Перейти до змісту

Кафе/бари а-ля "на природі"


Dream

Рекомендовані повідомлення

Скоро моєму мєлкому рік і вибираємо кафе, де відсвяткувати а-ля на природі.

Під ідеальні :) вимоги - 1) загороджена територія, бажано з затінком; 2) банкетка/бесідка на чоловік 20-25; 3) далі від центру міста; 4) зручність в доїзді; 5) ціни не космос; 6) нормальна кухня; 7) можливість приносу свого спиртного/продуктів - більш-менш підходять:

1. Білочка, с.Струмівка;

2. Хутір, с.Липини;

3. Вулик, с.Струмівка;

4. Зустріч, с.Зміїнець;

5. Гарнізон, вул.Карбишева;

6. Околиця, вул.Рівненська;

7. Козацький двір, с.Озерце.

Що скаже, чим підкаже колективний розум? :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєї малечі теж скоро ДН. Минулого року святкували в "Живені" (біля "Адреналіну"). Нам сподобалося. Під Ваші вимоги підходить. Тільки не можу сказати нічого за кухню, бо ми її практично не замовляли.

Прескурант минулорічний:

post-10440-0-25848200-1368081550_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро моєму мєлкому рік

Як швидко час біжить)))

бесідка на чоловік 20-25

О_о

З цим не знаю як поміститесь, а так +1 за Живень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РестПарк, і відразу за ним бесідка з каміном на 40-50чол. Територія огороджена є ставок, мангал і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора забирав дружину з Рокинь, вони з роботою святкували там день народження. Дальше стоянки не ходив, але природа, озеро близько, травичка, дітки, всі компаніїї сидять за своїми окремими столами в своїх бесідках - на рахунок кухні не знаю нічого.

Але досить приємно - моїй дитині 5 років, вона побула там 15 хвилин і їй дуже сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KarambaAramba, дякую що до слів придерлись. :) Перечитайте, будь ласка, топік - там пише: під ідеальні вимоги більш-менш підходять... :)

Минулого року святкували в "Живені"

теж проскакувала така думка, але ні разу там не був. Тре заїхати.

Як швидко час біжить)))

Ну не кажи-не кажи - тих перших 4 місяці тааааааааак тянулись. :)

Срібні лелеки

А шо там з цінами, не в курсі?

РестПарк

Аналогічно - а шо там з цінами, не в курсі?

Я вчора забирав дружину з Рокинь

трохи далекувато, але як варіант.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора забирав дружину з Рокинь, вони з роботою святкували там день народження. Дальше стоянки не ходив, але природа, озеро близько, травичка, дітки, всі компаніїї сидять за своїми окремими столами в своїх бесідках - на рахунок кухні не знаю нічого.

Але досить приємно - моїй дитині 5 років, вона побула там 15 хвилин і їй дуже сподобалось.

Макс, всё там классно, но комары - пи**ец, какие злые.... В прошлом году тоже в Живне праздновал своему малому 2 года, так и клоунам есть где развернуться, и в мяч малым поганять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комари то да...да зараз і в парку, зверни на будь яку алею крым головної - як у фільмі ЧУЖІ....

А на рахунок далеко - туда можна кожен своїм ходом, а назад замовити Богдана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макс, всё там классно, но комары - пи**ец, какие злые....

Та зараз вони всюди злющі...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на святкуванні будуть дітлахи, краще Живень. Там є дитяча площадка.

В Рокинях є волейбольна площадка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора забирав дружину з Рокинь, вони з роботою святкували там день народження. Дальше стоянки не ходив, але природа, озеро близько, травичка, дітки, всі компаніїї сидять за своїми окремими столами в своїх бесідках - на рахунок кухні не знаю нічого.

Але досить приємно - моїй дитині 5 років, вона побула там 15 хвилин і їй дуже сподобалось.

їх власна кухня досить смачна. ) і колоритна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Срібні лелеки", огороджено, на природі, дит майданчик і по-мойму десь в районі 200 грн за особу, свого приносити нічого не треба, крім торту хіба що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був у Живні багато разів. Місця багато, хороше власне пиво, дітям є де побігати, в кожній бесідці (а там є і на 20 чоловік) розетка, світло, на вікна при потребі встановлюють прозорі чохли від дощу. Великий плюс - поряд кінцева зупинка маршруток.

Гарнізон - там не святкував, але як заходив оцінити то здалось що там тісно, а з природи один ставок...

В Срібних лелеках святкував, теж здалось що тіснувато. І не така то вже й природа, за кам"яним парканом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Срібних лелеках" якщо 20-25 чол обійдеться десь 200 грн на людину мінімум. Свого не дозволяють брати нічого.Коньяк дуже дорогий.

Дорогувато, але дуже культурно і комфортно, без "нажраних персонажів". В минулому році святкув рік свого малого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на дитячому святі в Живені, дорослих було біля 15 чол і 5 дітей, було все добре. Ще як варіант за містом в лісі (була мова про Рованці) - Зелений гай. Там тримають різних птахів у вольєрах дітям повинно бути цікаво, є де поганяти на території, на рахунок умов святкування нічого не підкажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуальна тема. Те ж підшукуємо місце святкування. Підкажіть, а в барі де можна нормально відсвяткувати, до 10 чол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, а в барі де можна нормально відсвяткувати, до 10 чол.

Раджу "Околицю" на Рівненській. В них є дві банкетки + столики на вулиці.

Сам би пішов туди, але у них вже було моє весілля, відмічали хрестини мого племінника і мого сина. Хочеться чогось нового :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

За РестПарком навпроти Білочки:

Крита альтанка з каміном на 30 чол.

Ставок з пірсами

Мангал

Окрема територія

Зручний заїзд

Оренда 500грн(вся територія)

фото викладу пізніше

тел. 050-20-30-405 Віктор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Відбули" ми день народження...

Святкували в Подвір'ї на Задворецькій.

120 грн/людини приблизно.

Можна своє спиртне, солодке, фрукти.

Ми були на першому поверсі. Діти ганяли по подвір'ю або за окремим столом розфарбовували наперед роздруковані монохромні картинки. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Святкували в Подвір'ї на Задворецькій.

О))) А я там в цю суботу, що була, замовила на цю суботу, що буде, святкування зустрічі випускників)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

За РестПарком навпроти Білочки:

Крита альтанка з каміном на 30 чол.

Ставок з пірсами

Мангал

Окрема територія

Зручний заїзд

Оренда 500грн(вся територія)

фото викладу пізніше

тел. 050-20-30-405 Віктор

post-7103-0-11543000-1373648393_thumb.jppost-7103-0-63857300-1373648414_thumb.jp

post-7103-0-53259600-1373648433_thumb.jppost-7103-0-67565300-1373648454_thumb.jp

post-7103-0-51869900-1373648466_thumb.jppost-7103-0-66581200-1373648488_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже класно відсвяткували ДН донечці у Рестпарку, були в ресторані. Але на вулиці багато альтанок, мангали, величезна територія, ставки, є дит. майданчик. Меню дивилася тут http://www.restpark.com.ua/ua/restaurant/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Доречі за Епіцентром е "Куточок сімейного відпочинку" з бесідками, ставочком та фолейбольною площадкою. Власник казав якшо брати в них шашлик і пиво то бесідка безкоштовна а так десь 100 грн. врорді. Хто чув чи був там розкажіть конкретніше. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...