Перейти до змісту

Жіночка, що робить краплі від гаймориту


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Поділюсь і я народним рецептом.

В аптеці купуєте камфорне масло 30мл. В той флакон капаєте 10 крапель настоянки прополіса. Стоїть ніч. Далі закапуєте ніс. При закапуванні потрібно нахиляти голову вправо/вліво. Щоб краплі потрапляли в пазухи, а не в горло. Цей спосіб перевірено на власній дитині. Нам допомагає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це звичайно не моє діло, але камфорне масло в ніс це жесть.... Мені шкода було б капати таке....

Ярослав, якнайшвидшого одужання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це звичайно не моє діло, але камфорне масло в ніс це жесть.... Мені шкода було б капати таке....

Ярослав, якнайшвидшого одужання...

А хто казав, що буде приємно? :0109:

А коли "з носа тече, як з сучки навесні" то не тільки камфору закапаєш... аби допомогло.

Ярчику, виліковуйся і більше не сопляй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю таку хронічну бяку + викривлену носову перегородку, прокол робив десь рік назад (так забило, що мало не загорнувся), зараз при загостренні топаю в лікарню на стаціонар і роблю декілька промивань - як на мене це самий дієвий і швидкий спосіб позбутися тої гидоти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Синуфорте або синус ліфт + окомістин або мірамістин + респіброн або ісміжен до повного одужання. Через 20 днів респіброн або ісміжен пройти знову курс 10 днів. При викривленій перегородці щоденна гігієна носа - морська вода або солона вода. З власного досвіду - 10 років "стажу".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Т.С. уже, наверное не актуально сообщение, отвечу в поддержание темы.

У сына долго (месяцев 7-8) не могли насморк ничем вылечить, т.е. лечили с переменным успехом. Толку никакого после небольшого переохлаждения. Потом нормальный доктор сказал взять анализ в инфекционке. В итоге был выявлен стафилококк, который был за неделю успешно побежден. Уже больше года ничего нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитав тему, від себе особисто скажу. Колись теж нажив гайморит, поки взнав що це він, в "Протезисті" мені вбили та вирвали три зуба підряд. Була неділя а гайморит дав на зуби досить сильну біль.Після рентгену не хотіли з лікарні випускати. Хтось підказав про каплі, які на той перідод робила ще Купріянівна. Придбав 1 баночку, прокапав , попустило. Ну я як завжди закинув той процес. Через деякий період знову відчув біль в очах. Знову купив уже три флакони, викапав всі три. Але вирішив що то все фігня, та поїхав в лікарню пробивати. Після обстеження та рентгену, лікар рентгенолог на мій подив сказав що гаймориту в мене немає, гайморові пазухи чисті. Так що каплі дійсно дієві.Рекомендую. Перевірено на собі. Носова перегородка в мене теж викривлена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перетинка не ідеальна, але основна проблема не в ній.

От зараз сиджу - і з носа тече, як з сучки навесні. І то вже другий тиждень. Це ж не нежить, і не викривлена перегородка. Це сука гайморит.

У мене перетинка викривлена, що, на мою думку+, забитою буває лише одна ніздря - та що не перекрита перетинкою.

Але цьго року вперше, правда від сильно запущеної простуди, сопля зелено-жовта вилазила аж з закладанням вух більше місяця. Вишкрібся синупретом (2-уп), та полотняна торбочка морської солі - грів лоб та під очима.

P.S.: Краплі використовував до десяти раз за свідоме життя. Один раз водопад рідини з носа зупинив розчин марганцівки впорскнутий шприцом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...