Перейти до змісту

Вакансія для тих, хто хоче змінити своє життя


Lenka1990

Рекомендовані повідомлення

Зазначу, ТС трималась мужньо і достатньо інтелігентно, це гідно поваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

Лохотрон, краще спробувати в МММ вложити - "надійніше" щось отримати))) :0155:

Якщо Вам не шкода вланихи коштів, тоді успіху!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторююсь, при зустрічі обіцяю надати відповіді на всі Ваші питання.

Девушка, а что вам тут мешает ответить?! Столько постов ни о чем. Уже б давно все описали и разложили по полочкам

Таня! Ну що ти! Сходила б послухала, а потім так під час кулінарки, да під пельмешки, да під пивко...

- А хочете я Вас всіх проконсультую!!!

Тут до тебе "лаве" і потіче....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазначу, ТС трималась мужньо і достатньо інтелігентно, це гідно поваги.

Ага, как робот. Типичный дистрибьютер, или торговый агент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось цей коментар з інтернету мб відповідає на усі запитання :0165:

Доброго дня.

Був на тренінгах, одним словом компанія займається фінансовими консультаціями і працює по системі мережевий маркетинг. Ось чому нема таких офісів як у банках і такої реклами.

Ваша робота буде полягати у пошуку клієнтів для кредиту, депозиту, страхування.

Одним словом це як страховий агент, агент банку.

Вони так почали на мене наїджати що вони не страхові агенти. Так я згідний але робота така ж сама.

Офіси у них звісно є але не так з вивісками, з рекламою бо мережевий маркетинг.

Одним словом Ви повині будите шукати клієнтів для:

- страхуваня;

- кредитів;

- депозитів;

- ну і працівників ОвБ (щоб мати підлеглих собі для підвишеня карери).

А і ще у них є норма виконаня роботи для карєри.

І ще вони хочуть щоб ви працювали з своїми родичами, так що вам треба буде їм розказувати про те що треба страхуватися.

Сама компаніє не страхує а має підписані угоди з фірмами стаховими, банками, які овб платять за знайдених клієнтів а овб вже вам.

Зарплата залежить на яку суму ви підписали договори з клієнтом.

Це наподобі того як агент приватбанку. Суть та сама…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте, щоб зняти усі питання і підозри, я надам фін.консультацію Вам і Вашому колезі, після чого Ви зможете зробити об"єктивні висновки стосовно нашої роботи, а крім того це буде корисно для Вашого гаманця.

Давайте сюди консультації , в тему. Вони ж безкоштовні ;-) і людей більше ніж при особистій зустрічі проконсультуєте.

Офтоп: а заманливо-таки звучить "частіше зможемо зустрічатись", "Давайте я надам фін.консультацію Вам і Вашому колезі..." і фотка так нічо....

Правду кажуть, гуртом і батька легше бити. Трішки внесу ясність:

1. Система роботи А-К(П)-С:

- аналіз;

- консультація (план)

- сервіс

2. З клієнтами ми працюємо індивідуально, адже фінансова ситуація у кожного різна, тому і поради, шляхи вирішення проблем і т.д. відрізняються.

Загальні поради щодо оптимізації витрат і заощаджень можу дати, такі що рекомендовані для всіх без винятку, зокрема, ознайомлю із законами грошей:

П'ять Законів грошей

Фінансова грамотність в житті, те чого не навчають в школі та університеті:

Закон №1:

Гроші прибувають до того, хто відкладає десяту частину з будь-якого свого доходу, таким чином забезпечуючи майбутнє собі і своїй сім'ї.

Щоденно ми купляємо продукти, оплачуємо рахунки, банківські послуги, навчання собі чи своїй дитині, платимо за проїзд, чи пальне до автомобіля. І ці гроші йдуть комусь, тобто щодня ми звикли платити комусь, але не собі. Тут постає питання: А коли ми нарешті заплатимо собі? Коли ми почнемо жити для себе, для своєї сім'ї?

Закон №2:

Гроші працюють на повну силу тільки на мудрого господаря, який вигідно вкладає їх у діло.

Цей закон показує те, що потрібно гроші інвестувати, щоб вони збільшились і поступово накопичувались. Тому що гроші це є наші раби, які повинні працювати на нас, а не ми на них. Саме тому потрібно щоб раби народили своїх дітей, а ті діти своїх. Саме так створюється багатство. Але потрібно слідкувати за тим щоб не погубити якесь покоління рабів витратами, бо на тому наше багатство і закінчиться.

Закон №3:

Гроші потребують захисту, саме тому надають перевагу обережності і поради мудрих спеціалістів.

Гроші потребують уваги і мудрого поводження з ними. Але що ж робити якщо людина є за професією лікар, чи наприклад сантехнік і нічого спільного з фінансами не має?

Саме є для цього спеціальні фінансові порадники, які є спеціалістами саме у роботі з грошима. Саме у Незалежних Фінансових Консультантів можна отримати людині з будь-якою професією професійну консультацію з питань фінансів. Це дасть змогу захистити гроші і нададуть статус обережного поводження з ними.

Закон №4:

Гроші не люблять коли їх заставляють працювати в тій області, де людина сама не розбирається.

Це відноситься до того, що неварто довіряти гроші людині інвестувати, яка не компетентна в інвестуванні взагалі. Чи довіряти свої гроші людині, яка не має досвіду роботи з ними і відповідні результати.

Закон №5:

Гроші втікають від тих, хто вкладає їх в авантюрні або не продумані проекти, реалізовуючи романтичні бурі в багатстві.

MMM, 40% прибутку що місяця, 25% депозитний рахунок - це все авантюрні речі, які начебто здаються шансом. По-справжньому ті люди, які вкладають гроші в такі проекти найчастіше просто втрачають їх, відповідно багатство людини теж втрачається. Будьте обережні, краще звертайтесь до спеціалістів і на марно не ризикуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазначу, ТС трималась мужньо і достатньо інтелігентно, це гідно поваги.

Професійний підхід психолога... Натаскана сама на таких тренінгах... НЛП, боротьба з опором і тп....

Жодної нормальної відповіді по темі, а чемні культурні відповіді на водичку... + обізнаність та книжка з афоризмами, і мета цього всього заманити на першу зустріч, а там підключається ще й особистий вплив ... ну і погнали...

Професійний тренер і консультант... Самою тємою не володіє, але спілкуватися з людьми, заманити та створити перше враження успішної бізнес-леді вміє...

Знімаю шляпу... :privet::0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи порився в інеті, от знайшов наприклад таке....

http://kutok.biz/vie....php?f=10&t=193

і ось тут ще можна глянути.... http://www.vnutri.org/ovb-allfinanz/

Помітьте там не тільки негативні відгуки - щоб не було думки про мою предвзятість...

P.S. Да кого я обманюю... ЛОХОТРОН це!!!

А Ви самі прочитали статтю по другій ссилці, на яку посилаєтесь?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозвольте, шановне товариство, трішки потроллити :)))

Гугл мені підказав, що дійсно OVB Vermogesberatung A.G. - існуюча "крута" компанія та дійсно працює з 1970р. Навіть, ба, з 2006р торгується на фондовій біржі. Давайте, разом, глянемо, на фото нижче, як в компанії "успішних фінансових радників" йдуть справи...

post-20036-0-63502400-1378455895_thumb.p

Дивлячить на графік котирувань акцій даної контори, за останні 5 років, можна зробити лише один висновок - "Шеф, всьо пропало". Тобто, фінансові гуру компанії - яка займається фін. консалтингом, так надавали "совєтов" що і куди вложити , що... - "пора зливати воду" .)

Якщо крупні інвестори(піранії та акули фін.ринків), ще з далекого 24-08-2010р., перестали вірити в силу та мудрість їх фінансових порад , то тим більше, "нам грішним", нема чого сунутись до представників даної контори на всілякі там тренінги(хоч і бесплатні), а то всунете(вибачте, проінвестуєте) свої кровні кудись("я ж тепер такий розумний,після 11-ти тем курсу все знаю :)))" ) незрозуміло куди.... а потім, через деякий час, з жахом будети спостерігати як лінія вашого прибутку, з того інвестування, буде "падазрітєльно" нагадувати криву зображено вище на фото.

Дякую, за увагу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи порився в інеті, от знайшов наприклад таке....

http://kutok.biz/vie....php?f=10&t=193

і ось тут ще можна глянути.... http://www.vnutri.org/ovb-allfinanz/

Помітьте там не тільки негативні відгуки - щоб не було думки про мою предвзятість...

P.S. Да кого я обманюю... ЛОХОТРОН це!!!

А Ви самі прочитали статтю по другій ссилці, на яку посилаєтесь?)

Ну звичайно! Я ж там написав, що там не тільки негативні (правдиві!) відгуки, але і хвалебні оди вашій компанії також присутні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до ТС: якщо навчання безкоштовне, то тоді з чого ви отримуєте прибуток чи ваша фірма живе з грантів?

При зустрічі отримаєте відповіді на всі питання.

Я перепрошую, але це не є відповідь. Ви ж не займаєтесь протиправною діяльністю?! Тому, все ж таки, прошу дати відповідь тут. Тим більше, не я один таке питання поставив.

Компанія ОВБ має свій аналітичний цент, який знаходиться у м.Кьольні, він промоніторив фінанс.ринок України і обрав декілька компаній-партнерів, що пройшли усі критерії відбору. Ось список пратнерів в Україні.

http://www.ovb.ua/LinkClick.aspx?fileticket=tkFLB8bia%2f4%3d&tabid=615

От власне, платять нам фінансові установи, в які інвестують кошти наші клієнти.

Та хто вас знає.

З вашими пірамідами.

Доречі. Реклама пірамід (а ваша вірма, ніщо інше як піраміда MLM)- заборонена.

Повеселилися і досить.

Закрито. Бо цю ахінею вже аж читати не смішно.

Хотіла б з Вами посперечатись, але, зрештою, особиста справа кожного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...