Перейти до змісту

Вакансія для тих, хто хоче змінити своє життя


Lenka1990

Рекомендовані повідомлення

Більшість таких людей відомі вузькому колу, Олександр Чедрик відомий на всю Україну, неодноразово запрошений у телепередачі і т.д., багато інформації про нього розповсюджено в мережі інтернет.

Нічого собі вузьке коло на 5 мільйонів осіб. Масони чи шо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

КОлись мій сусід поїхав у Львів на семінар від Алліко (страхова компанія США, якщо не помиляюсь). Тільки там все було платно і він на це щей бабло позичав.

Приїхав весь таикй, каже ти працюй як мудак на державу, а я буду ходити в піджачку з паркоером в кармані і з крутими часами.

Ходить в кросах і джинсах, паркер не купив собі.

Здається мені це все фігня на посному маслі. Запудрять людям мозок і більше нічого.

Я б Вам порадила, жити не чужою головою, а своєю, спочатку дізнайтесь більше про те, що пропонує компанія, що Ви можете отримати, тим паче, що ЖОДНИХ КАПІТАЛОВКЛАДЕНЬ! Навчання абсолютно безкоштовно, жодних платних реєстрацій чи іншого. Усе у Ваших руках. Про Вашого сусіда можу сказати, що цілком можливо, що він був на правильному шляху, але, можливо, занадто рано опустив руки. Але, знову ж таки, не володіючи необхідою інф-єю, не можу сказатр напевне. Ми, як співробітники компанії ОВБ не прив"язані до якоїсь конкретної фін. установи, ми незалежні в цьому плані.

Добре! Тоді таке питання, що ви думаєте про компанію WorldGMN ???

Не чула нічого про цю компанію, тому нічого сказати не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду перший - симпатична :_08: !

Вот і мені непанятно, симпатична дівчина з посадою главбуха, кідає насижене місце, стабільний заробіток і уходить проповідувать фінансову незалежність на форумах, нагадує "Біле братство" з 90-х, можливо методи впливу такі ж, гіпноз, психотропні препарати, тощо... Треба приймати міри - а то скоро і квартірку на пірамідку перепише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось про фоткі ніслова. Буду перший

неправда ваша. я перший написав про "балкон"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"...Як Ви гадаєте, як називають успішні людей, які самі нічого не бажають робити, а тих, хто розвивається,..." і далі по тексту... Набор букаффф... Перечитав 5 раз, так і не зрозумів.... Круто завернули... Мене просто порвало.... Уточніть що мається на увазі і .... Так! Я хочу узнати відповідь на це питання.... Відповідь в студію!

Нічого особистого, не хочу Вас образити, але одні люди щось роблять для того щоб мати більше, а інші лише говорять і мало того що самі нічого не роблять, так і інших запевняють що і у них нічого не вийде. Шанс дається ожному рано чи пізно, але не кожен ним користується. Як казав Оноре Де Бальзак, "Ті, хто шукають мільйони, не завжди їх знаходять, але ті, що їх не шукають, не знаходять їх ніколи". Вловили думку?

П.С. Тут мова іде не лише про кар"єру в ОВБ, а взагальному про успіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перегляд повідомленняbodia88888 (06 September 2013 - 10:36) писав: Щось про фоткі ніслова. Буду перший неправда ваша. я перший написав про "балкон"

Виправився!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lenka1990, Ви не відповідаєте на питання. Я Вам їх уже 3 задав.

Вибачте за затримки, як бачите, коментарів чимало...

Цікава тенденція:

в конторках, які обіцяють золоті гори, зазвичай все закінчується походом по різних організаціях з усяким непотрібним нікому барахлом

було діло, шукав колись на літо роботу як був студентом (правда подивився я на те все деньок і пішов звідти)

все зводиться до того, що тобі втирають яким ти станеш багатим і успішним

В нашій компанії ніхто нічого не продає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 прізвищ з 5 000 000 я дізнаюсь?

Форда і Бафета не зачіпайте, вони до овб жодним боком не притулялись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до ТС: якщо навчання безкоштовне, то тоді з чого ви отримуєте прибуток чи ваша фірма живе з грантів?

При зустрічі отримаєте відповіді на всі питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, але Ваш коментар, підтверджує виключно Вашу невихованість та необізнаність.

А звідки ж мені бути обізнаною? Ви ж не відповідаєте на запитання. А цитати відомих мені, темній, не прояснюють ситуацію з діяльністю вашої фірми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо успішний холдинг із 43-річним досвідом, який представлений у 14 країнах Європи, і лише в Україні допоміг більше, ніж 5 000 000 людей, для Вас "чергова контора", тоді без коментарів. Аргументуйте, будь ласка, Ваш коментар.

Йоханий Бабай! 5000000!!! А я вперше чую про цю кантору. Може я не в Україні живу?

Давайте, щоб зняти усі питання і підозри, я надам фін.консультацію Вам і Вашому колезі, після чого Ви зможете зробити об"єктивні висновки стосовно нашої роботи, а крім того це буде корисно для Вашого гаманця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Україні допоміг більше, ніж 5 000 000 людей

Х*яссє!! А ну прруф в студію! Вам задавли питання, щодо того ХТО із українців із відомими прізвищами став багатим завдяки Вашій фірмі?

Попрошу НІКОГО не пиасати, доти, доки не будуть дані відповіді на УСІ задані питання. А не вибірково. (пости буду терти) Я, як і всі інші хочу відповідей.

Чому я повинен вірити?

На усі попередні питання відповіла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один раз "пощастило" потрапити на "семінар" ОВБ - натуральне зомбування! Більше - ні ногою!!!!

Як тільки починаєш займатись пошуком роботи, так вони тобі надзвонюють по 3-4 рази на день (цікаво тільки де номер беруть, здається і резюме їм не скидала), запрошують, коли питаєш, що за фірма, то деякі "пердставники" навіть говорити не хочуть.А якщо погодився прийти (просто щоб відстали), а сам не прийдеш, так вони потім передзвонюють чуть не з претензіями "ЯК?! ЧОМУ?! Чому ви не прийшли?!...."

Натуральна фінансова піраміда!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте, щоб зняти усі питання і підозри, я надам фін.консультацію Вам і Вашому колезі, після чого Ви зможете зробити об"єктивні висновки стосовно нашої роботи, а крім того це буде корисно для Вашого гаманця.

Давайте сюди консультації , в тему. Вони ж безкоштовні ;-) і людей більше ніж при особистій зустрічі проконсультуєте.

Офтоп: а заманливо-таки звучить "частіше зможемо зустрічатись", "Давайте я надам фін.консультацію Вам і Вашому колезі..." і фотка так нічо....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи порився в інеті, от знайшов наприклад таке....

http://kutok.biz/viewtopic.php?f=10&t=193

і ось тут ще можна глянути.... http://www.vnutri.org/ovb-allfinanz/

Помітьте там не тільки негативні відгуки - щоб не було думки про мою предвзятість...

P.S. Да кого я обманюю... ЛОХОТРОН це!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте, щоб зняти усі питання і підозри, я надам фін.консультацію Вам і Вашому колезі, після чого Ви зможете зробити об"єктивні висновки стосовно нашої роботи, а крім того це буде корисно для Вашого гаманця.

Ой, я прям не знаю, ви хоч і дуже симпатична і я не зайнята, але свою орієнтацію я давно визначила і, поки що, не відчуваю особливого потягу до експериментів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

леночка , якщо це дійсно ви, то ви прекрасна жінка, і навіщо ж таким займаєтесь?

І дайте вже будьласка відповідь на моє питання.

Це не мої фото. На жаль, в силу багатьох необ"єктивних коментарів склалось погане враження. Єдиним правильним рішенням буде надати фін.конс. кожному з Вас, повторюсь, безкоштовно задля того, аби Ви змогли реально оцінити ефективність чи неефективність наших послуг. Ми вчимо фінансової грамотності, допомагаємо заощаджувати та вдало інвестувати в надійні фінансові структури. Яким чином і наскільки це необхідно для кожноїго з нас зможете оцінити. Ні до чого не зобов"язую. Тел. 0993097337

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до ТС: якщо навчання безкоштовне, то тоді з чого ви отримуєте прибуток чи ваша фірма живе з грантів?

При зустрічі отримаєте відповіді на всі питання.

Я перепрошую, але це не є відповідь. Ви ж не займаєтесь протиправною діяльністю?! Тому, все ж таки, прошу дати відповідь тут. Тим більше, не я один таке питання поставив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чітко прописаний кар"єрний план, і Вашу винагороду, я ні до чого Вас не зобов"язую і Ви нічим не ризикуєте.

Якщшо все безкоштовне, то на чому заробляєте? Чим живе компанія?

Повторююсь, при зустрічі обіцяю надати відповіді на всі Ваші питання.

Я вже Вам пропонувала зустрітись,

Ні, вибачте, в мене сім'я.

У мене теж. Я не на побачення Вас запрошую

Спробую спростити текст оголошення.

Потрібні недалекоглядні люди, для роботи агентами в нижніх ланках фінансової піраміди по укладанню шахрайським методом договорів на виплату коштів. Оплата з відкатів фін установ, договори з якими прийдеться заключати. Негативні умови праці: можлива втрата друзів та репутації, подальша деградація совісті, відсутність соціальних гарантій, відсутність тривалих перспектив в роботі..

Такі люди нам НЕ потрібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та хто вас знає.

З вашими пірамідами.

Доречі. Реклама пірамід (а ваша вірма, ніщо інше як піраміда MLM)- заборонена.

Повеселилися і досить.

Закрито. Бо цю ахінею вже аж читати не смішно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Генрі Форд чи Уоррен Баффет, Арнольд Эрет

Усі працювали в ОВБ??

Будьте добрі, читайте і запитання, на яке була надана відповідь, адже Ваші питання не логічні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторююсь, при зустрічі обіцяю надати відповіді на всі Ваші питання.

Девушка, а что вам тут мешает ответить?! Столько постов ни о чем. Уже б давно все описали и разложили по полочкам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...