Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2009


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні приблизно в 00.0-01.00 ночі на кільці біля історичного не розминулися BMW і ВАЗ. У ВАЗа помнуте ліве переднє крило. Пошкоджень BMW не роздивився, бо вона була оточена приблизно 8-ма хлопаками зовнішності майстрів спорту СРСР по дзюдо. Всі ніби живі-здорові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За минулий тиждень на автошляхах Волині зафіксовано 18 ДТП, в яких 5 чоловік загинуло. (Аверс)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після підняття планки штрафів, кількість ДТП, особливо з тяжкими наслідками поменшало. Зараз статистика знову пішла вгору.... І мєнти недопрацьовують, і народ знов став "буріти"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, на вул. Потебні, Сітроен "черевичок" зніс нафік телефонного бетонного стовпа. Крім автомобіля і, власне стовпа більше ніхто не постраждав. Зі слів водія, його вкусила оса, що і спричинило "кидок" його автівки на пробігаючий мимо стовпчик....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, на вул. Потебні, Сітроен "черевичок" зніс нафік телефонного бетонного стовпа. Крім автомобіля і, власне стовпа більше ніхто не постраждав. Зі слів водія, його вкусила оса, що і спричинило "кидок" його автівки на пробігаючий мимо стовпчик....

осу пропоную взяти під варту, а потім розстріляти ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, на вул. Потебні, Сітроен "черевичок" зніс нафік телефонного бетонного стовпа. Крім автомобіля і, власне стовпа більше ніхто не постраждав. Зі слів водія, його вкусила оса, що і спричинило "кидок" його автівки на пробігаючий мимо стовпчик....

осу пропоную взяти під варту, а потім розстріляти ;)

А й дісно а як тобі судити водія, і як розглядати ДТП коли вот вкусила оса, та ще й за якесь болюсе місце. Хто винуватий, і як буде далі розглядатись справа ?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, на вул. Потебні, Сітроен "черевичок" зніс нафік телефонного бетонного стовпа. Крім автомобіля і, власне стовпа більше ніхто не постраждав. Зі слів водія, його вкусила оса, що і спричинило "кидок" його автівки на пробігаючий мимо стовпчик....

осу пропоную взяти під варту, а потім розстріляти ;)

А й дісно а як тобі судити водія, і як розглядати ДТП коли вот вкусила оса, та ще й за якесь болюсе місце. Хто винуватий, і як буде далі розглядатись справа ?)

Форс-мажорні обставини. П'яна оса, що не впала у сплячку :D Це її потрібно судити. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп.

Сьогодні бачив осу. Літала за вікном. Кицька сиділа на підвіконні і намагалася її зловити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оса в кінці жовтня??

Так. Я вчора теж був здивований. Кинув куртку в машину, там вона пролежала години зо дві.

Біля Нової Лінії вдягнув... Оса була в рукаві. Вжалила, досі чухається...

ПС: Думаю треба перенести це в обговорення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

max прав, летают еще и мухи и даже осы. я бы никогда не поверил, если бы не выгнал огромную осу вчера из гаража.. теоретически она могла тоже залететь в машину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годину назад на кругу Соборності - МолодіВідродження (сорі зафтикав з назвою) стояв мерс на острівку безпеки чуть не вїхавший в стовп... "ПАЦАНИ" зтягували його з кучугури землі...

Їхав назад то машина стояла на дорозі з аварійкою і домкратом піднятий передок... шось все ж думаю знесли при ударі... і як їх тада закинуло )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Перепрошую, а це де? Наскільки мені відомо - не існує перехрестя Молоді-Соборності з кільцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, як після цієї ситуації ос побільшало біля водіїв ))))

за универсальную отмазку не сойдет. разве что сможешь показать укус :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую, а це де? Наскільки мені відомо - не існує перехрестя Молоді-Соборності з кільцем.

Це було на Гордіюк\Соборності, на кільці біля Глобуса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годину назад на кругу Соборності - Молоді стояв мерс на острівку безпеки чуть не вїхавший в стовп... "ПАЦАНИ" зтягували його з кучугури землі...

Їхав назад то машина стояла на дорозі з аварійкою і домкратом піднятий передок... шось все ж думаю знесли при ударі... і як їх тада закинуло )))

Бачив) Теж сильно здивувався) Правда подумав що це просто рекламу на бігборді вішали і їм лінь було іти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора близько 17-00 на Ковельській, біля Інституту мистецтв стояло три буса. Виглядало ніби перший екстенно тормознув, а два задні не зреагували і - луп, луп.

Сояли довго, бо в 19-00 ще були там і були гайці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украина - в лидерах по числу погибших в автокатастрофах. «По данным исследования Forbs, по числу погибших в ДТП нас в 2008 году обошла только Россия. На каждый миллион населения у нас приходится 167 погибших (всего за прошлый год - 7690 летальных исходов), в России - 235. Нас такая статистика не удивляет, ведь из пяти основных факторов риска травматизма при ДТП (превышение скорости, вождение в нетрезвом состоянии, неиспользование ремней безопасности и детских сидений, а также шлемов водителями двухколесного транспорта) украинское законодательство регулирует только первых три, - говорит президент Ассоциации безопасности дорожного движения Михаил Берлин. - В Украине одни из самых низких в Европе штрафов за непристегнутые ремни - 250 грн. (в Британии - 60 фунтов, или 810 грн.). Также у нас почти не наказывают пешеходов и водителей мотоциклов и велосипедов за создание аварийной ситуации (предусмотрен штраф - 255 грн.), а они являются не менее частыми виновниками ДТП, чем водители авто».

===

Ось така фігня, малята. (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку приблизно о 8.30 на Володимирській на переході біля кондитерської фабрики один лах тормознув, а другий теж тормознув, тільки в зад першому. Без серйозних пошкоджень. Не встиг роздивитись марки авто, бо ще один жигуль передімною так маневрував, що вся увага була лише на нього, вгадати куди він їде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні теж чуть не догнав Омегу - в нього не працював ЖОДЕН стоп-сигнал :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні теж чуть не догнав Омегу - в нього не працював ЖОДЕН стоп-сигнал :angry2:

Як мінімум потрібно обігнати і сказати, може чоловік і сам не знає (хоча це не виправдання), а як максимум розбити задні ліхтарі, нехай міняє разом з лампочками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...