Перейти до змісту

Прошу допомогти дітям


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Сюжет пройшов по телебаченню.

Шкода, що ніхто не нагадав...

Коли/де ще можна це відео побачити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 1 місяць потому...

Доброго всім здоров'я.

Трохи хочу прозвітуватись за період і знову звернутись по допомогу.

1. Всього на рахунок надійшло 970 грн. Як пам'ятаєте кошти планувалось використати на купівлю ліжок.Але при замірах виникла проблема.Що після встановлення ліжок місця в кімнаті не залишиться. Тому вирішили спробувати довести до ладу велику кімнату.Для цього потрібно зробити стяжку на підлозі,купити лінолеум і застелити.Тоді з'явиться місце і для ліжок і для столику під ПК і для уроків. стяжку зараз немає кому робити,бо сезон.Хлопці,які робили ремонт після пожежі згодились зробити стяжку,але коли закінчать основні роботи на будівництві,мабуть це коли заморозки почнуться.

Поки відкрите питання по матеріалах,але вроді одна жіночка(вона багато допомогла) обіцяла закупити.

2. Далі виникла потреба в якійсь великій скрині,яку можна було б зачиняти на замок.Туди планується складати продукти(борошно,цукор,макарони тощо).Бо меблів немає,а на відкритому місці є доступ дітей.А коли їх багато,то самі розумієте.

3. Тепер основне питання.Школа.Наразі до школи ходить вже 4-ро.Кожному в класі дали перелік необхідних предметів.

можливо в когось є зайве і може поділитись. Основне це зошити з друкованою основою на які потрібно здати 600грн.(я так розумію шкільна реформа за рахунок батьків).

Вже й так на школу багато витратили,що не залишилось на їжу і навіть пральний порошок.

Ось перелік необхідного:

Щоденники:

5клас-1шт,4клас-1шт,3клас-1шт,1клас-1шт.

Кольоровий картон і папір формату А4-4шт

Клей ПВА з дзьобиком-4шт

Обкладинки д/щоденників-4шт

Обкладинки д/зошитів-30шт

Олівці кольорові-4шт

Стакан подвійний для малювання-4шт

Гумки стирачки-4шт

Стругачки-4шт

Дощечка для пластиліну-4шт

Папка картон на резинці для зберігання зошитів-4шт

Папки на замках для зберігання приладдя трудового і малювання-4шт

Циркуль з олівцем-3шт

Пенал(косметичка)-3шт

Зошити з друкованою основою 1-й,3-й,4-й та 5-й класи. Всі предмети.

ЗІ:не завжди в мене виходить до когось під'їхати і забрати(часто у відрядженнях),тому було б добре десь в одному місці все збирати.Може в кого якісь є їдеї? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є дещо з шкільних речей (пенали, щоденник, канцтовари), рюкзак (б/у) в норм стані, дещо з одягу ( все з хлопчика 12 р..)

якщо треба, з радістю віддам. дайте свій номер тел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене теж є б\в рюкзак \в гарному стані\, кілька рюкзачків для змінного взуття.

На рахунок канцелярії - думаю буде найкраще скинутись по кілька гривень і закупити все за раз на оптовій базі. Сама купувала на базі видавництва "Ранок" \район Автозаводу\, там і знижки роблять додатково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ручки, олівці прості, гумки є. Є дві пари чорних брюк для хлопчика зростом десь 134, стан хороший. Декілька сорочок, гольфів. Все у хорошому стані. Напишіть куди підвезти або як передати.

Зошити з друкованою основою, як правило,закуповуються вчителем на клас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

напишіть адресу сім'ї, буду в луцьку, завезу зошити, альбоми, олівці.

можу ще підкинути різної городини, картоплі, бурячка, моркви, капусти. Якщо потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Яка квадратура кімнати? і що саме треба робити по ремонту? стяжка, обої може чи штукатурка? ну в загальному треба знати повний обсяг роботи... напишіть сюди (а краще в ЛС) думаю вийде залучити знайомих до допомоги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 3 місяця потому...

Звертаюсь до zaHARE. В ТЦ " Варшавський" проходить виставка різних звіряток " Джунглі" . Якщо діти мають бажання її відвідати, маю шість приглас. білетів. З задоволенням віддам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...