Перейти до змісту

Школа: мобілки і шкільна форма


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

З роботою так не буде, там є матеріальна зацікавленість... <_<

Вона зветься - мотивація. :)

А щодо форми - от коли почнуть вводити у школах договора при прийомі дітей в школу, де чітко буде вказано у чому із чим дитина/учень повинен ходити в школу, і чітко буде роз'яснена і сформульована мотивація, щодо виконання/не виконання тих чи інших пунктів договору, то лише тоді учні із задоволенням будуть носити все що скажуть і тільки те, що скажуть а не, що заманеться !!!

Мобілки фтопку. А то, блін, бізнесмени поробилися, в школі із мобілками і в них бізнес!! Який??? Як "киданути" меншачка на гроші і як продати старшому "ганджубасу"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 130
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Не думаю, что если даже будет договор, то ченики будт носить школьную форму, это не выход. Всегда найдутся балбесы, которым глубоко наплевать зачем носить форму, им всё равно им видите ли "жарко"(к примеру сказано)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шота мне кагта ссыкатна шо ты мне запретишь без формы ходить...и скукожишь всю мою одежду и сделаешь из нее барби сайз!!! фак мой мозг!!! в рот мне ноги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім подобається Девід Блейн. :ok: Нічого нового.

Хай но ти закінчиш школу, згодом вищий навчальний заклад і підеш на роботу, де першим обов'язком буде дрес-код, до складу якого ще буде входити краватка (галстук). От тоді ти будеш мене згадувати. Там не питатимуться спекотно чи ні..

"І чого ж я зі школи не звик до форми?...дядя Женя був правий...!"

Хто знає чи не знає, то скажу що для багатьох торгових агентів (найнижче звено у торг. структурі після вантажника) обов'язковим є носіння краватки та сорочки (недотримання - штраф чималий) І ходить він, бідака, по 30-ти градусній спеці у тій сорочці із краваткою мокрий, наче цуцик у дощ, спітнілий..

Тому, якщо є можливість, звикайте до форми зараз, це окрім всього іншого, додає солідності, дорослості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 Shura

справді, таких як мікі вже перевчати пізно.

форма потрібна для порядку. нема заздрощів через шмотки в дівчат і "йожегів" в хлопців. про йожега це взагалі жесть, це груба неповага до вчителів, особливо старої школи. поза уроками ходи хоч голий, а в школі має бути порядок. Доречі самодисципліна, яка виховується, в тому числі, і формою - одна з визначних чеснот більшості талановитих людей...

Про телефони я колись вже писав - глушилка, яка вмикається під час уроку вирішує цю проблему на раз.

забороняти треба не телефони в школі, а їх використання під час уроку, це така ж неповага до однокласників і вчителів. Ну а "бізнес" це зазвичай дівчата телефонують, або друзяки домовляються коли на пиво йдуть. Якщо ж справді такий крутий бізнес :ok: що без тебе жити не можуть, то є вечірня школа. Так сказать без відриву від справи.

ЗІ. мікі, а ти сємки на уроках випадково не їси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пачка сємаг, барсєтко з ключами йакі йа на***див по гаражах і туфлі під спортивкі абібас завжди зі мною...

Сємкі я не їм то мій тотем...

шУра чи шурА як там тебе... ти до чого вліпив про монстрєгів?

Я ходив в шкільній формі постійно, до початку весни, далі всі як хотіли так і ходили навіть вчителі увагу не звертали....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мобилки ученикам запретить, оставить педагогу, пусть отвечает за детей.

Форму ввести/оставить однозначно! (пусть детки научатся аккуратности хотя бы).

Ужесточить дисциплину и контроль.

2 людям школьного возраста: не хочется вам говорить банально - в нашем поколении дебилов меньше было, но по другому сказать никак не могу. Учились без интернета и, о ктулху без компьютеров, по старым учебникам (самые старые кстати шире и понятней раскрывали программу уж по математике и физике - точняк), мобилок не было, делов мы великих не крутили, учителям не хамили в лицо.

Вы ж поймите, государство на вас тратит деньги, значит оно и заказывает музыку, - не нравится, плати за частную школу.

З.Ы. Хочу бутылированного кефира с горячей булочкой не переменке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шота мне кагта ссыкатна шо ты мне запретишь без формы ходить...и скукожишь всю мою одежду и сделаешь из нее барби сайз!!! фак мой мозг!!! в рот мне ноги!
Пачка сємаг, барсєтко з ключами йакі йа на***див по гаражах і туфлі під спортивкі абібас завжди зі мною...

Сємкі я не їм то мій тотем...

шУра чи шурА як там тебе... ти до чого вліпив про монстрєгів?

Я ходив в шкільній формі постійно, до початку весни, далі всі як хотіли так і ходили навіть вчителі увагу не звертали....

Эк тебя торкает, кто диллер? По чем опиум для народа? (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мобилки ученикам запретить, оставить педагогу, пусть отвечает за детей.

Звертаю вашу увагу, що

1. Заборонити з 1 вересня 2007 року використання мобільних телефонів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах усіма учасниками навчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять.

Ще уточню, що навчально-виховний процес починається при вході у навчальний заклад і закінчується за дверима, того ж закладу.

Такщо гонитва іде і за вчителями. Хоч виглядає це дуже смішно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mammoth та хочь би ти жив коли всі бігали з голими сраками і з криками агу агу полювали на те що в тебе на аватарі... то було колись....

До речі в вашому поколінні **іздєц йак нема дурнів....Чечня Ірак і тп і тд... емммм... "ще б знайти скільки людей в той час сиділи у в*язниці "

Доречі ваше покоління нас виховувало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми в себе на фірмі влаштовували "чергування" здавали мобілки "черговому", щоб не відволікатися від робочого процесу. І він всім відповідав, мовляв "..вибачте, абонент не може підійти - він вам перетелефонує.." в обідню перерву ми забирали - відзвонювали всім кому необхідно, і знову здавали до кінця дня. + той, коли тобі дзвонили по роботі - черговий компетентно замість тебе відповідав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі в вашому поколінні **іздєц йак нема дурнів....Чечня Ірак і тп і тд... емммм... "ще б знайти скільки людей в той час сиділи у в*язниці "

Доречі ваше покоління нас виховувало...

Если б я воспитывал таких как ты, я бы ввел телесные наказания и ужесточил учебный процесс.

В нашем поколении тоже есть достаточно идиотов, но то что творится сейчас - это не поддаётся никакому описанию.

Да, поищи сколько сидело, посмотри мировую статистику по уровню преступности в СССР с конца 70х, особенно детской, сравни с тем что творится сейчас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шУра чи шурА як тебе там... мене виховувала одинока мама яка померла пару років назад.. через те що коли в неї було двухстороннє запалення легень доктор ж вашого ***ть покоління не приділяв їй достатньої уваги.. так шо **ть знаток життя можеш мойіх батьків не чіпати...

і все почалося з того що я просто сказав що для багатьох сімей шкільна форма це великий удар по бюджету...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми в себе на фірмі влаштовували "чергування" здавали мобілки "черговому", щоб не відволікатися від робочого процесу. І він всім відповідав, мовляв "..вибачте, абонент не може підійти - він вам перетелефонує.." в обідню перерву ми забирали - відзвонювали всім кому необхідно, і знову здавали до кінця дня. + той, коли тобі дзвонили по роботі - черговий компетентно замість тебе відповідав.

Логічно, навіщо вам на роботі мобільні, якщо ви з інтернету не вилазите. Всі на аськах  :)  Знову ж таки і економніше :)

А що не хватає духу просто вимкнути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, не в тому річ, це було саме для того, щоб могли додзвонитися , але не відволікали від роботи.

Ситуація:

Я обслуговую комп'ютери. В мене є гарячий проект на якусь-там мережу. Я сиджу, мушу його доробити і відправити замовнику, а в цей момент до мене буде телефонувати якийсь клієнт, і добру годину розпитувати мене, як правильно налаштувати принтер, бо в нього руки ростуть не так як у всіх людей! Віддавши свій телефон черговому я : 1) дороблю проект ; 2) черговий відповість за мене (навіть допоможе налагодити принтер); 3) Всі клієнти лишаться задоволеними.

Якщо не зможе допомогти черговий, то запише звернення. На яке я обов'язково змушений буду зреагувати, після того як дороблю проект. Черговість та пріоритетність.

все просто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы мебе не представляете, как обидно становится, когда учитель прямо на уроке начинает говорить по телефону, а тебе когда мама звонит сказать. что у тебя брат появился на свет, или батя в больнице(Всё к ПРИМЕРУ!) телефон даже достать нельзя, тот же учитель который разговаривал по телефону у тебя отнимает мобилу, будь ты на перемене, или на уроке!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут половину тему прогнав але будь-ласка не зачіпати батьків....

Ну от щоб не було попереджень чи банів - прохання від теми не відходити, і в прогони не вдаватися. Бо підеш готувати до навчального року нову футболку - "Yarchik сцуко жосткій мадератар"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись бачила як гуляли діти з 4 школи. На вулиці було гаряче, але навряд чи діти парились: хлопчики були в брюках і світлих сорочках чи футболках, а дівчатка в сарафанах чи спідницях і теж у футболках чи сорочках з короткими рукавами. В тому документі, що Yarchik викладав передбачений і літній варіант форми. І взагалі, мені здається, що жоден вчитель не змусить дитину паритись в піджаку, якщо дуже гаряче.

Проблеми, як такої, у шкільній формі немає. Є просто проблема у школярів перехідного періоду, які не хочуть підпорядковуватись правилам і стандартам. І протест виражають одягом з надписами, яким аж ніяк не місце у школі. Одягнув би він хай не шкільну форму, а щось таке, що не привертає особливої уваги, то йому, скоріше всього, нічого б не сказали.

Коли ми вчились у школі, то форма у нас була з довгим рукавом і досить тепла. І тоді дійсно було гаряче в теплу пору. І я, зібравши декілька однодумців, ходила до директора просити дозволу всьому класу не носити форму, бо нам гаряче. І директор дозволив, попросивши лише, щоб клас не був схожий на папугу (малось на увазі не синьо-зелено-жовто-червоний). І всі були задоволені. З будь-якої ситуації можна знайти вихід, який буде прийнятний для всіх.

Ага! В нас в першому класі ще й обов'язкові банти для дівчат одного кольору були, кожен клас мав інший колір, і їх носили навіть ті, кому банти й чіпляти було ні до чого :lol: Уявіть собі дівчинку з коротеньким волоссям зі здоровенним бантом на голові. :)

Мені здається, що зараз форма ще більш менш нормальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виконання наказу залежить від дирекції конкретного закладу. Але, навіть там де з формою суворо відбуваються смішні речі. Учні завжди найдуть спосіб не виконувати дану вимогу.

В класах у шкафах залишаються піджаки і коли іде перевірка то всі скопом натягають на себе, який попаде, звісно не завжди по розміру.

Дівчата урізноманітнюють свою форму: купуючи темні штани - бедрувки і шиють коротенькі спіднички, теж бедрувки. От і іде така учениця по сходах і раптово зупиняється поправити ланцюжок на босоніжках, тим самим вганяюти у краску вчителя-мужчину, що стоїть внизу сходів :D

Звісно носячи, так звані, бедрувки, при сидінні за партою, вісм охочим ззаду є можливість побачити колір стрінгів у дівчат. Озброївшись мобілками хлопці фотографують самі трикутнички стрінгів, збираючи цілу колекцію. :lol:  А потім влаштовують змагання на знання дівчачих поп (де чия?) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, что-то ты такое рассказала, щя те, кто этого раньше не делал начнёт, а мне даже страшно! брр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись бачила як гуляли діти з 4 школи. На вулиці було гаряче, але навряд чи діти парились: хлопчики були в брюках і світлих сорочках чи футболках, а дівчатка в сарафанах чи спідницях і теж у футболках чи сорочках з короткими рукавами. В тому документі, що Yarchik викладав передбачений і літній варіант форми. І взагалі, мені здається, що жоден вчитель не змусить дитину паритись в піджаку, якщо дуже гаряче.

За свій час перебування у цій гімназії дні 3 на місяць я міг прийти у формі (і то не в формі, бо формою рахувався бордовий піджак а мені більше імпонував чорний вот я в ньому і ходив) всі інші дні приходив як заманеться і ніхто не міг мене змусити одягти форму коли я цього не хотів...

Хоча дирекція досить часто влаштовувала лінійки де всіх вичитували за недотримання порядку... я на такі лінійки просто не ходив :)

Шкільна форма НЕ СТИРАЄ лінії нерівності учнів, бо форму кожен повинене купувати сам і само по собі ясно, що костюмчик від Pierre Cardin буде виглядати набагато краще чим одноманітне бордове полотенечко з рукавами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...