Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2012


GoDDrill

Рекомендовані повідомлення

а де написано що не можна сідати за кермо ВЕЛОСИПЕДА під градусом?

Велосипед - транспортний засіб, якщо сталось ДТП, то велосипедист "під мухою" нічим не відрізняється від водія авто і має відповідати за тими самими правилами.

Все правильно,це є транспортний засіб і відповідає на рівні з водієм автомобіля.Ще бачив таку картину-велосипедист їде по пішохідному переходу і думає,що його мають пропустити .Ні,візми в руки велосипед-тоді ти пішохід.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

3-4 бутылочки пиви не считаются

Ще й як "считаются", я наприклад після 3-4 бутилочок пива був би добре пяний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3-4 бутылочки пиви не считаются

Ще й як "считаются", я наприклад після 3-4 бутилочок пива був би добре пяний.

я то знаю, поэтому "Йоданка Павлівська" мой напиток

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де написано що не можна сідати за кермо ВЕЛОСИПЕДА під градусом? Права ж ще не ввели на велосипеди? Тут треба вже самими домовлятись про розмір відшкодувань...Цікаво було б почитати протокол ДТП)

В Правилах дорожнього руху написано. Читайте уважно.

В першому розділі "Загальні положення" дано визначення що таке велосипед, що таке транспортний засім, що таке механічний транспортний засім і т.п.

Крім цього спеціально для велосипедистів виділено розділ 6 "Вимоги до велосипедистів". Цей розділ закінчується пунктом:

6.7. Велосипедисти повинні виконувати вимоги цих Правил, що стосуються водіїв або пішоходів і не суперечать вимогам цього розділу.

Тобто пункт 2.9 ПДР стосується і велосипедистів, оскільки не суперечить розділові 6

2.9. Водієві забороняється:

а) керувати транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння або перебуваючи під впливом наркотичних чи токсичних речовин;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3-4 бутылочки пиви не считаются

Ще й як "считаются", я наприклад після 3-4 бутилочок пива був би добре пяний.

Если бутылки по 0.5, а не по 1л. то ехать можно. Но блин, пару раз так попробовал, тянет на геройство и показать как я умею ездить. Поэтому решил не бухать за любым рулем и никому не советую пробовать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошо, что рядом оказался Плам, как илюстрация того, что не все велосипедисты - ДЕБИЛЫ, а есть в Луцке и парочка цивилизованных...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де написано що не можна сідати за кермо ВЕЛОСИПЕДА під градусом?

Велосипед - транспортний засіб, якщо сталось ДТП, то велосипедист "під мухою" нічим не відрізняється від водія авто і має відповідати за тими самими правилами.

Все правильно,це є транспортний засіб і відповідає на рівні з водієм автомобіля.Ще бачив таку картину-велосипедист їде по пішохідному переходу і думає,що його мають пропустити .Ні,візми в руки велосипед-тоді ти пішохід.

колись один раз чуть не наїхав на такого "гаврика"... його швидкість більша від пішохода, тому зорієнтуватись як він себе поведе - досить тяжко... на перший раз - сам злякався сильно, але наступного разу - буду бити морду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду бити морду...

На здоровя. Практіка по отжиму бабоса с героїв водітелей присутня. (Свідки, заява, судмедекспертіза).

Думать нада, а не іти на поводку агресії.

а що порадите в такому випадку робити? як провчити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що порадите в такому випадку робити? як провчити?

бити морду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не все велосипедисты - ДЕБИЛЫ

Дякую за комплімент. Про одне дуже пошкодував -- що не було з собою аптечки. Тепер вирішив аптечку, яку зібрав для походів в гори, возити завжди з собою, на рівні з насосом і набором для поклейки камер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео.

Ну епік, як не крути - і дорога, і музика, і регістратор.

p.s. можливо, йому місце втут. але тут більше цинізму аварії, ніж гумору. імхо, звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора приблизно о 16 00 тут ДТП ВАЗ 21011 зацідив 412 Москаля , в результаті москалик на даху за кермрм 11 обдуті цигани

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa, дякую - поржав крізь сльози.

Але! Давайте, панове, реєстратори з рунета сюди не класти - засрем тему по саме ніхачю.

вчора приблизно о 16 00 тут ДТП ВАЗ 21011 зацідив 412 Москаля , в результаті москалик на даху за кермрм 11 обдуті цигани

це "зломки" самоутилізуються ;/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора приблизно о 16 00 тут ДТП ВАЗ 21011 зацідив 412 Москаля , в результаті москалик на даху за кермрм 11 обдуті цигани

Там потрійне зіткнення. Крім ВАЗа і москалика ще й Ніссан був, який, начебто і є винуватцем аварії.

Детальніше ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

б хмельницького стає чи не найнасиченою вулицею луцька , в розрахунку кількість автівок на 1 кв м.

якщо перекрити її , утвориться "корок" який стопорне все місто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

только что на Б.Хмельницкого

post-8-0-70546900-1346938891_thumb.jpg

имхо из-за скользкой брущатки + склон не успел затормозить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

имхо из-за скользкой брущатки + склон не успел затормозить

ВСІ маршрутки якими я їжджу на тому повороті намагаються обігнати тролейбуса. Цей тролейбус не тримався, мабуть геть з самого краю правої сторони, і водій маршрутки зловив гаву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 18-00 на пішохідному переході через вул.Ковельська ( від "Ощадбанку" до парковки "ПАККО") китаєць "Грет Вол" в"їхав в дупу "Рено Трафік". Пошкодження незначні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27.08.12 15:02

Сотрудник скандального польского консульства в Луцке на джипе сбил женщину. ФОТО

http://censor.net.ua..._jenschinu_foto

27-річна українка Настя Байда, збита 26 серпня польським консулом Юзефом Зімни біля села Голоби на Волині, померла, будучи у комі.

За версією слідства, Настя їхала по зустрічній. Але її рідні це заперечують. За їхніми словами, дівчина провідувала могилу мами на цвинтарі і поверталася в Голоби, в цьому ж напрямку їхав і консул. У Насті залишилося двоє маленьких дітей, пише «Сегодня».

Нагадаємо, аварія сталася 26 серпня біля села Голоби на Волині: по дорозі з Ковеля до Луцька на «Тойоті РАВ-4» Зімни наїхав на молоду мешканку села, яка їхала на велосипеді, від удару у велосипеда відірвало колесо. Жінка отримала тілесні ушкодження та у важкому стані була госпіталізована в Ковельську ЦРЛ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Вишківській дорозі Уаз буханка, вроді, збив воза.Судячи з побаченого удар був не сильний тому надіюсь без жертв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Вишківській дорозі Уаз буханка, вроді, збив воза.Судячи з побаченого удар був не сильний тому надіюсь без жертв

В машини аж бампер відлетів.Але швидкої не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я їхав була швидка і 2 машини дпс, і що мене здивувало так це кількість народу які пришли поглазіти на це все, навіть жінка з дитиною прийшла ...Невже це таке цікаве дійство? Дивуюсь нашим людям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...