Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

20 минуты назад, Volyniaka сказал:

Коли нарешті визволите від "Укртелекому" непарний бік Львівської?

Доброго дня. Обов'язково визволимо) В цьому місяці почнемо підключення, як тільки дойдемо до Вас відразу зателефонуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 797
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

  • 2 тижня потому...

Як там справи з підключенням в Гаразджі??? Заявку подав ще в жовтні 2015р. Кабель протянули в листопаді, і на цьому усе!!! Тиждень тому помітив на стовбах людей - зрадів - думав почалась підключка, а ні, виявилось кабель тяне uarnet. Підійшов запитав про тарифи. Сказали що підключення буде дешевше, а тариф на 100мб або так само як в вестнета 170, але скоріш за все буде 150. Також від нього почув, що вестнет ще навіть в Струмівці на дачах не почав паяти кабель. 

З такими темпами вам підключати то не буде кого. Які все ж реальні дати по підключенню? Бо я все ще хочу підключитись до вас. А ви робите все для того щоб у нас  в Гаразджі ваша абонентська база просіялась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 час назад, LeRoY сказал:

Як там справи з підключенням в Гаразджі??? Заявку подав ще в жовтні 2015р. Кабель протянули в листопаді, і на цьому усе!!! Тиждень тому помітив на стовбах людей - зрадів - думав почалась підключка, а ні, виявилось кабель тяне uarnet. Підійшов запитав про тарифи. Сказали що підключення буде дешевше, а тариф на 100мб або так само як в вестнета 170, але скоріш за все буде 150. Також від нього почув, що вестнет ще навіть в Струмівці на дачах не почав паяти кабель. 

З такими темпами вам підключати то не буде кого. Які все ж реальні дати по підключенню? Бо я все ще хочу підключитись до вас. А ви робите все для того щоб у нас  в Гаразджі ваша абонентська база просіялась...

 Доброго дня. Дуже приємно, що Ви обрали саме Westnet. Повірте, Ми робимо все можливе щоб підключити Вас якомога скоріше. Роботи по підключенню мешканців с.Гаразджа розпочалися з учорашнього дня. Спочатку підключення відбуваються по вул.Сонячна, Лісова, Підгайна, Незалежності, Прилісна, потім всі інші вулиці. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мешканці Садівничого Товариства "Діброва" та "Струмівка" найближчим часом продовжаться магістральні роботи, а потім і підключення бажаючих до Інтернету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минуты назад, Westnet сказал:

 Доброго дня. Дуже приємно, що Ви обрали саме Westnet. Повірте, Ми робимо все можливе щоб підключити Вас якомога скоріше. Роботи по підключенню мешканців с.Гаразджа розпочалися з учорашнього дня. Спочатку підключення відбуваються по вул.Сонячна, Лісова, Підгайна, Незалежності, Прилісна, потім всі інші вулиці. 

підключайте Вишневу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.02.2016 at 12:17, verona80 сказано:

підключайте Вишневу!!!

Нууу..я за 50м від Вишневої працюю....Вже підключено. Все працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вина моя і дезінформація - теж моя.

Сьогодні перетелефонували з Вестнету (за що їм подяка). В результаті вияснилося, що проблема в моєму обладнанні. Швидкість прямого з'єднання коливається від 65 до 82 Мб/с. 

Завтра буду колупатися в залізяччі.

+1 Вестнету за оперативне реагування і намагання віднайти проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часа назад, fedot сказал:

Нууу..я за 50м від Вишневої працюю....Вже підключено. Щоправда швидкість 5Мб/с максимум....Сподіваюсь, що по закінченню періоду технічних робіт (7-10 днів обіцяно) швидкість виросте, інакше...:angry: 

Доброго вечора. Максимальна швидкість 5Мб/с була по причині некоректної роботи Wi-Fi роутера у абонента. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Westnet сказано:

Доброго вечора. Максимальна швидкість 5Мб/с була по причині некоректної роботи Wi-Fi роутера у абонента. 

Та вже теє..знаю)))

Вибачайте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минуты назад, fedot сказал:

Та вже теє..знаю)))

Вибачайте...

Все добре, звертайтесь. Гарного вечора)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тарифи коли знизите? Хоча б до ВОМівських ;) А то самі жадібні в Луцьку... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.03.2016 at 10:52, jack74 сказал:

А тарифи коли знизите? Хоча б до ВОМівських ;) А то самі жадібні в Луцьку... 

Доброго вечора. Знижувати вартість Інтернет послуг в даній економічній ситуації недоцільно. На рахунок тарифів інших Інтернет провайдерів, можу сказати що вони вищі за ті які представлені на нашому сайті http://westnet.com.ua/ мова йде про аналогічні швидкості. Аналізуйте інформацію уважніше, моя Вам порада. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Westnet

Вулиці Баранову (початок) і Тополеву коли нарешті підключите? Телефонував до Вас два місяці назад, приємний жіночий голос сказав що підключення через 1-1.5 міс. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є послуга білий айпі і скільки вона буде вартувати при тарифному плані 1гбіт/с по вул. Менделєєва?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дачі Струмівка та Діброва не можуть дочекатися все в процесі і в процесі, робіть вже щось нарешті .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Westnet сказано:

Доброго вечора. Знижувати вартість Інтернет послуг в даній економічній ситуації недоцільно. На рахунок тарифів інших Інтернет провайдерів, можу сказати що вони вищі за ті які представлені на нашому сайті http://westnet.com.ua/ мова йде про аналогічні швидкості. Аналізуйте інформацію уважніше, моя Вам порада. 

Доброго дня :) Хочеш сказати, що я собі придумав чи на базарі запитав?

Ну, проаналізуємо разом!

 

Ваш тариф для приватного сектора: 170 грн. за до100Мбіт/с (+ 1500 грн за підключення)

ВОМівський аналогічний тариф для приватного сектора: 150 грн. за до100Мбіт/с (+ фактично 1000-1200 грн за підключення, хоча на сайті в них сказано "від 500") ще й + 180 каналів ТВ як бонус! А ще й в них є дешевші нижчі тарифи (до 50-ти Мбіт, напр.), бо те "до100" потрібно одиницям реально.

Аналізуємо?

WestNet.jpg

BOM.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тарифи ВОМ
с. Підгайці

Тарифи для багатоповерхівок

Швидкість, Мбіт/сек Ціна, грн
до 20 +180 каналів ТВ 125
до 50 +180 каналів ТВ 150
до 100 +180 каналів ТВ 200

Тарифи для приватного сектора

Швидкість, Мбіт/сек Ціна, грн
до 50 +180 каналів ТВ 150
до 100* +180 каналів ТВ 200
до 1000* +180 каналів ТВ 250

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, r3T5 сказано:

Westnet

Вулиці Баранову (початок) і Тополеву коли нарешті підключите? Телефонував до Вас два місяці назад, приємний жіночий голос сказав що підключення через 1-1.5 міс. 

Також цікавить цей район, в лютому того року замовив підключення, сказали підключать весною, вже минув рівно рік) На протязі року дзвонили раз 5-6 все обіцяли скоро підключити, на жаль не дочекався... Марно звичайно чекати конкретну (чесну) відповідь на рахунок дати підключення, але все таки спитаю.. КОЛИ?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора, jack74Як показав шановний Orfey тарифи у даного провайдера відрізняються в залежності від місця проведення Інтернету. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) а до чого тут Підгайці?  Вас там взагалі нема, по чому ріівняти будемо? :) А тарифи ВОМі взагалі гнучкі, є й дешевше, ніж вказані на сайті.

Я вам конкретно вулицю показав, в Луцьку, де є і вони і ви, то як?

 

До речі, на Зв'язківців, часом, не ваша оптика висить?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минуты назад, jack74 сказал:

 

До речі, на Зв'язківців, часом, не ваша оптика висить?

Ні, не наша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Earendil сказал:

Також цікавить цей район, в лютому того року замовив підключення, сказали підключать весною, вже минув рівно рік) На протязі року дзвонили раз 5-6 все обіцяли скоро підключити, на жаль не дочекався... Марно звичайно чекати конкретну (чесну) відповідь на рахунок дати підключення, але все таки спитаю.. КОЛИ?)

Доброго вечора. Вже розпочали роботи по підключенню, залишилось не довго чекати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підскажіть даний роутор http://rozetka.com.ua/netis_wf2780/p1572767/comments/page=4/ підійде для використання на пакеті 1 Гбит? чи порадите щось інше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...