Перейти до змісту

Осінній карась


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 159
  • Створено
  • Остання відповідь

Був в суботу на Стирю (фідер,опариш) одна плотвиця "хороша" і все(( навіть верховодка не клювала,на живця хотів поставить, бо щука добяче гуляла.На спінінг мужик біля мене щучку зловив десь на кілю, рибаків не було видно знають що не клює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю мають на увазі ті, що біля Колок.

Гуглмап

Так це ті що поряд з Колками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в суботу в с.Лаврів (ставок з ліхтарями). З 12 до 19 години - два карпіка трохи більше кілограма і з п'ятнадцять карасів грам по триста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в суботу в с.Лаврів (ставок з ліхтарями). З 12 до 19 години - два карпіка трохи більше кілограма і з п'ятнадцять карасів грам по триста.

А яка ціна ? і кільки туди кілометрів,приблизно і взагалі на що ловив? Бо щось мені та сторона подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 кілометрів від Луцька. 100грн. за день.

В ночі ловити не дають. Риба - карп до трьох кг. і гарний карась. Ловили на донку з "макушатніком" і на просту удочку з кукурузою. Минулого разу (два тижні назад) ловили ще й на мастирку (пінопласт).

Умови ловлі як за кордоном - чисто, гарно і т.д. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 кілометрів від Луцька. 100грн. за день.

В ночі ловити не дають. Риба - карп до трьох кг. і гарний карась. Ловили на донку з "макушатніком" і на просту удочку з кукурузою. Минулого разу (два тижні назад) ловили ще й на мастирку (пінопласт).

Умови ловлі як за кордоном - чисто, гарно і т.д. Рекомендую.

Все зрозуміло, потрібно заїхати,дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був знайомий в Адреналін Сіті з 6.00 до 13.00 сидів суто на карпа (горох). Результат три карпіка(700-900гр) і два карася(330гр.разом).

А тепер по темі як би ловив карася то я не представляю скільки натаскав би, тому що там його валом і клює добре.

Питання чи варто десь їздити,шукати,мучитись?

На рахунок ціни 100гр., але я здається чув що якщо приходиш ловити карася то вроді дешевше(сам не знаю і не стверджую),часто бачив дітей які карасиків ловлять і я сумніваюсь що вони по 100гр платять))).

От якщо знати чітко як там на рахунок ціни за ловлю, то що там думати можна було б сходити і відвести душу, карасями.

PS: Розпитував у людей, мало хто знає, знайомий все просто каже "Мені ті карасі на..й не треба я люблю карпіка посовати,половив дав сто рублів і все,а та "мелочь"мене не цікавить".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, ловити, коли біля тебе ходить півлуцька, ніякої природи, повно машин - це просто зігнати охоту(хоча в мене і цього не вийшло б), але це не рибалка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, ловити, коли біля тебе ходить півлуцька, ніякої природи, повно машин - це просто зігнати охоту(хоча в мене і цього не вийшло б), але це не рибалка.

В чьому проблема? їдьте на Охнище, чи Глибоке чи Веприк чи Тросне (Карасин) Довге (Озера всі Маневицького району), Вінне(Вино)

там мона зловити а можна і ні... зате людей майже 0! комарів тьма, засоби ніякі не помагають.. про гадюк і тд я вже мовчу... але да природа там бомба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

комарів тьма, засоби ніякі не помагають.. про гадюк і тд я вже мовчу

Я майже на такому виріс ). Можливо, тому й не люблю адреналінівських калюж. Озеро, на якому я виріс (фото, приблизно третя / четверта частина озера), ще прямо за хатою Прип*ять, і ще 2 річки. Хоча, навряд чи ви мене зрозумієте...

post-23702-0-67660600-1379612375_thumb.j

post-23702-0-96619200-1379612376_thumb.j

post-23702-0-45838900-1379612378_thumb.j

post-23702-0-68710200-1379612379_thumb.j

post-23702-0-23564300-1379612381_thumb.j

post-23702-0-62718400-1379612382_thumb.j

post-23702-0-66111000-1379612383_thumb.j

post-23702-0-57997200-1379612384_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

комарів тьма, засоби ніякі не помагають.. про гадюк і тд я вже мовчу

Я майже на такому виріс ). Можливо, тому й не люблю адреналінівських калюж. Озеро, на якому я виріс (фото, приблизно третя / четверта частина озера), ще прямо за хатою Прип*ять, і ще 2 річки. Хоча, навряд чи ви мене зрозумієте...

О да, після такіх озер планка відпочинку піднята до "немогу" не має про що спорити ))) ,але тепер тобі найти альтернативу такому тяжко,хоча є такі місця що ОГО ГО, но як правило виділяєш той нещастний вихідний готуєшся до нього пів дня їдиш 150км. і "ХІРАСЬ" дощ,гроза,комарі я вже мовчу про кльов (клювало вчора і завтра)ну як завжди))) ось і люди хоча б якось шукають щоб без "гімора" десь того карася посмикати, і якщо вже геть накипіло то ті люди і машини вже на другому плані.

Але це вже зовсім інша пісня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але тепер тобі найти альтернативу такому тяжко

Це правда, за 11 років я так і не знайшов ).

До речі, на слідуючі вихідні, 28-29, можливо і 27 їду додому на це озеро. Ціль - щука і окунь. 2 місця зайнято, є ще 3. Погано, що погода спаскудилась, хоча в запасі є ще тиждень.Нічліг організую, якщо цікавить - звертайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Років 15 назад був на озері Святе, мало що памятаю но там капец природа,знайомий тільки туди і їздить літом з родичами,пару років підряд.

Якщо ближче до теми то там риби йомайо він там її і варить і жарить і солить і сушить. Ось туди я ще 10000000000% колись поїду і не тільки заради риби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому ніхто не розглядає стир як місце порибалити?

Ви як думаєте)?. В межах міста точно нічого робити, за містом не знаю. Казали знайомі, біля колок щука бере, а сам не їздив, не знаю. Тільки там бомблять, придурки :0155: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

=)Нема що робити людям які далекі від рибалки....на Заліві кожен день ловлять по декілька хороших щук....і це тільки мої знайомі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Озеро, на якому я виріс (фото, приблизно третя / четверта частина озера), ще прямо за хатою Прип*ять, і ще 2 річки.

Люб"язь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7кг. різної риби зловив в ігрі "НАША РИБАЛКА" ))))))))))))))))))) Думав на Стирь сходити але щось...........((, цікаво як там в Прилуцькому давно туди хочю сходити.

Знову вихідні позаду :0161: , розказуйте про успіхи

А ти десь був? чи можливо знайомі кудись їздили, все цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...