Перейти до змісту

Прошу допомогти дітям


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

маю досить пристойну сумку до школи для хлопчика. Синові подарували ще одну, й з тією він мало ходив. Також є класичний костюм трієчка й 2 чи 3 рубашечки на хлопчика 9-10 років. Є ще декілька шкільних форм з доньки. Якщо треба дайте знати.

З мене 20 зошитів для малечі. Купуватиму своїм, заодно візьму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є шкільна форма для дівчинки 1-2 клас (бордового кольору). І шкільний портфель. Якщо потрібно-віддамо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є шкільна форма для дівчинки 1-2 клас (бордового кольору). І шкільний портфель. Якщо потрібно-віддамо.

Форма нікому не підійде, а от портфельчик це було б добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пишіть тут скільки ще треба в цифрах, щоб народ орієнтувався, а то якось все невизначено(

Зробити перелік необхідних речей (неважливо скільки вони в сумі потягнуть) і тут викласти той перелік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отпишусь за Сергея, он у меня недавно забирал велосипедик. У него большая занятость по основной работе. Так что, на все просьбы и вопросы он отвечать сразу не может физически. :)

Главная просьба была пристроить талантливую девочку. Остальное решиться с помощью карточки, я так думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Станом на сьогодні на картці назбиралось 650грн.Дякую всім,хто відмовив собі в чомусь і дав на добру справу.

Нагадаю,що гроші збираються на двоярусні ліжка і тільки,на ремонт велосипедів з цих коштів не витрачалось.

Бувші у використанні ліжка коштують від 800грн.Але можуть бути маленькими за розмірами.

Шановний форумчанин hudзвязався з столярами,які згодились зробити ліжка нові більших розмірів(щоб вистачило до кінця школи) за собівартістю. Ціна в районі 1300-1400грн.

Дякую DAndy, Karneol (за подаровані велосипеди і самокат) і особливо Тетяні( odna) вона викупила ще один велосипед,відремонтувала його і посприяла ремонту іншого(я так розумію його довів до ладу Денис з старого ринку).

На днях поїду вручати.Головне ще провести бесіду про сучасні реалії життя,де не тільки дарують.але й крадуть і обманюють(можуть попросити покататись і втікти),щоб уважно слідкували за роверами.)) Щоб могли на них ще й меньші покататись.

ЗІ:якщо хтось бажає приєднатись до вручення,прошу.Була ще задумка долучити журналістів,не заради піару,а щоб більше людей долучилось до справи.Побачу як вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, проблема, яка порушилась в цій темі, при такому Величезному ентузіазмі бордівчан, може перерости в більш глобальну допомогу сім'ям котрі цієї допомоги потребують. Такий собі міні-благодійний бордо-фонд. Можна створити цілий розділ де будуть озвучуватись проблеми, а бордівчани хто чим зможе матимуть змогу допомагати(гроші, одяг, послуги).

Як би це правильно зробити, щоб благодійність в одну тему збити. щоб Форумчанам хто має можливість допомогти було легше шукати,не путатись.між темами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинське телебачення.О 19.00 новини.

Вперше в житті шкодую що в мене стоїть тарілка і нема ВТ:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно, завтра підсумок за тиждень... хоча яка різниця, діти то задоволенні ще й по тєліку покажуть....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буквально на днях в комісійному магазині на перемоги (під мостом, де світло-люкс) бачила два одинакових двоярусних ліжечка. досить величенькі, як на мене. ціна, якщо не помиляюсь, 950 грн за одне. може хто ближче - сходили б глянули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буквально на днях в комісійному магазині на перемоги (під мостом, де світло-люкс) бачила два одинакових двоярусних ліжечка. досить величенькі, як на мене. ціна, якщо не помиляюсь, 950 грн за одне. може хто ближче - сходили б глянули.

Дякую,завтра гляну.Але спочатку обдзвоню по об'явах,бо в комісіонці мабуть націнка.

є дитячі ходунці Бертоні, можемо віддати. тільки напишіть кому і куди

Дякую,але поки нічого не потрібно з речей,бо їх попросту немає де зберігати.Побачите сюжет,зрозумієте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачите сюжет, зрозумієте.

Нагадайте хтось завтра хоч за пів годинки до того, будь ласка.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось воно,дитяче щастя.

Малий Ярославчик поки не вміє кататись на самокаті,але з яким задоволенням він його за собою соває.)))

qfgjB.jpg

А це майже всі на озері.

200W.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюжет пройшов по телебаченню. Дуже гарно все розказано. Надіємось, що підключаться ще люди до допомоги. Дякуємо( вибачте, не запамятала Ваше ім я)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...