Перейти до змісту

Телефон з США


BSL

Рекомендовані повідомлення

Ситуація так: поїхала людина в Амерку, хоче купити телефон, але нічого про це незнає. Проблема в тому що в США якийсь не такий стандарт звязку і телефон куплений там у нас може не працювати, а також є заблоковані телефони цікавить як їх розблоковувати і скліьки це приблизно коштує.

Якщо купити новий телефон чи буде діяти гарантія у нас в Україні???

Буду вдячний за інформацію

До речі якщо комусь щось потрібно привезти з США можете звертатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В США такий стандарт звязку як і нас, є два GSM гіганти-оператори - T-mobile, AT&T - більшість їхніх пристроїв розблоковуються на усі наші (і не тільки) мережі.

Також у них широко представлений - CDMA - Verizon, Sprint, US.Cellular, тощо, також переважна більшість "відвязуються" від рідної мережі.

Дуже багато ньюансів, треба все з"ясовувати на рівні конкретної трубки та native оператора.

Гарантія теоретично діє (наприклад резидент поїхав з апаратом в Європу\Азію), але в разі проблем - тарабанити його назад у Америку, купа часу та гроші, у випадку купити там-поламати тут-надіятись на їх гарантію - ніякого різону.

Якщо немає мінімальних\базових понять - не раджу хапатися за першу дешевий іфон, чи сгс3 - можна влетіти на $...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планується покупка iPhone 4 S ціни на них там 200-300 доларів, цікавить скільки буде коштувати розблокувати його

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже ніхто не їздив в Америку і незнає практичної інформації???????????????????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі якщо комусь щось потрібно привезти з США можете звертатись

Доларів,дуже треба.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так и не смог ничего прочитать, подпись красного цвета каждый раз сбивала с толку. Простите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

200-300 за 4С це або СДМА, або конструктор. В 2-му випадку це серйозні втрати $.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

200-300 за 4С це або СДМА, або конструктор. В 2-му випадку це серйозні втрати $.

це за телефони б/у

ціни дивлюсь на ебей і амазон

що означає "конструктор"???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я за Б/У. 300-350 ось ціна нормального 4С, і це якщо його дійсно вторгувати.

Ну купіть, якщо непощатить, дізнаєтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я за Б/У. 300-350 ось ціна нормального 4С, і це якщо його дійсно вторгувати.

Ну купіть, якщо непощатить, дізнаєтесь.

вирішили купити iPhone 4 за 250 доларів, нормальна ціна??? чи за таку можна і у нас купити????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

200-300 за 4С це або СДМА, або конструктор. В 2-му випадку це серйозні втрати $.

Що таке конструктор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що таке конструктор? 5 телефонів в одному 0

Тобто з декількох б/у зламків зібрали 1 "робочий" телефон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты говоришь, как будто это что-то плохое. если собрал адекватный мастер, то проблем с "конструктором" не будет. на заводе "refurbished" именно та и делают. исправные компоненты берут с разных аппаратов, изнашивающиеся заменяют на новые.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нічого проти Manufacture refurbished немаю. Навпаки саме такий варіант найкращий, бо його збирають і тестують, краще ніж новий на лінії.

Я проти того, щоб збирали телефон щоб продати. Такий телефон може пропрацювати від кількох днів, до кількох місяців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...