Jump to content

Під......си йдуть!(законопроект 2342)


Maskinong

Recommended Posts

ІНІЦІАТИВИ УРЯДУ АЗАРОВА

Урядом М. Азарова було подано до Верховної Ради України черговий гомосексуальний законопроект 2342, який тепер «без масок».

Отже, в чому реальна небезпека та трагедія цього законопроекту?

По-перше:

Вперше в Україні на законодавчому рівні вводиться поняття «сексуальна орієнтація» (зміна статті 2 Кодексу законів про працю). Після цього, уряд і парламент, і всіх охочих вже не можна буде спинити від подібних і гірших ініціатив, а також надання додаткових прав представникам сексменшин (до-прикладу: усиновлювати дітей) та повного зеленого світла для гомосексуалістів, лесбіянок та інших видів нетрадиційних форм, що не тільки руйнують сім`ю, але і всі підвалини здорового суспільства.

По-друге:

Вводяться безпрецедентні поняття на законодавчому рівні, а саме: непряма дискримінація, оголошений намір про дискримінацію, підбурювання до дискримінації, пособництво у дискримінації (ст. 1 та 5 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні).

Що це означає? Це означає, що все, що ви могли б зробити чи не зробити і це кимось із представників сексменшин буде представлено як непряма дискримінація – то це вже буде дискримінація, будь-якою: прямою, непрямою, намір чи підбурювання!!!

Або якщо Ви захотіли сказати в церкві і не тільки про те, що гомосексуалізм це гріх, то це буде розцінено не тільки намір про дискримінацію, але і підбурювання цілої громади до дискримінації і тут ви не просто за це понесете звичайну відповідальність, але адміністративну і навіть кримінальну, оскільки:

По-третє:

Законопроектом розширено рівні відповідальності включно із кримінальною. Якщо сьогоднішній закон передбачає лише відповідальність, яка передбачена законом, то цим законопроектом вже чітко передбачені можливі форми відповідальності, а саме: адміністративна, цивільна і кримінальна!!! (ст. 16 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні). І що найгірше, свою невинуватість будете зобов`язані доводити Ви, а не представник сексменшин, оскільки:

По-четверте:

Одна з найгірших гомосексуальних ініціатив у ст. 60 цивільного процесуального кодексу України, а саме: у разі наведення позивачем фактів, які дозволяють припустити, що мала місце дискримінація, обов'язок доказування необґрунтованості позовних вимог у цій частині покладається на відповідача. Тобто, вже не геї будуть змушені доказувати, що ви їх дискримінували, наприклад в проповіді назвали, що це гріх чи збочення, ні, йому достатньо буде надати ауді запис проповіді – і ви вже будете зобов'язані доказувати, що ви не дискримінували гея!!! Після запровадження цієї норми, з часом чекаймо величезну кількість позовів і найперше на священнослужителів та всіх моральних людей чи організацій.

Ось реальний шанс для сексменшин закрити рота всім, хто скаже, що вони «не такі»!!!

По-п`яте:

Законом вводиться чітка заборона для ВСІХ, а саме: органам державної влади і місцевого самоврядування, їх посадовим особам, юридичним та фізичним особам, тобто, звичайним громадянам, здійснювати будь-яку дискримінацію, намір про дискримінацію, непряму дискримінацію, підбурювання до дискримінації. (ст. 6 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні).

Ось вам і принцип закритого рота! Запрошуємо Вас до гомосексуальної країни!!!

Отже, друзі, хто думав, що нам ще далеко до Штатів чи до Західної Європи, де вже священнослужителі, чи люди доброї совісті бояться говорити, що гомосексуалізм, лесбіянство, що це гріх – ласкаво просимо до такої країни після прийняття законопроекту №2342!!!

Що можна робити в такій ситуації? Головне не мовчати і не бути байдужими, чи занадто зайнятими!!! Що найменше – розповсюдьте цю статтю, посилання на неї всім людям кому не байдужа доля України, починайте компаній у соц-мережах, пишіть листи Президенту, Головам фракцій Верховної Рад, робіть пікети – робіть все, що можливо – тільки не мовчіть!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

З такими темпами скоро називатись "Підарасом" буде навіть престижно :0121:

Або за його вживання будуть карати КК.

Якщо сьогоднішній закон передбачає лише відповідальність, яка передбачена законом, то цим законопроектом вже чітко передбачені можливі форми відповідальності, а саме: адміністративна, цивільна і кримінальна!!! (ст. 16 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні)]
Link to comment
Share on other sites

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту Закону України «Про внесення змін до законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні»

Громадське обговорення

8. Проект не потребує проведення громадського обговорення.

Як вам таке? Не потребує проведення громадського обговорення!

Поки ще не прийняли закон, скажу так: гомики - ну ви і пі**ри.

Link to comment
Share on other sites

З одного боку, якшо після цього закону обізвати когось з ВР п*даром - він подасть до суду за дискримінацію(ну це у випадку, якщо він не гей), а з другого - "Спасібо житєлям Донбаса за презідєнта - п2*араса!" тепер не образа, а проста констатація його орієнтації.

Link to comment
Share on other sites

Господа,в ЕС же идем))) В Германии такое бережное отношение к сексменьшинству давно узаконено- и немцев это сильно не парит. Просто надо быть очень аккуратным в общении, а то можно получить судебное преследование.

Толерантность- это в принципе неплохо, по мне куда лучше хамства. И толерантность не уважительность. Если вы не терпите "пид**аса", никто не заставит вас его любить, но дать ему в рыло только за то, что манерно говорит и одет в розовенькое уже будет непросто.

PS Другое дело насколько подобный закон актуален? Европа требует приведения в норму судовой системы, избирательной, социальной (прозрачной и без дотаций). Для власти это геморрой, вы же понимаете,- себя от корыта оттащить)) А вот закон о толерантности к пед**астам и лесбиянкам принять легче. Галочку поставить. И можно далее "идти" по дороге европеизации.

Не уверен, что примут, но если и будет, то интересно будет посмотреть на первые процессы)) Кто-то огребет не по норме, потом закон подрихтуют и так далее...

Link to comment
Share on other sites

Толерантность- это в принципе неплохо, по мне куда лучше хамства. И толерантность не уважительность.

Так, толерантність це, по ідеї, непогано. Гей - то й гей, збоченець - то й збоченець, перевдягнутий в жінку жирний волохатий дядько - то й самі стільки пишіть.

Але!

Тільки тоді це добре, коли воно не занадто. Коли геї не ходять маршами по місту і не агітують за свій спосіб життя. Коли негра будуть брати на роботу не за те, що він негр, а за його знання і вміння. Коли перевдягнутого дядька будуть судити за секс з 10-річною, а не перебирати суддями через його позови проти нетерпимості. Я навіть можу зрозуміти начальника, який не хоче в себе в колективі бачити останнього.

Сексуальна орієнтація, вподобання в сексі та внутрішні почуття - це ОСОБИСТІ проблеми. Це не інвалідність, не заслуга - їх не треба заохочувати та захищати.

І взагалі, складається враження, що гнійник Єуропи хочуть використати, щоб взяти нас за носа і відвернути голову від їхньої справжньої роботи. Імхо.

Ах так, хто вважає "себе вищим цього всього" або "потрібно бути терпимішими" чи "чого ви такі злі" - можете не відписувати ^_^

Я з цим стикався давним давно, і, переглядаючи старе відео, бачу наше близькне майбутнє.

p.s. а тим часом Банк Ахметова втричі збільшив прибуток за підсумками кварталу

Link to comment
Share on other sites

Годний вброс від уряду, гомонаціоналісти раді, бо є про шо ротяками порозкривати. Найбільше розчаровує те, що ця тема не почалась в розділі "відпочинок", а в політиці. Дай тільки піськами помірятись. брєд. Не розумію відколи тема пісьок і дуп стала політикою.

Link to comment
Share on other sites

З одного боку, якшо після цього закону обізвати когось з ВР п*даром - він подасть до суду за дискримінацію(ну це у випадку, якщо він не гей)

оце Ляшку не повезло ))) і до суду не подати...і вила не допоможуть..

Link to comment
Share on other sites

таки дуріють у всіх країнах... Франція, замість того, щоб подолати безробіття та наслідки економічної кризи - приймає закон про пєдер@стію гомосексуальні шлюби (тепер у них Родитель№1 та Родитель№2 ... ппц). А наші мавпи в парламенті собі таке ж придумали!

В людей пенсія ледь 1000 грн, на хліб не вистачає, вбивства, наркоманія, медицина хабарна по саме не балуйся... а вони тут вирішили під@р@сів узаконити!!!

Біда... Коли в голові вавка - то пити зеленку уже пізно...

Link to comment
Share on other sites

Я завжди вважав, вважаю і буду вважати гомиків - психічно хворими людьми! Ну а далі все розвивається в найкращих традиціях "теорії зговору". Хворобу примусово поширюють у масси, а не борються з нею. Але якби там не було, я взагалі не бачу (поки що) ніякої вигоди для найвпливовіших "міра сєго" , що вони заставляють країну за країною приймати такі закони, про права педюрастів. Напевно років за 5-10 дізнаємось як планують заробляти на цьому... А поки просто виражаю своє ФЕ всім геям та тим хто хоче допомогти їм у їх свободах

Link to comment
Share on other sites

Будемо жити як в казці, в кожного міста будуть свої офіційні, захищені законом і правоохоронними органами, гномики. Вони повернуться з вигнання і почнуть відвойовувати втрачені скарби. Все по Толкиєну:)

Робіть скоріше дітей (поки можна), а то всяке з тими законами може бути!

І чого всі до гномиків пристали, там ще ціла купа армій орків, які чекають на визнання з темноти небуття.

Список сексуальных отклонений

Девіз сучасності:"ви нормальні? ми йдемо до вас."

Link to comment
Share on other sites

Ну если уже узаконили геев - значит надо узаконить и маньяков, "наполеонов" и .т.д. Я считаю, что это болезнь и с ней надо бороться, а не узаконивать.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Create New...