Перейти до змісту

Школа: мобілки і шкільна форма


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Учень, який прийшов у навчальний заклад - повинен дотримуватися вимог, які ставляться законодавством до учнів і закладів. Зокрема - вчитися, а не слухати музику. Якщо ти сидиш на уроках, не вчишся, а слухаєш музику - відповідно, ти не засвоюєш навчальний матеріал. Твої знання не відповідають встановленим нормам, і за наслідками чверті / навчального року тебе слід відрахувати. навіть якщо ти поважаєш вчителів і свою маму зокрема. Але школа для того й дається, щоб з дитини щось виросло в майбутньому, а не черговий неук-фахівець, яких в нас і так 80%.

Це дикий стереотип, справа не в поведінці а взагалі в бажанні щось знати і вміти, знаю купу людей якім в школі затуркали моск такими ж стереотипами до клема, і що з них вишло - все що вони роблять дається їм скаженно тяжко бо їх так привчили.

Якщо учень хоче слухати плеєр - значить йому нудно, якщо йому нудно, необхідний інший підхід, можливо навіть індивідуальний, вчителі в нас нажаль такому рівню в більшості не відповідають, а яке викладання такі й знання.

Так приміром я не тещо на уроках/парах слухав плеєр, я тупо не ходив, і при цьому це не заважало мені вміти і знати так само, або навіть більше ніж медалісти та червонодипломщіки, я звичайна жертва нашої навчальної системи, я можу опрацьовувати інформацію дуже швидко(порівняно з іншими в 2-3 раза швидше), але мене треба зацікавити, віднестись індивідуально, що я в принципі і отримував частково(все таки є гарні викладачі але дуже мало).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 130
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

я звичайна жертва нашої навчальної системи, я можу опрацьовувати інформацію дуже швидко

Залишається лише повірити. Хоча в мене склалася думка, що ти звичайна жертва своїх іллюзій та віри у власну нів'є......нність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишається лише повірити. Хоча в мене склалася думка, що ти звичайна жертва своїх іллюзій та віри у власну нів'є......нність.

Думай як знаєш - мені то що до того , але мислиш ти явно стереотипами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забули про особистості. .

Дехто ходить в школу - бо так треба, так сказали і т.д. Щодо викладення матеріалу, чому тоді всім іншим не скушно?

Стереотипи:

Fagot - ти хіба не по тим же стереотипам вчився? Тому й розумний, дискутуєш, відстоюєш власну думку..

Yarchik - +1 :) Ще б договір заключити при вступі дитини в школу. Де будуть чітко зазначені права та обов'язки обох сторін. І мали б ми фахівців найвищого Ґатунку.

Слухання плеєру: в першу чергу зневага! taras111, ти мами свої спитай, чи приємно їй було б бачити учнів із навушниками у вухах, на своєму уроці.

Є 2 варіанти розвитку подій:

1) накричати, заставити вийняти навушники і сховати телефони, потім далі продовжувати урок.

2) незважаючи ні на кого викласти матеріал, і провести на наступний урок контрольну чи самостійну, на знання пройденого. Щоб потім побігав один з другим в кінці семестру, повиклянчував оцінку.. і згадати тоді той плеєр.

Ми не в США, менталітет не той.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перечетал свои посты старые пффффф оч стыдно стало :Д

вчителі в нас нажаль такому рівню в більшості не відповідають, а яке викладання такі й знання
вот за это +1.

Например щас 11 классы проходят ЗНО, что бы к нему нормально подготовится нужно нанимать кучу "тирипититарафф", ибо в школе просто нереально подготовится, об этом говорят сами учителя...

1) накричати, заставити вийняти навушники і сховати телефони, потім далі продовжувати урок.

2) незважаючи ні на кого викласти матеріал, і провести на наступний урок контрольну чи самостійну, на знання

наорать - это да но не со всеми проходит )))

контрольную на след урок - сейчас каждый урок как бы спланирован на подготовку к ЗНО, так что не выход.

щас как бы каждый "родитель" ставит подпись под договором что ученеги должны ходить строго в форме и использовать в школе тлфны запрещается, но как бы всем пох на это :(((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наорать - это да но не со всеми проходит )))

а що, можуть неадекватно зреагувати? Чи як?

контрольную на след урок - сейчас каждый урок как бы спланирован на подготовку к ЗНО так что не выход.

є ше не тільки 11 класи.

щас как бы каждый "родитель" ставит подпись под договором что ученеги должны ходить строго в форме и использовать в школе тлфны запрещается, но как бы всем пох на это sad.gif((((

просто нікого за порушення (читай, недотримання договору) зі школи не вигнали, а батьків не наказали штрафом..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що, можуть неадекватно зреагувати? Чи як?

Могут и реагировали :(

є ше не тільки 11 класи.

с 10 класса готовят к ЗНО))

9й класс к экзаменам готовят..

8 и тд вроде бы не такие буйные)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗНО - зовнішнє незалежне оцінювання.

Щось ви далеко зайшли... Недоліки в освіті були і є. І ці недоліки можна скласти у величезний список.

Це не вчителі не відповідають ЗНО, а навпаки, імхо. І проблема в тому, що шкільний матеріал не відповідає вступному!!! А вчителі виконують міністерські програми.

До того ж, навчальні програми перенасичені матеріалом, який забувається учнями дуже швидко і є непотрібним для життя.

При вивченні матеріалу головне мотивація. І як би вчитель не скакав перед учнями, намагаючись зацікавити - на 100% аудиторію не зацікавить. З такою комплектацією - по 30 учнів, особистісно-орієнтоване навчання важко реалізувати.

До того ж, пріорітетом сьогоднішньої загальноосвітньої школи є не лише знання, оскільки вони втрачаються без навиків, а "навчитись вчитись". Головне орієнтуватись в шаленному інформаційному просторі і бути здатним віднайти необхідну інформацію при потребі.

Це все моя власна думка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну оно так и щас)))

просто учителя стараются давать по 2 темы за занятие) потому что сложность зно (тестирование) немного недотягивает до того уровня который преподают в обычных школах (вот они и стараются еще материал дополнительный давать), поэтому на подготовке именно к тестированию и акцентируется все внимание ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, а якщо вчителі намагаються подати саме те, що буде у ЗНО, а воно із плеєром... хто тоді кому лікар?

Зайвий раз переконуєшся - добро наказується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне орієнтуватись в шаленному інформаційному просторі і бути здатним віднайти необхідну інформацію при потребі.

Урок гугла і всі щасливі :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

необхідний інший підхід, можливо навіть індивідуальний

Ну так які проблеми? Оплати роботу викладачів і будуть з тобою займатися окремо, бо ти НЕ ТАКИЙ як всі :)

Дит. садок, чесно слово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хожу на Курсы в ЛНТУ ( как бы к ЗНО подготавливают ) скажу так, то что в ЛНТУ дают (и говорят что такое будит на ЗНО) вообще не Похоже на школьную программу! и люди говорят что, ТО что будит на ЗНО ,по школьной программе все не дают.

так что Соглашусь с Мики что *тирипититороф* надо много ,что бы нормально сдать .

То есть раньше Давали по Школьной программе только ,а сейчас дают еще Дополнительно .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Урок гугла і всі щасливі :)))

Гугл на всі питання відповіді НІКОЛИ не дасть. Інколи і книжки треба читати, і логічне, образне мислення гуглом не набувається. Гугл - інструмент. А коли нове придумати треба, теж гугл поможе? ;) А той, хто вміє вчитись, навчиться і зробить, і не факт, що використовуватиме/не використовуватиме гугл...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хожу на Курси в ЛНТУ ( как бы к ЗНО подготавливают ) скажу так, то что в ЛНТУ дают (и говорят что такое будит на ЗНО) вообще не Похоже на школьную программу! и люди говорят что, ТО что будит на ЗНО ,по школьной программе все не дают.

так что Соглашусь с Мики что *тирипититороф* надо много ,что бы нормально здать .

Тоесть раньше Давали по Школьной программе токо,а сейчас дают еще Дополнительно .

В шестом классе я писал грамотнее. Так что безграмотность будущих студентов при выпуске из школы - явно не от отсутствия репетиторов. И не думаю, что это деффект школьной программы. Подозреваю, что причина того, что большая часть школьников к выпускному не знает, где ставят запятые и пишет сдесь или тоесть высказана постами выше, причем самими школьниками :)тонкий намек на плейер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 m1sc

Ти знаєш, я так само як ти, дуже слабо знаю російську граматику.

В мене такого предмета в школі навіть не було, а вивчати додатково необхідності не бачу. Все таки, завдяки ТБ спілкуватись на російській можу, хоча, як на мене, із сильним акцентом.

АЛЕ. Коли, я щось пишу на російській, то я перед тим це все діло в ворді перевіряю, і тоді вже відправляю повідомлення.

Це, якби ознака поваги до мови і тих хто нею спілкується.

Бо користуватися принципом: як почув так і пишу, думаю не найкращий варіант. Просто, можливо краще вживати українську, звісно, якщо ти її краще знаєш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хожу на Курси в ЛНТУ ( как бы к ЗНО подготавливают ) скажу так, то что в ЛНТУ дают (и говорят что такое будит на ЗНО) вообще не Похоже на школьную программу! и люди говорят что, ТО что будит на ЗНО ,по школьной программе все не дают.

так что Соглашусь с Мики что *тирипититороф* надо много ,что бы нормально здать .

Тоесть раньше Давали по Школьной программе токо,а сейчас дают еще Дополнительно .

Хожу на курсы в ЛНТУ ( как бы к ЗНО подготавливают ) скажу так: то, что в ЛНТУ дают (и говорят что такое будит на ЗНО) вообще не Похоже на школьную программу! и люди говорят, что ТО, что будет на ЗНО , по школьной программе всего не дают.

так что Соглашусь с Мики что *тирипититороф* надо много ,что бы нормально сдать .

То есть, раньше Давали по Школьной программе только, а сейчас дают еще Дополнительно.

ну це так - бігло.. може й сам всього не пам'ятаю, але прикро. Бо мабуть, сидів чоловік на уроках російської із плеєром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо мабуть, сидів чоловік на уроках російської із плеєром.

Русский язык, например у меня, как не преподают так и не преподавали, и так я думаю во многих школах =)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пошла жара! :D

Русский язык, например у меня, как не преподавали, так и не преподают, и так, я думаю, во многих школах =)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну імхо вже так аццкі придератись тож нінада =)

чітать можна ? можна ... ну і хватить =)

а вивчити граматику ви всьо= його не заставите =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тАк 4иТатЬ т0>|<Е мОЖнА, И ТАК!!!!!!!!!!!!!! ЧИТАТЬ МОЖНО!!!!!!!!!!!!!!! но нафига другим глаза и моск ломать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє ну це вже жестяк ...

а там пару помилок можна зробити чисто механічно =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє ну це вже жестяк ...

а там пару помилок можна зробити чисто механічно =)

Не плутай механічні помилки з незнанням - як що пишеться.

Прийди якось до мене - я тобі дам почитати, як спеціалісти міської ради, податкової пишуть. А якщо станеться чума - і в Ворді перестане орфографія працювати - то такі перли полізуть, що ховайся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо, варто спробувати писати тією мовою, яку как преподавали, так и преподают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє ну це вже жестяк ...

а там пару помилок можна зробити чисто механічно =)

Не плутай механічні помилки з незнанням - як що пишеться.

Прийди якось до мене - я тобі дам почитати, як спеціалісти міської ради, податкової пишуть. А якщо станеться чума - і в Ворді перестане орфографія працювати - то такі перли полізуть, що ховайся!

імхо =) якшо секретуткам пообрізати 5ти сантиметровий манікюр =) то і помилок менше буде :lol:

донабор

саме смішне то, шо навіть тут при написанні повідомлення підкреслює слова, в яких допущені помилки =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...