Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Як коли. У мене приблизно 65 на закачку та 45 на "викачку" зараз. Бувало і по 95. Інтернет пише швидкість  до 100мбіт., та до 1гбіт. Особисто мені треба стабільність. Цілком влаштовує цей провайдер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 797
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

В 22.04.2016 at 19:31, Vikvik Mawr сказал:

Заявлено 100 а дає як бачите

 

Безымянный.bmp

 

Який спідтест мутний) може він взагалі не в силі більше показати, попробуйте speedtest.net або speedtest.volia.com, і підключитись безпосередньо до оптичного терміналу а не через роутер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

близько місяця користуюсь, проблеми поки що не спостерігаються

Новый точечный рисунок (2).bmp

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
14 часа назад, badot сказал:

В Липинах на Січових Стрільців швидкість за 2 роки впала вдвічі

напевно напряму теж спробували, а якщо ні, то підлючіться до оптичного терміналу, і роутер (або сусідів ;)) як чинник можна буде виключити за умови якщо результат буде теж поганий. В любому випадку: 0332-296-296 або 093-170-07-08 (колцентр) можна буде повідомити про проблему. Але спочатку спробуйте вище вказане :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт,от і я дождався підключили поки всьо люкс як на ноуті так і на тєліку...тікі проблема як гроші на рахунок закідати???через шо???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Sashkajek сказано:

Привіт,от і я дождався підключили поки всьо люкс як на ноуті так і на тєліку...тікі проблема як гроші на рахунок закідати???через шо???

Через  картку Visa, MasterCard

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Sashkajek сказано:

Привіт,от і я дождався підключили поки всьо люкс як на ноуті так і на тєліку...тікі проблема як гроші на рахунок закідати???через шо???

Доброго вечора, через будь який банк згідно реквізитів в договорі, Приват банківський термінал, або через особистий кабінет карткою Visa або Master Card, Приват 24 тощо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на дубнівську район цегельного заводу 1

зі сторни рованець не ви часом зашли

бо в нас тількі волинські оптичні мережі

а зара побачив ще один кабель оптикі на стовбах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є зміст брати пакет з більшою швидкістю, і який з ТП лінків краще підходить під різні пакети?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як для простого користувача, напевно, кожен має вирішити для себе чи потібно 1гбіт/сек. Сайти в основному і 100 не віддають. uTorrent, при правильних налаштуваннях буде робити всеодно перегруз вінта на 70-80мбайт/сек. На bitTorrent можна досягнути результату в 105-110 мбайт/сек, якщо бомжі роздавати його не будуть, але як практика показує, в більшості випадків бомжі і роздають. Це все найкраще з SSD працює, на HDD по різному скачує.

Якщо з tp-link, дешево і сердито 1043 виходить, перевірено часом на стабільність взагалі. Можна спробувати tp-link archer c2, який за ціною не дуже відрізняється і по ідеї за рахунок стандарту ac\a мав би бути кращий, але так як модель нова хз які там глюкі можуть бути (як пишут люди, вони є), хоча на офф сайті вже є прошивкі до нього

Гігабітний порт на комп'ютері/ноутбуці має бути теж звичайно

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як для простого користувача, напевно, кожен має вирішити для себе чи потібно 1гбіт/сек. Сайти в основному і 100 не віддають. uTorrent, при правильних налаштуваннях буде робити всеодно перегруз вінта на 70-80мбайт/сек. На bitTorrent можна досягнути результату в 105-110 мбайт/сек, якщо бомжі роздавати його не будуть, але як практика показує, в більшості випадків бомжі і роздають. Це все найкраще з SSD працює, на HDD по різному скачує.

Якщо з tp-link, дешево і сердито 1043 виходить, перевірено часом на стабільність взагалі. Можна спробувати tp-link archer c2, який за ціною не дуже відрізняється і по ідеї за рахунок стандарту ac\a мав би бути кращий, але так як модель нова хз які там глюкі можуть бути (як пишут люди, вони є), хоча на офф сайті вже є прошивкі до нього

Гігабітний порт на комп'ютері/ноутбуці має бути теж звичайно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В будь якому разі, якщо є можливість, і не шкода всього на 50 грн в місяць більше платити за нет, то однозначно воно того варто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю сертифікати на підключення до WestNet, якщо хтось надумає підключитись давайте знати заробимо по 200 грн на рахунок.. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Nokian сказал:

А чи є ПРАКТИЧНА  різниця між ТР лінками  841N, 841 ND, та 842ND ?

N - антена невід'ємна, ND - можна зняти і замінити на іншу в разі поломки або з більшим коефіцієнтом підсилення

841 і 842 ідентичні, різниця в USB порті, який є в останньому

http://www.thg.ru/network/obzor_tp_link_tl_wr841nd_i_tl_wr842nd_test/

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене головний роутер з резервним каналом укртелекому zyxel keenetic dsl, до нього по лан підключений tplink 841n, також тплінк "продовжує" мережу wifi. Швидкість дають при тарифі до 100мб - жесь біля 94 на завантаження та 95 на вигрузку, але це з Луцьким сервером. Windows показує, при роботі торрента, завантаження мережевої карти на 99% як з головного роутера так і з другорядного. Закачка через торрент - 10.6мБ/с., це максимум. Такі ось спостереження. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.05.2016 at 08:51, Shaihulud сказано:

Як для простого користувача, напевно, кожен має вирішити для себе чи потібно 1гбіт/сек. Сайти в основному і 100 не віддають. uTorrent, при правильних налаштуваннях буде робити всеодно перегруз вінта на 70-80мбайт/сек. На bitTorrent можна досягнути результату в 105-110 мбайт/сек, якщо бомжі роздавати його не будуть, але як практика показує, в більшості випадків бомжі і роздають. Це все найкраще з SSD працює, на HDD по різному скачує.

Якщо з tp-link, дешево і сердито 1043 виходить, перевірено часом на стабільність взагалі. Можна спробувати tp-link archer c2, який за ціною не дуже відрізняється і по ідеї за рахунок стандарту ac\a мав би бути кращий, але так як модель нова хз які там глюкі можуть бути (як пишут люди, вони є), хоча на офф сайті вже є прошивкі до нього

Гігабітний порт на комп'ютері/ноутбуці має бути теж звичайно

просто якщо дома 5-6 користувачів і кожному треба пару метрів то краще гігабітку брати, і відповідно роутера щоби роздавав, просто цікаво яка лінія у Вестнета, якщо одночасно на одну коробку сяде 4 гігабітника яку вони дадуть швидкість (сам юзер тому може щось пишу не вірно)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.05.2016 at 08:51, Shaihulud сказано:

Як для простого користувача, напевно, кожен має вирішити для себе чи потібно 1гбіт/сек. Сайти в основному і 100 не віддають. uTorrent, при правильних налаштуваннях буде робити всеодно перегруз вінта на 70-80мбайт/сек. На bitTorrent можна досягнути результату в 105-110 мбайт/сек, якщо бомжі роздавати його не будуть, але як практика показує, в більшості випадків бомжі і роздають. Це все найкраще з SSD працює, на HDD по різному скачує.

Якщо з tp-link, дешево і сердито 1043 виходить, перевірено часом на стабільність взагалі. Можна спробувати tp-link archer c2, який за ціною не дуже відрізняється і по ідеї за рахунок стандарту ac\a мав би бути кращий, але так як модель нова хз які там глюкі можуть бути (як пишут люди, вони є), хоча на офф сайті вже є прошивкі до нього

Гігабітний порт на комп'ютері/ноутбуці має бути теж звичайно

просто якщо дома 5-6 користувачів і кожному треба пару метрів то краще гігабітку брати, і відповідно роутера щоби роздавав, просто цікаво яка лінія у Вестнета, якщо одночасно на одну коробку сяде 4 гігабітника яку вони дадуть швидкість (сам юзер тому може щось пишу не вірно)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Knightlore сказал:

У мене головний роутер з резервним каналом укртелекому zyxel keenetic dsl, до нього по лан підключений tplink 841n, також тплінк "продовжує" мережу wifi. Швидкість дають при тарифі до 100мб - жесь біля 94 на завантаження та 95 на вигрузку, але це з Луцьким сервером. Windows показує, при роботі торрента, завантаження мережевої карти на 99% як з головного роутера так і з другорядного. Закачка через торрент - 10.6мБ/с., це максимум. Такі ось спостереження. ))

Цікавий є момент, як я  замітив, роутери на 100 мбіт видають 95\95 мбіт. При підключенні на пряму може бути 99/99. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Vikvik Mawr сказал:

просто якщо дома 5-6 користувачів і кожному треба пару метрів то краще гігабітку брати, і відповідно роутера щоби роздавав, просто цікаво яка лінія у Вестнета, якщо одночасно на одну коробку сяде 4 гігабітника яку вони дадуть швидкість (сам юзер тому може щось пишу не вірно)...

Якщо коротко, 1 жила - 10гбіт, а той що біля будинку має 8 жил здається (це так як мені казали), хоча бувають і більше

Самі центральні траси оптоволкна мають зовсім іншу товщину і характеристики

Крім того найбыльше навантаження іде в час пік (вечір, свята, вихідні)

В будь якому разі, 4 людини по гігабіту, погоди не зіграють :)

Як то каже мій сусід, є спеціально обучені люди, що б потім було менше проблем з абонентами, які займаються цими питаннями, бо нюансів дуже багато

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Vikvik Mawr сказал:

просто якщо дома 5-6 користувачів і кожному треба пару метрів то краще гігабітку брати, і відповідно роутера щоби роздавав, просто цікаво яка лінія у Вестнета, якщо одночасно на одну коробку сяде 4 гігабітника яку вони дадуть швидкість (сам юзер тому може щось пишу не вірно)...

Вибач, зразу неправильно зрозумів питання. На рахунок комутаторів хз навіть, можна буде поцікавитись звичайно, але для чого Вестнету робити халтуру, навіть якщо причиною цього буде людський фактор, переробляти всеодно прийдеться.

Або, як варіант, можуть сказати що немає технічної можливості, так як мені сказали ВОМ, хоча ще навіть не підключали нікого по вулиці, просто завели кабель.

Дійсно цікаво стало, теба буде порозпитувати, чи хтось має взагалі гбіт від них, і як він взагалі. І мене "терзают смутные сомнения" що там буде 900+\900+, якщо навіть когось знайду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Shaihulud сказано:

Вибач, зразу неправильно зрозумів питання. На рахунок комутаторів хз навіть, можна буде поцікавитись звичайно, але для чого Вестнету робити халтуру, навіть якщо причиною цього буде людський фактор, переробляти всеодно прийдеться.

Або, як варіант, можуть сказати що немає технічної можливості, так як мені сказали ВОМ, хоча ще навіть не підключали нікого по вулиці, просто завели кабель.

Дійсно цікаво стало, теба буде порозпитувати, чи хтось має взагалі гбіт від них, і як він взагалі. І мене "терзают смутные сомнения" що там буде 900+\900+, якщо навіть когось знайду

Ага і я про те ж саме, у мене зараз 100-ка і в хаті 2 ноути + комп+ може бути ще 2 телефони

роутер брав гігібутка із запасом, тому саме це мене і цікавить.

хоча бачив тести швидкості навіть тут 996 і так далі але знову ж із яким це серваком, сам тестив із луцьким то 96-98 давало а десь америка нев йорк то якось туго йшло десь 34-45...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...