Перейти до змісту

Осінній карась


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт,ось і наступила осінь,до зими не так вже багато,а душу так і не відвів рибалкою,підскажіть, розкажіть де живе карась, куди хто їздить де хто ловить скільки платить.Ставкі, озера,копанкі все що є в нашому чудовому районі,області.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 159
  • Створено
  • Остання відповідь

Ловив в суботу в Губині. Ціна ставка 50 грн, взяли тільки 10. Хазяїн - нормальний мужик (щастя, здоров*я йому). Улов - близько 2 кг., карась за ладошку. Є своя машина, якщо хтось бажає, можемо домовитись. На бензин скинулись і вперед. Люблю також спінінг. Пропонуйте, будемо домовлятись. Модератори, будь-ласка, не видаляйте, мій телефон - 0951519497.

P.S. Любителів набратись до поросячого крику прошу не турбувати, назад можете прийти пішки ))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці їздять в Семки,кажуть добре там.Сам не рибак але хотілося поїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ловив в суботу в Губині. Ціна ставка 50 грн, взяли тільки 10. Хазяїн - нормальний мужик (щастя, здоров*я йому). Улов - близько 2 кг., карась за ладошку. Є своя машина, якщо хтось бажає, можемо домовитись. На бензин скинулись і вперед. Люблю також спінінг. Пропонуйте, будемо домовлятись. Модератори, будь-ласка, не видаляйте, мій телефон - 0951519497.

P.S. Любителів набратись до поросячого крику прошу не турбувати, назад можете прийти пішки ))).

А де цей Губин? В мене також є авто і також хочю поїхати,тільки спланувати поїздку не можу все залежить як в голову

встрелить))) можу і серед тижня поїхати,з роботи втікти нема проблем. Можливо Саша десь на днях наберу скочим на карася? P.S. А на рахунок поросят то на рибі з ними не дружу, а так то можна і похрюкати інколи :=))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці їздять в Семки,кажуть добре там.Сам не рибак але хотілося поїхати.

Де це, що ловиться і як доїхати?

а так то можна і похрюкати інколи

Похрюкати можна ))), питань нема. Але коли починається *да я*, *ти мене поважаєш* - це вже перебор.

В основному їду в суботу, Губин - це біля Чарукова, по горохівській трасі. Буде бажання - дзвони.

ЗИ. Сам не п*ю, встрелило в голову щось 6 років назад ))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на вихідних в Чарукові. Поряд, поки безкоштовно. Біля 3 кг загалом, на ладошку і більші, на пружину. Саш, треба компанію, я з вами. Не п"ю, не хрюкаю. 095-155-7один-30.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Opel75, ближче до суботи зв*яжусь. Головне, щоб погода не підвела.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модератори, будь-ласка, не видаляйте, мій телефон - 0951519497.

тут номери телефонiв без вашого прохання нiхто не видаляе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Opel75, ближче до суботи зв*яжусь. Головне, щоб погода не підвела.

Бронюю два місця ). (Батя заядлий рибак)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди аткож цікавить ситуація куди поїхати на рибалку щоб РЕАЛЬНО наловити риби ,готовий заплатити за ловлю але щоб наловити а не тупо дивитись на поплавки , от наприклад недавно їздив в ЛИНІВ до попа на ставок ( але карась атм хворий і має кліща), посиділи до обіду зловив 5 карасиків на лодошку ( гроші не платив бо ПОПА не було ) . Тиждень назад їздив в гараджу в сам ліс ( там є красивий ставочок ) , приїхали ми туди в 19 год попросили половити до 21 години і запропонували їм 40 грн за 2 людей , вони відповіли що по 35 грн з людини і їх не хвилює , ми заплатили по 35 грн з людини , а далі вони сказали що вїзд на територію ставка машини ПЛАТНИЙ за бус взяли 30 грн , коли я сказав що машину і можу в лісі поставити і її тут ніхто не вкраде то мені намікнули сказавши ( НУ-НУ всяке може бути) . Почали ми ловити , зловити 10 окуньців грам 20 і ще 15 краснопірок палесеньких . в суммі ми заплатили 100грн за 2 години ловлі , даю всім пораду що їхатит туди неварто!!!!! Сторожи там пяні , блатні , і обдирають людей як липку .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куди поїхати на рибалку щоб РЕАЛЬН наловити риби

В Там-там). Жоден розумний чоловік не дасть вам ніяких гарантій. Взагалі цікаво, як можна гарантувати кльов? Як кажуть в народі: клювало вчора і завтра).

А от за попередження дякую, буду знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не то щоб релаьно наловити , а хочу почути відгуки тих людей хто недавно їздив кудись і мав улов , особливо цікавить ЧАРУКІВ , ставки мамая , як атм цціна і взагалі як справи , ато щось не зрозуміле . Доречі сьогодні бачив мужика знайомого казав що їздив в ГОРЗДВИН (це в заборолі поворот на ліва на СЬОМАКИ) там номарльно бере карась і карп , також недавно знайомий їздив в Хрінники , налоивив на спінінг окуня шт 50 , також каже що на поплавок нормално бере плотва і краснопірка .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тижня 3-4 назад були знайомі в Чарукові на бесплатному, по 8-10 кг взяли.Тільки там треба рано їхати, щоб місце зайняти. Зараз погода спортилась і навряд чи він буде взагалі десь добре брати. Особисто я в таку погоду нормально ловив тільки щуку і окуня в себе на Прип*яті (Люб*язь).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не то щоб релаьно наловити , а хочу почути відгуки тих людей хто недавно їздив кудись і мав улов , особливо цікавить ЧАРУКІВ , ставки мамая , як атм цціна і взагалі як справи , ато щось не зрозуміле . Доречі сьогодні бачив мужика знайомого казав що їздив в ГОРЗДВИН (це в заборолі поворот на ліва на СЬОМАКИ) там номарльно бере карась і карп , також недавно знайомий їздив в Хрінники , налоивив на спінінг окуня шт 50 , також каже що на поплавок нормално бере плотва і краснопірка .

Всім привіт. На рахунок Горзвина то я так напишу, я не розумію чьому всі вказують шлях через Сьомакі чи Семакі (не знаю)требе їхати через Торчин, так набагато простіше в Білостоці на право і все,дуже легко їхати. На рахунок риби то там вона дійсно є особливо Карпуши ну і карасі 600-800гр. батько кума по десіть штук привозив.Там платно вроді 40-50гр. На Карпушу друзі сиділи на бойли, були 2рази результат такий 4 обрива(там дуже багато гіляк і "коряг") і один на 6кг. Карася не ловили("делкі") :=)). А на рахунок реальної ловлі (не зря я цю тему підняв) також сильно хочю почути де ще,Ось що знав на рахунок Горзвина тей написав,хочеться щоб ще і інші щось написали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому самому Губині літом, коли було тепло, 5-7 кг було норма. Це при тому, що їхав автобусом, приїжав в 7.20 і в 17.00 уже їхав назад. Є гарні карпи, товстолоб, щука. Крім карася нічого не ловив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ах да народ забув. Був я в цю суботу в Коршеві (не був років 15) Народу тьма навіть і не рахував,палаток теж багато(ночьовка) Приїхав о 6ранку ну думав капец, як на мене перший признак хорошого ставу(багато людей) Ну короче з 6г. до 10г. (дві пружинкі,дві поплавочні) 2покльовкі Я ШОЦІ! Десь там хтось по карасику зловив і все, ну люди ну будьте згідні зі мною це не діло(((((((((((((((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажіть будь-ласка хто був детальніше (як доїхати, ціна, обстановка):

1) Губин

2) Цегів

3) Озеро в Окорську

4) ще варіанти.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Губин - на першій автостанції сідаєш на жабецьку маршрутку в 6.15 - 6.20, для водія скажи, він покаже де Губин. До ставка пару метрів, від зупинки перейти через дорогу і все. Приїжає в 7.10 - 7.20. В 17.00 будь уже на зупинці, їде на Луцьк. Вона їде і через другу автостанцію. Ціна ставка 50 грн., ставок нормальний, хазяїн хірньою не займається (не сипле солі, не грає рівнем води). Є карась, карпи, товстолоб, щука ...

Про інше не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки км до Губина? це як їхати трасою на Володимир Волинський? І як давно ви там були? який улов ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://goo.gl/maps/EkALh

??? тут

чи можна їхати на ніч? чи можна там просто відпочити?) хочемо з ночовкою десь виїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...