Перейти до змісту

Прошу допомогти дітям


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Є одна дівчинка з малоімущої,неповної багатодітної сім'ї(7-ро дітей). Весь вільний час малює,або майструє фєнічки.Телевізор і гонитва в дворі її взагалі не цікавить.

Саме улюблене заняття-малювати. Ніхто ніколи її не вчив,але в неї гарно виходить.

Хотілося б,щоб вона отримала хоча б ази художньої творчості,сам я не шарю,але знаю,що в малюванні є багато прийомів і секретів.Те саме стосується бісероплетіння і ще може якогось рукоділля.

Дівчинці 9 років.

Підкажіть,порекомендуйте,хто б міг з нею займатись?Стосовно оплати важко говорити,самі розумієте,які там в них гроші.

При СРСР були безкоштовні гуртки,а зараз...

Можливо хтось з форумчан міг би?

Добиратись може вона сама,перші рази я завезу,бо в них вдома займатись ніде, живуть в одній кімнаті,можливо другу до осені вдасться відремонтувати.

Це перше питання.

Питання друге. Можливо хтось має непотрібний самокат чи ровер(дитячі від 3-х до 12 років),можливо в такому стані,що важко продати,аби їздив і тримався купи,я там що зможу підшаманю.А то в дітей ніц нема.Літо,а вони тільки бігають за тими дітьми ,хто має ровера.

Додалось питання третє: існує потреба в двоярусних ліжках.Всього потрібно 3 штуки.Але звісно не все одразу.Спробуємо назбирати хоча б на одне.

Як обіцяв даю номер картки на яку можна скидати хто скільки зможе.Як не назбираємо на ліжка,то купимо шкільне приладдя.

картка привата 52один один 5374 один587 5три 4 вісім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Тут продають ровер за 200грн, можливо буде торг.

Пропоную зкинутись по пару гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, малювати не вмію, ровера немає, но можу трохі помогти в оплаті занять,чи купити приладдя для малювання.Дуже хочется помогти дівчинці. Як це зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE,

зв’яжіться з власником "вєліка" і озвучте суму на віддачу, а також якісь свої реквізити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, малювати не вмію, ровера немає, но можу трохі помогти в оплаті занять,чи купити приладдя для малювання.Дуже хочется помогти дівчинці. Як це зробити?

Дякую,але спочатку потрібно знайти хто може з нею займатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дитячій школі на Чорновола є здається гурток малювання і плата там символічна десь 20 грн в місяць. Можна дійсно скинутись і оплатити навчання дівчинці і купити все приладдя. Особисто не знаю де та школа але чула про неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю такий велосипед. але немає покришок... можливо і самокат знайду

якщо десь продають на них покришки,то це можна буде вирішити,думаю вони коштують недорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую навчання в луцькій дитячій художній школі. Особисто я її в свій час закінчував і досі задоволений якістю освіти, професійністю викладачів та щасливими роками дитинсва, спогади про які гріють душу до сьогодні. Щодо оплати, то там вона й так символічна, оскільки це комунальний заклад. Якщо виробити документи, що дитина дійсно з малозабезпеченої сімї, то можливе безкоштовне навчання або пільгова оплата. Якщо інші діти з однієї сімї теж займаються в художній або музичніій школі, то діє знижка на навчання у розмірі 50%.

На рахунок велосипеда, то підтримую ідею, даю 100 грн. Хто організовує покупку пишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допоможу чим зможу. Можу трохи одягом допомогти. Відібрати щось гарне. не непотріб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут http://board.lutsk.u...elosipedi-bv/ продають ровер за 200грн, можливо буде торг.

Пропоную зкинутись по пару гривень.

Підтримую

P.S.Маю трохи м"ягких іграшок, можу привести.

Пишіть в приват або на [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддамо самоката

Також можу з одягом допомогти, але тільки хлопчачим \якщо їм актуально\

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є дитячий велосипед на вік від 4 до 6-7 років на 16" колесах (типу цього

дочка на ньому каталась, та й зараз час від часу, хоча вже має і більшого.

post-19746-0-92422600-1371042259_thumb.jpg

Гривень за 75 (в яксоті компенсації дочці - треба дещо для доукомлектації вела докупити) можу віддати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гривень за 75 (в яксоті компенсації дочці - треба дещо для доукомлектації вела докупити) можу віддати

Дам вам 75 грн. Скажите, куда кинуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є дитячий велосипед на вік від 4 до 6-7 років на 16" колесах (типу цього

дочка на ньому каталась, та й зараз час від часу, хоча вже має і більшого.

post-19746-0-92422600-1371042259_thumb.jpg

Гривень за 75 (в яксоті компенсації дочці - треба дещо для доукомлектації вела докупити) можу віддати

Також готовий викупити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось в Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді на Чорновола такі наявні гуртки.

Можна щось і підібрати: Гурток "Художній розпис", Гурток бісероплетіння, Гурток дизайну виготовлення штучних квітів, Гурток моделювання та конструювання одягy і т.д. Вони працюють з осені.

Гуртки безкоштовні, та плата, що пропонують 20 грн., вона є добровільна і не обов'язкова. Тим більше дитина з багатодітної сім'ї. Кажу так, бо мій син проходив 3 роки і ми не платимо.

Щодо одягу, то скажіть вік і стать дітей, можу теж виділити. Подивлюсь і на велосипеди, були на дачі для молодших, якщо не надто сильно вбиті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дам вам 75 грн. Скажите, куда кинуть

та скидати не треба. я на велозону можу й підійти.

ось тільки ТС не зазначив куди йому завезти велика завезу не велозону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велик на Велозоні у Тані (odna). я подумав, що там його буде зручніше забрати, ніж від мене з Рованців. та й машина підвернулась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допоможу чим зможу. Можу трохи одягом допомогти. Відібрати щось гарне. не непотріб.

І я можу одягом допомогти. Все ціле, не заношене, гарненьке. Тільки б знати стать і вік діток.

Моя доця займається дизайном, може поділитись усілякими потрібними для цього штучками ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, напишить, будь ласка, чим можно допомогти дітям, що вони потребують. А то ми хочемо допомогти, а конкретно не знаємо чим і як. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...