Перейти до змісту

Вакансія для тих, хто хоче змінити своє життя


Lenka1990

Рекомендовані повідомлення

Куда интереснее создавать и изменять мир, чем его оценивать ©.

Сипати модними цитатами можна безкінечно.

Перше і вірне враження - чергова кантора, що не виробляє ні продукції, ні послуг, а хоче навчити усіх стати успішними, радісними, багатими та безтурботними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

Пахне лохотроном чи пірамідою.

Доведіть мені зворотнє і я не витру цю тему!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Классний текст, особливий + за назву компанії в body.

Цікаво було-б поспілкуватися з спічрайтером, цікаво, скікі він бере?

У компанії ОВБ працюють виключно талановиті люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рано чи пізно життєві негаразди чи просто чорна полоса невдач приводить бідних людей до таких кантор, тоді людина починає постити таку маячню на форумах, гаряче доводити свою правоту - іноді плюватись жовччю на скептиків, прикладів тут на борді було вдосталь, потім через певний період наступає прозріння, а потім і просто стид за свої слова які вже з бази данних не витреш, як і мінусову репутацію. Фільм "Алхімікі" дуже гарно показує таку особливість людської свідомості.

Ах, обмануть меня не трудно!...

Я сам обманываться рад!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У компанії ОВБ працюють виключно талановиті люди.

Усі, кого ви процитували???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почуття гумору притаманне багатьом успішним людям...

Побіг я за попкорном, поки Женя не закрив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даремно Ви робите такі висновки, не ознайомившись з їх змістом.

Впевнений, що Ваші відрізняються від усіх інших, прослуханих мною, як мінімум магічною аурою успіху. ;)

Не звикла робити поспішні висновки не володіючи необхідною інформацією. Але я бдопускаю, що проблема не у тому що тренінги які Ви слухали не працюють на просторах СНД...

П.С. Вы не станете хорошим пловцом, наблюдая за олимпийскими пловцами. Чтобы научиться плавать, придется помокнуть и померзнуть, и нахлебаться воды.

(Виктория Бутенко)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки пафосу в усіх цих цитатих!

Ви самі то хоч на жигуля уже заробили? Бо я так, і без ваших тренінгів. при чому, НЕ обдурюючи людей і не обіцяючи їм золотих барханів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема 3. Стратегія роботи з клієнтом (система К-А-К-С).

назва говорить сама за себе)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[

Ідея бізнесу яку не можна сформулювати одним реченням не варта розгляду. Все інше окозамилювання.

То, что нельзя объяснить простыми словами является чушью , насколько научно, бы оно не звучало.

(Арнольд Эрет)

А тут оно подтвердило цитатой мысль оппонента. Мне кажется, оно - бот, заряженный афоризмами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Ви читаєте цю сторінку, то "... НЕГАЙНО закрийте закрийте цю сторінку.

Не читайте її! Це небезпечно! ВИ МОЖЕТЕ – ЗМІНИТИСЬ, СТАТИ БАГАТШИМ, УСПІШНІШИМ, ЩАСЛИВІШИМ...", якщо закриєте її прямо зараз, інакше компанія OVB "...вирішить свої фінансові проблеми, але все, що ми в результаті отримуємо - підірване здоров'я і втрата радості від життя..." !!!

Ну якось так слід було написати автору. Здається він просто фрази місцями не правильно поставив... :)

Не думаю, що Ви маєте право так стверджувати. Що Ви знаєте про нашу компанію? Як Ви гадаєте, як називають успішні людей, які самі нічого не бажають робити, а тих, хто розвивається, реалізує свої цілі критикують, дескридитують, наговорюють, власне, займаються тим, чим, на даний момент Ви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не по темі, хороша тенденція: раз в тиждень "вистрелюють" хороші теми)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КОлись мій сусід поїхав у Львів на семінар від Алліко (страхова компанія США, якщо не помиляюсь). Тільки там все було платно і він на це щей бабло позичав.

Приїхав весь таикй, каже ти працюй як мудак на державу, а я буду ходити в піджачку з паркоером в кармані і з крутими часами.

Ходить в кросах і джинсах, паркер не купив собі.

Здається мені це все фігня на посному маслі. Запудрять людям мозок і більше нічого.

Я б Вам порадила, жити не чужою головою, а своєю, спочатку дізнайтесь більше про те, що пропонує компанія, що Ви можете отримати, тим паче, що ЖОДНИХ КАПІТАЛОВКЛАДЕНЬ! Навчання абсолютно безкоштовно, жодних платних реєстрацій чи іншого. Усе у Ваших руках. Про Вашого сусіда можу сказати, що цілком можливо, що він був на правильному шляху, але, можливо, занадто рано опустив руки. Але, знову ж таки, не володіючи необхідою інф-єю, не можу сказатр напевне. Ми, як співробітники компанії ОВБ не прив"язані до якоїсь конкретної фін. установи, ми незалежні в цьому плані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а афоризми напам"ять знаєш чи вони в учєбнічку?

Той, хто вважає що знає все, ймовірніше за все, не знає, практично, нічого.

Досить багато афоризмів знаю,але щодня ознайомлююсь з новими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"...Як Ви гадаєте, як називають успішні людей, які самі нічого не бажають робити, а тих, хто розвивається,..." і далі по тексту... Набор букаффф... Перечитав 5 раз, так і не зрозумів.... Круто завернули... Мене просто порвало.... Уточніть що мається на увазі і .... Так! Я хочу узнати відповідь на це питання.... Відповідь в студію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куда интереснее создавать и изменять мир, чем его оценивать ©.

Правильно. Тільки створювати світ це цеглу класти а не вішати лапшу людям на вуха за їх же гроші.

Аргументуйте, будь ласка, хто і які гроші у Вас вимагає? І що саме Ви називаєте "лапшою"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жень, если не закрывать тему, то во Флейме ей давно самое место, со старта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lenka1990 , скажитє, ви кінчаєте від грошей, від афоризмів чи від хорошого траху?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lenka1990 , скажитє, ви кінчаєте від грошей, від афоризмів чи від хорошого траху?

Або за гроші і під хороші афоризми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lenka1990 , скажитє, ви кінчаєте від грошей, від афоризмів чи від хорошого траху?

пАшляк)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...