Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2012


GoDDrill

Рекомендовані повідомлення

:_07: Обясніьб, пачему марщрутела не поїхала далі прямо, перешкоди нема, а крутанул руля влево.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

:_07: Обясніьб, пачему марщрутела не поїхала далі прямо, перешкоди нема, а крутанул руля влево.

обясняюб патамушо що коли робили фото перешкоди перед ним не було. :160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самі коли небуть їздили за кермом маршутного таксі?

А його виправдовує те, що він за кермом маршрутки, а не будь-якого іншого ТЗ? Для нього правила інші, чи дзеркала менші?

Біля кожного водія маршрутки в Україні потрібно посадити ДАІшника і податківця -- за місяць бюджет поповниться на річну норму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно,по можливості треба надавати перевагу маршруткам.В нього гафік,пасажири у кожного з яких свої справи-робота,лікарня,школа,садочок і т.д,Але і маршрутчики бувають різні,один включив поворот і по техеньку відїзджає від зупинки,а інший разом з поворотом руль вліво і на *газ*.А тут як ти встигнеш,то затормозиш(є шанс що в зад отримаєш від іншого авто),а не вспів то на зустрічну(якщо порожня),або така ситуація як на фото.В мене регістратор стоїть,в Фул ХД пише.Можна хорошу нарізочку про маршрутки зробити.Але для чого?Водії і так це знають і бачать,а хто не згідний,так показуй-не показуй все одно при своїй думці залишаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба надавати перевагу маршруткам.В нього гафік,пасажири у кожного з яких свої справи

так само як і у кожного іншого водія свої справи і свій графік, так що не видумуйте -- у водіїв маршруток і їх пасажирів немає жодної переваги відносно інших водіїв і пасажирів. Мало хто катається дорогами міста просто так, всі кудись поспішають. Перевагу потрібно надавати лише згідно з правилами дорожнього руху. Невчасно надана перевага може стати причиною ДТП, винуватцем якої будете саме ви. Дуже багато випадків, коли один водій "надто добрий", надав перевагу всупереч ПДР, пропустив іншого водія чи пішохода, якого інший водій, котрий не чекав такої ситуації на дорозі, успішно підняв на капот.

Правила дорожнього руху чітко регламентують, хто, де, коли і в якій ситуації має перевагу, і не потрібно дописувати туди свої норми, бо ваша надмірна людяність може обернутись бідою для інших учасників дорожнього руху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum,я не зрозумів.Де я написав,що всупереч ПДР треба надавати перевагу маршруткам?Все згідно 17.4.А чого я описав про графік і тд.,так це щоб було зрозуміло для чого в ПДР існує *17. Переваги маршрутних TЗ*.Там же немає статті про перевагу твого автомобіля для переміщення твоїх любимих сідниць по місту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді потрібно розібрати детальніше пункти 17.4 і 17.5 з огляду на ДТП, яке зараз обговорюється:

17.4. У населених пунктах, наближаючись до автобуса, мікроавтобуса або тролейбуса, що розпочинає рух від позначеної зупинки, розташованої в заїзному "кармані", водії інших транспортних засобів зобов'язані зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати можливість маршрутному транспортному засобу розпочати рух.

В нашому випадку, маршрутка виїжджала НЕ з "кармана", а нагло перестроювалась в лівіший ряд, щоб обігнати іншу маршрутку, що стояла перед нею, тим самим порушивши наступний пункт:

17.5. Водії автобусів, мікроавтобусів і тролейбусів, які подали сигнал про намір розпочати рух від зупинки, повинні вжити заходів для запобігання дорожньо-транспортній пригоді.

Зверніть увагу, що в пункті 17.5 не вказано, що зупинка повинна бути з "карманом" або без нього, тобто, водій маршрутки повинен вжити заходів для запобігання ДТП при виїзді з будь-якої зупинки і в випадку, якщо ДТП все ж трапилось -- він в будь-якому випадку частково винуватий.

Мені здається, водії маршруток або не читали, або забули виділене мною в пункті 17.4 і весь пункт 17.5, тотально ігноруючи рух навколо них і думаючи, що вони "королі доріг". Те що відбувається на зупинках біля Там-Таму і біля ЦУМа -- це взагалі абсолютне ігнорування правил пріоритету на дорозі, рядності і перестроювання, а біля Варшавки -- ще і проїзду перехрестя на забороняючий сигнал світлофора (там вони завжди повільненько так "проповзають" перехрестя на червоне світло, роблячи вигляд що вони майже стоять).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як там не було маємо те що маємо.P.S.я статистикі не веду але мені здається що у більшості дрібних ДТП у Луцьку учасниками є водії "МАРШУТНИХ ТАКСІ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні поки їхали на велозмагання у Гаразджу - організована група з 7 чоловік, біля ланцелоту який тюлень на маршрутці пропустивши перших 3-4 вирішив тронутись із маневром вліво, причому сигналив нам щоб ми не заважали йому, а типу мали пропустити.

я постукавши по вікну щось сказав йому, хоча напевно треба було рукою по дзеркалу влупити, як каже Крава - вони йому все одно нідочого - не дивиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scorpio, я зрозумів - я слова в реченні не в тому порядку поставив. Мало б бути: Авто мусить зупинитись щоб дати змогу, наприклад, маршрутці виїхати з "кармана".

rossonero1899, а хіба це і не є - перевага маршрутного ТЗ перед звичайним? Авто мусить зупинитись щоб дати змогу маршрутці, наприклад, виїхати з "кармана".

Не мусить. В правилах написано "в разі потреби"

Якщо маршрутка тіііільки висунула своє ліве переднє крило з "кишені", краще дати їй виїхати (читай - зупинитись і дати їй виїхати). "Краще" з двох причин: 1. у випадку ДТП водій звичайного ТЗ є винним, бо не зупинився "в разі потреби"; 2. для забезпечення безперешкодного руху маршрутних ТЗ згідно з графіком. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Рованцях серьезная авария, фотки не очень, но справа лежит большой джип чтото вроде Сиквои перевернутый, а слева то что осталось от жигуля ((

post-371-0-93827100-1334144578_thumb.jpg

post-371-0-66833000-1334144588_thumb.jpg

Будьте осторожны на дорогах.

post-371-0-93827100-1334144578_thumb.jpg

post-371-0-66833000-1334144588_thumb.jpg

post-371-0-93827100-1334144578_thumb.jpg

post-371-0-66833000-1334144588_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крузак 200 на криші з ровенськими номерами і девятка в хлам.

Але біля девятки бачив мужика, що за ногу тримався.

Надіюсь, що це був водій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь біля 18-ї трапилось ДТП на Набережній ближче до перехрестя з переїздом, Лада Калина та Мерс Віто опинились біля самої річки. Можливо хто щось знає більше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь біля 18-ї трапилось ДТП на Набережній ближче до перехрестя з переїздом, Лада Калина та Мерс Віто опинились біля самої річки. Можливо хто щось знає більше?

Тут більше інформації http://luchesk.com.ua/news/region/2912-DTP-u-Lutsku-led-ne-zakinchilosya-holodnim-dushem

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а транспорті засоби отримали не серйозні механічні пошкодження

BARABAHSKA,

так писало в тому джерелі.. Журналісти "жгут"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На щастя водії і пасажир «Мітсубісі» залишилися живими і неушкодженими, а транспорті засоби отримали не серйозні механічні пошкодження автомобілів
:0156:

1334167986.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якби вони хгоріли дотла тодіб ті "журналюги" написали б, що тз отримали значні мехпошкодження. А так фігня на їх "прохфесійний" погляд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на Ковельській біля інституту мистецтв стояв таз 99 зі понівеченим переднім лівим крилом, і значно далі щось типу пежо експерта по формі (може фіат, може сітроен - на вигляд вони однакові). По обстановці здогадуюся що пежо трохи летіло, а водій таза чи то ямку вирішив обминути чи що, десь чуть вліво зробив маневр, і зачепив бік бусика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на Ковельській біля інституту мистецтв стояв таз 99 зі понівеченим переднім лівим крилом, і значно далі щось типу пежо експерта по формі (може фіат, може сітроен - на вигляд вони однакові). По обстановці здогадуюся що пежо трохи летіло, а водій таза чи то ямку вирішив обминути чи що, десь чуть вліво зробив маневр, і зачепив бік бусика

ще там же на зусрічній смузі стояв пустий тролейбус...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 12тої перехід навтроти мед. училеща що на Возєднання ПАЗ примнув попу шевролету, сам побив лише 1 противотуманну фару і незначно примнув капот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мосту (біля Елекротермометрії) в сторону пл. Воз"єднання за мною як ікринка мітався VW (нето Бора, нето Пасат), щоб обігнати на світлофорі і на міст "полетіти". В той час попереду мене джігулі 05 заглохли. Я чемно почекав. Він (VW) перестроївся в крайній правий ряд, але ще позаду мене. В цей момент 05-ка заводиться і їде, займає тоже правий ряд. Коротше, на сфітофорі (поворот на Набережну і пл. Воз"єднання) 05- ка на "жовте" не проскакує, а зупиняється. А позаду неї поспішає VW, який планував на "жовте" проскочити. Не получилось. Зіткнення, хоча і не серйозне на перший погляд, але відбулося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...