Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2011


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

На Волині поблизу Луцька сталася автокатастрофа. Тут врізались фура "ДАФ" та легковий автомобіль "Фольксваген". На жаль, в ДТП є загиблі.

Попередньо, водій "Фольсквагена" на перехресті виїжджав з другорядної на головну. А там саме рухалась фура "ДАФ". У результаті страшного удару, водій "Фольксвагена" вилетів через лобове скло і вдарився об асфальт. Травми виявились надто страшними, водій загинув.

Чому водій "Фольквагена" припустився такої фатальної помилки, правоохоронці поки не знають. Попередньо, пригода сталась через неуважність.

photo - http://gazeta.ua/articles/np/391864/7#photo

Це був мій знайомий та сусід колишній.Ще недавно був у нього на весіллі.Шок.

На тій ділянці треба лежачі поліцейські зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їхав зі Львова то о 22.00 за 10 км до Луцька на прямій ділянці дороги(біля розсадника нового) лежав спринтер на боку. Йшов дощ, підробиць не знаю, тіл не видно було значить може пронесло. Стояв(і машини в два боки) хвилин з 30 поки трактор висовуват залишки й грузив на автовоз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їхав зі Львова то о 22.00 за 10 км до Луцька на прямій ділянці дороги(біля розсадника нового) лежав спринтер на боку. Йшов дощ, підробиць не знаю, тіл не видно було значить може пронесло. Стояв(і машини в два боки) хвилин з 30 поки трактор висовуват залишки й грузив на автовоз.

На жаль не пронесло...

29 липня, близько 20 години, на 117 км автодороги Львів–Луцьк, водій автомобіля «Mercedes-Benz», рухаючись у напрямку м. Львова, з невідомих причин з'їхав в лівий по ходу руху кювет та перекинувся.

Внаслідок ДТП один пасажир від отриманих травм загинув на місці пригоди, а ще п'ятеро пасажирів отримали тілесні ушкодження.

Причини та обставини дорожньо-транспортної пригоди з’ясовуються.

У ДТП на Волині одна людина загинула та п’ятеро травмовано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чув гальма і удар, від чого і прокинувся. Але заснув одразу, думав, приснилося

Сьогодні також товариш розповідав-якраз ліг спати і почув рев машини,потім різкий тормоз і удар.Через якийсь час вийшов на вулицю і побачив вщент рознесена загородка(вдень мурували люк),розбита волга ледь живий чувак,який казав,що Волга не його.І вроді 2 трупа.В одного рознесена грудна клітина.Людей було багато.Один з них казав,що кілька машин(2 жипа точно) на протязі години "літали" туда-сюда від Там-Тама до Фуршету під 120-140км/год.,а цей вроді тоже летів немаленько,тормозний шлях метрів 40.Отака халепа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніде про цю аварію нічого не чути,все добре підмазано!!!! а знайомі казали що аверс знімав!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось знає подробиці автопригоди, що сталася вчора по трасі Луцьк-Дубно (перед поворотом на Лище)?.

Проїзджав тудою десь о 20 год., було багато Дайців, справа на узбіччі стояла десятка з добряче вм'ятим передком і вибитим лобовим склом. На протилежній смузі, якщо я не помиляюсь лежало 2 накритих тіла. Жах.

Знаю подробиці. Хлопаки неслися на великій швидкості, причому не зовсім тверезі. Велосипедист, який їхав в попутному напрямку отримав шалений удар ззаду, від чого раптово помер. Тіло лежало одне. І це було тіло мого батька(((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось знає подробиці автопригоди, що сталася вчора по трасі Луцьк-Дубно (перед поворотом на Лище)?.

Проїзджав тудою десь о 20 год., було багато Дайців, справа на узбіччі стояла десятка з добряче вм'ятим передком і вибитим лобовим склом. На протилежній смузі, якщо я не помиляюсь лежало 2 накритих тіла. Жах.

Знаю подробиці. Хлопаки неслися на великій швидкості, причому не зовсім тверезі. Велосипедист, який їхав в попутному напрямку отримав шалений удар ззаду, від чого раптово помер. Тіло лежало одне. І це було тіло мого батька(((((((

Співчуваю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої співчуття

Мдя,нужно срочно своему бате купить светоотражающий жилет.

На жаль, ще не придумали жилет, який захищає від п'яних виродків за кермом :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хвилин 15 назад на мосту що біля ТАМ-ТАМу бачив як стояло 3 машини, ваз 2104 догнав якусь легковушку , а та в свою чергу шкоду октавию. В ВАЗа був помятий капот. Фото нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніде про цю аварію нічого не чути,все добре підмазано!!!! а знайомі казали що аверс знімав!!!!!!

Волинська правда

to MilitarySE

повертався з обіду, на мосту вже нічого не було крім розбитого скла фар і поворотників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позавчора, на Ветеранів, Ссанг-Йонг Актіон злегка догнав БМВ Х5 на німецьких номерах. Був майже свідком ДТП, оскільки рухався за ними. Тому і причини аварії однозначно назвати важко. Актіон не дотримувався дистанції, але "поведінка" "ікса" була і дуже провокуючою, і досить незрозумілою, оскільки, на моє бачення, БМВ показав намір повернути до 8-го ЖЕКу, Актіон рвонув на обгон, але БМВ різко "виринув" з повороту прямо перед предком Ссанг-Йонга.

Вчора, на мосту по вул. Ковельській, Москвич (здається) неслабо догнав Ниву. Проспав, напевно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кільці на Шевченка Опель дігнав мужичка на ровері.

В мужика перемотаний лікоть, а ДАІ фотографує машину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Сьогодні близько 10-15 на світлофорі пр.Перемоги (біля повороту на Грибоєдова)скутеpаст в"їхав в зад Деу. Видимих пошкоджень не помітив, але стояли розбирались,ствоpивши затоp.

2.Десь перед 13-00 на Львівській, якpаз перед поворотом на Станіславського (з боку м.Львів) Ауді-100 не розминулась (хоч, судячи з гальмівного шляху, й ДУЖЕ намагалась) з Славутою, яка, чи то хотіла виконати розворот, чи то просто різко взяла в лівий ряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Сьогодні близько 10-15 на світлофорі пр.Перемоги (біля повороту на Грибоєдова)скутеpаст в"їхав в зад Деу. Видимих пошкоджень не помітив, але стояли розбирались,ствоpивши затоp.

Я також не помітила жодних пошкоджень. ДПСники щось ретельно вимірювали рулеткою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їхав зі Львова то о 22.00 за 10 км до Луцька на прямій ділянці дороги(біля розсадника нового) лежав спринтер на боку. Йшов дощ, підробиць не знаю, тіл не видно було значить може пронесло. Стояв(і машини в два боки) хвилин з 30 поки трактор висовуват залишки й грузив на автовоз.

А я 01.08.11 їхав по трасі Горохів-Луцьк і точно в тому самому місці ! де побився цей бус (теж бачив цю аварію 29.07.11 близько 20:15)злетіла "фура" відео...в автобусі казали, що фура злетіла ще день перед цим. Дорога в цьому місці рівна без вибоїн правда поверх асфальту видно надміру смоли.

MOV00013.avi

MOV00013.avi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Сьогодні близько 10-15 на світлофорі пр.Перемоги (біля повороту на Грибоєдова)скутеpаст в"їхав в зад Деу. Видимих пошкоджень не помітив, але стояли розбирались,ствоpивши затоp.

Я також не помітила жодних пошкоджень. ДПСники щось ретельно вимірювали рулеткою

а я помітив - на задньому бампері чи тріщина чи то глибока царапина довжиною в 3 см. <_< чого так кажу, бо бачив як водій "ДИВА" показував скутеристу на це величезне пошкодження :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, близько 10-30, на Ківерцівській (світлофор біля з-ду "Мотор") по напрямку до Набережної, фура трішки в"їхала в зад ВАЗу-5. Затор там - страшний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...