за неё деньги ― необязательно, так же как и необязательно возвращать невесту в той упаковке, в которой она была приобретена.

Требование большинства тестей при возврате товара возвращать товар в упаковке ― не законно. Вы можете вернуть невесту надлежащего качества при условии сохранности её потребительских качеств и товарного вида! Возврат денежных средств должен быть осуществлен тестем в течение 3 (трех) дней с момента возврата невесты. В случае если Вы приобретаете уценённую невесту ненадлежащего качества и вы были заранее предупреждены об этом (о недостатках, из-за которых произошла уценка) в письменной форме, в дальнейшем по этим недостаткам претензии, к сожалению, не принимаются.

Право жениха на обмен невесты надлежащего качества (статья N закона о защите прав потребителей)

Жених имеет право на обмен невесты надлежащего качества в течение четырнадцати дней, не считая дня его покупки. Обмен невесты надлежащего качества проводится, если указанная невеста не была в употреблении, сохранены её товарный вид, потребительские свойства, пломбы, фабричные ярлыки, а также имеется товарный чек или кассовый чек либо иной подтверждающий оплату указанной невесты документ.

Отсутствие у жениха товарного чека или кассового чека либо иного подтверждающего оплату невесты документа не лишает его возможности ссылаться на свидетельские показания. В случае, если аналогичная невеста отсутствует в продаже на день обращения жениха к отцу невесты, жених вправе отказаться от исполнения договора купли-продажи и потребовать возврата уплаченной за указанную невесту денежной суммы.

Требование жениха о возврате уплаченной за указанную невесту денежной суммы подлежит удовлетворению в течение трех дней со дня возврата указанного товара. По соглашению потребителя с тестем обмен невесты может быть предусмотрен при поступлении аналогичной невесты в продажу. Отец невесты обязан незамедлительно сообщить потребителю о поступлении аналогичной невесты в продажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подумав, що тема в Барахолці :)

А мені назва теми нагадала про наречену, яка бабку шукає. Тьху-тьху.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, останнім часом з"явилась тенденція до вартості ще утилізаційний збір добавляти ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бахни "сотку" перед цим ділом.. і все піде, як по маслу.))))))

Пффф... без цього я навіть піджак не вдягну. А перед галстуком чекушку як мінімум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бахни "сотку" перед цим ділом.. і все піде, як по маслу.))))))

Пффф... без цього я навіть піджак не вдягну. А перед галстуком чекушку як мінімум.

Кажуть що під вінець треба на голодний шлунок йти...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть що під вінець треба на голодний шлунок йти...

Так я вже давно під ним. В мене вже навіть крепатури від нього немає. Я сестру жінки продавати буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть що під вінець треба на голодний шлунок йти...

він продає.

взагалі то то лише на віднчання і лише молоді мають йти на голодний шлунок, якщо немає проблем по здоров"ю,

але як показує досвід - краще йти з наповненим шлунком і чистою головою ніж з пустим шлунком і таким набором негативу в голові - що жах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, так він продаватиме, а не купуватиме))))

віноват - недочитався. ніззя і працувать, і на борді сидіть. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...