Перейти до змісту

Прошу допомогти дітям


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Я так розумію що велосипеди вже є? А на що тоді збираєте? Може тим діткам купити якогось старенького компа, чи купити шкільного приладдя(скоро в школу, а воно зараз недешеве). В мене зараз трохи криза, але гарна справа, гривень 40-50 можу дати. Кому їх передати? Чи якийсь рахунок дайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Велосипед у меня. Требуется еще кое-какой ремонт. Когда будет на ходу, дам знать. Но он очень маленький и некрепкий. Может им еще один подогнать получится, для старших деток. Они этот быстро сломают, если будет один на всех. Но тогда вопрос, где они их будут хранить? Если у них и так тесно. Узнайте, есть ли у них возможность принять габаритные подарки. Даже для компа нужен стол свободный и угол в доме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один ровер вже є,тре тільки підшаманити.Дякую DAndy (http://board.lutsk.ua/topic/136598-prodam-ditjach-velosipedi-bv/#entry1052851238 ) за подарунок і доставку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И что делать с этим? Им нужны два одинаковых велосипеда? Надо было предупредить. Я бы эти 75 грн за тетрадки лучше б отдала :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую,що виникла затримка,я трохи,якщо чесно,розгубився,бо не сподівався на таку реакцію. :_08:

Топік створив спонтанно,метою було знайти можливість навчання рукоділлю та малюванню для дівчинки.Про велосипеди згадав по ходу і написав,як кажуть, на "авось".В самого часом валяється таке,що не продати ні користуватись,довести до пуття часу нема,а викинути шкода, Але раз так справа обернулась,давайте спробуємо трішки впорядкувати і розширити цю справу.так би мовити гуманітарну акцію. :_02:

Давайте по-порядку:

Дітей семеро.Найстаршому 11 років,наймолодшій- кілька місяців.

В даний момент дійсно тісно,Але велосипеди є де зберігати-на балконі.

Зараз їхня бабуся спробує зробити за допомогою благодійника ремонт великої кімнати,яка після пожежі ще не ремонтувалась.

Один велосипед в мене вже на руках,але потребує ремонту(заміни) каретка.Можливо хтось візьметься за ремонт?

Другий на днях заберу,але також потребує заміни шин.

Третій на "велозоні" в Тетяни.

Таким чином 3 ровери ніби як є.Кататись на 2-х колесах вміють 4-ро.

Стосовно нагальних потреб. Оскільки місця мало,то є потреба в двоярусних ліжках. Одне я їм купляв,друге їм подарували віруючі.Але обидва згоріли.Якщо в когось є ідеї буду радий вислухати.

Кошти збирати не планував,але якщо питання ліжок можна буде вирішити тільки купівлею,тоді спробуємо назбирати.

Стосовно іграшок і одягу поки нічого не скажу. По шкільному взнаю.Але думаю,що треба буде.

Всім дуже дякую! Дай вам Боже здоров'я!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипед у меня. Требуется еще кое-какой ремонт. Когда будет на ходу, дам знать. Но он очень маленький и некрепкий. Может им еще один подогнать получится, для старших деток. Они этот быстро сломают, если будет один на всех. Но тогда вопрос, где они их будут хранить? Если у них и так тесно. Узнайте, есть ли у них возможность принять габаритные подарки. Даже для компа нужен стол свободный и угол в доме.

Спасибо,Таня.Габаритные подарки пока не примут.Zevs_Isver уже предлагал комп,но у них даже стола нет и ставить пока негде.А за вел спасибо,отдам самому мелкому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто багато людей можуть і хочуть допомогти, но не знають кому. Вот і я такая. Пишить, куда, кому, що приносити. Допоможемо з задоволенням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, я так поняв що ти сусід їх чі шось в тому роді... зайди з тею сусідкою в приват чи там інший банк, зробіть карточку вона гривень 10-15 здається вартує... кинь сюди номер і всі охочі зможуть скинути через термінал чи яким іншим шляхом по пару рублів і буде там... і ремонт....

і ліжка двухярусні думаю тоже поставимо... взявся брат.... доводь до діла))) Але карточка тра щоб в тебе була і за ті кошти куплялось дійсно те що в першу чергу необхідне дітям...

P.S. картку випустите скиньте данні в приват допоможу фінансово... а ви вже дивіться самі, що в першу чергу треба купити чи вєлікі чи ліжка з столом.... на який можна буде компа поставити))))

ну і само собою якщо ти нам будиш фотозвіти закідувати то ця акція може і постійною стати, а не разова допомога... візьмим ,так сказать, під бордівське крило 7-меро діток і гуртом виростим. Думаю, нікому не буде накладно по яких 10-20 гривень в подальшому раз в місяць закідувати на картку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, проблема, яка порушилась в цій темі, при такому Величезному ентузіазмі бордівчан, може перерости в більш глобальну допомогу сім'ям котрі цієї допомоги потребують. Такий собі міні-благодійний бордо-фонд. Можна створити цілий розділ де будуть озвучуватись проблеми, а бордівчани хто чим зможе матимуть змогу допомагати(гроші, одяг, послуги).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема з відкриттям картки - це вірно!) тільки де ж та картка????? щось навіть не думають відкривати, а бажаючих вистачає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

картка привата 52один один 5374 один587 5три 4 вісім

спробуємо хоч на одне двоярусне ліжко назбирати,вони недешеві.

Паралельно буду шукати б/у в нас та Рівному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.vsi-mebli.ua/ukr/dvoyarusni_2463/

ось тут багато ліжечок і ціни такі приємні, своє блін дорожче купувала набагато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є кілька оголошень про продаж 2-ярусних ліжок.Ще не дзвонив,але ціни від 800грн і вище.В касі поки 350грн.(2 чоловіки скинуло).

Може перекиньте на друзів і знайомих,хто має бажання допомогти?

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце вже діло... реквізити записали, невелика спонсорська допомога відправляється на картку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Створив тему в "вк" зайдіть, лайк та репост і зможим зібрати достатню сумму....

http://vk.com/reklama_v_interneti?w=wall134018244_344%2Fall

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перерахувала трохи гривень.

Ще маю пару штанців у школу і шорти на літо якраз на 11-річного хлопчика.

Дайте знати куди підвезти, можу сама закинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля к-тру "Промінь" в центральній бібліотеці по неділях для дітей з багатодітних сімей є безкоштовний гурток з бісероплетіння

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипед у меня. Требуется еще кое-какой ремонт. Когда будет на ходу, дам знать. Но он очень маленький и некрепкий. Может им еще один подогнать получится, для старших деток. Они этот быстро сломают, если будет один на всех. Но тогда вопрос, где они их будут хранить? Если у них и так тесно. Узнайте, есть ли у них возможность принять габаритные подарки. Даже для компа нужен стол свободный и угол в доме.

Спасибо,Таня.Габаритные подарки пока не примут.Zevs_Isver уже предлагал комп,но у них даже стола нет и ставить пока негде.А за вел спасибо,отдам самому мелкому.

Можу віддати старий журнальний столик, але він знаходиться 5 км від Луцька. Власного транспорту немає.

PS Скинула трошки гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу віддати старий журнальний столик, але він знаходиться 5 км від Луцька. Власного транспорту немає.

PS Скинула трошки гривень.

Дякую. Журнальний столик їм точно поки не знадобиться.Немає шафи або комоду.Але давайте все по-порядку)).Спочатку ліжка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...