Перейти до змісту

Школа: мобілки і шкільна форма


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні мав нагоду поспілкуватися із екс-мінстром освіти і науки Ніколаєнком. На запитання щодо використання мобілок у школах, Ніколаєнко зазначив, що і він, і його наступник, і інші освітяни цілком усвідомлюють, що обмеження в тому вигляді, у якому вони зараз існують є далекими від лояльності до дітей!

Але іншого виходу вони просто не мали і не мають нині. Адже без заборони, процес набуває абсолютної стихійності і неконтрольованості...

Від себе додам, що в якійсь мірі розумію нинішніх підлітків. Бо коли тобі 45 хвилин розповідають про життєвий та творчий шлях Підмогильного, а у тебе в кишені телефон з останнім камеді,наприклад, то надто важко заставити себе слухати біографію Валеріана Петровича :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 130
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Звичайно важко!!! Але вже у старших класах починаєш розуміти, шо отой камеді не сприяє на твоє життя, а Підмогильного творчий шлях впливає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kate

Теоретично ти права. Немає сенсу з тобою сперечатись.

Але просто по-людськи: від камеді значно більше задоволення, ніж користі від вивчення біографії Підмогильного. :)ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конечно интереснее, говорю каг самый йаростный фонатег кк в луцке :mdr:

ЗЫ. Пасмарел фотки со школы...в форме такой вид солидный, полез в шкаф за формой и мерять начал :mdr: =)))))

Когда померял...^_^ одел форму... попалил на себя в зеркало и понял что форма все таки нужна =))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, що ти сам це зрозумів :mdr:

Хоча із доброю долею переконань форумчан, зате факт - є факт!

+1 :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мати двох школярів - хочу сказати, що форма потрібна! У наших теперішніх акселератів і так голова забита у кого що краще, більше, крутіше... Хоч форма трохи притишує "випєндрьож" один перед одним. Крім того, так як вибір у нашому селі не великий, всі вдіваються на одних точках, 4 школа одягнена майже однаково. Діти виглядають гарно. а мобілки - не потрібні. мало того, що відволікають як діточок, так і вчителів, щей дають можливість до всіляких штучок -жартів описаних вище, а випадків повно, коли якісь такі жарти штовхають-наштовхують на страшні дії недорослів з неврівноваженою психікою. при бажані сказати мамі, що завтра уроків не буде, поставили 12, поміняли вчителя - це можна зробити вдома. При якигось форс-мажорах, з досвіду знаю, вчитель подзвонить батькам сам. з учительської. адже школа несе відповідальність за своїх учнів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки в інеті гуляє відеороликів на тему "Заценіть, як нормальні пацани прикололись над лохом!", в яких слабкі учні мало того, що піддаються насильству з боку сильних, так ще й все це знімається на відео в мобілках? Доходить вже до того, що дівчата дівчат б'ють, і на відео знімають... Так що глушилка в школі нічого не змінить. На мою думку, має бути видано наказ по школі, про внесення змін в правила внутрішнього розпорядку (чи як там вони звуться), згідно з яким повторна поява учня в школі з увімкненою мобілкою тягне за собою виключення зі школи. Всіх батьків ознайомити з цими змінами, а потім кількох лобурів погнати - решта задумається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

'Yarchik' , а як же обов"язкова повна загальна середня освіта ? Може половина "лобуряк" тільки цього і чекають? :) . Можливо дійсно, як озвучив хтось з форумчан треба, щоб телефон був визначеної простенької моделі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

'Yarchik' , а як же обов"язкова повна загальна середня освіта ?

интернаты, вечерние школы.

или уже отменили?

там быстро отучают понты гонять...

Всеодно жорстоко . Ми говоримо про телефони не як про "понти" , а як про необхідність. У знайомих дитина дуже хворіє, але дуже хоче ходити в школу. Виходячи з дому - обов"язкова умова - взяти телефон , вона мусить бути завжди на зв"язку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, індивідуальні випадки можна обумовити, і погодити з дирекцією навчального закладу. Але використовувати телефон дійсно тільки тоді, коли треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, індивідуальні випадки можна обумовити, і погодити з дирекцією навчального закладу. Але використовувати телефон дійсно тільки тоді, коли треба.

Золоті слова :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, індивідуальні випадки можна обумовити, і погодити з дирекцією навчального закладу. Але використовувати телефон дійсно тільки тоді, коли треба.

причем, когда эти "индивидуальные случаи" известны всем учителям - просто требовать сдачи телефона перед началом урока учителю.

в выключенном состоянии.

Вчителю здавати не обов"язково , якщо телефон без звуку. Їм своїх заморочок вистачає, а не слідкувати за чужими телефонами . А зовсім вимкнути - теж не можна, бо стоїть нагадування , коли прийняти ліки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И каждый урок будет начинаться со сдачи телефонов учителю, и заканчиваться раздачей телефонов их владельцам? Нет, это не выход!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз вчуся в школі. Нічого проти форми я не маю, але не так фанатично- піджак це класна річ, але вимоги щодо штанів мене виводять. Я з дитинства не привик носити брюки, а чорні джинси не такі практичні як звичайні ІМХО. А от з мобілками тут набагато складніше. Насамперед мене обурює що заборона стосується усіх , а не тільки учнів,а вчителі користуються мобільними телефона на уроках не зважаючи ні на що. Декілька раз вчителька прооворювала по телефону 10-15хв а це понад 25%часу уроку. Але їх взагалі ніхто не контролює. А на нас накинулись. Забирати телефони це дурня, а от контролювати це діло було б логічніше. І у тих хто провинився, забирати з подальшою забороною носити їх взагалі в школу. Тоді усі були б при телефонах, а ті хто граються з часом без них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, індивідуальні випадки можна обумовити, і погодити з дирекцією навчального закладу. Але використовувати телефон дійсно тільки тоді, коли треба.

Дирекція в таких випадках відповідає, що в школі є телефон-автомат і багато стаціонарних телефонів... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Форма хай буде.....(бо в хід підуть не піджачки армані, спіднички 12 см і т.д. і т.п. а будуть ходити ему(нефери) які своїм прикидом зовсім не будуть схожі на учнів школи.

А я проти заборони мобілок: якщо учню треба предмет, то він буде слухати його, а ні - буде слухати музику(гратись в ігри).... І ніхто його не заставить вчити предмет....(суджу по власному досвіду)

Якщо учень сидить і мовчки слухає музику. Що в цьому поганого? ХІба що він показує неповагу до предмету або учителя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що в цьому поганого? ХІба що він показує неповагу до предмету або учителя.

Подумаєш. Пф-ф, та хто ті вчителі взагалі такі, щоб їх поважати? Даєш свободу на уроках!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

taras111, а ти маєш щось проти самовираження? (маю на увазі субкультури). Якщо людина не хоче бути схожою на всіх, або має сві світогляд, свої думки, то чому хтось має її в цьому обмежувати? це по-перше. А по-друге неформали - це люди, які люблять виділятися, тож вони знайдуть спосіб бути особливими і при шкільній формі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

adebt

Ти щось маєш проти вчителів???? В мене мама вчитель початкових класів!!!

І не всі вони клемануті, злі і т.д. і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

adebt

Ти щось маєш проти вчителів???? В мене мама вчитель початкових класів!!!

І не всі вони клемануті, злі і т.д. і т.п.

Я також більш ніж впевнений, що то не вчителі злі, а то деякі учні їх просто виводять:) Форма має бути, але не так щоб, коли вдів сині джинси то тебе чуть не на розстріл ведуть:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Вчитель (з великої лірери) - це та людина, що може зацікавити учня своїм предметом так, що той буде сидіти з розкритим ротом хавати все що вчитель мовить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

taras111, пояснюю для тих хто в танку: є таке слово — іронія. І от мій пост — суто іронічне висловлювання на твій пасаж:

Якщо учень сидить і мовчки слухає музику. Що в цьому поганого? ХІба що він показує неповагу до предмету або учителя.
В мене мама вчитель початкових класів!!!

Вітаю. В тебе мама, а в мене теща — і те, що вона мені розповідає про уроки, викликає в мене шок. Я б цих гівнюків (”учєнічкі”, які всього-то не поважають викладачів) стріляв би к свиням собачим.

Тепер дійшло?

P.S. Такі питання: "Ти щось маєш проти вчителів????" будеш своєму татові ставити, поняв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо учень сидить і мовчки слухає музику. Що в цьому поганого? ХІба що він показує неповагу до предмету або учителя.

Учень, який прийшов у навчальний заклад - повинен дотримуватися вимог, які ставляться законодавством до учнів і закладів. Зокрема - вчитися, а не слухати музику. Якщо ти сидиш на уроках, не вчишся, а слухаєш музику - відповідно, ти не засвоюєш навчальний матеріал. Твої знання не відповідають встановленим нормам, і за наслідками чверті / навчального року тебе слід відрахувати. навіть якщо ти поважаєш вчителів і свою маму зокрема. Але школа для того й дається, щоб з дитини щось виросло в майбутньому, а не черговий неук-фахівець, яких в нас і так 80%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...