Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Я думаю що ВОМ скоріш всіх підключить(львівська),кожен день їх бачу...а вестнетовських тікі 2 рази бачив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 797
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Вглибині Львівської - район вул. Баранова в зоні вул. Красовського проведено оптику (наскільки я зрозумів) з Омеляника. Сама вул.Львівська не знаю чи вже підключена. Дзвоніть за телефонами на сайті - там все розкажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відпишіть будь-ласка кому підключили, яка якість сигналу чи є обриви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що ВОМ скоріш всіх підключить(львівська),кожен день їх бачу...а вестнетовських тікі 2 рази бачив...

Йшов зранку на роботу, було двоє чоловік, які розвантажували обладання для роботи на стовбах ЛЕП. Запитав хто такі, кажуть, прокладають оптоволокно ВестНет.

П.С нарешті я злізу з голки укртелекому :90:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а тепер сніг випав.. На тому тижні закинули мені на вулиці кабель осталося до хати завести, говорять вибачте в сніг ми не працюємо.. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а тепер сніг випав.. На тому тижні закинули мені на вулиці кабель осталося до хати завести, говорять вибачте в сніг ми не працюємо.. 

не знаю чи таке говорять, але сьогодні бачив як вул. Городецькій підключали будинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, вже по Луцьку  3G МТС дає на закачку біля 17метрів на віддачу більше 2-х метрів, скоро дротовий нет кане в лєту....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, вже по Луцьку  3G МТС дає на закачку біля 17метрів на віддачу більше 2-х метрів, скоро дротовий нет кане в лєту....

Ага багато накачаєшся з лімітом в 1.5-4 Гб. в місяць.. так що до "Лєта"...! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


так що до "Лєта"...!

ага порахуй скільки вестнет бере за підключку за обладнання і скільки в місяць потрібно платити то думаю можна за ці гроші не заморочуючись знайти безлімітний нет в МТС

http://www.mts.ua/ua/internet/smartphone/prepayment/super-internet/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага порахуй скільки вестнет бере за підключку за обладнання і скільки в місяць потрібно платити то думаю можна за ці гроші не заморочуючись знайти безлімітний нет в МТС http://www.mts.ua/ua...super-internet/

Не все так просто є куча, нюансів, і варіантів розберемо кілька з них 

  • 16 Мб заявленої швидкості, але це ж не швидкість скачуваня (явна швидкість буде 2Мб (швидкість з якою буде скачуватись дані))В того ж провайдера 100 мбит\с = 12.5 мб\с
  • Явного безліміта нема, і не буде принаймні найближчим часом у мобільних операторів.
  • uamg9uCUptU.jpg от тобі і безліміт.

З.І.Я не агітую за даного провайдера, лише за спосіб підключення.І акцентую увагу на том що не потрібно порівнювати мобільний інтернет і дротовий (тому що це як куй з пальцем рівняти!)

З.І.І.: А як зекономити на підключенні і абонплаті це вже інша історія, не для постів тут))

Змінено користувачем Set
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, вже по Луцьку  3G МТС дає на закачку біля 17метрів на віддачу більше 2-х метрів, скоро дротовий нет кане в лєту....

В деяких оптоволоконних провайдерів в т.ч. і у "westnet" є тариф 1Гбіт/сек, а через скільки років таку швидкість зможуть безпровідні оператори надати? Запаришся чекати, тільки но ввели 3G а до 4G ще як до неба рачки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


а через скільки років таку швидкість зможуть безпровідні оператори надати?

ну японці вже тестують технологію 10 Гбіт але з такими темпами як в нас впроваджуэться 3G до японських технологій нам ще далеко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли вже Гаразджу почнуть підключати?

   Доброго дня. В даний час проводяться роботи по прокладанню магістральної лінії. Після проведення цих робіт розпочнуться підключення всіх бажаючих, приблизно від місяця часу.  Ми обов'язково зв'яжимося з Вами. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да скільки вас можна чекати вже майже місяць назад закинули на малоомелянівському провулку 5 кабель і ніяк підключити не можете скільки можна чекати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Запаришся чекати,

так я запарився чекати вестнета вже два роки обіцяють підключити і не відомо коли зроблять...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да скільки вас можна чекати вже майже місяць назад закинули на малоомелянівському провулку 5 кабель і ніяк підключити не можете скільки можна чекати?

Доброго вечора. Скоро Вас підключать. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Запаришся чекати,

так я запарився чекати вестнета вже два роки обіцяють підключити і не відомо коли зроблять...

 

Ну значить ще рік залишився почекати і підключать, бо як каже народна мудрість "обіцяного три роки ждуть" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Запаришся чекати,

так я запарився чекати вестнета вже два роки обіцяють підключити і не відомо коли зроблять...

 

Доброго вечора. Про які два роки Ви говорите!? Нашій компанії всього 2 роки, а Ви говорите про обіцянки. Є багато факторів які впливають на швидкість індивідуального підключення, не все можна прорахувати та спрогнозувати в наш час. Така ситуація не тільки в нашій компанії, я впевнений Ви і так це розумієте. Наша компанія робить все що можливо для того щоб підключити Всіх бажаючих як найшвидше. Дякую Всім за розуміння. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Vikvik Mawr
Я так розумію Ви очікуєте підключення по дачному масиві Струмівка, частково магістральні роботи по масиві завершені. Сподіваюсь Ваш будинок знаходиться недалеко біля магазину і Вас підключимо одним з перших. 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Баранову з сторони Туполевої коли плануєте підключати ?

Змінено користувачем r3T5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинськы оптичны мережі швидше підключку зроблять+ в них телебачення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені також казали : весна...осінь...тиждень...2 тижні...місяць (кінець листопада) і вуаля  тепер до кінця цього року...(лінія на вулиці вже скоро 2 місяці як стоїть).
Вангую і до НГ не зроблять бо почнеться погана погода ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...