Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

46 хвилин тому, Shaihulud сказано:

Вибач, зразу неправильно зрозумів питання. На рахунок комутаторів хз навіть, можна буде поцікавитись звичайно, але для чого Вестнету робити халтуру, навіть якщо причиною цього буде людський фактор, переробляти всеодно прийдеться.

Або, як варіант, можуть сказати що немає технічної можливості, так як мені сказали ВОМ, хоча ще навіть не підключали нікого по вулиці, просто завели кабель.

Дійсно цікаво стало, теба буде порозпитувати, чи хтось має взагалі гбіт від них, і як він взагалі. І мене "терзают смутные сомнения" що там буде 900+\900+, якщо навіть когось знайду

Ага і я про те ж саме, у мене зараз 100-ка і в хаті 2 ноути + комп+ може бути ще 2 телефони

роутер брав гігібутка із запасом, тому саме це мене і цікавить.

хоча бачив тести швидкості навіть тут 996 і так далі але знову ж із яким це серваком, сам тестив із луцьким то 96-98 давало а десь америка нев йорк то якось туго йшло десь 34-45...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 797
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

29 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

Ага і я про те ж саме, у мене зараз 100-ка і в хаті 2 ноути + комп+ може бути ще 2 телефони

роутер брав гігібутка із запасом, тому саме це мене і цікавить.

хоча бачив тести швидкості навіть тут 996 і так далі але знову ж із яким це серваком, сам тестив із луцьким то 96-98 давало а десь америка нев йорк то якось туго йшло десь 34-45...

Коли качаэш з торрентів, швидкість всеодно розподіляється між клієнтами тобі, а не з одного клієнта, і ти отримаєш бажану швидкість )

Крім того спідтест довго кочегариться коли далеко, результати не завжди достовірні, якщо тестити не Луцьк

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Netflix запустив свій speedtest без флешу та вибору серверів. Тиц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Vikvik Mawr сказал:

Ага і я про те ж саме, у мене зараз 100-ка і в хаті 2 ноути + комп+ може бути ще 2 телефони

роутер брав гігібутка із запасом, тому саме це мене і цікавить.

хоча бачив тести швидкості навіть тут 996 і так далі але знову ж із яким це серваком, сам тестив із луцьким то 96-98 давало а десь америка нев йорк то якось туго йшло десь 34-45...

Один товариш по сусідству, після підключення, довго не став заморачуватися з спідтестом, вирішив побачити як гігабіт покаже себе на ділі і то "по полной". Шо він тільки не скачував, і ігри на торрентах з великою віддачею по 15 раз перекачував, і танкі по 20 раз і варкрафт десь так само, залишав роздавати сутками торренти, результатом залишився задоволений. Ми потім навіть гнали з нього: -кажу, ти дивись, а то якось виглянеш з вікна і побачиш, шо на стовпі тобі вже кабель ріжуть монтажники з Вестнета ) або: -двонять тобі і кажуть, шо не вигідно їм содержати такого клієнта )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, t0rik сказано:

Netflix запустив свій speedtest без флешу та вибору серверів. Тиц

 

Результати радикально нижчі, ніж на спідтесті (56 мбіт проти 340).

 

А що стосується роутерів, то, наприклад, мій Mikrotik 2011 не дає гігабіт. Якщо З медіаконвертера підключаю напряму в комп, то маю майже гігабіт. Якщо через Mikrotik -- біля 340 мбіт всього. Судячи зі статистики мікротіка, для більшого йому не вистачає потужності процесора, багато з якої ще файрвол відгризає. Тому, поки змирився з тим, що є, а на майбутнє планую апгрейд роутера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Shaihulud сказано:

Вибач, зразу неправильно зрозумів питання. На рахунок комутаторів хз навіть, можна буде поцікавитись звичайно, але для чого Вестнету робити халтуру, навіть якщо причиною цього буде людський фактор, переробляти всеодно прийдеться.

Або, як варіант, можуть сказати що немає технічної можливості, так як мені сказали ВОМ, хоча ще навіть не підключали нікого по вулиці, просто завели кабель.

Дійсно цікаво стало, теба буде порозпитувати, чи хтось має взагалі гбіт від них, і як він взагалі. І мене "терзают смутные сомнения" що там буде 900+\900+, якщо навіть когось знайду

Коли в мене в Милушині хлопці з ВОМ вели кабель то казали що можна буде і 1 гбіт брати, побачимо чи буде, а то на сайті оф тарифів ще немає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
3 годин тому, Plum сказано:

 

Результати радикально нижчі, ніж на спідтесті (56 мбіт проти 340).

 

А що стосується роутерів, то, наприклад, мій Mikrotik 2011 не дає гігабіт. Якщо З медіаконвертера підключаю напряму в комп, то маю майже гігабіт. Якщо через Mikrotik -- біля 340 мбіт всього. Судячи зі статистики мікротіка, для більшого йому не вистачає потужності процесора, багато з якої ще файрвол відгризає. Тому, поки змирився з тим, що є, а на майбутнє планую апгрейд роутера.

 

Шось напевно пропустив. 3 (три)  медіаконвертора в комп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, t0rik сказано:

Шось напевно пропустив. 3 (три)  медіаконвертора в комп?

 

ні, то "з", але чомусь з шіфтом :)
очепатка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Jungle сказал:

Коли в мене в Милушині хлопці з ВОМ вели кабель то казали що можна буде і 1 гбіт брати, побачимо чи буде, а то на сайті оф тарифів ще немає. 

еммм, ще пів року тому, на листівках писали що до 1гб (навіть приставка "до" 1 гбіт вже означає що більше ніж 100), сказав оператор що 300 грн, і потім різко запитав:" - а нащо вам 1 гбіт?". Звично я сказав що буду качати, качати буду все, і мох і болото. І собі подумав "яка тобі різниця для чого меня 1-гбіт? бо так написано на рекламі вашій!".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Shaihulud сказано:

еммм, ще пів року тому, на листівках писали що до 1гб (навіть приставка "до" 1 гбіт вже означає що більше ніж 100), сказав оператор що 300 грн, і потім різко запитав:" - а нащо вам 1 гбіт?". Звично я сказав що буду качати, качати буду все, і мох і болото. І собі подумав "яка тобі різниця для чого меня 1-гбіт? бо так написано на рекламі вашій!".

У нас на рекламках писало 100 мбіт.=(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тариф 1Gbps - Speedtest показує 850...900 / 850...900 Mbps хост Airbites Ukraine. Ping 2. Jitler 0. Все влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Jungle сказал:

У нас на рекламках писало 100 мбіт.=(

ледь знайшов одну на районі, яку вандали, такі як я не обірвали :D

b92e13c5d37f.jpg

А результат, я уже сказав, ніхто навіть не думав давати 1гбіт, замануха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вандали кажешшшш..... а електричні стовби обклеювати то не вандалізм?

 

і написано до 1000 Мбіт/с - все чесно, і на "дєвачек" діє як треба :)

 

треба бути реалістами і думати головою

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, Zevs_Isver сказал:

вандали кажешшшш..... а електричні стовби обклеювати то не вандалізм?

 

і написано до 1000 Мбіт/с - все чесно, і на "дєвачек" діє як треба :)

 

треба бути реалістами і думати головою

 

 

правильно кажеш, ті що думають головою отримують до 1000 мбіт від Вестнета :) а не розраховують на 1000 від ВОМ і не отримують їх, або макс ДО 100. Навіть думати не треба, що більше 1000 чи 100

Да, до речі, різновиди Ethernet, і цієї мови не було би без цієї градації з якою треба рахуватися:

10 Мбит/с Ethernet

Fast Ethernet, 100 Мбит/с

Gigabit Ethernet, 1 Гбит/с

Хай опреділяться чи до 1гбіт и 100мбіт. А то з таким розкладом, я би подивився на реакцію людей, якби сказали, що буде 100, а зробили 10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реальна ситуація:

знайомий жалівся на швидкість (не буду говорити провайдера, не Вестнет :D), заявлений тарифний план був до 100 мбіт, видавало 40\30, передзвонили до оператора (пояснивши йому, що всі стандартні кроки, такі як перегруз, на пряму, нормальний тест на пряму давали той же результат). Грамотний чоловік зразу сказав, якщо в заявленому тарифному плані є 100 мбіт, воно має тому відповідати. Пропускаю процес ремонту (проблему створювало не клієнтське обладнання). В результаті 95\95 зараз.

Другими словами, якщо в ВОМ є різні тарифні плани 20\50\100\1000, то вони мають існувати і практично (плюс мінус відро). 

Якби не було різновидів тарифних планів, тоді ДО 1000 у нас не було би ніяких притензій і це можна було би розуміти як захочеш, а так звиняйте, "назвався грибом - лізь у кошик"

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Shaihulud сказано:

ледь знайшов одну на районі, яку вандали, такі як я не обірвали :D

b92e13c5d37f.jpg

А результат, я уже сказав, ніхто навіть не думав давати 1гбіт, замануха

Ви праві. Точно така ж вісить на стовбах. То я запутався, так як на зупинці в тому ж селі висіла інша з 100 мбітами.  Походу просто один плакат для всіх районів, щоб не робити різні. Судячи по всьому 1000 вони дають в приватному секторі і селах, так що будемо надіятись що в Милушах і 1000 буде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Давно хотів зробити інструкцію поповнення рахунку БЕЗ КАРТКИ ПРИВАТБАНКУ через термінал ПРИВАТБАНКУ , багато хто запитує і може комусь буде в нагоді :)  (з карткою так само, з 4-го кроку)

ЗАРАХУВАННЯ ПРОХОДИТЬ ДО 3-Х ДНІВ, ПАМ'ЯТАЙТЕ!

Так можна поповнити рахунок, навіть якщо картка є взагалі, або є без коштів :)

ceb0d9f760f8.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці робіть щось з інтернетом в мене тариф 1 гигабіт, а по вечорам швидкість падає до 5-10 мегабіт що за справи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, WentworthMiller сказал:

Хлопці робіть щось з інтернетом в мене тариф 1 гигабіт, а по вечорам швидкість падає до 5-10 мегабіт що за справи?

Так, це не справи, давайте розбиратися :) 

Читав по Ваших повідомленнях, що ця проблема спростерігалася раніше.

Цитата

В мене виникла проблема наступного хатарктеру. Дуже впала швидкість. Тарифний план у мене 1 Гб, торренти лежать і відео буферизується. До цього часу було все нормально. Дзвонив на гарячу лінію сказали що в них все ок. Сказали мені перезавантажити роутер і підключитись на пряму до пк. Нічого не допомогло хоча Speedtest показує що все нормально

В тех підтримці сказали що в них все ОК. Хоча, якщо по спідтесту у вас теж все ОК при умові що підключені по дротах (не через WiFi), проблема може бути в самих сайтах АБО торрентах, які просто більше не віддають.

Напишіть мені ваш скайп або пошту в приват, проведем декілька тестів, тоді коли падає швидкість як ви кажете

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

 

http://www.speedtest.net/my-result/5471207775

 

сьогодні впала швидкість...з другої половини дня вот таке...
спочатку взагалі майже інет не робив...

робіть щось...я не збираюсь за 2-5 мб платити 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно перевірив, ось результат

http://www.speedtest.net/my-result/5471450725

 

Швидкість впирається в фізичні можливості мого роутера, так що все ок.

 

Район вул. Єршова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Порадьте недорогий але надійний ))) маршрутизатор Wi-Fi щоб роздавав на дві квартири приватного будинку інтернет від WestNet

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.dslreports.com/speedtest/4504440  ,   http://www.speedtest.net/my-result/5495887964   ось результат)))))   -  тариф гігабіт.....Львівська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встромили в ворота буклетик від Westnet, с. Піддубці вул. Київська, на вашому сайті в розділі "Покриття" не показує що провайдер охоплює цю територію. Це вивчення попиту, чи в недалекому майбутньому буде можливість підключитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...