Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

6 часов назад, Westnet сказал:

Доброго дня, ми співпрацюємо з OLL TV та MEGOGO по телебаченню в яких  цілком доступні тарифи. 

а ну ну, скільки вартує 166 каналів, які і уарнеті безкоштовно (я не рекламую, просто користуюсь). Мене цікавить Евроспорти, Діскавері, Джіографік і пару фільмових, ну ну, розкажіть за норм ціну, тільки не кажіть що буде вартувати 100грн. А про олл тв там взвгалі напевно ціни космох.Це з Ахмета сервіс?!

Змінено користувачем vitaliy2010
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 797
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

12 годин тому, vitaliy2010 сказано:

а ну ну, скільки вартує 166 каналів, які і уарнеті безкоштовно (я не рекламую, просто користуюсь). Мене цікавить Евроспорти, Діскавері, Джіографік і пару фільмових, ну ну, розкажіть за норм ціну, тільки не кажіть що буде вартувати 100грн. А про олл тв там взвгалі напевно ціни космох.Це з Ахмета сервіс?!

також дуже цікавить......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

    Доброго дня, Шановні Абоненти. З'явилась можливість додатково підключити послугу цифрового телебачення від нашого партнера компанії SWEET.TV https://westnet.com.ua/services/sweet_tv   Відтепер 78 каналів від компанії SWEET.TV входить до кожного тарифного пакету Інтернету (без додаткових оплат) вся Інформація на нашому сайті https://westnet.com.ua Гарного Всім дня) Твій Інтернет від WestNet

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Westnet сказал:

  Відтепер 78 каналів від компанії SWEET.TV входить до кожного тарифного пакету Інтернету (без додаткових оплат)

А де подивитися список цих телеканалів?
UPD знайшов, в розділі тарифів на інтернет https://westnet.com.ua/services/cottage

Змінено користувачем FOX
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформація для потенційних користувачів Інтернету від WestNet. З'явилась МОЖЛИВІСТЬ Підключення до Інтернету в м. Ківерці, с. Всеволодівка, с. Антонівка, с. Олександрівка, с. Охотин та с. Шепель. Подавайте заявки за тел. 093 170 07 08 або 0332 296-296

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Westnet сказано:

З'явилась можливість додатково підключити послугу цифрового телебачення від нашого партнера компанії SWEET.TV https://westnet.com.ua/services/sweet_tv   Відтепер 78 каналів від компанії SWEET.TV входить до кожного тарифного пакету Інтернету (без додаткових оплат) вся Інформація на нашому сайті https://westnet.com.ua

Як підключитись діючому абонентові? Де плейлист взяти?

За вказаними посиланнями не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Westnet сказал:

Інформація для потенційних користувачів Інтернету від WestNet. З'явилась МОЖЛИВІСТЬ Підключення до Інтернету в м. Ківерці, с. Всеволодівка, с. Антонівка, с. Олександрівка, с. Охотин та с. Шепель. Подавайте заявки за тел. 093 170 07 08 або 0332 296-296

Скажіть будь ласка які перспективи, що проведе ваша компанія оптичний Інтернет на дачний масив "Вишенька"?

Змінено користувачем Khatiko
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.07.2019 at 14:20, Westnet сказано:

    Доброго дня, Шановні Абоненти. З'явилась можливість додатково підключити послугу цифрового телебачення від нашого партнера компанії SWEET.TV https://westnet.com.ua/services/sweet_tv   Відтепер 78 каналів від компанії SWEET.TV входить до кожного тарифного пакету Інтернету (без додаткових оплат) вся Інформація на нашому сайті https://westnet.com.ua Гарного Всім дня) Твій Інтернет від WestNet

Без додаткових оплат на якийсь певний термін, (як на сайті світ тв), чи буде входити в оплату наприклад у мене 100Мб за 220, і все?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Vikvik Mawr

безплатний пакет працює на будь-якому провайдері, а т.ч. і на мобільних, тут ніякої ексклюзивності WestNet немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.07.2019 at 20:18, Deemon сказано:

@Vikvik Mawr

безплатний пакет працює на будь-якому провайдері, а т.ч. і на мобільних, тут ніякої ексклюзивності WestNet немає

просто у світ тв немає безкоштовних пакетів, є звичайна замануха перший місяць (1-3мясяці)1грн, далі повна вартість,  саме це і  цікавить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.07.2019 в 22:28, Khatiko сказал:

Скажіть будь ласка які перспективи, що проведе ваша компанія оптичний Інтернет на дачний масив "Вишенька"?

Доброго дня, перспективи по підключенню дачного масиву Вишенька. В даний момент все залежить від кількості заявок на підключення які можна залишити за тел. 093 170 07 08 або 0332 296 296 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.07.2019 в 10:40, Vikvik Mawr сказал:

Без додаткових оплат на якийсь певний термін, (як на сайті світ тв), чи буде входити в оплату наприклад у мене 100Мб за 220, і все?

Доброго дня, пакет з 78 каналів буде входити у вартість місячної абонплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Westnet сказано:

Доброго дня, пакет з 78 каналів буде входити у вартість місячної абонплати.

авторизація по номеру телефону, вказаному в договорі?

Змінено користувачем Deemon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Westnet сказано:

Доброго дня, пакет з 78 каналів буде входити у вартість місячної абонплати.

ні на світ тв, ні у Вас на сайті не знайшов які це 78 каналів, можна ссилочку для люду, плізззз....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Vikvik Mawr сказано:

на сайті не знайшов які це 78 каналів, можна ссилочку для люду, плізззз....

 

вестнетТВ.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.07.2019 at 20:18, Deemon сказано:

безплатний пакет працює на будь-якому провайдері

а детальніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

ні на світ тв, ні у Вас на сайті не знайшов які це 78 каналів, можна ссилочку для люду, плізззз....

https://westnet.com.ua/my/sweet_tv  називається Тестовий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дяк

треба було просто зайти в свій кабінет.....

от я село.....

Змінено користувачем Vikvik Mawr
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Westnet сказано:

називається Тестовий

Цитувати

Комп'ютер – Найпоширеніше пристрій на якому користуються додатком Sweet.TV - це комп'ютер! До Ваших послуг сервіс, в якому Ви отримаєте найбільш рейтингові канали ТВ і кінозал. Безумовно на комп'ютері Ви можете знайти в інтернеті все що завгодно ... Але тільки в нашому сервісі зібрано найкраще! Скачайте додаток на свій комп'ютер і залиште постійні пошуки.

де скачати додадок для ПК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для пк, усе через браузер з однойменного сайту, окремої проги нема

Змінено користувачем Deemon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Жк Форрест планується до підключення? Чи там монополія люкс нет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Як мені переконати ваших працівників, що я не збираюсь роздавати інтернет магазинам поряд і підключитись ваш інтернет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ghost_manka сказал:

Як мені переконати ваших працівників, що я не збираюсь роздавати інтернет магазинам поряд і підключитись ваш інтернет?

Доброго вечора, на разі потрібно зрозуміти на рахунок якої адреси Ви цікавитеся? напишіть будь ласка в приват, дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.07.2019 в 13:33, Terrable сказал:

Доброго дня. Жк Форрест планується до підключення? Чи там монополія люкс нет?

Доброго вечора, так планується підключення ЖК Форест, але сказати коли це відбудеться поки не в змозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...