Перейти до змісту

Осінній карась


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Скільки км до Губина? це як їхати трасою на Володимир Волинський? І як давно ви там були? який улов ?

Я думаю це говорять про Губин Перший, Горохівського району, відстань від Луцька 38 км. по "гугл мапс". Я сам там був, ставок непоганий і з власником можна договоритися про оплату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 159
  • Створено
  • Остання відповідь

Так хто точно скаже який це Губин , як на Володимир їхати чи на Горохів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на Горохів....був там раз...приїхали ввечері на годинку по 1.5кг карасів зловили...став чистий...тільки карась міг бути і більший але....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу там два ставка в губині на гуглмап. про який йде мова - про тей що обведений дорогою чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова йде про цей, дивимось фото. Додаю невеличкий фотозвіт сьогоднішньої рибалки.

post-23702-0-59158300-1378581431_thumb.j

post-23702-0-78147700-1378581437_thumb.j

post-23702-0-68632900-1378581443_thumb.j

post-23702-0-16272200-1378581452_thumb.j

post-23702-0-28706300-1378581460_thumb.j

post-23702-0-80817000-1378581466_thumb.j

post-23702-0-01146500-1378581474_thumb.j

post-23702-0-81772100-1378581482_thumb.j

post-23702-0-91253100-1378581489_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто з мене - 0,00 грн ))), з інших - не питав.

Як? )) 0,00гр. круто.Дійсно якийсь власник нормальний.

Жалію що не поїхав,((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто з мене - 0,00 грн ))), з інших - не питав.

Як? )) 0,00гр. круто.Дійсно якийсь власник нормальний.

Жалію що не поїхав,((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось може дати посилання на гуглмап? і вказати який точно ставок , бо в середу хочемо їхати , буду дуже вдячним .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився я на гуглмап і так і не зрозумів, на який я їздив ). Скажу так, якщо їхати по дорозі, як їде автобус, то ставок буде зліва, зразу за церквою.

Я й не знав, що там 2 ставки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не набридло ще 'жувати' за той став? Їдете на Горохів.Десь на середині шляху звертаєте на Сенкевичівку.За км.2-3 звертаєте ліворуч на Губин.Десь орієнтовно в центрі села,по правій стороні буде став.Той самий!!!Орієнтир-автобусна зупинка,вона буде якраз навпроти,ліворуч.

Той інший став,далі по дорозі.Десь за 1 км.По перше:весь він порозший.По-друге:місцеві рибаки самі його зариблюють і ловлять тільки вони.Так що на той став,зась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт ну з Губином все зрозуміло потрібно з'їздити, хоча б один "разочьок" так це точно,а от як на рахунок інших місць невже ніхто не їздить,а ну давайте розказуйте не шифруйтеся, все рівно всю рибу не виловимо )))))))))))))))))

PS. Хоча,можливо всі зараз картоплю ловлять,яка там риба((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саша...

І на яку наживку був кльов? Я рахую досить гарно порибалили. На поплавок є де ловити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Были там с ночевкой в субботу... На уху наловили , лично я всего 2 карасика за ночь вытянул. Slavco и Patrick по больше наловили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Были там с ночевкой в субботу... На уху наловили , лично я всего 2 карасика за ночь вытянул. Slavco и Patrick по больше наловили...

А на що ловили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Были там с ночевкой в субботу... На уху наловили , лично я всего 2 карасика за ночь вытянул. Slavco и Patrick по больше наловили...

А на що ловили?

фидер, опариш + кук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І на яку наживку був кльов? Я рахую досить гарно порибалили. На поплавок є де ловити?

В основному на мастирку, варю сам.

Якщо врахувати, що інші зловили по 10 - 15 штук (було ще 4 людини), досить таки не погано.

На поплавок ловити місць багато, треба мати манку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Были там с ночевкой в субботу... На уху наловили , лично я всего 2 карасика за ночь вытянул. Slavco и Patrick по больше наловили...

А на що ловили?

фидер, опариш + кук

Фидер, опариш знаю а КУК це що.

Без понтів ))))))))) просто не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайди в любий рибацький магазин і попроси продати КУК.Можеш жаргоном - накатиші.Тебе продавці зрозуміють.Як своїми словами описати,не знаю.Знаю,що добре в воді кисне і запахи має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

його ще пінопластом називають. це кульки, схоже зроблені з кукурудзяного борошна. є різні запахи. особисто я полюбляю ловити на часниковий кук (пінопласт, накаташі)+ годівниця з мастиркою. твердий на дотик, але добре розмокає у воді. клює на цей пінопласт біла риба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора на ставку , приїхав в 15 годині , зловив 4 карася на лодошку і пятий карась трохи більший під берегом зійшов , дуже класно брало на макушатню , на поплавок майже не клювало , місцеві кажуть що вже як місяць часу кльов спав . Під вечір підійшов хазяїн з нас двох він взяв 10 грн - МУЖИК ДУЖЕ СОВІСНИЙ! Але казав на осінь ставка спускатиме , риба реально є і риба здорова а не хвора як на ставкові наприклад в Линеві , до середини жовтня ставка точно не спускатиме , тож можна приїжджати , але анйкраще ловити на донні снасті і на такі кульки з часниковим запахом - так казали місцеві що на ті кульки бере найкраще .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що рибакі, ви де?, завтра субота риба вже сниться, хто куди розказуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...