Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2012


GoDDrill

Рекомендовані повідомлення

Тому закликаю усіх водіїв - не пошкодуйте 300-400грн., та придбайте відеореєстратор!
мало 300-400, імхо.

Ну, це найдешевший варіант (наприклад, такий), але все-одно часом допомагає зекономити набагато більше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

...

Розповім детально щоб не вважали черговим "гонщиком-лихачем" сам я взагалі максимально дотримуюсь ПДР !

Саме я був за кермом тієї Шкоди....

ти рахуєш, твої дії правильні? :_09:

а що краще було заїхати в зад тій 17-ті ?! і сказати так було ! чи як ?

мені і так свідки сказали що дійсно гарно вирулив, бо то було б ...!

по-перше, їдучи біля маршрутчика, котрий стоїть на зупинці, завжди треба бути готовим до того, що він почне вирулювати. А тим більше, готовим до того, що ПЕРЕД НИМ хтось може вискочити! (я про людей).

По-друге, якщо б ти їхав 70, ти мав би встигнути загальмувати метрів за 40 максимум (між телефонними стовпами, для прикладу, 50м).

І по-третє, водій повинен обирати БЕЗПЕЧНУ швидкість. А це означає ТАКУ швидкість, щоб ти зміг зупинитись у разі появи непередбаченої перешкоди.

А якщо вибіжить собака? А, не дай Бог, дитина? Ти що, на тротуари вилітати будеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Розповім детально щоб не вважали черговим "гонщиком-лихачем" сам я взагалі максимально дотримуюсь ПДР !

Саме я був за кермом тієї Шкоди....

ти рахуєш, твої дії правильні? :_09:

а що краще було заїхати в зад тій 17-ті ?! і сказати так було ! чи як ?

мені і так свідки сказали що дійсно гарно вирулив, бо то було б ...!

по-перше, їдучи біля маршрутчика, котрий стоїть на зупинці, завжди треба бути готовим до того, що він почне вирулювати. А тим більше, готовим до того, що ПЕРЕД НИМ хтось може вискочити! (я про людей).

По-друге, якщо б ти їхав 70, ти мав би встигнути загальмувати метрів за 40 максимум (між телефонними стовпами, для прикладу, 50м).

І по-третє, водій повинен обирати БЕЗПЕЧНУ швидкість. А це означає ТАКУ швидкість, щоб ти зміг зупинитись у разі появи непередбаченої перешкоди.

А якщо вибіжить собака? А, не дай Бог, дитина? Ти що, на тротуари вилітати будеш?

Все правильно - в тому і полягає професіоналізм, щоб прочитати наперед можливість дій інших учасників руху. Тому:

- проїжаючи повз маршрутки що стоять на зупинках будьте готові до того що вони почнуть виїзжджати не дивлячись в дзаркало заднього виду

- проїжджаючи світлофор на зелене світло - будьте готові, що хтось може проїжджати і на чевроне, тому крутіть голову на ліво і на право, щоб в разі небезпеки встигнути зупинити ТЗ

- проїжджаючи, обганяючи, випереджаючи ТЗ з лівої або правої сторони, будьте готові, що і він почне перестроюватися в іншу полосу дороги, тому уникайте знаходитися в зоні його мертвої точки, коли він нічого не бачить ні дзеркалі заднього виду ні у своєму віконечку.

- проїджаючи через пішохідний, будьте готові, що хтось почне бігти по ньому...

- рухаючись за ТЗ в суцільному потоці траспорту, будьте готові, що цей ТЗ буде різко гальмувати і ви не встигнете зреагувати..

PS/ краще перестрахуватись, ніж потім лікуватись. Будьте обережні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно - в тому і полягає професіоналізм, щоб прочитати наперед можливість дій інших учасників руху. Тому:

- проїжаючи повз маршрутки що стоять на зупинках будьте готові до того що вони почнуть виїзжджати не дивлячись в дзаркало заднього виду

- проїжджаючи світлофор на зелене світло - будьте готові, що хтось може проїжджати і на чевроне, тому крутіть голову на ліво і на право, щоб в разі небезпеки встигнути зупинити ТЗ

- проїжджаючи, обганяючи, випереджаючи ТЗ з лівої або правої сторони, будьте готові, що і він почне перестроюватися в іншу полосу дороги, тому уникайте знаходитися в зоні його мертвої точки, коли він нічого не бачить ні дзеркалі заднього виду ні у своєму віконечку.

- проїджаючи через пішохідний, будьте готові, що хтось почне бігти по ньому...

- рухаючись за ТЗ в суцільному потоці траспорту, будьте готові, що цей ТЗ буде різко гальмувати і ви не встигнете зреагувати..

PS/ краще перестрахуватись, ніж потім лікуватись. Будьте обережні!

оно то правильно,но на сколько вас хватит на каждом пешеходном\остановке\светофоре так за всех переживать?

.....

у меня была похожая ситуация на том же месте ,в гололед. Я успел остановиться (неаверно благодаря шипам),а тот что ехал за мной,выруливал на встречную полосу.

Я не однократно видел там аварии. Наверно было б правильно не делать в том месте разрыв сплошных.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по дорозі на ДПЗ перед другим мостом (не чрез Стир, а наступним) стоїть БМВ чорного кольору, без номерних знаків, і з розбитим передком (завішеним тканиною)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в 6:50 автобус з маршрутом Камінь-Каширський - Рівне перед Голобами зійшов з траси в кювет. Людей було повно, але, на щастя, всі залишились живі і більш-менш цілі. Автобус глибоко вгруз в землю, двері не могли відкритись, пасажири вилазили через вибите переднє скло. Потім кілька чоловіків все ж змогли, приклавши зусилля, частково відкрити середні двері, звідки вилізли решта.

Знято на старий мобільник, чомусь знімки не вдались.

post-53-0-45653000-1347863518_thumb.jpgpost-53-0-30347100-1347863524_thumb.jpgpost-53-0-72386900-1347863529_thumb.jpgpost-53-0-27686800-1347863534_thumb.jpgpost-53-0-78765500-1347863537_thumb.jpg

Хочу сказати що мене, старого мізантропа, приємно вразили дії людей. Коли вирушали з Камінь-каширська, водій ще до автостанції набрав повний салон народу, в результаті була люта сварка за місця, коли ті що купили білети не могли сісти. Однак після аварії люди вели себе справді по людськи. В одної жінки одразу розпочалася істерика, її заставили замовчати. Ті що вибралися зпереду, допомогли відкрити двері і вибиратись решті. Паніки не було, люди не пхалися і чекали своєї черги. Один з пасажирів заліз глибоко в багажне відділення під салоном і подавав звідти сумки (а мотор тоді все ще працював). Дівчину, котра пошкодила ключицю, взялися везти на автомобілі в лікарню в Ковель. Маршрутки зупинялись і забирали пасажирів, котрі чекали на узбіччі. Тим хто вдарився, поступались сидячим місцем.

Трохи заспокоївшись, я прислухався - по радіо грала музика: "I still survive".

post-53-0-45653000-1347863518_thumb.jpg

post-53-0-30347100-1347863524_thumb.jpg

post-53-0-72386900-1347863529_thumb.jpg

post-53-0-27686800-1347863534_thumb.jpg

post-53-0-78765500-1347863537_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

оно то правильно,но на сколько вас хватит на каждом пешеходном\остановке\светофоре так за всех переживать?...

повинно вистачити на все твоє водійське життя! Інакше краще взагалі не сідай за кермо, пошкодуй інших.

Сьогодні в 6:50 автобус з маршрутом Камінь-Каширський - Рівне перед Голобами зійшов з траси в кювет. ...

ну так а що сталося? Чому злетів?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так а що сталося? Чому злетів?

Точно не скажу. Кажуть, колесо лопнуло на повній швидкості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так а що сталося? Чому злетів?

Точно не скажу. Кажуть, колесо лопнуло на повній швидкості.

ну то добре, що добре закінчується. А залізо... воно все стерпить
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там же в том году мерс пробив ограждение и упал в болото, жесть кароче! Страшно на велике ездить...

по дорозі на ДПЗ перед другим мостом (не чрез Стир, а наступним) стоїть БМВ чорного кольору, без номерних знаків, і з розбитим передком (завішеним тканиною)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розповім детально щоб не вважали черговим "гонщиком-лихачем" сам я взагалі максимально дотримуюсь ПДР !

Саме я був за кермом тієї Шкоди. (та з пасажиром- свідком всього цього дійства)

А ситуація була така:

їхав собі по проспекту зі сторони Золотого дракону до Луческа, наближаючись до світлофору 2-ї лікарні зі швидкістю троха більше 60км/год, як від зупинки почав рух маршрутний транспортний засіб (№17) (який в свою чергу не вмикнув навіть поворотника та напевно як найчастіше це буває не дивлячись в дзеркало заднього огляду).

по-перше, їдучи біля маршрутчика, котрий стоїть на зупинці, завжди треба бути готовим до того, що він почне вирулювати. А тим більше, готовим до того, що ПЕРЕД НИМ хтось може вискочити! (я про людей).

По-друге, якщо б ти їхав 70, ти мав би встигнути загальмувати метрів за 40 максимум (між телефонними стовпами, для прикладу, 50м).

І по-третє, водій повинен обирати БЕЗПЕЧНУ швидкість. А це означає ТАКУ швидкість, щоб ти зміг зупинитись у разі появи непередбаченої перешкоди.

А якщо вибіжить собака? А, не дай Бог, дитина? Ти що, на тротуари вилітати будеш?

Водій повинен був пропустити маршрутку, яка виїжджала. За ненадання переваги в русі громадського транспорту (який виїжджає з зупинки) передбачений штраф 680 грн. А от те, чи показав маршрутчик поворот перед початком руху довести складно, але треба бути готовим до цього, проїжджаючи повз зупинку. Він ж не рванув з місця і не набирає 100 км/год за 5 секунд... Маршрутчики нагло так виїжджають, тому що їх ніхто не пропускає, як цього вимагають правила. Скоріш за все швидкість у Шкоди була троха більше 60 км/год це на кілометрів 30...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій повинен був пропустити маршрутку, яка виїжджала.

в тому місці - ні:

17.4. У населених пунктах, наближаючись до автобуса, мікроавтобуса або тролейбуса, що розпочинає рух від позначеної

зупинки, розташованої в заїзному "кармані", водії інших транспортних засобів зобов'язані зменшити швидкість, а в разі

потреби зупинитися, щоб дати можливість маршрутному транспортному засобу розпочати рух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Водій повинен був пропустити маршрутку, яка виїжджала. За ненадання переваги в русі громадського транспорту (який виїжджає з зупинки) передбачений штраф 680 грн. ...

не зовсім так :)
17.4. У населених пунктах, наближаючись до автобуса, мікроавтобуса або тролейбуса, що розпочинає рух від позначеної зупинки, розташованої в заїзному "кармані", водії інших транспортних засобів зобов'язані зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати можливість маршрутному транспортному засобу розпочати рух.
;)

Там був "карман"? - ні. маршрутчик 100% неправий, він ліз на другий ряд, а не виїзджав з "карману"

-----------------

ОП! :) вже спізнився

Dream, :0011:

ну, модери хай затруть мій пост

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеш сказати даївці зробили би винним маршрутчика? Не вірю.

:) ну це вже інше питання, віриш ти чи не віриш. ДАЙці весь час народ розводять з-за незнання водіями толком цього пункту.

До речі, "винним" роблять не ДАЙці, а суд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от приїжджаєш ти на таке дтп, стоїть маршрутка і авто яке в неї заїхало, кожен буде говорити своє. даївці напишуть скоріш на все, на того, що ззаду, а після такого складно буде щось довести в суді.

Взагалі було б набагато простіше їздити, якби правий ряд не був заставлений машинами де попало, ставлять навіть перед самими поворотами, за ними і перед і за зупинками. маршрутки їздили б собі в правому ряді без проблем, а так постійно обїжджають тих, хто підїхав собі поближче, куди йому треба і пішов, залишивши авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от приїжджаєш ти на таке дтп, стоїть маршрутка і авто яке в неї заїхало, кожен буде говорити своє. даївці напишуть скоріш на все, на того, що ззаду, а після такого складно буде щось довести в суді....

а чому ззаду? мало би бути в бік! А якщо ти так летів, що навіть не побачив виїзджаючу маршрутку (вона ж типу вже встигла аж виїхати і зайняти лівий ряд, так?), то звиняй, задній завжди винен. Тут вступає в справу "дистанція".

Водій повинен був пропустити маршрутку, яка виїжджала.

Тільки в населеному пункті і при виїзді маршрутного траспортного засобу з "карману". Якщо мене не підводить пам'ять там "карману" немає.

nickel не чітатєль, nickel пісатєль? ;) трішки вище аж два пости
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel не чітатєль, nickel пісатєль? ;) трішки вище аж два пости

В принципі, як і ти ;)

Ну і щоб ти розумів, як працює форумний двіжок: поки ти не відправиш повідомлення, яке вже почав писати, ти не побачиш, що вже хтось відписав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel не чітатєль, nickel пісатєль? ;) трішки вище аж два пости

В принципі, як і ти ;)

Ну і щоб ти розумів, як працює форумний двіжок: поки ти не відправиш повідомлення, яке вже почав писати, ти не побачиш, що вже хтось відписав.

:) трішки не те :) Я якраз писав своє, коли і Dream. А от ти своє аж через майже пів-години після наших. Крім цього, коли ти знаходишся на сторінці і пишеш своє повідомлення, а в цей час хтось додає пост, "форумний двіжок" тобі "випливає" віконечко з відповідним повідомленням :) Так що не відмазуй свою неуважність ;)

(зате тепер знаю, хто мені "мінуси" ліпить ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) трішки не те :) Я якраз писав своє, коли і Dream. А от ти своє аж через майже пів-години після наших. Крім цього, коли ти знаходишся на сторінці і пишеш своє повідомлення, а в цей час хтось додає пост, "форумний двіжок" тобі "випливає" віконечко з відповідним повідомленням :) Так що не відмазуй свою неуважність ;)

Зовсім не те. Не ліпи, якщо не знаєш. Час коли відправив повідомлення, не має нічого спільного з часом, коли почав писати повідомлення - я його можу і не пів години писати, а й годину. І віконечко у мене не "випливає". Взагалі форум - це не чат. Так що сховай свою піпіську, мірятися будеш в іншому місці. Поки нас обох не забанили за відхід від теми.

(радий за тебе, можеш і мені поставити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за графіком руху 17-ки того маршрутчика не можна визначити?

от цим і займусь з понеділка . ))

Возможно поможет: сегодня, где-то в 12.20, на той же остановке наблюдала такую картину. Перед светофором в ряд стояли: справа 12-ка, рядом белый бусик, третьей - 17-ка. Я еще подумала, что она не на маршруте, если едет крайней слева.

Когда все тронулись на зеленый, 17-й, видать неожиданно для себя, обнаружил остановку и голосующего пассажира. Тут же стал ломить вправо. Офигевший водитель буса притормозил, но жестикулировал недвусмыссленно. После, поровнявшись, таки, еще водиле лично добавил от себя, что думал. 17-тый все ж подобрал пассажира уже почти за остановкой.

ДТП не было, но не будет лишним выяснить не тот ли самый это водила. Если по городу носится неадекватный маршрутчик, то с этим можно и должно что-то делать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шота я не знайшов тему "обговорення ДТП" - тому тримаю в руках БАН-Хаммер.

Якщо дівчатка не перестануть сваритися - я почну ним роздавати БАН-и. Стартуємо із 10 днів РО. Або 7 днів БАН-у.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шота я не знайшов тему "обговорення ДТП" - тому тримаю в руках БАН-Хаммер.

Якщо дівчатка не перестануть сваритися - я почну ним роздавати БАН-и. Стартуємо із 10 днів РО. Або 7 днів БАН-у.

Надеюсь, я к "девчатам" в компанию не попадаю. Я, на мой взляд, неочень далеко от темы ушла. :)

А если, всетаки, ушла, то просю великодушного пардону :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, це не тих дівчат стосувалося (не Вас). Ті дівчата все зрозуміли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по дорозі на ДПЗ перед другим мостом (не чрез Стир, а наступним) стоїть БМВ чорного кольору, без номерних знаків, і з розбитим передком (завішеним тканиною)

Воно вже там декілька днів стоїть, а до того стояло на подвір"ї. Хтось таке вже придбав ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...