Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2008


Саня

Рекомендовані повідомлення

Я не знаю з якою швидкістю він їхав, але той агрегат був із тих що до сотні можуть йти... а якщо врахувати що у нас багато техніки на 80, 100 і більше кубиків їздить під виглядом мопедів (заводські таблички перебивають), і без прав... Я вважаю що на мопеди і скутера ПОТРІБНО ОБОВ"ЯЗКОВО проходити якийсь іспит в ДАІ на ПДР.

Підтримую на всі сто. Основна кагорта байкерів, це пацанва 12-16 років,яким ше машину чи мот ніззя, а покататись (чи поблатувати перед діффчьонками) хочеться. З екіпу на них максимум,шорти,шлопанці, темні окуляри і бейсболка(в шоломах їздять одиниці і то старші хто думає над власною безпекою).

Потенційні самогубці...(нещодавно став свідком як 3 тиких малолітніх далпа.... на кітайському вбитому скуті мало не вскочили маршрутці в зад,бо байкер махав рукою дєвкам замість того щоб тримати руль і дивитись на дорогу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Вчора йшов собі додому через пішоходний перехід на зелене світло (через Соборності біля бару Фієста). Нікого не чипаю, топаю по правилам, і тут переді мною за два метри з-за маршрутки викатує табуреточник (вибачайте але інакше не назвеш такого урода) і розлякавши народ що йшов попереду поїхав собі далі, те ж саме він зробив і на другому переході тай ще майже не заїхав в бік авто що виїжджало на зелений. Був би я рядом на відстані удару, коли він проїжджав по пішоходному переході, мабудь би зарядив йому у вухо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвилин 20 тому проїзджав по Карпенка-Карого, навпроти Мітсубіші стоїть Автолюксовський автобус, мордою в сторону Варшавки і Опель Омега з підбитим багажником на зустрічній, теж мордою в сторону Варшавки. Що сталось - незнаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вмирав сьогодні! ))))))))))

Їду по вул. Кривий Вал. Затор ппц. Машин повно, роз"їхатись неможемо.. Через деякий час, піднявся на вул. Л. Українки, а там, хтось втулив паркєтник прямо на проїзній частині. Машину закрив і пішов. Доїжаючи до цієї машини, звісно нагнув матів.. Але тут, побачив під щіткою лобового скла, листок А4 формату. А там пише: за кермом БЛОНДИНКО! ... І ще була фраза знизу, але нажаль не прочитав, щоб не створювати нової тисняви... Ніхто такого не бачив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю десь о 23.00 їхав по Соборності. на проти Княжого двору на дорозі лежав чоловік... подзвонив у швидку...і почув масу тупих запитань а потім пропозицію привезти чоловіка.....в лікарню.

Такого нікому не побажаю...не знаю, що з чоловіком сталося...але щоб так чекати швидку...просто торба...

може хто знає про долю бідолахі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову не поважають власників мопедів.....

Не мопед правда... Ехал сегодня....уже вчера ...в ~23 с ул В.Интернационалистов на пр. Соборности. Передо мной выруливает чудо на лисапеде с.... бутылкой пива в руке. И порулило в сторону Гостинца, отхлебывая по пути. Я прозрел...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не мопед правда... Ехал сегодня....уже вчера ...в ~23 с ул В.Интернационалистов на пр. Соборности. Передо мной выруливает чудо на лисапеде с.... бутылкой пива в руке. И порулило в сторону Гостинца, отхлебывая по пути. Я прозрел...

А випити пива, і сісти за кермо велосипеда - чим краще?

А ми таких знаємо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[Передо мной выруливает чудо на лисапеде с.... бутылкой пива в руке. И порулило в сторону Гостинца, отхлебывая по пути. Я прозрел...

бородатый анекдотик:

На сдаче экзамена по ПДД экзаменатор задает экзаменуемому вопрос:

- Вот перекресток, вот ваша машина, вот грузовик, вот трамвай. Кто проедет перекресток первым?

Экзаменуемый:

- Велосипедист!

- Да нет здесь никакого велосипедиста. Вот ваша машина, вот грузовик, вот трамвай. Кто проедет перекресток первым?

Экзаменуемый (немного подумав):

- Велосипедист!

Экзаменатор:

- Да откуда он тут взялся, этот твой велосипедист?!

- Да черт его знает, откуда эти велосипедисты берутся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їхав додому, на зупинці біля Колібрісу на Рівненській, Тролейбус догнав Богдана. За кермом тролейбуса була дівчина, нехіло головою стукнула в скло, бо скло було все в тріщинах, в Богдана пом"ятий зад, але вроді ніц серйозного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бородатый анекдотик:

На сдаче экзамена по ПДД экзаменатор задает экзаменуемому вопрос:

- Вот перекресток, вот ваша машина, вот грузовик, вот трамвай. Кто проедет перекресток первым?

Экзаменуемый:

- Велосипедист!

- Да нет здесь никакого велосипедиста. Вот ваша машина, вот грузовик, вот трамвай. Кто проедет перекресток первым?

Экзаменуемый (немного подумав):

- Велосипедист!

Экзаменатор:

- Да откуда он тут взялся, этот твой велосипедист?!

- Да черт его знает, откуда эти велосипедисты берутся.

Не правда! Першим проїде маршрутчик! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Години дві назад на Набережній навпроти спуску від Променя. Шкода підрізала і викінула джип на зустрічну прямо в бровку. Певно той її підрізав раніше що аж так загнали його. Фоток не встиг зробити бо сам їхав швидко і ДАЇ стояло розбиралось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вмирав сьогодні! ))))))))))

Їду по вул. Кривий Вал. Затор ппц. Машин повно, роз"їхатись неможемо.. Через деякий час, піднявся на вул. Л. Українки, а там, хтось втулив паркєтник прямо на проїзній частині. Машину закрив і пішов. Доїжаючи до цієї машини, звісно нагнув матів.. Але тут, побачив під щіткою лобового скла, листок А4 формату. А там пише: за кермом БЛОНДИНКО! ... І ще була фраза знизу, але нажаль не прочитав, щоб не створювати нової тисняви... Ніхто такого не бачив?

а знизу було "паркуюсь як вмію"

(розказував автор)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З самого ранку чергова аварія на Чехова. На пішоходному переході Рено стукнула ззаду ВАЗ-2105. Бачив як тролейбус по тротуару об'їзджав аварію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні на пішоходному переході, на 40 кварталі спуск з мосту, ~ 9 ранку убито дівчину.!!!!!

хто є з свідків прошу зголоситися в приват . не дамо горе водїю уникнути від відповідальності!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

никогда не вьеду в такие случаи - это ж каким надо быть эгоистичным говнюком, чтобы сбить человека и удрать даже не оказав помощи.. а потом залечь на дно, прятаться, жить с этим всю жизнь в конце концов :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того щоб в'їхати в такому випадку, треба самому побувать на місці того говнюка :huh: А для того щоб не бути на місці того говнюка треба думать головою-головкою-жопою (це вже хто чим може) і не створювать ситуацій в яких можна побувать на місці того говнюка.

Відверто - сам незнаю як би поступив у такому випадку :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того щоб в'їхати в такому випадку, треба самому побувать на місці того говнюка :huh: А для того щоб не бути на місці того говнюка треба думать головою-головкою-жопою (це вже хто чим може) і не створювать ситуацій в яких можна побувать на місці того говнюка.

Відверто - сам незнаю як би поступив у такому випадку :blink:

то стань на місце батьків дівчини покійної і подумай як би тобі було як би убили твою дитину !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scorpio, если ты, допустим, сбил человека и оказал ему всю необходимую помощь - это одна статья, а если поджал хвост и удрал - совсем другая. да и вычисляются такие машины с очень высокой вероятностью - кто-то заметил машину с подбитой фарой/бампером, следами удара/крови. это ж утро, не 4 часа ночи, да и район не самый безлюдный. кроме того, по следам на жертве, отпечаткам шин на асфальте, и прочим признакам довольно точно вычисляется класс машины, вплоть до модели. я почти уверен что найдется машина. в крайнем случае родственники девушки могут назначить награду за информацию - тогда вероятность найти свидетеля еще выше. вот с хозяином другое дело - он может тупо пуститься в бега и ищи его потом в каком-нить Сыктывкаре под левым именем.. и хорошо еще если водила одинокий, а то ведь и родню из-за него достанут по самое нехочу :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моторошно. Хоча, коли збили вранці 2-х двірників-жінок , на набережній в минулому році, на скільки мені відомо - НІХТО НІКОГО не знайшов.

Тому, на мою думку, це ще одне не розкрите вбивство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Scorpio, если ты, допустим, сбил человека и оказал ему всю необходимую помощь - это одна статья, а если поджал хвост и удрал - совсем другая. да и вычисляются такие машины с очень высокой вероятностью - кто-то заметил машину с подбитой фарой/бампером, следами удара/крови. это ж утро, не 4 часа ночи, да и район не самый безлюдный. кроме того, по следам на жертве, отпечаткам шин на асфальте, и прочим признакам довольно точно вычисляется класс машины, вплоть до модели. я почти уверен что найдется машина. в крайнем случае родственники девушки могут назначить награду за информацию - тогда вероятность найти свидетеля еще выше. вот с хозяином другое дело - он может тупо пуститься в бега и ищи его потом в каком-нить Сыктывкаре под левым именем.. и хорошо еще если водила одинокий, а то ведь и родню из-за него достанут по самое нехочу :blink:

Да чего вы на Скорпио налетели, он правильно сказал что это ситуация в которой никто никогда не был, и даже тот кто расказывает что я бы остановился и помог в такой ситуации бы просто с перепугу мог свалить, ужасная ситуация в голове наверно такая каша, потом одумался и всетаки вернулся позно конечно придурок конечно что сбежал но ситуация такая, что никто не знает как себя поведет. А вот суки те которые сбивают сваливают с концами, конечно суки и те которые просто сбивают но ситуации бывают разные. Никому бы не пожелал такого ни пешеходу ни водителю, тьфу, тьфу, тьфу.

ЗЫ: Сам видел один раз на 40 как сбили женщину и девушку так они как игрушки разлетелись, звук до этих пор помню, ужас когда подбежали это еще хуже, я тогда неделю как убитый ходил. Женщина тогда умрла а девушка выжила. Но водила остановился, в далеке правда, но остановился и ждал ментов и скорую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нікого не збираюсь виправдовувати чи осуджувати в даній ситуації, і не збираюсь ставати на чиюсь сторону. Раджу просто уважно перечитать і проаналізувать мій пост тим хто непоняв моєї думки :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим далі, ти все безглуздіші, та не сприйнятливі для свідомості дтп та різні події відбуваються в нашому місті. Ні до чого хорошого ми не йдемо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...