Перейти до змісту

Школа: мобілки і шкільна форма


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

это не выход, чем выделиться такие детки всегда найдут

Згоден - не дати не взяти.. хоча не скільки дітки скільки їхні батьки будуть їх виділяти

если урок или предмет не интересный, то какая разница что будет делать ребенок, играться на мобильном или смотреть в окно?

Опять таки, запрет это не выход

.

В школі ВСІ предмети повинні бути цікавими.. я повторююся, інакше матимемо замість замість розумих/начитани/всебічно розвинутих дітей- дибілів.

Не кажу, що ВСІ предмети там конче потрібні, але саме їх знання і робить дитину грамотною.

Дивлячись в вікно можна ще хоч щось почути та приблизно запам'ятати, а от граючись - ти відволікаєшся повністю.

Як вихід - приклад американських шкіл, кожному окремий шкафчик із ключем, де будеш зберігати речі, які не стосуються школи (уроків) , телефон, спортивну форму, зайві книги та зошити, власні речі (куртки, кофти..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 130
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Скажу вам как ученик на данный момент. Мобильные телефоны ВООБЩе запретили! И даже 1-2 звонка на перемене если дерик, или учитель увидят, что ты звонишь телеон отберут! Ужасный приказ. А чтобы тебе разрешили тел в школе носить, там триста заявлений нужно написать. Они нас просто ограничивают. Я конечно понимаю, что некоторые используют свой телефон на уроках не по назначению, но бывают ситуации, когда родители детям или дети родителям дожны сообщить нечто важное, что тогда делать? Прячемся как можем...

Насчёт школьной формы, то я вам так скажу: я её всегда носила и буду носить, считаю, что это самый лучший выход, тогда ученик смотрится как ученик, а не как пацан с улицы. К тому же сейчас очень большой асортимент школьной формы. И можно выбрать по вкусу любому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мій погляд шкільна форма потрібна , вона дійсно дисциплінує та привчає до порядку . Хоча в жодному з статутів шкіл міста Луцька ( з чуток) не прописано , що школярі "зобов"язані " носити шкільну форму та змінне взуття. Це є порушенням та обмеженням прав учня. Я "за" мобільні телефони , але використання їх як засобу зв"язку , а не як іграшку чи для хизування. Інколи це дійсно необхідність. А для того , щоб телефони використовувались за призначенням роз"яснювальну та навчальну роботу слід проводити батькам . Ну про шкідливість їх я просто промовчу . Думаю батьки своїм дітям не вороги .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мобилки - разрешить для школы Nokia 1112 и Motorolla C116

и понтоваться нечем будет.

Чем не выход из ситуации? :0011: Поддержал 100%! (и играться там особо нечем, дабы не отвлекаться на уроках :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запретили, запретили, ніфіга там не заборонили, я собі беру й кажу "Звонять, бізнес", або "Важний дзвінок із штаба ООН" або ще якусь беліберду і направляюсь до виходу, і розмовляю в коридорі.

Блін, здарові мужики замість того щоб занятись МУЖСКИМ ДЕЛОМ займаєтесь ху*ньой. От нафіг ця тема людям які до школи ніяким макаром, мол крім учнів, батьків і тп??? Фраєри, млін.

І взагалі ніфіга не шарите\не чехлите\не розумієте\dont understand\nicht ferschteein

Автор отримав три дні read only. Причина - пост не має відношення до тематики розділу; в пості містяться образи інших учасників ("Фраєри, млін"); проявляється безпідставна зверхність до учасників ("І взагалі ніфіга не шарите\не чехлите\не розумієте\dont understand\nicht ferschteein").

Пост залишений в редакції, яку обрав автор. Це зроблено з метою уникнути звинувачень в упередженості модератора. Кожен зможе оцінити пост автора, і дати оцінку інтелектуальним та соціальним здібностям останнього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RomanuZ Я батько дитина яка піде в школу, а ти хамло! -1!

Не подобається - до побачення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@ Ну і ти зрозумієш, (повернусь до свого раннішнього поста) що краще тратити ці гроші які йдуть на шкільну форму на нові підручникі...

- Буде завжди звідки повторити пройденний матеріал...

- Завжди в хорошому стані підручники..

На рахунок мобілок = ))

Інет форева, Педівікійа форева (на дейаких уроках допомагайе реально) = )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запретили, запретили, ніфіга там не заборонили, я собі беру й кажу "Звонять, бізнес", або "Важний дзвінок із штаба ООН" або ще якусь беліберду і направляюсь до виходу, і розмовляю в коридорі.

Ну правильно. Так и должны поступать риальные поцоны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"причем тут деньги вместо формы на учебники?"

Притому що шкільна форма не потрібна, і це зайви витрати..

І якщо в ваш час ви отримували нові підручники то в наш час ми отримуєм ось такі підручники...

http://keep4u.ru/full/080617/e12eae8acd3923e2b1/jpg

і ти так говориш ніби молоде покоління суцільна деградація.. =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ФОрма это лишние траты? А во что превратится школа, если будут все ходить в джинсах и футболках. Некоторые не зная меры ходят в школу в спортивных костюмах и в домашней одежде, так что, может вообще запретим школьную форму? Школа-это учебное заведение, где нужно соблюдать порядок в одежде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura і до чого ти це сказав форму в срср о_О...

А про "водко і пиво" ну що ти хотів якщо куди не глянь скрізь реклама "виноводочнойі, тютюнової продукції"

Просто ходити пристойно вдягненим в школу і ніяких питань. ^^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

форма однозначно не потрібна!

Коли ти приходиш в школу, і тобі директор зразу сходу каже іди вдягни форму і відправляє до дому то тупо!

А мобілками я користувалися, так і будуть користуватися. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорри за офтоп, но не мог не отреагировать :)

Просто ходити огрядно вдягненим в школу і ніяких питань.

Пардон, но как вы себе это представляете? :) Искусственное пивное пузо под рубашку? (как вариант - подушку) :) Или спецодежда, подчеркивающая мускулатуру? :)

Огрядний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ееемм мінус мені за "огрядний", значення слова по іншому сприймав =) =)

Shura це не вихід, мені краще знати, я ж ще в школу ходжу, ти знаєш скільки зараз шкільна форма коштує?=)

Chill :):jeer::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura це не вихід, мені краще знати, я ж ще в школу ходжу, ти знаєш скільки зараз шкільна форма коштує?=)

що тобі краще знати? ти ще сам в школу ходиш. інші вже своїх в школу водять, а до того їх в школу зібрали, все купували, за те чи інше домовлялись. звичайно тільки за шкільну форму. форма, порядок, виховання - це така ж складова навчання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg ви водите в школу старшокласника?

емммм..піджак 150, туфлі десь до 200, брюки приблизно 100... Рубашка 90 здається..

емммм... а писати ціну в тому в чому я ходив до школи замість форми обов"язково?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти так впевнено кажеш ціни що складаєтьться враження що я в тебе купую одяг о_О..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg ви водите в школу старшокласника?

яка різниця який клас? ;) ти, наприклад, зайди в мегаспорт і спитай ціну кросівок 38го і 45го розмірів. прикинь - вони однакові! ;) по формі так само, розбіжності в ціні між розмірами мінімальні. тому середній комплект на учня (форма, взуття, змінне взуття, спортивний, кросівки, рюкзак, сумка на перезувне, канцелярія) що у 3й клас, що у 10й - різниці небагато думаю...

емммм..піджак 150, туфлі десь до 200, брюки приблизно 100... Рубашка 90 здається..

емммм... а писати ціну в тому в чому я ходив до школи замість форми обов"язково?

ну, так так хоч учень на учня схожий

а так - джинси 200, кроси 300 (не пєкін_падвал), футболка 50, кофта 200 - дорожче, і з вигляду чудо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А прошлом году мне родители купили отличную форму - 150гривен. Качество отличное. Ношу год, а как новенькая! + Рубашка 100! Всё! А мои туфли 2 года назад стояли 90. Еще мне служат и прослужат , я думаю, долго, пока из них не выросту!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мики, Это школа, а в школе нужно засунуть своё "Хочется" в одно место! В школе есть понятие нужно, и 10 классник должен понимать, что ему в школе нужно, а что нет. Извините за грубость!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я що про себе кажу?

Я взагалі хожу в школу в футболці "СУСЛІК С*КА ЛІ4НАСТЬ" чи "водка конектинг пипл" і тп і тд = )

Але це просто так...Пазітіффчєг форева = )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пазитиффчег эт конечно хорошо, но ведь школа! Ты пойми, если сейчас нас не приучат к дресс-коду, то представь, ты прийдёшь на работу и будешь, вопреки любому дрес-коду, ходить в футболке "СУСЛІК С*КА ЛІ4НАСТЬ" ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...