Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

9 часов назад, nazgul5 сказал:

 

Дуже оптимістичні результати, на реальному трафіку швидкість скаче 128Kbit/s - 5Mbit/s: для фейсбука можливо вистачить, для youtube, video on demand - вже ні. Часта картина в час пік.

звичайно...але в іграх все дуже добре видно...коли пинг з 20-40 пригає до 100-200 а то й навіть 400...
Тупо лаг...

ще плюс в мене завжди швидкість тестів була за 90 мб...а зараз фуфло якесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 797
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

image.thumb.png.b776c46e99c1e39b3233171e7852cdf8.png

image.thumb.png.86bad34101fdbabee3d95d4261ca9b04.png

таки да раніше швидкість була краща  щось вже починає портитися на Струмівці, згідно договору має бути 100-ка, можливо тимчасово....

Змінено користувачем Vikvik Mawr
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

    Доброго дня, Шановні абоненти. Все дуже індивідуально, глобальних проблем зі швидкість не спостерігається, окрім ситуацій після налипання мокрого снігу на кабелі. Якщо Вас не влаштовує швидкість звертайтесь будь ласка в службу технічної підтримки і Наші спеціалисти обов'язково допоможуть Вам у вирішенні даного питання. Дякую Вам і гарного дня.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Westnet сказал:

    Доброго дня, Шановні абоненти. Все дуже індивідуально, глобальних проблем зі швидкість не спостерігається, окрім ситуацій після налипання мокрого снігу на кабелі. Якщо Вас не влаштовує швидкість звертайтесь будь ласка в службу технічної підтримки і Наші спеціалисти обов'язково допоможуть Вам у вирішенні даного питання. Дякую Вам і гарного дня.

яке налипання мокрого снігу....в мене інет почав лагати ще до цього снігу...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, bandit сказал:

яке налипання мокрого снігу....в мене інет почав лагати ще до цього снігу...

Якщо є проблеми зі швидкістю звертайтесь до служби технічної підтримки, все що я Вам можу порадити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
5 часов назад, r3T5 сказал:

Цікаву інформацію показує про ip :ohmy:

Image.png

Теж саме і у мене, на спідтесті хоче тестувати швидкість тількі(!) через московські сервери і більше ніяких інших обрати не дає. Якщо відкриваю google.com то відкриває чомусь www.google.cz...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, RememberMe сказано:

Теж саме і у мене, на спідтесті хоче тестувати швидкість тількі(!) через московські сервери і більше ніяких інших обрати не дає. Якщо відкриваю google.com то відкриває чомусь www.google.cz...

Скоріш за все включений якийсь впн чи проксі, гляньте свій зовнішній айпі в роутері чи в властивостях мережевої карти

В мене вестнет, адреса львівська

Змінено користувачем sasha2008lk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, sasha2008lk сказал:

Скоріш за все включений якийсь впн чи проксі

Ніяких впн чи проксі немає, зовнішній іп з вчорашнього дня починаєця на "93.хх.хх.хх", хоча до цього завжди був 195.хх.хх.хх і на спідтесті можна було обирати сервери і рівне і навіть луцьк (Датагруп). Шановний провайдер знову щось крутить так як йому вигідно, але на дзвінки не відповідає і не перезвонює, добре що хоч не забуває надсилати смс з нагадуванням про оплату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на 191 починається 

Ім'я провайдера: АКБ "Базис"
Сайт провайдера: http://www.basis.com.ua/
Номер AS провайдера: 35325
Місцезнаходження: Україна, Львів
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене як показувало Харків так і показує, ніяких змін. В мене 194.187.**.**

А спробуйте зайти на заборонені в Україні - Вконтакт чи Однокласникі.

Змінено користувачем R01and
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  Доброго дня, Шановні Абоненти. У зв'язку з заміною IP адрес деякі ресурси некоректно відображають інформацію.  Це не призводить до погіршення якості послуг Інтернет та може тривати до 7 днів. Якщо у Вас виникають питання звертайтесь будь ласка в технічну підтримку за телефонами 093 170 07 08 або 296 296. Дякую Вам за розуміння, Ваш Westnet.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@RememberMe браузер який? Часом не Опера з увімкнутим "турбо"?  Бо якшо так, то "турбо" - це і є віпіен

Шо показують аналогічні сервіси? myip.com, 2ip.ru

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тиждень без телебачення... супер! Хоч я його і не дивлюсь, сім"я без ящика ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, TaHkicT сказал:

Тиждень без телебачення... супер! Хоч я його і не дивлюсь, сім"я без ящика ніяк.

Доброго дня, передзвоніть будь ласка в технічну підтримку по цьому питанню, наші спеціалісти Вам допоможуть. Або напишіть Вашу адресу і Ми Вам зателефонуємо. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні маю проблеми зі швидкістю -  явно не відповідає зазначеним в договорі. (вул.Львівська). Це тимчасово?

image.thumb.png.457f9ec229c731595525a0f683e88efc.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

   Доброго вечора. Чесно кажучи не думаю що цей ресурс на якому Ви тестуєте швидкість зможе показати Вам реальну картину. Підскажіть будь ласка як Ви міряєте швидкість, на пряму чи через роутер? Для оперативного вирішення таких питань прохання телефонувати в технічну підтримку 093 170 07 08 або 296 296

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Westnet сказано:

   Доброго вечора. Чесно кажучи не думаю що цей ресурс на якому Ви тестуєте швидкість зможе показати Вам реальну картину. Підскажіть будь ласка як Ви міряєте швидкість, на пряму чи через роутер? Для оперативного вирішення таких питань прохання телефонувати в технічну підтримку 093 170 07 08 або 296 296

Це Ваше звичайне звернення (відмазка), яка різниця через роутер без нього, якщо працював раніше нормально (+;- на роутер), а тут перестав давати швидкість до Вас взагалі не реально дозвонитися, особливо коли ввечері дома хочеш щось подивитися а нету нєту, залишай заявку а завтра чомусь проривається (можливо ввечері мережа загружена).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Що сталося з зовнішньою  ip адресою - зараз показує, що Тула Росія. Гугул постійно видає каптчу, або редиректить на чеський гугл, українські сайти, типу hotline.ua теж детектять трафік з поза України і вимагають внести каптчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Що сталося з зовнішньою  ip адресою - зараз показує, що Тула Росія. Гугул постійно видає каптчу, або редиректить на чеський гугл, українські сайти, типу hotline.ua теж детектять трафік з поза України і вимагають внести каптчу.

WestNet.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

inetnum:        93.170.40.0 - 93.170.43.255
netname:        INCOMPLAST-SERVICE-NET
descr:          LLC Incomplast service
country:        UA

whois нормальний, maxmind також UA репортить. "second hand network" karma.

@night_bird схоже потрібно справді лише чекати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

inetnum:        93.170.40.0 - 93.170.43.255
netname:        INCOMPLAST-SERVICE-NET
descr:          LLC Incomplast service
country:        UA

whois нормальний, maxmind також UA репортить. "second hand network" karma.

@night_bird схоже потрібно справді лише чекати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

http://prntscr.com/iitcho

я в цих штуках не розбираюсь...але в мене теж такий ІП
...теж чомусь на спідтесті вибирає Львів...

швидкість знову впала...
http://www.speedtest.net/result/7084411999

це нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...