Перейти до змісту

Євродек vs Вікна Волині


Anders

Рекомендовані повідомлення

Планую встановлення металопластикових вікон в приватний будинок. Звертався до вищезазначених фірм з проханням підібрати вікно певного розміру і порахувати ціну.

Євродек пропонує:

- вікна виготовляє Вікнопром м. Рівне (інформація з інтернету);

-профіль Veka Softline 5 кам.;

-склопакет двокамерний енергозберігаючий (виробник Склоресурс м. Дубно);

- фурнітура Winkhaus active Pilot;

- ціна зі стандартним монтажем приблизно на 130грн менша, ніж у Вікнах Волині. З євромонтажем ціна буде вищою, проте не відомо наскільки - спочатку має подивитися монтажник.

- менеджер детально розповідає про переваги своєї продукці, дає відповіді на поставлені запитання;

Вікна Волині:

- вікна виготовляє Алювіжен (інформація з інтернету);

- профіль Trocal Innonova 5 кам.;

- склопакет двокамерний енергозберігаючий (виробник Алюглас м. Нововолинськ);

- фурнітура Roto NT;

- ціна з монтажем приблизно на 130грн більше ніж у Євродек. Яка технологія монтажу включена в ціну вікна невідомо. Менеджер знає фразу про монтаж: "Піна і анкера...";

- менеджери здалися зовсім не зацікавленими щось пояснювати клієнтові про свою продукцію.

Хто мав справу з цими фірмами, їх монтажниками (наскільки кваліфіковані, чи якісно роблять монтаж), профілем, фурнітурою, склопакетами названих вирбників? Прохання відписатися про свої враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Профіль Veka не рекомендую.

Профіль Trocal рекомендую.

Фурнітуру Winkhaus рекомендую.

Все з власного досвіду, з однієї фірми і з-під руки тих же монтажників тієї ж фірми, фірму не скажу аби не сприйняли за рекламу.

Trocal+Winkhaus користуюсь 6-7 років, працює чітко без змазувань і регулювань, Veka+Winkhaus користуюсь 5-6 років, одразу ж, на першому році користування мусив постійно підрегульовувати систему, змащувати. Потім знайомий монтажник сказав коротко, що Veka - гуано.

Про фурнітуру Roto нічого сказати не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, на сьогодні, найкраще в Луцьку замовляти вікна тут. На сайті є віконний калькулятор. Чув багато позитивних відгуків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все з власного досвіду, з однієї фірми і з-під руки тих же монтажників тієї ж фірми, фірму не скажу аби не сприйняли за рекламу.

Скиньте будь-ласка в приват назву фірми.

З яким саме профілем Trocal і Veka ви мали справу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фірму, признаюсь, не пам"ятаю, офіс був де Агрохімлабораторія на Глушець (там де Укрбізнес). Можливо, ті самі "Вікна Волині", хоча можу помилятись, треба поритись в паперах з цього приводу. Так само і з конкретною маркою профіля Трокал чи Вєка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вікна Волині, ящо будуть питання то хоть на місці. А то скажуть їдь в Рівне, рекламації,шукай винних.

Вінтера теж тут.

P.S Велике значення має розмір склопакету, теплопровідніть профіля буде однакова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Veka тепер виготовляється в Україні, раніше був нормальний профіль, зараз не знаю. Trocal - німець, принаймні про це твердить офіційний постачальник в Україні ( trocal.ua ). З свого досвіду, з трокалом ще ніразу проблем не було. Фурнітура - Winkhaus auto pilot була нормальною, за польський (а не німецький :)) Active Pilot нічого не скажу, бо не ставили .З ROTO NT також проблем не було. По ціні - трокал в будь-якому випадку буде дорожчий.

PS Відношення ні до перших, ні до других ніякого не маю :P та і реклами чи антиреклами давати не буду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зимою купував вікна на будинок (11 штук). Почитавши форуми, зрозумів, що якість вікна, на відсотків 60, залежить від того хто і де збиратиме вікна. Якщо візьмете профіль наприклад Брюгмен з хорошим армуванням, а зборку вікна зроблять дядя Коля зі швагром в гаражі/підвалі, за допомогою молотка і сокири, то Ви ще 10 років будете всім розказувати що Брюгмен - л.йно.

Як правило, після декількох днів збору і аналізу інформації, щодо того які вікна і де замовити, в людини в голові "каша" від різного виду відгуків, і характеристик профілів. В результаті замовник йде на ту фірму, де продавщиця-консультант ширше посміхалась і була люб'язнішою.

Для себе я розділив всі профіля на три групи (найгірші, середні, найкращі) вибирав серед середніх, типу Трокал, КБЄ.. Вибирав не лише профіль а й дивився чи є потрібні мені склопакети, фурнітура, хто буде збирати ці вікна. В результаті залишились 3 підприємства серед них й вибрав фірму яку назвав ipua. Несказав би що вікна шикарні але й поганого також нема що сказати, вікна як вікна - хорший середнячок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, на сьогодні, найкраще в Луцьку замовляти вікна тут. На сайті є віконний калькулятор. Чув багато позитивних відгуків.

В результаті залишились 3 підприємства серед них й вибрав фірму яку назвав ipua. Несказав би що вікна шикарні але й поганого також нема що сказати, вікна як вікна - хорший середнячок.

Щодо Wintera, то мене трохи бентежить виробник склопакетів Леся Плюс. В неті практично відсутня інформація про цю фірму, відгуків також немає. Така собі темна конячка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Леся Плюс це і є wintera, в них власне виробництво склопакетів. А інформації нема, бо вони здається тільки на початку минулого року запустили лінію по склопакетах. Склопакети там нормальні на хорошому обладнанні, поки рекламацій не було :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

charlie,

таке враження, що ти всетаки маєш якечь відношення до них))) до Лесі і Вінтери?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

charlie,

таке враження, що ти всетаки маєш якечь відношення до них))) до Лесі і Вінтери?

таке саме як і до євродека чи в. вол. Просто пояснив що таке леся плюс для людей які хочуть замовити вікна, ті хто займ вікнами знають виробників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазначу, що "Євродек" окрім "Veka" працює і з профільними системами "Epsilon" та є офіційним представником ТМ "Корса", що пропонує металопластикові віконні конструкції "Rehau".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зимою купував вікна на будинок (11 штук). Почитавши форуми, зрозумів, що якість вікна, на відсотків 60, залежить від того хто і де збиратиме вікна. Якщо візьмете профіль наприклад Брюгмен з хорошим армуванням, а зборку вікна зроблять дядя Коля зі швагром в гаражі/підвалі, за допомогою молотка і сокири, то Ви ще 10 років будете всім розказувати що Брюгмен - л.йно.

Як правило, після декількох днів збору і аналізу інформації, щодо того які вікна і де замовити, в людини в голові "каша" від різного виду відгуків, і характеристик профілів. В результаті замовник йде на ту фірму, де продавщиця-консультант ширше посміхалась і була люб'язнішою.

Для себе я розділив всі профіля на три групи (найгірші, середні, найкращі) вибирав серед середніх, типу Трокал, КБЄ.. Вибирав не лише профіль а й дивився чи є потрібні мені склопакети, фурнітура, хто буде збирати ці вікна. В результаті залишились 3 підприємства серед них й вибрав фірму яку назвав ipua. Несказав би що вікна шикарні але й поганого також нема що сказати, вікна як вікна - хорший середнячок.

Абсолютно підтримую!

Собі як вибирав - в голові була точно каша. Але основне, що я для себе виділив - це:

1. Знижки. Приходиш на офіс однієї фірми-продавця. Тебе зустрічають з порога з квітами і шампанським і кажуть, що ви наш сотий-двухсотий-тисячний клієнт, або в них просто сезонна акція і з цього приводу вам .... УВАГА.... 25% знижки на замовлення. Просто так.

Приходиш на інший офіс "без прелюдії". Кажуть, що знижок запропонувати сходу не можуть. АЛЕ - ціна за аналогічний товар виходить така ж сама. як і на попередній фірмі зі знижкою. Реальні знижки починаються коли вимагаєш знижку більшу, ніж пропонують сходу.

2. Якість всього вікна залежить від профілю, якості його спайки в готовий виріб, склопакету, монтажу вікон, правильно зроблених відкосів і змонтованих підвіконників та водовідливів. Якщо один із цих параметрів має брак - вікно теплим не буде. З цього виходить, що від фірми-виробника залежить третина успіху, від фірми-продавця ще третина і від бригади оздоблювальників фасаду і внутрішніх поверхонь ще третина.

3. Профіль. Дядя Коля зі швагром можуть запартачити будь-який профіль, тому про якість судити з назви не варто. Єдине на що звертав увагу - кількість камер. Профіль 3-4-камерний має ширину приблизно 50мм, 5-6 - приблизно 70мм, 7-камер - 80 мм. Висновки робіть самі. Єдина відмінність - в товщині основної несучої стінки в профілі і товщині армування. Вона коливається від 1,5 мм в дешевших марках і до 2,0-2,2 в дорожчих.

4. Фурнітура. ХЗ я в них не розбираюсь, та і менеджери особливо нічого розказати не можуть. Хоча існує негласна градація по якості: Sigenia-RotoNT-Winkhaus-Maco. Але кажуть, що Maco останнім часом вже здає позиції.

5. Склопакет. Має бути енергозберігаючим - тут і мови нема. Одно чи двокамерний - читати тут. Для себе вибрав двокамерний, бо ще ніхто не сказав, який дурний був, що переплачував за 3 скла, коли он на 2 нічим не гірше.

6. Монтаж. Як на Вікнах Волині так і на Євродек менеджери хвалили своїх монтажників. Хоча ІМХО чим більша фірма і більше замовлень - тим більша нагрузка на монтажну бригаду - і тим частіше вони роблять по принципу конвеєра (особливо в сезон літо-осінь).

По сабжу. Ваше вікно на Вікнах Волині з профілю КБЕ буде на 130 грн дешевше від Євродеківського Veka Softline. Зайдіть в інший день в третю фірму - парочку компліментів менеджеру і ви забудете, що колись вибирали між Євродек і Вікна Волині.

З.І. Хоч дружина працює на Євродек і має можливість купити вікна АЖ з 33% знижки - ні в одній з цих фірм я собі вікна не замовляв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи варто і чи можна в двокамерному склопакеті поставити два крайні скла енергозберігаючі, а всередині звичайне? Інтернет ніби пише, що можна, а майже всі продавці в один голос твердять термошок .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

термошоку не повинно бути, це неправильна інформація. Ставили двокамерний з двома енергіями 4Е -10аргон-4-10аргон-4Е, вікна стоять вже більше року все гаразд. Нам навпаки завод пропонував таку новинку (бо енерго скло носить ще і сонцезахисну функцію, окрім енергозберіг), до того поки в них не зявилось сонцезахисне мультифункціональне скло.

Замовляв недавно вікна на весь будинок, формула склопакета 4Guard solar -12-4-12-4Е - з двома напиленями, внутрішнє (Е покриття) - затримує тепло в будинку зимою, зовнішнє (Guard solar) - захищає літом від сонячного тепла + також затримує тепло взимку. Провів невеликий експеримент, положив термометр під прямі сонячні промені піднялось до +15, потім під промені через склопакет - більше +8 не показував. Опалення ще не провів, тому про конденсат нічого сказати неможу

Сонцезахисне буде трохи дорожче від енергозберігаючого, за рахунок того, що в сонцезахисному йде додаткове напилення крім срібла (це інформація з того що я дізнавався у заводів по виготовленню с/п). По опору теплопередачі показники між зовнішнім енерго і зовнішнім сонцезахисним приблизно рівні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене 8 років стоять вікна: профіль Troсal (старий 3-камерний), фурнітура Roto, склопакет звичайний однокамерний, встановлювали працівники фірми в позаробочий час за пів-ціни

претензій немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Апну я тему, бо треба...

Хто скаже, які в Луцьку є виробники металопластикових вікон?

Бо фірм-посередників чимало, але хотілося б опрацювати саме виробників - дізнатися, який у них профіль, яка фурнітура і т.п. До того ж посередники можуть працювати з львівськими, рівненськими фірмами - а воно мені потім треба у випадку чого чекати тижнями на якусь заміну чи докомплектацію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТзОВ «Атлант Плюс» - виробляють на місці, ставив в 2007 році, трошки було дорожче, ніж під замовлдення, зате через три дні після авансу, вукна вже стояли. Рік назад звернувся за деякою запчастиною, заїхав до них на офіс, побалакав на місці -скзали що на наступний день приїде майстер і все виправить. Майстер приїхав, все виправив - безкоштовно, але на пивко я хлопцям дав.

Я не сильно тма розбераюсь в профілях, але особливих нарікань немає. Треба тільки бути присутнім при монтажі особисто, бо там трошки рівень..там зажали зайвий дюбель, там погано запінили - але це людський фактор, яким можливо одразу їх попросити виправити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТзОВ «Атлант Плюс» - виробляють на місці, ставив в 2007 році, трошки було дорожче, ніж під замовлдення, зате через три дні після авансу, вукна вже стояли. Рік назад звернувся за деякою запчастиною, заїхав до них на офіс, побалакав на місці -скзали що на наступний день приїде майстер і все виправить. Майстер приїхав, все виправив - безкоштовно, але на пивко я хлопцям дав.

Я не сильно тма розбераюсь в профілях, але особливих нарікань немає. Треба тільки бути присутнім при монтажі особисто, бо там трошки рівень..там зажали зайвий дюбель, там погано запінили - але це людський фактор, яким можливо одразу їх попросити виправити.

Про це я сказав би так:

-що це більш перевага в сервісі та обслуговуванні а не в самому продукті. Хоча не можу сказати що WDS Атланта це поганий профіль. Не можу погодитись з тим що завод знаходиться на місці і працює тільки для одного підприємства і для потреб тільки одного підприємства це дуже добре (так як в Атланті). В віконному бізнесі чим більше виготовляється вікон на підприємстві це означає що там обладнання відповідного рівня і тому якість складання вікон краща (В більшості випадків)))! Мав справу з вікнами "невеликих підприємств" (Це мова не про Атлант) Там неозброєним оком видно що дренажні отвори які мають бути у вікні, зроблені не на спеціальних фрезерувальних станках а зроблені за допомогою простої дрелі. Зварювальні шви у вікнах зачищені неакуратно! Це все говорить якраз про якість обладнання яке стоїть на підприємствах! Тому я сказав віддавати перевагу підприємствам або фірмам бо вони роблять дуже швидко і в них тут завод це не є доцільно! Погоджусь з Вами що краще роботу монтажників проконтролювати)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апну я тему, бо треба...

Хто скаже, які в Луцьку є виробники металопластикових вікон?

Бо фірм-посередників чимало, але хотілося б опрацювати саме виробників - дізнатися, який у них профіль, яка фурнітура і т.п. До того ж посередники можуть працювати з львівськими, рівненськими фірмами - а воно мені потім треба у випадку чого чекати тижнями на якусь заміну чи докомплектацію?

Скажу почеснаку) Працював 3,5 роки в одній віконній компанії міста Луцька! І мав справу з дійсно класними вікнами ( Я б даже сказав "ВІКОННИМИ МАШИНАМИ")))) Профіль 5 камерний 70 мм товщиною (Рехау Корса дизайн 70 або Бріліант дизайн). Фурнітура GRETSCH-UNITAS Працює відмінно! Не буду розписувати багато типу я тобі впарюю але це така річ якою будеш задоволений! Якщо будуть запитання задавай!

П.С. Ще на рахунок фурнітури хотів би сказати таке:

-мав одного знайомого який довгий час працював в Німеччині. Казав що там фурнітура GRETSCH-UNITAS рахуэться одныэю з кращих (Навыть краща ніж Вінкхаус- хоча і Вінкхаус класна фурнітура) Тільки вона в Україні не так рокзручена і розтиражована!

І з замінами чи докомплектаціями також немає ніяких проблем!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що із всіх фірм найдешевше в Євродеці - до 7 % знижка як постійному клієнтові, собі встановив у кімнаті двометрове VEKA енергозберігаюче, два роки як встановив, ніяких проблем з вікном, встановлюва сам. На кухню вікно подарував родич, фірми зі Львова Поліпласт, здається, кожен рік змушений це вікно регулювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Тепер і в мене "каша"....

Питання по профілю: Чи достатньо для наших широт 5-ти камерного 70 мм профілю, чи все таки краще 6-ти камерний 82 мм профіль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер і в мене "каша"....

Питання по профілю: Чи достатньо для наших широт 5-ти камерного 70 мм профілю, чи все таки краще 6-ти камерний 82 мм профіль?

своя хата чи квартира з центральним опаленням?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

своя хата. опалення поки чугунієві батареї та твердопаливний котел (дрова+ торфобрикет) поки....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...