Перейти до змісту

Осінній карась


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 159
  • Створено
  • Остання відповідь

Постою, послухаю :_06: Теж цікаво...

Ага, я вже з 10год.55хв.стою "слухаю" відтоді як Slavco написав,вже аж заслухався :_07:, певне усі на рибалці,ждем вечора,або завтра.А мож взагалі п"ють, нафіг їм та риба)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постою, послухаю :_06: Теж цікаво...

Ага, я вже з 10год.55хв.стою "слухаю" відтоді як Slavco написав,вже аж заслухався :_07:, певне усі на рибалці,ждем вечора,або завтра.А мож взагалі п"ють, нафіг їм та риба)).

да-да :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постою, послухаю :_06: Теж цікаво...

Ага, я вже з 10год.55хв.стою "слухаю" відтоді як Slavco написав,вже аж заслухався :_07:, певне усі на рибалці,ждем вечора,або завтра.А мож взагалі п"ють, нафіг їм та риба)).

да-да :_07:

Друже! вуха хоч не болять?)))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на скільки я розумію потрібно ловити невеличкі потепління на карасіка на карпіка, такі от як в суботу-неділю будуть,

блін, тоже стоїть вибір куда їхати чи на хріни щуку впрошувати чи може в торостянець катнути по поплавку сезон закрить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на скільки я розумію потрібно ловити невеличкі потепління на карасіка на карпіка

це точно, ще й молода луна і тиск плюс мінус сталий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Привіт народ! Як думаєте,на карася реально десь зараз(вихідні) податися,чи навіть не рипатися,а купити на базарі,насмажити і залитися пивом :) Я розумію що це різні речі,але хоч так,бажано всетаки десь податися і хоч з пару штук злапати,ніхто нічого не чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сидіти на місці на донку зараз зимновато як на мене, краще спін покидати ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...