Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Крім Того на сайті ніякої адреси немає крім телефонів а це не правильно.

Надіслано від мого Nomi C08000, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 797
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Доброго дня, Шановні абоненти! З 1 січня 2017 р. у зв’язку зі значним підвищенням цін на електроенергію, обладнання, матеріали та експлуатаційні витрати компанії для обслуговування мережі, будуть змінені тарифні плани для приватних будинків. Тариф Стандарт до 100Мбіт/с - 190грн., Преміум до 1 Гбіт/с- 240грн.  Дякуємо за розуміння. 

Ціна на електрику не змінилася. Не дурять

Надіслано від мого Nomi C08000, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, Шановні абоненти! З 1 січня 2017 р. у зв’язку зі значним підвищенням цін на електроенергію, обладнання, матеріали та експлуатаційні витрати компанії для обслуговування мережі, будуть змінені тарифні плани для приватних будинків. Тариф Стандарт до 100Мбіт/с - 190грн., Преміум до 1 Гбіт/с- 240грн.  Дякуємо за розуміння. 

Ціна на електрику не змінилася. Не дурять

Надіслано від мого Nomi C08000, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, Шановні абоненти! З 1 січня 2017 р. у зв’язку зі значним підвищенням цін на електроенергію, обладнання, матеріали та експлуатаційні витрати компанії для обслуговування мережі, будуть змінені тарифні плани для приватних будинків. Тариф Стандарт до 100Мбіт/с - 190грн., Преміум до 1 Гбіт/с- 240грн.  Дякуємо за розуміння. 

Ціна на електрику не змінилася. Не дурять

Надіслано від мого Nomi C08000, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, Шановні абоненти! З 1 січня 2017 р. у зв’язку зі значним підвищенням цін на електроенергію, обладнання, матеріали та експлуатаційні витрати компанії для обслуговування мережі, будуть змінені тарифні плани для приватних будинків. Тариф Стандарт до 100Мбіт/с - 190грн., Преміум до 1 Гбіт/с- 240грн.  Дякуємо за розуміння. 

Ціна на електрику не змінилася. Не дурять

Надіслано від мого Nomi C08000, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заклинило кнопкк

Надіслано від мого Nomi C08000, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одним словом - жахливий провайдер.

Розкажу свою історію. Хотіли підключитись до даного провайдера як тільки флаєрки в двері всунули. Одними з перших подали заявку...Після того тишина, на дзвінки з питаннями "коли підключете?" отримували - ну десь за тиждень - два, хоча, увага! оптика була прокладена, будинок підключений. Так пройшли 7 місяців, хоча телефонували мало не кожного тижня, а бувало і частіше. Було, навіть, таке що нам зателефонували і сказали що підключать завтра, після чого тишина. І знову купа дзвінків і знову відмазки типу "технічні проблеми", хоча сусіди вже мали інтернет. Також було багато іншої брехні про яку я вже говорити не буду. 

Тому, вирішуйте самі, якщо є конкуренти, то вибирайте їх :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гм, користуюсь послугами WestNet фактично з моменту їх появи в місті. Звісно, якісь дрібні нюанси бували (наприклад, сповіщення про планові технічні роботи одночасно з їх початком, а то й після них, або "ями" в швидкості), але з часом їх все менше. В цілому якістю послуг цілком задоволений, хоча і хотілося б трохи меншу вартість. Після Утелу Westnet -- просто янгольський провайдер :)

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь інтернетом від даного провайдера вже більше року, Не задоволений лише ціною, оскільки за рік вона двічі піднімалась на 20 гривень. Швидкість в мене 100мб, що цілком відповідає реальним показникам, хоча можливе відхилення 5мб деколи присутнє. Але після інтернету від Укртелеком це все одно що *** з пальцем порівнювати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, akemi194 сказал:

Одним словом - жахливий провайдер.

Розкажу свою історію. Хотіли підключитись до даного провайдера як тільки флаєрки в двері всунули. Одними з перших подали заявку...Після того тишина, на дзвінки з питаннями "коли підключете?" отримували - ну десь за тиждень - два, хоча, увага! оптика була прокладена, будинок підключений. Так пройшли 7 місяців, хоча телефонували мало не кожного тижня, а бувало і частіше. Було, навіть, таке що нам зателефонували і сказали що підключать завтра, після чого тишина. І знову купа дзвінків і знову відмазки типу "технічні проблеми", хоча сусіди вже мали інтернет. Також було багато іншої брехні про яку я вже говорити не буду. 

Тому, вирішуйте самі, якщо є конкуренти, то вибирайте їх :)

Так ви навіть не підключились до провайдера, та не оцінили надання послуг, а стверджуєте що провайдер поганий. Те що кабель прокладений біля вашого будинку був не означає, що вже можна зразу підключатись, думаєте провайдер не зацікавлений в підключенню абонентів, якщо він не міг в той чи інший час вас підключити значить на те були свої причини. Антиреклама, навіть не користувавшись послугами даного провайдера, складає про вас негативну думку.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як раз із таких нюансів складається позитивна або негативна думка. У мене вона негативна. І ніякі 100 мегабіт поки її непереіначить. Працював з неодним провайдером у всіх є нюанси а тут не має конкуренції

Надіслано від мого Nomi C08000, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, Юрій Буханкович сказал:

Як раз із таких нюансів складається позитивна або негативна думка. У мене вона негативна. І ніякі 100 мегабіт поки її непереіначить. Працював з неодним провайдером у всіх є нюанси а тут не має конкуренції

Надіслано від мого Nomi C08000, використовуючи Tapatalk
 

    Доброго дня. Скажіть будь ласка, ця Ваша негативна думка склалася тому що Вам повідомили про стандартну ціну за підключення в 1500 грн!? пояснивши при цьому   що технічно підключити Вас з сусідньої вулиці через території інших господарств Наша компанія не буде. Тому і було запропоновано саме таке підключення за таку ціну, Вам дали вибір, а Ваша особиста справа підключатися чи ні. На даному масиві є інший провідниковий оператор, Ви завжди можете звернутися до нього. 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажу свою історію про WestNet.

15.02.2016 закінчились кошти на рахунку і 16.02 був відключений інтернет (прийшла смс). Якраз співпало, що тиждень не було потреби в послугах інтернету.

Через тиждень поповнив рахунок на 190 грн., а в особистому кабінеті показало баланс 138.12 грн. Написав у підтримку,  а мені у відповідь:

Цитата

Якщо надходжень коштів немає, і баланс стає мінусовим, постачання послуги інтернет припиняється до моменту оплати заборгованості (якщо така є) або до оплати згідно Вашого тарифу. Абонплата знімається не залежно від того користуєтесь інтернетом чи ні.

Тобто якщо вас відключили, то гроші з вас все рівно списують - геніально.

Набагато логічнініше поступають мобільні оператори - кінчились гроші на рахунку, не можеш нікуди дзвонити, але і в мінус не уходиш.

Пропоную даному провайдеру переглянути даний момент, або автоматично активувати послугу

Цитата

послуга призупинення на 30 календарних днів протягом 1 року (за цей час зняття коштів призупиняється)

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Інтернет вже заведений в квариту. Перепідключення угоди - 100 грн. Красаучеги, чо)

Боремось за кожного клієнта!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zeuss сказал:

Інтернет вже заведений в квариту. Перепідключення угоди - 100 грн. Красаучеги, чо)

Боремось за кожного клієнта!)

   Доброго дня. Скажіть будь ласка, а чому переоформлення договору який в свою чергу нам потрібно буде Вам привезти підписати, надати Вам повну інформацію на рахунок сервісу, оплат, перепровірити як Інтернет буде працювати на Вашому обладнанні, повинен бути безкоштовним?! Повірте, Ми цінуємо кожного хто ввідав перевагу Нашій компанії, але кожна робота має свою ціну. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Westnet сказал:

   Доброго дня. Скажіть будь ласка, а чому переоформлення договору який в свою чергу нам потрібно буде Вам привезти підписати, надати Вам повну інформацію на рахунок сервісу, оплат, перепровірити як Інтернет буде працювати на Вашому обладнанні, повинен бути безкоштовним?! Повірте, Ми цінуємо кожного хто ввідав перевагу Нашій компанії, але кожна робота має свою ціну. 

 

Доброго дня! Скажіть будь-ласка, а для чого паперовий договір, якщо ви працюєте в препейд, ніякого обладнання ви не встановлюєте, а вичерпну інформацію про сервіс, оплати і решту я можу і повинен прочитати у Вас на сайті? Ми в совку живемо? Давайте різати палець і кровью мітити угоди будемо з залишками днк, чо?

А якщо я не хочу щоб до мене приїжджали і тестили моє обладнання? Може я живу як щирий холостяк і тридцять три пакети мусору ще з нового року не дають навіть мені швидко розігнати тараканів в мікрохвильовці що доїдають дохлу мишу..

Може зараз час, коли головніше клієнт, а не здерти з них за "повітря" бо у вас така політика компанії? Мені не шкода 100 гривень. Повірте, у мене прям принцип що кожна робота має бути оплачувана, але курва.. злить ця "мєлочность" і щире бажання дурної наживи.

  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.03.2017 at 19:57, Zeuss сказал:

 

Доброго дня! Скажіть будь-ласка, а для чого паперовий договір, якщо ви працюєте в препейд, ніякого обладнання ви не встановлюєте, а вичерпну інформацію про сервіс, оплати і решту я можу і повинен прочитати у Вас на сайті? Ми в совку живемо? Давайте різати палець і кровью мітити угоди будемо з залишками днк, чо?

А якщо я не хочу щоб до мене приїжджали і тестили моє обладнання? Може я живу як щирий холостяк і тридцять три пакети мусору ще з нового року не дають навіть мені швидко розігнати тараканів в мікрохвильовці що доїдають дохлу мишу..

Може зараз час, коли головніше клієнт, а не здерти з них за "повітря" бо у вас така політика компанії? Мені не шкода 100 гривень. Повірте, у мене прям принцип що кожна робота має бути оплачувана, але курва.. злить ця "мєлочность" і щире бажання дурної наживи.

  Доброго дня. Паперові договори для нових абонентів наша компанія не використовує, тільки Публічний Договір який знаходиться на нашому сайті для ознайомлення. Підписується тільки Додаток до Публічного Договору в якому Абонент підтверджує тариф який обирає, такі правила надання послуг Від компанії. Якщо підписання Договорів, Додатків та інших документів для Вас це савдепія, то для Нас це стандартна практика і в наш час без цього далеко не завжди можна обійтись. Якщо у Вас принцип, що кожна робота має бути оплачувана то як Ви можете говорити про те що символічна оплата в 100 грн за нове підключення це "щире бажання дурної наживи"?!?! Виїзд до абонента для підписання Додатку ( бензин, час ), налаштування обладнання (роутера або комп'ютера) за 100 грн і це по Вашому забагато !? "мєлочность" !? "щире бажання дурної наживи"!? Невже на цьому можна заробити?! По факту самого підключення - Наш спеціаліст виїхав до Абонент підписав Додаток  прокинув кабель від розетки напряму до ноутбука так як роутер який надали був ADSL і не підходив до нашої мережі, надав Інформацію для повноцінного користування Інтернетом, зробив Всі налаштування та підключив до Інтернету. Чи можливо краще було не брати з Вас "мєлочні" 100 грн та дати можливість самостійно налаштувати Інтернет, їздити підписувати Додаток, читати та розбирати інформацію на сайті?! Сподіваюсь Наша компанія не розчарує Вас в надані інших послуг. 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, все рівно кожен залишиться "при своїх")

 

Ви взагалі могли написати тут щось типу, чувак, у нас там монополія, один фіг приїдеш і заплатиш скільки скажемо) Так, принаймні було би чесно, правда?

 

Де я бачу наживу. Ок. Тарифний план вибирається автоматично на сайті. Оскільки лан вже заведений все вирішується дзвінком або повідомленням на пошту - ip таий, у випадку vpn логін-пароль. Все. Нікому нікуди не треба їхати, палити паливо і робити решту рухів.

 

Ну і так просто для інформації. Роутер там універсальний. Що туди не запихнеш - він буде роздавати. Хоть то адсл, хоть езернет, хоть свисток з 3g, lte, cdma. Якось так)

 

Зи. Давайте спишемо на моє загострене відчуття курви-маті. От такий я недобрий по відношенню до всіляких "шлагбаумів" де воно не тра, платних сервісів-стригунів і ще багато чого. Лінь писати. Просто запишемо мене на чергового клієнта-неадеквата і буде на тому крапка) 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.03.2017 at 20:42, Zeuss сказал:

Слухайте, все рівно кожен залишиться "при своїх")

 

Ви взагалі могли написати тут щось типу, чувак, у нас там монополія, один фіг приїдеш і заплатиш скільки скажемо) Так, принаймні було би чесно, правда?

 

Де я бачу наживу. Ок. Тарифний план вибирається автоматично на сайті. Оскільки лан вже заведений все вирішується дзвінком або повідомленням на пошту - ip таий, у випадку vpn логін-пароль. Все. Нікому нікуди не треба їхати, палити паливо і робити решту рухів.

 

Ну і так просто для інформації. Роутер там універсальний. Що туди не запихнеш - він буде роздавати. Хоть то адсл, хоть езернет, хоть свисток з 3g, lte, cdma. Якось так)

 

Зи. Давайте спишемо на моє загострене відчуття курви-маті. От такий я недобрий по відношенню до всіляких "шлагбаумів" де воно не тра, платних сервісів-стригунів і ще багато чого. Лінь писати. Просто запишемо мене на чергового клієнта-неадеквата і буде на тому крапка) 

Доброї ночі. На рахунок різного бачення ситуації я з Вами згідний, в кожного воно своє. Що до монополії не згідний з Вами, є у цьому будинку і інший провідниковий провайдер який напевно не такий "мєлочний" як Наш. В свою чергу дякую Вам за Ваш вибір. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

@Westnet  а ви що, свій нет у росії берете?

Бо, для прикладу, rutor.info не працює. Заблокований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, case_l сказал:

ip адреса "біла" чи "сіра"?

Доброго дня. IP біла, якщо потрібна статична IP то це вартує 75 грн/міс

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Zheny@ сказал:

@Westnet  а ви що, свій нет у росії берете?

Бо, для прикладу, rutor.info не працює. Заблокований.

Доброго дня. Ні в Україні) дивне питання якщо чесно. Не можу знати чому цей сайт у Вас заблокований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Westnet сказано:

Не можу знати чому цей сайт у Вас заблокований.

це не у мене.

Чоловік має інтернет від вас - каже - не робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...