Перейти до змісту

Жіночка, що робить краплі від гаймориту


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Тем временем сопли не давали покоя советскому разведчику и Штирлиц вызвал врача. Конечно, врача можно было и похитить, как предписывала Советским разведчикам в Германии последняя инструкция профсоюза, но Штирлиц решил проявить инициативу, столь ценимую в наше время, и поступить неформально - вызвать врача рейхсканцелярии. Он был уверен в том, что Центр его простит.

Амбула

Задовбало. Слизова в носі так набрякає, що від життя з постійно відкритим ротом рятує лише "Отривін", яким ширятися можна не більше двох тижнів, а в мене скоро буде два місяці. Сьогодні на рентгенівському знімку побачив, що непорядок в гайморових пазухах. Запальний процес буде лікуватися антибіотиками, але паралельно хочу скористатися народною медициною. Колись чув про чудодійні та бридкі (майже все корисне - бридке) краплі з якоїсь рослини, які треба закапувати в ніс, а потім з нещасним виразом обличчя лежати кілька хвилин із запрокинутою головою. Ці краплі робить одна жіночка, що проживає у Луцьку, в районі старого міста. От тільки не маю її телефонів.

Офіційна медицина в Луцьку визнає, що ці краплі помічні, от тільки скептично ставиться до можливості прибрати запальний процес. Фіг з ним, запалення зніматиму так, як скаже офіційна медицина, але одне іншому не завадить (моє ІМХО).

Форумчани, якщо хтось користувався послугами цієї пані - прошу дуже, здайте номер телефону. Наперед дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тем временем сопли не давали покоя советскому разведчику и Штирлиц вызвал врача. Конечно, врача можно было и похитить, как предписывала Советским разведчикам в Германии последняя инструкция профсоюза, но Штирлиц решил проявить инициативу, столь ценимую в наше время, и поступить неформально - вызвать врача рейхсканцелярии. Он был уверен в том, что Центр его простит.

Амбула

Задовбало. Слизова в носі так набрякає, що від життя з постійно відкритим ротом рятує лише "Отривін", яким ширятися можна не більше двох тижнів, а в мене скоро буде два місяці. Сьогодні на рентгенівському знімку побачив, що непорядок в гайморових пазухах. Запальний процес буде лікуватися антибіотиками, але паралельно хочу скористатися народною медициною. Колись чув про чудодійні та бридкі (майже все корисне - бридке) краплі з якоїсь рослини, які треба закапувати в ніс, а потім з нещасним виразом обличчя лежати кілька хвилин із запрокинутою головою. Ці краплі робить одна жіночка, що проживає у Луцьку, в районі старого міста. От тільки не маю її телефонів.

Офіційна медицина в Луцьку визнає, що ці краплі помічні, от тільки скептично ставиться до можливості прибрати запальний процес. Фіг з ним, запалення зніматиму так, як скаже офіційна медицина, але одне іншому не завадить (моє ІМХО).

Форумчани, якщо хтось користувався послугами цієї пані - прошу дуже, здайте номер телефону. Наперед дякую!

Недавно чув від людей, які користувалися послугами цієї пані, що вона на жаль померла. Здається інформація достовірна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покійна Парасковія Купріянівна, що проживала на вул. Караїмській цим займалась...

Краплі, якщо не зраджує память, робила на основі аїру (лепеха болотна), в дитинстві такими мене лікували, дійсно дієва річ...

Знайшов статтю про цю жінку

http://www.volyn.com...cle=1&arch=1501

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене є баночка Параскуму від Купріянівни. Запломбований флакон. Прострочений на півроку, але думаю, кращого варіаниту вам не знайти. Набирайте 0503851210.

ПС: зберігався в холодиодильнику, по всіх нормах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене є баночка Параскуму від Купріянівни. Запломбований флакон. Прострочений на півроку, але думаю, кращого варіаниту вам не знайти. Набирайте 0503851210.

Дякую, зараз вже пізно телефонувати, боюся розбудити когось, якщо вже сплять - а завтра зв'яжуся! Якщо можна - візьміть флакон завтра з собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купував якусь бармотуху в бабки у с.Копачівка від гаймориту. Дуже дієва штука рукомендую!!! Потрібно опустити вушні палочки в настійку, ізапхати в ніс на одну хвилину і пізніше висмаркати ніс. Так три рази. 3 рази в день. Знайти ту бабку просто. В Копачівці є поворот на Рожище, потрібно повернути туди проїхати метрів з 500 і там спитати.

Yarchik, почитай ту тему, там пишуть, що ці ліки (Параски Купріянівни) продавали в музеї-аптеці, можливо, і рецепт зберігся і ще ними торгують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо можна - візьміть флакон завтра з собою.

Ок.

А про аптеку-музей, то можете запитати.

У мене буде безкоштовно, але й там як є, то мабуть не дуже дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задовбало. Слизова в носі так набрякає, що від життя з постійно відкритим ротом рятує лише "Отривін", яким ширятися можна не більше двох тижнів, а в мене скоро буде два місяці. Сьогодні на рентгенівському знімку побачив, що непорядок в гайморових пазухах. Запальний процес буде лікуватися антибіотиками, але паралельно хочу скористатися народною медициною. Колись чув про чудодійні та бридкі (майже все корисне - бридке) краплі з якоїсь рослини, які треба закапувати в ніс, а потім з нещасним виразом обличчя лежати кілька хвилин із запрокинутою головою. Ці краплі робить одна жіночка, що проживає у Луцьку, в районі старого міста. От тільки не маю її телефонів.

Офіційна медицина в Луцьку визнає, що ці краплі помічні, от тільки скептично ставиться до можливості прибрати запальний процес. Фіг з ним, запалення зніматиму так, як скаже офіційна медицина, але одне іншому не завадить (моє ІМХО).

Форумчани, якщо хтось користувався послугами цієї пані - прошу дуже, здайте номер телефону. Наперед дякую!

як я Вас розумію, в самого гайморит з 8 років...... якій можна сказати вже хронічний!

Краплі ті зроблені на основі лепехи, мені тоже в дитинстві закапували, і я помню той присмак гидкий! але нам тоді , мо моєму, в лікарні їх сам лікар робив(????)

П.С. якшо вже Вам дуже зле, то робіть прокол... да воно погано, да гайморит буде вертатись але всеж таки з пазух все повиганяється... після проколу і антибіотики і краплі і вигрівати пазухи з пів року помучитись але повірте воно пройде у Вас на довгі роки і обов"язково якшо надумали робити прокол то десь напочатку літа, шоб відразу на море на днів 14 пониряти шоб морська вода все повиганяла звідти! разом з лікуванням сольона водичка дуже помічна при гаймориті!

П.С.С. моя Вам порада, не користуйтесь тими "пшикалками" для носу більше 3-4 днів підряд (мій власний гіркий досвід) вони подразнюють слизову оболонку і змінюють її тобто інфекція мутує і треба все більше і більше тих капель і антибіотиків!

П.С.С. старайтесь не пити антибіотиків взагалі! (власний досвід знову ж таки якшо впевнені в своїх силах і знаєте свій організм) в мене люба простуда якшо я її раніше не починав лікувати таблетками, обов"язково закінчувалась гайморитом(в легкій формі) постінні головокружіння, відчуття шо "лице важке" але якось помаленьку, потихеньку оклигав.... наразі антибіотиків взагалі не п"ю! температуту нижче 38 взагалі не чіпаю, 1-3 дні і її немає... якшо піднімається то прошу маму вони коле (якійсь укол не помню назви препаратів) для зйому температури... але такої температутри я не припоминаю за останні 5-6 років....

Це власне мій життєвий, можна навіть сказати в певній мірі "кровний" і гіркий досвід по боротьбі з гайморитом і всякими болячками! і я нікого не налаштовую саме таким методом боротись з болячками! бо шо одному добре, то іншому може бути недобре!

Доречі

http://www.biolika.u...y-ekstrakt.html по ссилці краплі з Лепехи от тількі не знаю чи то ті саме краплі але по моєму то вони! на сайті є ссилка на представиництва по Україні! там можливо і Луцьк є!

Це не являється рекламою!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купували минулого року восени, коли вже ця бабця померла. Наскільки я зрозумів, краплі продовжують робити хтось з її нащадків. Нажаль номера не маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авторитетно заявляю, що гайморит лікується засобами народної медицини. Так, це неприємно, бридко...., але без шкоди здоров"ю!

Yarchik, швидкого одужання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до топікстартера: перевіряли, чи часом носова перетинка не викривлена? Мав таку проблему протягом багатьох років, дихати було ой як важко, постійні головні болі, жорстко "підсів" на різні Називіни і "єже с німі", в результаті чого вони вже допомагали тільки на годину максимум. Пробував теж різні краплі, які робилися індивідуально - результат був, м'яко кажучи, посереднім.

Допомогло одне - операція по виправленню перетинки. Вже 4 роки не знаю з цим проблем. Хоча, можливо, у вас зовсім не той випадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перетинка не ідеальна, але основна проблема не в ній.

От зараз сиджу - і з носа тече, як з сучки навесні. І то вже другий тиждень. Це ж не нежить, і не викривлена перегородка. Це сука гайморит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перетинка не ідеальна, але основна проблема не в ній.

От зараз сиджу - і з носа тече, як з сучки навесні. І то вже другий тиждень. Це ж не нежить, і не викривлена перегородка. Це сука гайморит.

Зрозуміло. Коли лежав у обласній з тою перетинкою, у моїй палаті було пару хлопців з гайморитом, вони пройшли процедуру "пробивання". Казали, що штука далеко не приємна, але таки ефективна. Тому розгляньте такий варіант, а краплі вже як допоміжне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще в дитинстві мені закапували ці краплі. Десь років 10 назад. Офіційна медицина казала робити прокол. Звернулися до тієї жіночки, зробила мені каплі і вони мені допомогли. Так і проколу не робив. І зараз майже свобідно дихаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це алергічний гайморит, то окрім лікування гаймориту бажано позбутись алергену, що його провокує.

Що нового з'явилося останні 2 місяці?

Сухого тобі носика ;)

Сорі за оф...вічно плутаю терміни: гайморит і геморой :_07:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зміна місця проживання на 3-4 дні не впливає. Значить, то не алергія. Ну, хіба що алергія на самого себе :)

Сорі за оф...вічно плутаю терміни: гайморит і геморой :_07:

В носі - то гайморит. Да :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам робили операцію в Луцьку? Під місцевою анестезією чи загальною?

Я також маю викривлену носову перетинку, але на операцію якось не зважуюсь.

Так, оперували в Луцьку, в обласній лікарні, лікар Щурук Олександр Зіновійович. Анастезія місцева, болю у процесі не відчував зовсім, лише трохи неприємні відчуття "тупого" натискання. Щоправда, потім десь біля тижня мав тампони в носі - це, мабуть, найгірша частина всього цього процесу. Зате ефект дійсно відчутний, тому анітрохи не шкодую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сопливлю так само,але не гайморит.А періодично,коли цвіте якась зараза(знати б яка). Зміна місця проживання також не завжди в ці періоди щось міняла,бо ця зараза цвіте кругом.

Один раз тільки на другий день річка з носа висохла по приїзді в Єгипет.

Тримаюсь за допомогою щоденного промивання носа йогівським методом(нетті-крія).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділюсь з вами рецептом свого спасіння!

Як мені пояснили на хлопський розум: що гайморит, що кісти на слизовій утворюються від того,що слиз надто густий, а канали, по яких він виділяються надто вузькі. Тому слиз не має виходу: або застоюється-гайморит, або надуває на тому канальці бульку, яка наростає-кітса.

"Пощастило" мені з кістою. Розвинулась так, що дихання носом перекрилось повністю. Ні туди ні сюди. Просто намервто перекрився ніс. Сказали крім операції виходу нема. Зробили. Тоді ж нас попередили,що таку операцію доведеться робити постійно, кожні 4-5 років,залежно від особливостей організму. Пройшло 3 роки і після застуди знову серйозний риніт, внаслідок чого кісти знову наросатли, знову розвинулись до того,що дихання перекрилось. Знову виходом була тільки опреція. І десь ми вичитали рецепт з кореня ЦИКЛАМЕНУ. Такий вазон багато в кого вдома росте, і корінь його на ринку можна купити.

Суть в тому, що з його цибулини взяти сік і розвести в якихось пропорціях (в неті є рецепт) з водою, щоб не обпекти слизову.

Закапувати звечора перед сном (так щоб вже не ставати) по 2 капельки і лежати з сильно задертою головою. Власне кажучи, це така сама до жаху бридка штука, яка пече так!!!!!!!!! як тільки можна уявити. І горло, і ніс, і таке враження що всі нутрощі...Але пече 1-2 раз. На третій день вже можна терпіти. Капати треба було 7 днів. 7 перерва і 7 повторно. Я повторно не капала. Але перших 7 днів перетерпіла-і ви не повірите! Кісти зникли. Досі не маю абсолютно ніяких проблем з носом! (При чому я алергічна). Навіть насморку нема! Дихаю носом і щодня радію цій можливості!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крім крапель можете додатково скористатись і такою медициною.

Яйце варите в круту і прикладаєте до запалених ділянок носа та чоло. Або ж можна використати звичайну сіть, нагріти на сковорітці, висипати в якусь тряпочку. Спочатку через полотенце а пізніше саме. Діятиме як процедура парафіну в лікарні.

Прокол я б не радила робити, болюча, неприємна процедура і мало кортсті. Довгих років життя лікарці , що в дитинстві відмовила мою маму від неї і порадила процедере "Кукушку". В нашій обласній якщо не помиляюсь є. За дві неділі стаціонару бела здорова і досі проблем не маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще можна промивати чаєм, крепким чаєм, спочатку неприємно але працює, чай дуже добре розріджує слиз.

Крепкий чай це приблизно кілька чайних ложечок на чашку, сіль мені не допомагала а чай дав відразу результат.

Доречі, після чайних процедур процес паління, якщо Ви палите буде здаватись зовсім інший. Будуть деякі неприємні відчуття.

Забув добавити, варто постаратись зробити так щоб чай потрапив якнайглибше, в епіцентр місця утворення слизу/гною, звичайно якщо таке можливо.

Я набирав чай у ніс лежачи на ліжку і тримав його там близько п'яти хвилин, і так кілька разів, при цьому і пекло і свербіло і що не тільки але гній розріджувався, після кількох таких процедур ставало значно краще самопочуття, постійна головна біль зникала як страшний сон.

Але найкращім лікуванням є профілактика, треба ходити в шапці :0143: навіть коли несильно холодно, але я думаю це зрозуміло.

Лікарі дали діагноз хронічний гайморит, робили кілька разів проколи, при цьому вимагали лежати в лікарні кілька тижнів...

Якщо прикинути на пальцях по фінансових затратах - чай значно дешевше всяких препаратів.

ЗІ прошу не вважати цей метод панацеєю, якщо самопочуття погане то варто звернутись до лікаря, це доволі серйозна річ у якої можуть бути фатальні наслідки якщо забити на це діло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...