Перейти до змісту

Вакансія для тих, хто хоче змінити своє життя


Lenka1990

Рекомендовані повідомлення

Для афоризмів на Борді є окрема тема. Ними людей точно не заманите...

Нікого не заманюю. Більше того, я чітко вказала яких людей ми шукаємо, а яким варто було закрити цю сторінку, недочитуючи до кінця. Життя таке, яким ми його сприймаємо. Якщо Ви не бачите користі від даної пропозиції, закрийте і забудьтесь, живіть своїм життям і я бажаю Вам лише успіху. Якщо Ви хочете бути фінансово незалежним, тоді отримайте цю можливість. Повторюсь, жодних капіталовкладень, мені не потрібні Ваші гроші, для клієнтів наші послуги також безкоштовні, більше інформації Ви зможете отримати при зустрічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

Цікава тенденція:

в конторках, які обіцяють золоті гори, зазвичай все закінчується походом по різних організаціях з усяким непотрібним нікому барахлом

було діло, шукав колись на літо роботу як був студентом (правда подивився я на те все деньок і пішов звідти)

все зводиться до того, що тобі втирають яким ти станеш багатим і успішним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куда интереснее создавать и изменять мир, чем его оценивать ©.

Сипати модними цитатами можна безкінечно.

Перше і вірне враження - чергова кантора, що не виробляє ні продукції, ні послуг, а хоче навчити усіх стати успішними, радісними, багатими та безтурботними.

Якщо успішний холдинг із 43-річним досвідом, який представлений у 14 країнах Європи, і лише в Україні допоміг більше, ніж 5 000 000 людей, для Вас "чергова контора", тоді без коментарів. Аргументуйте, будь ласка, Ваш коментар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lenka1990 , скажитє, ви кінчаєте від грошей, від афоризмів чи від хорошого траху?

пАшляк)

Просто - Толик :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до ТС: якщо навчання безкоштовне, то тоді з чого ви отримуєте прибуток чи ваша фірма живе з грантів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо успішний холдинг із 43-річним досвідом, який представлений у 14 країнах Європи, і лише в Україні допоміг більше, ніж 5 000 000 людей, для Вас "чергова контора", тоді без коментарів. Аргументуйте, будь ласка, Ваш коментар.

Йоханий Бабай! 5000000!!! А я вперше чую про цю кантору. Може я не в Україні живу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пахне лохотроном чи пірамідою.

Доведіть мені зворотнє і я не витру цю тему!

Жодних проблем, пропоную надати Вам фінансову консультацію, як клієнту, після якої Ви зможете оцінити наскільки наші послуги ефективні, і зрозумієте специфіку нашої роботи. Консультація надається безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Україні допоміг більше, ніж 5 000 000 людей

Х*яссє!! А ну прруф в студію! Вам задавли питання, щодо того ХТО із українців із відомими прізвищами став багатим завдяки Вашій фірмі?

Попрошу НІКОГО не пиасати, доти, доки не будуть дані відповіді на УСІ задані питання. А не вибірково. (пости буду терти) Я, як і всі інші хочу відповідей.

Чому я повинен вірити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рано чи пізно життєві негаразди чи просто чорна полоса невдач приводить бідних людей до таких кантор, тоді людина починає постити таку маячню на форумах, гаряче доводити свою правоту - іноді плюватись жовччю на скептиків, прикладів тут на борді було вдосталь, потім через певний період наступає прозріння, а потім і просто стид за свої слова які вже з бази данних не витреш, як і мінусову репутацію. Фільм "Алхімікі" дуже гарно показує таку особливість людської свідомості.

Ах, обмануть меня не трудно!...

Я сам обманываться рад!

Раніше я працювала головним бухгалтером, де отримувала непоганий оклад, і це не можна було назвати чорною полосою, погодьтесь. Але в даній компанії я заробляю більше, і це факт. Тому, мало імовірно, що Ваш коментар про мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не по темі, хороша тенденція: раз в тиждень "вистрелюють" хороші теми)

100%

Пятниця... Попкорн, чіпси і півасик... Блін - по роботі.... :)

Ну почнемо!

Ситуація наступна, ото на вихідних був у посиденьках ( в гостях) у свого знайомого. Піднімаюсь на другий поверх за ноутбуком, і випадково, крізь відчинені двері побачив як донька мого друга проводить свому другу тренінг про користь холдингу з 43-річним досвідом... І оце мені так соромно стало, що я за свій 43-річний досвід такого тренінгу і не познав... Забувся я і про ноутбук, і про друзів, які чекали мене знизу.... Дослухав той тренінг до кінця і задався питанням - От нафіга взагалі той мінет тренінг?

І тут говорити, що то вибір кожного ким бути і як поступати, так от це не так, це все наша відповідальність, що є стількі фінансових консультантів, і якшо людина слабка чи ще не сформована особистість яка легко піддається впливу, і робить із себе фінансового консультанта, то не треба казати, що це не наше діло і то діло кожного! Бо це якраз таки наше діло бо ми створюєм теми, а це все читають такі ще молоді дівчата та хлопята і псують своє життя, замість того щоб у свої літа ще займатися собою, розвиватися, вчитися, спортом займатись, хоббі мати, давати та сосати пісюни, вони ходять на подібні тренінги, та запудрюють мізки іншим! Жах кароче до чого цей світ котиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея бізнесу яку не можна сформулювати одним реченням не варта розгляду. Все інше окозамилювання.

Вот вот і я проте!

Оці всі тренінги і того подобне такі компанії гроші в яких мають тікі ті хто зверху, всі інші озомбовані тим, шо повірили, що вони зароблять грошей коли сходять на проповіді, то мєлочь яка і так не сильно багата виносить свої бабки їм, а представники компанії спеціально так респектабельно перед масовкою виглядають костюмчики машини прокатні і кредитні, а самі живуть на с'ємних квартирах, так шо хай не тулять мені в мозок те, що можуть зробити мене успішним, те саме подібне зомбування робили зальотні тернопільські спритникі з своїм WorldGMN які втайні давали вказівку не залучати до даного лохотрону людей з юридичною і економічною освітою.

Можу довести Вам протилежне, наша компанія абсолютно не підпадає під Ваш опис. При першій зустрічі я Вам покажу чітко прописаний кар"єрний план, і Вашу винагороду, я ні до чого Вас не зобов"язую і Ви нічим не ризикуєте.

У компанії ОВБ працюють виключно талановиті люди.

Усі, кого ви процитували???

Почуття гумору Вам не займати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чітко прописаний кар"єрний план, і Вашу винагороду, я ні до чого Вас не зобов"язую і Ви нічим не ризикуєте.

Якщшо все безкоштовне, то на чому заробляєте? Чим живе компанія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки пафосу в усіх цих цитатих!

Ви самі то хоч на жигуля уже заробили? Бо я так, і без ваших тренінгів. при чому, НЕ обдурюючи людей і не обіцяючи їм золотих барханів!

Я вже Вам пропонувала зустрітись, після чого не виникало б такого роду питань. Аргументуйте Ваші звинувачення, будь ласка, кого обдурили? Кому наобіцяли і не дали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 брєдових філософських цитат - це денний мінімум для працівника ОВБ?

Як на мене, то Генрі Форд чи Уоррен Баффет, Арнольд Эрет та ін., не останні люди, в яких варто було б повчитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея бізнесу яку не можна сформулювати одним реченням не варта розгляду. Все інше окозамилювання.

Вот вот і я проте!

Оці всі тренінги і того подобне такі компанії гроші в яких мають тікі ті хто зверху, всі інші озомбовані тим, шо повірили, що вони зароблять грошей коли сходять на проповіді, то мєлочь яка і так не сильно багата виносить свої бабки їм, а представники компанії спеціально так респектабельно перед масовкою виглядають костюмчики машини прокатні і кредитні, а самі живуть на с'ємних квартирах, так шо хай не тулять мені в мозок те, що можуть зробити мене успішним, те саме подібне зомбування робили зальотні тернопільські спритникі з своїм WorldGMN які втайні давали вказівку не залучати до даного лохотрону людей з юридичною і економічною освітою.

Можу довести Вам протилежне, наша компанія абсолютно не підпадає під Ваш опис. При першій зустрічі я Вам покажу чітко прописаний кар"єрний план, і Вашу винагороду, я ні до чого Вас не зобов"язую і Ви нічим не ризикуєте.

Ой, а харошенькие малчики у вашей канторе есть? Может и я тренингом заинтересуюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробую спростити текст оголошення.

Потрібні недалекоглядні люди, для роботи агентами в нижніх ланках фінансової піраміди по укладанню шахрайським методом договорів на виплату коштів. Оплата з відкатів фін установ, договори з якими прийдеться заключати. Негативні умови праці: можлива втрата друзів та репутації, подальша деградація совісті, відсутність соціальних гарантій, відсутність тривалих перспектив в роботі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема 3. Стратегія роботи з клієнтом (система К-А-К-С).

назва говорить сама за себе)))

А що вона Вам говорить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщшо все безкоштовне, то на чому заробляєте? Чим живе компанія?

"Не корысти ради, а токмо волей пославшей меня жены"

Kostefan, убив наповал, аж сльози течуть :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[

Ідея бізнесу яку не можна сформулювати одним реченням не варта розгляду. Все інше окозамилювання.

То, что нельзя объяснить простыми словами является чушью , насколько научно, бы оно не звучало.

(Арнольд Эрет)

А тут оно подтвердило цитатой мысль оппонента. Мне кажется, оно - бот, заряженный афоризмами

Вибачте, але Ваш коментар, підтверджує виключно Вашу невихованість та необізнаність.

Lenka1990,

Назвіть прізвища 10, та хоча б відомих людей, які "виросли" у вашій канторі.

Більшість таких людей відомі вузькому колу, Олександр Чедрик відомий на всю Україну, неодноразово запрошений у телепередачі і т.д., багато інформації про нього розповсюджено в мережі інтернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось про фоткі лише два слова. Симпатична :_08: !

ПС. Коротко про себе: статки - Жигулі є, сімейний стан - одружений. Зустріч не пропонувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...