Перейти до змісту

Як обдурюють в магазині Венето у Луцьку на Волі, 29


Sirius-S1

Рекомендовані повідомлення

Якщо хочете купити матрац Венето у Луцьку, оминайте магазин на Волі, 29, там Вас можуть обдурити.

Знайшов на сайті виробника Венето потрібний матрац та каркас ліжко, зв'язався по телефону з власниками магазину на Волі 29 у Луцьку, щоб вияснити чи ціна така-ж, як на сайті виробника, сказала жінка власника, що та ж ціна, та ще безкоштовно доставляють по Луцьку. Запитав чи буде знижка 2% на суму закупки більше 5000грн. за умови реєстрації на сайті виробника, сказали що діють усі акції, які проводить виробник.

Вчора заїхав в магазин, щоб зробити замовлення та залишити завдаток.

Виявилось, потрібно їм доплачувати за доставку з Києва до Луцька (про що мова по телефону не йшлась), що в матраці "Классік мульті" не поролон, а пінополіуретан, тому, що поролон скочується в кумочки. Та насправді, поролон та пінополіуретан це один і той же матеріал.

І останнє, що мене здивувало, на запитання чи можуть сказати пароль до WiFi, щоб зайти на сайт виробника, я отримав відповідь "Нєт, конечно". Схоже власник уявлення не має для чого в громадських місцях встановлюють Wi-Fi точки доступу.

Оскільки від такого "сервісу" склалось вкрай негативне враження, я відмовився у них купувати. Буду шукати в іншому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.matrasov.com.ua

Мій знайомий, брав собі і задоволений, може знайдете і собі.

Або ще тут http://supermatras.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поролон та пінополіуретан відрізняються приблизно як Гаразджинські гори відрізняються від Ельбруса. Матрац з пінополіуретану буде коштувати як половина однокімнатної квартири у Києві. Це так, не захищаючи нікого, для довідки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І останнє, що мене здивувало, на запитання чи можуть сказати пароль до WiFi, щоб зайти на сайт виробника, я отримав відповідь "Нєт, конечно". Схоже власник уявлення не має для чого в громадських місцях встановлюють Wi-Fi точки доступу.

на дверях была надпись "Фри ВиФи"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То це так квартири подешевшали у Києві? Що не зарплата то квартира...

беру свои слова взад, оперировал информацией десятилетней давности, старею, видимо. Полиуретан является самым универсальным материалом для спасательных капсул на кораблях, которые и делались из него по причине самой низкой теплопроводности.

Ну и все равно, поролон не равно пенополиуретан.

Извините все за заблуждающий комментарий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В меблях десятилітньої давності поліуритан почувається досить непогано, поролон в інших меблях-ровесниках за цей час довелось замінити. Так що тут продавець радив що краще...

А що там з наклейкою "Фри ВиФи"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.matrasov.com.ua

Мій знайомий, брав собі і задоволений, може знайдете і собі.

Або ще тут http://supermatras.com.ua

http://www.matrasov.com.ua

С их сайта:

Доставка заказов курьерской службой возможна в следующие города Украины: Александрия, Алушта, Алчевск, Белая Церковь, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Бровары, Винница, Вишневое, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Дрогобыч, Дунаевцы, Евпатория, Желтые Воды, Житомир, Запорожье, Івано-Франківськ, Измаил, Ильичевск, Каменец-Подольский, Керчь, Киев, Кировоград, Коломыя, Комсомольск, Коростень, Котовск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Лубны, Луганск, Львів, Макеевка, Мариуполь, Мелитополь, Миргород, Мукачево, Николаев, Никополь, Новая Каховка, Новоград-Волынский, Обухов, Одесса, Павлоград, Первомайск, Полтава, Ровно, Севастополь, Северодонецк, Симферополь, Славута, Смела, Сторожинец, Стрый, Суммы, Тернопіль, Ужгород, Умань, Феодосия, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Шостка, Южноукраинск, Ялта.

Полный список городов здесь: Представительства Новой почты

В Луцк не отправляют...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какой-то не адекватный отзыв у ТС. Про Wi-fi улыбнуло, в банке тоже надо требовать чтобы предоставили пароли на все Wi-Fi точки? :)

Заказывал чуть больше года назад там же Гранд Дуаль (твердый матрас, без пружин с кокосовой прессовки) вместе с ортопедическими подушками. Качество матраса хорошее, комфортно лежать\спать\отдыхать, по периметру вентиляционные отверстия от конденсата.

Продавцы очень положительные и общительные люди, в подарок достался еще наматрасник зима\лето и подушка, за вторую немного доплатил, обошлось все это добро около 9 с копейками тыс. Сейчас смотрю на сайте один только матрас стоит 11,5 тыс грн. За доставку точно не помню, платил или нет, но на сайте у них четко прописано http://veneto.ua/com...39/view,cogfaq/ , что по одной только Киевской области стоимость ~200 грн, в регионы возможно дороже.

ТС как из лесу вышел, не прочитал, не узнал, вайфай подавай, вокруг одни мошенники, обманщики и предатели.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.matrasov.com.ua

Мій знайомий, брав собі і задоволений, може знайдете і собі.

Або ще тут http://supermatras.com.ua

http://www.matrasov.com.ua

С их сайта:

Доставка заказов курьерской службой возможна в следующие города Украины: Александрия, Алушта, Алчевск, Белая Церковь, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Бровары, Винница, Вишневое, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Дрогобыч, Дунаевцы, Евпатория, Желтые Воды, Житомир, Запорожье, Івано-Франківськ, Измаил, Ильичевск, Каменец-Подольский, Керчь, Киев, Кировоград, Коломыя, Комсомольск, Коростень, Котовск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Лубны, Луганск, Львів, Макеевка, Мариуполь, Мелитополь, Миргород, Мукачево, Николаев, Никополь, Новая Каховка, Новоград-Волынский, Обухов, Одесса, Павлоград, Первомайск, Полтава, Ровно, Севастополь, Северодонецк, Симферополь, Славута, Смела, Сторожинец, Стрый, Суммы, Тернопіль, Ужгород, Умань, Феодосия, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Шостка, Южноукраинск, Ялта.

Полный список городов здесь: Представительства Новой почты

В Луцк не отправляют...)))

Полный список городов здесь: Представительства Новой почты

Нова пошта. Доставка можлива. Просто не додивилися Ви

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну и все равно, поролон не равно пенополиуретан

Масло масляне - радянська назва поролон, з англомовних прийшло - пінополіуретан.

Якось некошерно звучало би - пінополімочевина, нє? А особливо при застосуванні в матрасах і меблях :_07: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Масло масляне - радянська назва поролон, з англомовних прийшло - пінополіуретан.

Думаю, краще перейменувати тему на зразок поролон VS пінополіуретан, пінопласт VS пінополістерол, каучук VS гума або цемент VS бетон :)

Народец потихенцьку скочує тему у флейм. Бо реально по темі ТС тут нєма що говорити, автор не розібрався і подумав, що його дурять.

Ось такі у нас стали люди, недовіряють нікому, думають,що всі навколо їх дурять.

Колись було так:

людина людині друг товарищ і брат

85947rm_39_2906.jpg

А зараз ... :

Homo homini lupus est, що по латині значить людина людині - вовк.

451638.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Масло масляне - радянська назва поролон, з англомовних прийшло - пінополіуретан.

нашо нам радянська чи англійська назва

в нас є своя - мочалка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нашо нам радянська чи англійська назва

в нас є своя - мочалка :)

Матрац-мочалка? Кхм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заказал там кровать двуспальную и диван, проблем не было, извините за грубость: "зад вылезали по полной программе", сделали отличную скидку. Была ли там включена стоимость доставки или нет я не знаю, с ценой на сайте не сравнивал, но цена при оплате не отличалась от той, что была в каталоге. Доставка по городу бесплатна. Магазин как магазин, ничего особенного, а ни плохого, а ни отличительного в нем нет, все стандартно. Единственное, что немого задержали поставку где-то на неделю (при сроке изготовления кровати около месяца). Не знаю где ТС родился и к какому сервису он привык, но я магазин могу рекомендовать, даже учитывая свою чрезмерную требовательность, когда плачу немалые деньги за услуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замахали ті матраци, маю і венето і тартаківські. Хочу потроху, поки тепло, навчитись спати на підлозі:). На початках важко і не зовсім зручно, але спина навіть після 1-2 годин такого "сну" унікально відновлюється. З однієї сторони - синяки під очами, а з іншої - прікольна легкість в спині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина людині -друг, товариш ...і вовк.

конголежець конголежцю – друг, товариш і корм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь в 2003 або 2004 році батьки замовляли у них матрац. Не пам’ятаю деталей з доставкою, але їм привезли зовсім не те, що вони замовляли (із тієї ж серії, але значно дешевше). Спочатку взагалі не визнавали цього, і я в присутності власника зателефонував до виробника, де пояснили, що матрац, який він нам "тюхав" має прошивку зовсім іншу, ніж у того, що ми замовляли. Результат: приїхали, забрали, привезли той, який замовляли і подушку в подарунок. Ніхто навіть не вибачився. Більше з ними справи якось не хотілось мати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замахали ті матраци, маю і венето і тартаківські. Хочу потроху, поки тепло, навчитись спати на підлозі :).

Да, Рома, поддерживаю. Хоть и поздно - но к половой жизни все-таки нужно приучаться. Пора, так сказать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь в 2003 або 2004 році батьки замовляли у них матрац. Не пам’ятаю деталей з доставкою, але їм привезли ...

Вы что-то наверное перепутали, в 2003 году были другие представители и другой магазин. Да и случаи десятилетней давности не совсем уместно в такой теме размещать, а то мы ща этот магазин своими отзывами завалим.

Проходит полгода и проходя мимо магазина венето мы видим заколоченные ставни, покосившуюся вывеску, табличку "продается" и только одинокое перекати-поле дополняет печальную картину. А на стене мелом со злорадством написано: "следущим можешь быть ты. Борда". :)

А если серьезно, то это реалии нашего бизнеса и такие темы нужно создавать лишь в тех случаях, когда реально подставили или обманули. Вот ТС, почему молчишь относительно того, что тебя каждый день обманывают в продуктовых, пишут неправду в состав продукта, а это не на гордость влияет, а на здоровье.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

форумчани,розкажіть про якість матрасів Венето через кілька років експлуатації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...