Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

ну чого незрозуміла? і раніше НБУ виходив на ринок для викупу надлишків долара з ринку. свого часу таким чином прирощували резерви і заодно регулювали ліквідність системи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але вони раніше не купували долар в момент падіння його курсу. Останні дні НБ купував по курсу вищому, ніж його продавали... спеціально таким чином його піднімаючи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купували якраз коли падав, під час руху з 5.05 до 4 з копійками. Не виключено, що враховують інтереси великих експортерів при курсі викупу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Трохи не по темі.

Де в Луцьку найвигідніше здати доллар (пару сотень)???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи не по темі.

Де в Луцьку найвигідніше здати доллар (пару сотень)???

Напряму покупцю (думаю зараз писатимуть у ПЛ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи не по темі.

Де в Луцьку найвигідніше здати доллар (пару сотень)???

знайти того хто хоче купити пару сотень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купую і продаю долари. завжди актуально! за цінами в приват.

Змінено користувачем SashaOn
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто повна жопа, в країні всі життєво необхідні речі здорожчали на 34% за 3 місяці. Українська економіка неспроможна обходитись без імпорту. Якщо не готові товари імпортується то їх складові (сировина).

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zalepok44, не перебільшуйте, 15-20 відсотків (будматеріали), більше тільки в тих, хто рахує наперед по завищеному курсу щоб мати собі певний "люфт", типу "Розетка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zalepok44, не перебільшуйте, 15-20 відсотків (будматеріали), більше тільки в тих, хто рахує наперед по завищеному курсу щоб мати собі певний "люфт", типу "Розетка".

Я займаюся дитячими товарами, 80% всього чим торгуєю купляю в валюті. На початку січня був курс долара 8,2, сьогодні 11 грн. Ітого: 11/8,2 =1,34. Відповідно вхідна ціна для мене зрісла на 34%. При невеликій націнці, я не можу пускати курс валюти собі в націнку. Відповідно роздрібні ніци зросли мінімум на 34%.

Впринципі можливо в когось є ще старі залишки по курсу 8.2-9, тому ще ціни невстигли піднятися на 35%. Якщо ситуація не поліпшиться то через 1-2 місяця ви побачите ціни на імпорт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто повна жопа, в країні всі життєво необхідні речі здорожчали на 34% за 3 місяці. Українська економіка неспроможна обходитись без імпорту. Якщо не готові товари імпортується то їх складові (сировина).

От в Японії нема ні газу, ні нафти, ні вугілля , ні золота, ні лісів.І чудово живуть.Якщо хочеш сьогодні імпортувати- знижуй заробіток.Весь базар вже давно так зробив.

Або виробляй , чи шукай українських виробників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ситуація не поліпшиться то через 1-2 місяця ви побачите ціни на імпорт...

Під "ситуація поліпшиться" Ви маєте на увазі повернення $ до 8,30? Є ще оптимісти в нашій країні :_07:. Я думаю, що пора звикати до стабільної цифри "11", а в недалекому майбутньому, можливо і вище. В нашій країні "покращення" працює тільки в одну сторону незалежно від типу влади, на жаль.

Змінено користувачем NetSerpent
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не падіння гривні, це процес стабілізації реального курса гривні відносно інших валют. Насправді гривня впала вже давно - роки три назад, - говорить аналітик Міжнародного центра перспективних досліджень Олександр Жолудь, - під час правління Партії регіонів курс гривні штучно стримували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курс завжди стримують 4 роки до виборів, а перед виборами обвалюють різко. Чому ведуть таку політику, а не плавно спускають курс, це звичайно питання... Політика НБУ - це не стабільна міцна гривня, а утримування мінімальної заробітної плати на рівні 100 доларів.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо після переказу першого траншу від МВФ (через місяць) долар трохи просяде... Хоча не факт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://kurs.com.ua/luck

потихеньку, стабільно йдем до верху.

"міняйли" сьогодні прогнозували 13 на наступному тижні.

Змінено користувачем Onil
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27/03 Приватбанк

USD: 10.500/11.000

EUR: 14.20/15.20

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...