Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2012


GoDDrill

Рекомендовані повідомлення

Вчора в Ківерцях потяг збив дитину років десяти, подробиць не знаю.

пасажирський потяг №87 сполученням Сімферополь-Ковель смертельно травмував малолітнього 9-річного місцевого хлопчика.

Дивився в новинах сюжет про цей трагічний випадок, шкода хлопця...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

коменты к статье просто тупикуют.сам почти всю жизнь прожил возле " железки" и искренне не могу понять, как тот парень попал под поезд? он же жил рядом, должен уже был бы выработаться рефлекс повышенного внимания при пересечении путей.

Видать не судьба.К огромному сожалению.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли небезпека постійно поруч, починаєш до неї звикати і втрачати пильність. Обов'язок батьків пам'ятати про це, і вчасно наголошувати про це дітям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли небезпека постійно поруч,

починаєш до неї звикати і втрачати

пильність.

Не согласен.Я 10 лет ежедневно выходил в школу пересекая ж/д полотно, при чем абсолютно в неположенном для этого месте.

Видел как грузовой врезается в корову, и метров 200 протягивает под собой, пока тормозит.

я и по сей день, переходя через пути снимаю наушники,дабы не только видеть ситуацию, но и СЛЫШАТЬ ее.

рефлекс, выработанный в детстве.

имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні, близько 7-45 ранку, два "пєрца" не визначились, хто перший має з проспекту Волі в"їзджати на вул.Вавілова (здається обоє робили лівий поворот), як наслідок в одного злегка потовчений передок, у іншого - водійські двері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То були BMW E39 (Вова стоматолог) vs. Toyota Camry.

Двері в бумера пошкоджено - пасажирські

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні після обіду напроти Волинь-авто червоний нісан кашкай зацідив в зад якійсь іномарці. Судячи по пошкодженням машин удар був дуже сильним. Схоже, що іномарка робила лівий поворот і не пропустила нісан, який, швидше за все, ДУЖЕ перевищив швидкість. Або водій кашкаю зловив величезну гаву. Надіюсь все обійдеться лише матеріальними витратами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зацідив в зад якійсь іномарці.
Казали ніби Омега - "дупи" не було повністю. Швидше всього "водій кашкаю зловив величезну гаву".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні після обіду напроти Волинь-авто червоний нісан кашкай зацідив в зад якійсь іномарці. Судячи по пошкодженням машин удар був дуже сильним. Схоже, що іномарка робила лівий поворот і не пропустила нісан, який, швидше за все, ДУЖЕ перевищив швидкість. Або водій кашкаю зловив величезну гаву. Надіюсь все обійдеться лише матеріальними витратами.

а кашкай, випадково, не був на тимчасових номерах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на тимчасових номерах

Сьогодні вони, ті "тимчасовці", носились як дурні по місту. Нервів не вистачало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля стадіону сьогодні палала Ауді (зайнялось під капотом, в салон вогонь ніби не встиг пробратись), автівку бачив після погашення вогню, пошкодження серйозні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні після обіду напроти Волинь-авто червоний нісан кашкай зацідив в зад якійсь іномарці. Судячи по пошкодженням машин удар був дуже сильним. Схоже, що іномарка робила лівий поворот і не пропустила нісан, який, швидше за все, ДУЖЕ перевищив швидкість. Або водій кашкаю зловив величезну гаву. Надіюсь все обійдеться лише матеріальними витратами.

а кашкай, випадково, не був на тимчасових номерах?

Номери були постійні. Пригадуючи як стояли машини після аварії все більше схиляюсь до думки, що основний винуватець аварії іномарка (кажуть омега) котрий або розвертався, або робив лівий поворот через подвійну смугу, а нісану просто не пощастило в цей момент бути саме в цьому місці і трохи не на тій швидкості...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам скажу, що ніссан з Континіуму, приналежить тьоті віку 30-35 років, власне фото з місця аварії, ще була і фотка омегі, але випадково затер:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще маршрутка, яка проїджала від старого ринку № 29 вїхала в зад якісь іномарці!

Як казав маршрутчик маршрутки в якій я їхав - що ця 29-ка їздила без тормозів. От і приїхала!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як как маршрутчик - що ця 29-ка їздила без тормозів.

можна українською - ні чорта не зрозумів?.. %/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 18 години на світлофорі по вулиці Ковельській (Т-подібне перехрестя біля мосту через р. Стир) водій автомобіля Daewoo, що рухався на зелене світло, збив пішохода, який зненацька вибіг з-за маршрутного таксі. Ніби всі живі і цілі. Якщо потрібні будуть свідки - пишіть в ПП.

З.І. Попереднє відео дуже в тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така інфа,про всяк..щоб не ств.нову тему....З ДТП не звязано..(поки що) :_07: Біля першої години зафіксовано політ (приватного?) вертольоту (чи гелікоптера)..Може Яник кружляв над Луцьком?

я також його бачив, прогулювався зі своїм малюком (гул і розбудив маленького). я не пілот, але мені здалося, що він дуже низько летів. Мені сподобалась розкраска - чорний із червоними вставками, сходими на полум"я...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не про ДТП, але до неї залишалося зовсім мало.

Вчора близько 18-00 на перехресті Набережна -Чкалова Стрілецька-Героїв УПА (в сторону Вишкова), з Набережної мене не пропустили Джігулі. Тормозив так, що аж резина пищала (чесно кажучи, я думав, що усьо, п..пєц). Швидкість в мене була десь 50 км. А перед цим їхав по Стрілецькій до 80 км. Не знаю ЩО, але це ЩОСЬ змусило мене перед перехрестям скинути з 80 до 50 км. Якби не зменшив, ой летіли б Джігулі, як "сірі гуси", а зі мною хтозна ЩО було БИ...

Оттака то сумна історія, але, Слава Богу, з веселим кінцем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю ЩО, але це ЩОСЬ змусило мене перед перехрестям скинути з 80 до 50 км.

мій малий водійський стаж мені підказує перед тим перехрестям, їдучи по головній, скидати швидкість до кілометрів 40 - малолічьо, вдруг джігіт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю ЩО, але це ЩОСЬ змусило мене перед перехрестям скинути з 80 до 50 км.

мій малий водійський стаж мені підказує перед тим перехрестям, їдучи по головній, скидати швидкість до кілометрів 40 - малолічьо, вдруг джігіт...

ще враховуючи, що там мутне перехрестя і дві колії

а літати 80 по місту тож ніочін гуд ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю ЩО, але це ЩОСЬ змусило мене перед перехрестям скинути з 80 до 50 км.

мій малий водійський стаж мені підказує перед тим перехрестям, їдучи по головній, скидати швидкість до кілометрів 40 - малолічьо, вдруг джігіт...

ще враховуючи, що там мутне перехрестя і дві колії

а літати 80 по місту тож ніочін гуд ;)

Признаюсь: їхав 80 - тому що поспішав (завжди ж так кажуть :0160: ). Згоден. Це не виправдання. Коли обирав таку швидкість було враховано: а) дорожню обстановку; б) наявність велосипедистів; в) "заблукавших" осіб та предметів на проїздній частині; г) котів та й собак також врахував; ге) та й ПДР ніби не порушував - швидкість до 80 км!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 bodia88888

Правила ДР якраз то й порушив. Зовсім інше - Кодекс про адмунустративну відповідальність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така інфа,про всяк..щоб не ств.нову тему....З ДТП не звязано..(поки що) :_07: Біля першої години зафіксовано політ (приватного?) вертольоту (чи гелікоптера)..Може Яник кружляв над Луцьком?

я також його бачив, прогулювався зі своїм малюком (гул і розбудив маленького). я не пілот, але мені здалося, що він дуже низько летів. Мені сподобалась розкраска - чорний із червоними вставками, сходими на полум"я...

Ще сьогодні летіло на окраєні міста (авто ринок) 2 військових мабуть з військового аеродрому !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...