Перейти до змісту

Хто встановлював безкоштовні лічильники на газ?


INVICTUS

Рекомендовані повідомлення

Чи встановлював собі хтось безкоштовні лічильники на газ?

в нашому будинку поставили і щось мені цей лічильник підозрілий - трохи забагато намотує... за добу не надто інтенсивного використання газу - 2 куба... якщо вийде за місяць, то кубів нехай 60.... а до нього платили за 52

то не економія виходить, а навпаки

є підозра, що в тому лічильнику щось накручено

відгукніться, хто ставив за цією програмою лічильника собі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в сусідів теж була підозра на лічильник, визвали газовщиків - виявилось, що травило після лічильника (сам лічильник на дворі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене, здається, не травить... бо був би запах - лічильник в кухні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нашому будинку поставили і щось мені цей лічильник підозрілий - трохи забагато намотує... за добу не надто інтенсивного використання газу - 2 куба... якщо вийде за місяць, то кубів нехай 60.... а до нього платили за 52

"До нього" платили "середню по палаті", зараз фактичну. Є підозри на лічильник? Зробіть повірку, зверніться у Волиньгаз....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крім Волиньгазу є ще хтось, хто міг би його перевірити? бо якщо там щось не так, то це і так їх рук справа і навряд вони захочуть виправляти це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це може бути заводський брак, наприклад. Вам же ж його нового ставили, так?

Подзвоніть спитайте, зайдіть на волиньгаз, поговоріть ТАМ - борда в такому явно не допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене цікавить, чи хтось із бордівчан мав з таким справу

в першому пості ж писав "відгукніться, хто ставив за цією програмою лічильника собі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також поставили лічильника "на халяву" - на всі квартири в будинку.

Якось здалось, що за ніч показники змінились. Наступного вечора записав, і зранку звірив. Не здалось - "накрутило" літрів 30 чи 40. Так і з'ясувалось, що кран перед газ.плитою "травив". Після заміни - все ок.

По витратах газу - після встановлення лічильника платити також більше. Не пробував порівнювати з іншими, але якщо є газова колонка, то 30-40грн./міс. вважаю нормально. Виходить все-одно дешевше, ніж в тих, в кого централізована гаряче водопостачання - звірявся зі знайомими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене цікавить, чи хтось із бордівчан мав з таким справу в першому пості ж писав "відгукніться, хто ставив за цією програмою лічильника собі"

відгукнувся. вибачте, що я не волиньгаз і не можу онлайн перевірити Ваш лічильник.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене цікавить, чи хтось із бордівчан мав з таким справу в першому пості ж писав "відгукніться, хто ставив за цією програмою лічильника собі"

відгукнувся. вибачте, що я не волиньгаз і не можу онлайн перевірити Ваш лічильник.

я і не просив, щоб ви його перевіряли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята! Вы где живёте? Правило - "бесплатный сыр, только в мышеловке" ни кто не отменял.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поміняли безкоштовно елекролічильник недавно на "новий, більш точний", платити стали більше.

Покращення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що за програма

Читаємо офіційну інформацію.

Поміняли безкоштовно елекролічильник недавно на "новий, більш точний", платити стали більше.

ну правильно - більш точний, тобто менша похибка.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях закінчив встановлення газового лічильника, правда на платній основі, бо одна газова плита в квартирі, без колонки чи котла. Платили без лічильника 15 гривень, зараз з лічильником за перший місяць набігло менше 5 кубів, до оплати менше 4 гривень. Також був замінений електролічильник, більше платити не став.

В батьків є газова колонка, лічильник ставили халявний, також платиться менше чим нараховувалося по нормі на людину. Це я пишу, бо не згідний з коментарем вище про "безкоштовний сир".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях закінчив встановлення газового лічильника, правда на платній основі...

Скільки обійшлося встановлення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки обійшлося встановлення?

180 проект

380 лічильник+кран+перехідники

500 робота+труби

1060 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...