Перейти до змісту

LUTSK in COLOR :)


ursa

  

199 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

Це все, здається, і позитивне, але якесь недороблене (кольорові букви на сірющому постаменті). Тому - ні(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дім, твоя робота? ;)

Перший варіант приємніший за другий....

А чому і ні.... тобто так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто офигенно! я когда ехал со Свитязя, думал, что померещилось. на следующий день поехал проверить уже байком – красота!

ps. первый вариант нравится больше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший варіант.

Але, якби всі знаки були б одинаково розмальовані, хоч і в різних місцях, не так "прикольно"/красиво було. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назвав би це хуліганством. Особливо друге. Взагалі, і біле воно було непогане, адже по Україні таких символів до інших міст не густо (згадайте нещасну худеньку "Л" при в'їзді до Львова з металу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную Напис замінити на Лого! :) Да, дорого, але, як казав наш мер: "Красіво!".

LutskLogotyp.jpg

Розумію, що автори розмальовки керувалися (мабуть) саме цими кольорами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк у нас різний !

Мені не подобається одягнений слоник, мені не сподобається ЮСБ вмонтоване в ж.. пам"ятника Лесі Українки, але розпис на Ковельський мене порадував, бо я як і Луцьк також різний )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таблица "Луцк" не памятник архитектуры. Наверняка, каждый, увидев ее, проезжая, улыбнется.

Это флеш-моб, а тут, прям, худсовет устроили. Мне по фигу, в данном случае, цветовая гамма и гармония. Радует просто, что есть люди, которые веселятся, доставляя радость другим, при этом не за рекламу и заработок, а еще и за свой счет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені подобається,ИМХО.Це файно! Не подобається-збери ватагу ентузіастів і замалякай все,як було.В білому,'кашерніше' певно.Навіщо тошнити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товарищи критики,ведь не стояла цель переплюнуть в росписи сикстинскую капеллу!

Мне понравилось.Прикольненько,веселенько,улыбает. Проезжали мимо ребенок просто в восторге!

Ребят,разрисуйте скучные транформаторные будки(в какую-то одну тематику) и люки на дорогах(ромашками,незабудками).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так а хто ж це малякав?:) Малякає і ніби-то присилає на скриньку в одне інтернет-видання. Кожного разу .ммммм.... Таких в*їздів ще як мінімум дві штуки, так що ждем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольненько,веселенько,улыбает.

Во-во, і це головне. Два раза проїзджав мимо з різними людьми і всіх без виключення виключення посміхало. Позитив досягнуто і сірості, хоч і на трохи, але менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене одного отака асоціація? :)

cb-IMG_0882.JPG

google_mtnviewsign.jpg

А за ідею - однозначно +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто знає. скільки знаків таких загалом біля Луцька є? Цікаво, як розмалюють інші і чи розмалюють)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очень даже весело :) Интересно, сколько уже подобных фоток сделано? :D

u67HK.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очень даже весело :) Интересно, сколько уже подобных фоток сделано? :D

Випередив !

Сьогодні їду, тільки но 8-ма ранку а там вже дівчата фотографуються. Місце стає популярним !

а хто знає. скільки знаків таких загалом біля Луцька є? Цікаво, як розмалюють інші і чи розмалюють)

Подальша розмальовка вже не буде мати такого ефекту як перша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїжаючи зі сторони Ківерців в вечері літери ледь помітні, окрім Л. Хіба замалювати більш яскравішим кольором і розчистити місце перед літерами(але нажаль на це треба купа дозволів)

За їдею +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...