Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2012


GoDDrill

Рекомендовані повідомлення

ну і що? в 21 рік моча в голову, в 50 внукі, мало таких? а так нема людини. Я би сам непроти поганяти від ДАЙців на Гряді звичайно не швидко, але вражень і адреналіну від цього, хочеться, віриш?)), але права шкода паро сотень $ і то якщо тверезий був би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Як встановлено, група молодих людей відпочивала в селищі Шацьк. Ймовірно, не обійшлося і без алкогольних напоїв. О другій годині ночі компанія вирішила продовжити розваги в урочищі Гряда. Тут є заклади, що працюють цілодобово. Виїхали на автошлях. Підозрілу машину побачили автоінспектори

1. встановлено - група молодих людей відпочивала...

2. ймовірно - не обійшлося без алкоголю...

3. цікаво, ЩО такого підозрілого було в самій машині?!

а ти вже одразу канстатуєш дане припущення, як факт:

Водій знав що робив, коли п'яним за кермо сідав

а там буде видно, що і як...

За фактом ДТП прокуратура області проводить розслідування.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте ще виправдовувати водія будемо! А якби залетів він у купу людей - то невже ви б тих людей звинувати в тому, що вони перейшли дорогу пьяному водію??????

Якщо вони дійсно вживали - то така їх доля.... і це краще ніж тягнути за собою сторонніх людей які ні сном ні духом не були причетні....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би сам непроти поганяти від ДАЙців на Гряді звичайно не швидко, але вражень і адреналіну від цього, хочеться, віриш?)), але права шкода паро сотень $ і то якщо тверезий був би.

Ганяй від ДАЙців не на Гряді а десь так за Полярним колом. Або побався в NFS Most wanted, щоб не наражати на небезпеку чиїхось батьків або дітей. Нічого особистого, але вони в сраці мали твій адреналін.

Тому в таких випадках як цей, ДАІ будуть завжди праві.

Korosy, навіть якби гіпотетично водій був тверезим, він тим більше мав би віддавати звіт своїм діям і не боятися ДАІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте ще виправдовувати водія будемо! А якби залетів він у купу людей - то невже ви б тих людей звинувати в тому, що вони перейшли дорогу пьяному водію??????

а давайте без "давайте"! а якщо "давайте", то давайте уявимо (при всій безглуздості даного), що ДАЙці за ними не погналися б... не помітили... не побачили "підозрілості" в тій машині.... то чи можливий такий варіант, що вся та група доїхала б (не зважаючи, в якому стані була) до місця призначення живими та неушкодженими, не наробивши шкоди іншим?!! напевно що можливий.

ніхто із "тих людей", про які ти кажеш не загинув. бо їх там не було. та і напевно автомобільного руху великого не було. ніч. і погоня... пси вийшли на слід...

тут вже писали про адреналін... при ясному (сподіваюсь) розумі... так-от, такі адреналінщики (при ясному розумі) можуть ще більшої шкоди наробити, бо як відомо, все починається із фрази "дивись, як я можу...".

Korosy, навіть якби гіпотетично водій був тверезим, він тим більше мав би віддавати звіт своїм діям і не боятися ДАІ.

я не знаю... так само як і ти. напевно ніхто тут не знає правди, як і що сталось. а вони вже не розкажуть. можете радіти, що всі прімєрні, не пяні граждані остались в живих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то давайте уявимо (при всій безглуздості даного), що ДАЙці за ними не погналися б... не помітили... не побачили "підозрілості" в тій машині.... то чи можливий такий варіант, що вся та група доїхала б (не зважаючи, в якому стані була) до місця призначення живими та неушкодженими, не наробивши шкоди іншим?!! напевно що можливий.
Да чо ты ачкуеш, да я 100 раз так делал ©, а от на 101 не вийшло.

Я також знаю 1ого "шумахера", по місту 100+ по трасі 160+, він тоже думав що пронесе, тільки не розрахував, що він не один такий і зустрівся йому на зустріч такий же і зупинявся він у кюветі, добре що живі всі лишились, а їхав би по правилах все б обійшлось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Korosy, тоді також напевно варто уявити що ДАІ не погналися, а "шумахери" наробили шкоди безвинним людям. Як тобі таке? Нехай краще будуть "санітарами асфальту", вони за це ЗП отримують, і інструкції їхні певно також кров"ю написані...

Щодо того що ніхто не знає що там було насправді:

Ще двох юнаків, які були у салоні і приїхали на відпочинок із Нововолинська, а також дівчину з Шацька з тяжкими травмами доставлено в Любомльську райлікарню.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і що? в 21 рік моча в голову, в 50 внукі, мало таких? а так нема людини. Я би сам непроти поганяти від ДАЙців на Гряді звичайно не швидко, але вражень і адреналіну від цього, хочеться, віриш?)), але права шкода паро сотень $ і то якщо тверезий був би.

маразм

я не виправдовую працівників ДАІ

але вся компанія від шофера і до задніх пасажирів, винні!

нехер їздити п'яними і тим більше їздити для адреналіну по дорогах загального користування.

погналися, непогналися, було б не було б, це інші питання. ну непогналися, доїхали б вони до місця призначення, пронесло. і відчуття безпеки затмило очі, тепер вони б знали. випив - херня, не поженуть, минулий раз же ж пронесло. і так постійно. От доїхали вони на гряду, 100% шо б там доганялися алкоголем, треба ж назад їхати... ще не відомо чи нікого б не зачипили нікого по дорозі, тоді б жертв було би набагато більше.

співчуття батькам загиблих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Korosy, тоді також напевно варто уявити що ДАІ не погналися, а "шумахери" наробили шкоди безвинним людям. Як тобі таке?

хм...мій варіант трохи кращий. добріший.

але - маємо те, що маємо. ті погналися-ті розбилися.

Щодо того що ніхто не знає що там було насправді:

Vadimm,мая твая нє панімать. я не про наслідки казав. да, наслідки вже відомі і є надія, що ті, хто потрапив у лікарню, одужають.

але я казав про те, що трохи передчасно судити тих, хто загинув, не маючи всієї інформації. і, думаю, досить вже розігрувати сцени. я з самого початку говорив лише про те, що РАНО щось казати ствердно про причини...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДАІ виконувало свою роботу.

Скільки було б жертв якби за ними не погналися також не відомо.

З.І. Тільки для обдарованих стане відкриттям, що літом в Шацьку пасеться половина ДАІ області, а відтак пацанчік знав що робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страшне ДТП на ГПЗ. Перехід що біля базарчику, таврія пікап на швидкості 80-90 км/год збив жінку. це все була в мене і в друзів на очах. Водій як їхав, так і далі продовжив рух. За ним зірвалися таксисти, в т.ч. мій друг вилетів. Вже друг розказував, шо він і ще одне таксі доїхали до кільця до кромберга, там машина була кинута. далі вони завернули в напрямку нової пошти, один таксист в один поворот вскочив, друг в інший. Там друг його і найшов. Виявився житель гпз, на рік старший від мене, йому 21, нетверезий, це був однозначно. Потім підїхали старші люди, то вибили кілька зубів, кінули в тойоту кемрі, та завезли ДАІшникам.

А стан жінки не відомий, скора ще довго їхала, коли забирали був пульст, а далі швидка з мигалками та звуком помчалась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страшне ДТП на ГПЗ. Перехід що біля базарчику, таврія пікап на швидкості 80-90 км/год збив жінку. це все була в мене і в друзів на очах. Водій як їхав, так і далі продовжив рух. За ним зірвалися таксисти, в т.ч. мій друг вилетів. Вже друг розказував, шо він і ще одне таксі доїхали до кільця до кромберга, там машина була кинута. далі вони завернули в напрямку нової пошти, один таксист в один поворот вскочив, друг в інший. Там друг його і найшов. Виявився житель гпз, на рік старший від мене, йому 21, нетверезий, це був однозначно. Потім підїхали старші люди, то вибили кілька зубів, кінули в тойоту кемрі, та завезли ДАІшникам.

А стан жінки не відомий, скора ще довго їхала, коли забирали був пульст, а далі швидка з мигалками та звуком помчалась

мда кіно. бідна жінка
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страшне ДТП на ГПЗ. Перехід що біля базарчику, таврія пікап на швидкості 80-90 км/год збив жінку.

жуть, каждый день там проезжаю, там постоянно припарковано много машин, особенно вечером, там 20км/ч иногда не проедешь, думаешь по-любому будут пешеходы, + узко сильно, машины еле разминаются...

а 80-90км/ч на том участке это вообще ужас, стрелять таких нужно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зранку бачив ДТП на вул. Ковельській (чуть не дотянувши до поворота на Червоного Хреста/Пакко) Авео і Ланос чуток цепанули один одного. Були ДАІ. Враховуючи, що весь частина транспортного потоку на ДПЗ їде тепер через Ковельську-Львівську, тянучка була аж до моста через Стир

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зранку бачив ДТП на вул. Ковельській (чуть не дотянувши до поворота на Червоного Хреста/Пакко) Авео і Ланос чуток цепанули один одного. Були ДАІ. Враховуючи, що весь частина транспортного потоку на ДПЗ їде тепер через Ковельську-Львівську, тянучка була аж до моста через Стир

как раз ехал там когда уезжала скорая.... с мигалками...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно годину тому, на пр.Перемоги, майже навпроти 5-ї школи, Гольф5 на польських номерах збив людину. Три авто дайців, кров на асфальті....З розмови між інспекторами вловив, що потерпілий(а) жити буде.

П.С. А до переходу там метрів зо 100, якщо не менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж проїжджав там, але як тільки сталося, бо ще не дайців і нікого не було, тільки люди, жах, другий жахливий випадок.

П.С. Сьогодні був свідком як хлопчик років 8-9 зі скейтом почав перебігати перед маршруткою. яким дивом хлопець під колеса не попав не знаю, так що постраждав тільки скейтборд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пр. Волі, навпроти обласної друкарні / педколеджу на проїзджій частині лежить скутер. Працює ДПС. Пошкодження скутера незначні. Мені здається ймовірна причина - мокрий асфальт та поганенький протектор на колесах скутера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

27.08.12 15:02

Сотрудник скандального польского консульства в Луцке на джипе сбил женщину. ФОТО

http://censor.net.ua/photo_news/215720/sotrudnik_skandalnogo_polskogo_konsulstva_v_lutske_na_djipe_sbil_jenschinu_foto

п.с. а хто в курсі про ДТП на Гнідавській, зразу за мостом через Стир. якась іномарка знесла електроопору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив вчора цю аварію. Автомобіль ніби той, але на дорозі лежав інший велосипед. І поруч було тіло, накрите покривалом.

З який пір Голоби знаходяться по дорозі "Доманове-Ковель"???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З який пір Голоби знаходяться по дорозі "Доманове-Ковель"???

назва дороги: "Доманово – Ковель – Чернівці – Тереблече"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...