Перейти до змісту

Осінній карась


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 159
  • Створено
  • Остання відповідь

кажуть що в прилуцьку толку мало , краще стир на заліві.

А на авто на залів доїдеш? був там 10 років назад .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7кг. різної риби зловив в ігрі "НАША РИБАЛКА"

Краще в Atom Fishing пограй, цікавіше. Я ніде не був, знайомі на гриби їздили, короче риба від нас відпочивала )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, Доїдеш , постав машину десь біля нової ліні чи в тмоу районі тай пройдися трохи .

Народ , хочу їхати в Губин хто атм був недавно ? є кльов? і на яку наживку саме краще туди їхати , кажуть що куки а що ще запропонуєте? ( Губин той що біля Горохова)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як хто, особисто я ніколи не бачив, щоб на куки там щось ловили. Візьми манку і мастирку (бажано зварити самому! з медом - ням-ням))) для пружини. Сідай поміж камишів, у вікнах - і буде тобі щастя)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, Доїдеш , постав машину десь біля нової ліні чи в тмоу районі тай пройдися трохи .

Народ , хочу їхати в Губин хто атм був недавно ? є кльов? і на яку наживку саме краще туди їхати , кажуть що куки а що ще запропонуєте? ( Губин той що біля Горохова)

Де де, але на цьому форумі я сваритись не хочю, якщо ти думаеш що "проумнічав"то не треба тратити свої сили, в мене свої підходи що до відпочинку, і не потрібно мені говорити скільки пройтися, я і сам знаю, я виріс на "КРАСНОМУ"! просто зараз я маю можливість їздити на авто і возити з собою пів багажу різної фігні (дрова,палатку,різну наживку і т.д.) просто ПИТАЮ!

На "КРАСНОМУ" це біля Стиря, це я так цоб питань не виникало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не нєрвнічайте, хлопці, для рибалки потрібна душевна гармонія і врівноваженість. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчора були знайомі в Губині. Результат на двох - 0 рибин за цілий день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був в Лаврові, на трьох зловили десь з 10 карасів. Рибалили з 10-00 до 15-00.

Риба брала чомусь лише на пінопласт жовтенький.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, Боголюби, останній ставок, 15-00 до 18-00: три корасі (50-70-140 грамів) :). Фідер, опариш, податкова не ходила, ще 2 нереалізовані клювання.

Цей тиждень, думаю, буде з кльовом: тепло, південний вітер, місяць росте, стабільний тиск. Так що хто має можливість в будень - в середу четвер можна щось і впіймати ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був у Линів, по роботі. Бачив у мужика у відрові улов був непоганий, 3 кг як мінімум. Карась трохи менше ладошки. Це було приблизно в 15.00. Мужик жалівся, що нема кльову )).

Казали, що в батюшки на ставку 50 грн, загалом бачив 3 ставки. От і все, що взнав ))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був у Линів, по роботі. Бачив у мужика у відрові улов був непоганий, 3 кг як мінімум. Карась трохи менше ладошки. Це було приблизно в 15.00. Мужик жалівся, що нема кльову )).

Казали, що в батюшки на ставку 50 грн, загалом бачив 3 ставки. От і все, що взнав ))).

Хоть щось цікаве. СПС що хоть щось написав а то ваще скучно.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихідні на носі. Будете диван тиснути чи риб ловити? :) Здавайте точки, що, де, коли? І пачьом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю з понеділка в Пугачівку махнути,якщо погода не зкурвиться.Що там і як,не знаю.Був ще літом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу в неділю на стир виїхати, поганяти щуку і окуня. Якщо є бажаючі - 0951519497. Куди їхати домовимося. До речі, окунь бере непогано на балду. Сам не ловив, знайомий їздив, були і щуки.

post-23702-0-81401500-1381510752_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення, кого підвів. Накрився ремінь генератора, шукаю до цього часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну йолкі-палкі ну шо ніхто не пише (де? скількі і на шо?)

Сьогодні проїзжав через прилуцьке, там сидів дідок,УХ ЩЕ ТОЙ! в сачку два карася(хороших грам по 300) ну але за пів дня то я рахую (( бо різних закідушок і вудок до єбені-матері ну дуже багато, но я так поняв що він просто "балдєв"(коньяк проглядовувався біля нього) дай Бог йому здоров"я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неділя, з 15 до 18 год. Боголюби, 30 грн, 15-17 карасиків, з них 2 зачотні, грам по 200.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неділя, з 15 до 18 год. Боголюби, 30 грн, 15-17 карасиків, з них 2 зачотні, грам по 200.

О, оце вже інфа спс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...